• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Poloniusz.pl- czy ktoś korzystał?

• 13.04.11, 01:35
    Witam, w jednym z tematów polecono mi serwis www.poloniusz.pl . Korzystał ktoś z ogłoszeń w tym serwisie? Warto z niego dzwonić? Podpowiedzcie coś!
    Edytor zaawansowany
    • 13.04.11, 15:33
      Mieszkania szukałam przez poloniusza... Co prawda koleżanka załatwiła w tym czasie mieszkanie ale jak ja dzwoniłam to myślę że mieszkanie bym załatwiła w ten sam dzień. :)
      • 13.04.11, 16:46
        Widzę że nie do końca polegasz na mojej radzie :) Ale to dobrze... Serwis jest już dość długo, ludzie raczej będą polecać. :)
    • 14.04.11, 02:41
      A co myślicie o tej ofercie? www.poloniusz.pl/o1-1g1697/
      • 14.04.11, 18:22
        Zadzwoń i spytaj :) Wygląda ciekawie, wypytaj o warunki i na czym ma polegać praca. :D Nie daj sie wkręcić w jakiś MLM, ale oferta nie wygląda na taką. :) Zobacz jeszcze: www.poloniusz.pl/o1-1g1d7d/
        • 15.04.11, 01:37
          Dzięki blackcassius, na pewno popytam. :) Mega mi się serwis sposobał, szczególnie że nie muszę się spinać i dukać po angielsku. :D
          • 20.05.11, 00:55
            I jak efekty? :) Dalej szukasz czy już coś masz?
            • 01.06.11, 15:13
              blackcassius napisał:

> I jak efekty? :) Dalej szukasz czy już coś masz?

Tak udało się nagrać robotę w restauracji jako kelner. Na wakacje idealnie. :) Kończę sesje i wybywam do UK :) Dziękuję za pomoc.
    • 12.06.14, 11:41
      Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
      • 27.10.14, 16:54
        Witam. Uwazam, ze pod tym wpisem nalezy sie sprostowanie. Ogloszenie o prace zawieralo wiele podpunktow, ktore Firma zapewnia i oczekuje. W ZALEZNOSCI OD PROJEKTU (co bylo wpisane w tresc ogloszenia) oferowane sa rozne warunki. Dopiero podczas rozmowy telefonicznej pracownik jest poinformowany, za co bedzie mu potracane, za co nie. Powtarzam, ze ogloszenie zawiera TYLKO podpunkty, ktore zmieniaja sie w zaleznosci, na ktory projekt przyjmowane sa aplikacje. Po tej rozmowie pracownik sam decyduje, czy jest nadal zainteresowany, czy nie. A stawka brutto 5 EUR to kompletne nieporozumienie - nie wiem skad taka informacja. Ale zatrudniajac kilkaset osob, niestety ciezko jest sprostac kilkuset wymaganiom. Dlatego potem przykro jest czytac takie wpisy jak ten powyzej...
      • 27.10.14, 20:40
        Witam. Uwazam, ze pod tym wpisem nalezy sie sprostowanie. Ogloszenie o prace zawieralo wiele podpunktow, ktore Firma zapewnia i oczekuje. W ZALEZNOSCI OD PROJEKTU (co bylo wpisane w tresc ogloszenia) oferowane sa rozne warunki. Dopiero podczas rozmowy telefonicznej pracownik jest poinformowany, za co bedzie mu potracane, za co nie. Powtarzam, ze ogloszenie zawiera TYLKO podpunkty, ktore zmieniaja sie w zaleznosci, na ktory projekt przyjmowane sa aplikacje. Po tej rozmowie pracownik sam decyduje, czy jest nadal zainteresowany, czy nie. A stawka brutto 5 EUR to kompletne nieporozumienie - nie wiem skad taka informacja. Ale zatrudniajac kilkaset osob, niestety ciezko jest sprostac kilkuset wymaganiom. Dlatego potem przykro jest czytac takie wpisy jak ten powyzej...
    • 29.07.14, 17:35
      Zbiory jablka/gruszki Modena 2014
      Dodane przez Robert Kolonka, Poniedziałek, 21 Lipiec, 2014 18:36
      Zbiory jablka/gruszki Modena 2014

Kategoria: Praca / Dam pracę
      Branża: Inne
      Forma pracy: Sezonowa
      Umowa: Umowa o pracę
      Pracodawca:AOL

Opis oferty pracy:
      Dla naszego klienta, sadownika z miasta Modena, poszukujemy sprawnych fizycznie, gotowych na ciężką pracę, osób do pracy przy zbiorach jabłek i gruszek.
      Praca we Włoszech przy zbiorach jabłek i gruszek jest juz w toku i trwa do późnego listopada.
      Wynagrodzenie za pracę przy zbiorach jabłek i gruszek, ustalane jest indywidualnie i zależy od składowych takich jak urodzaj, cena skupu owoców, ilosc zebranych owocow. Zazwyczaj wynagrodzenie wynosi około 7,70 – 8,00 €/h . Mozliwosc wyjazdu w grupach oraz parach.

Wymagamy
      Dyspozycyjności w okresie zbiorów
      Bardzo przydatna jest znajomość podstaw języka angielskiego, ale nie jest to warunek konieczny
      Brak przeciwskazan zdrowotnych

Oferujemy:
      - dobrze płatną pracę przez 8-9 godzin dziennie.
      - bezpłatne zakwaterowanie przez caly okres pobytu
      - mozliwosc transportu z Polski.
      - ubezpieczenie, kontrakt z sadownikiem, opieke na miejscu.

Zainteresowane osoby w celu pytan oraz zapisow prosimy o kontakt pod numerem (+34) 67-28-18-627 codziennie od 09:00 – 15:30 oraz w piatki 17:30 - 19:00. czy ktos korzystal z tej oferty pomuzcie pilne
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.