opiekunka w anglii Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • czy ktoś zna jakiś dom opieki gdzie moża udać się w poszukiwaniu pracy-północ
    Anglii - PETERBOROUGH. mam doświadczenie. wiek 40 lat. proszę ojakąkolwiek
    informację lub adres alicjacieslak5@wp.pl
    • alison201 napisała:

> czy ktoś zna jakiś dom opieki gdzie moża udać się w poszukiwaniu pracy-północ
      > Anglii - PETERBOROUGH. mam doświadczenie. wiek 40 lat. proszę ojakąkolwiek
      > informację lub adres alicjacieslak5@wp.pl

Jeżeli jesteś w Anglii teraz to idź do agencji prac na miejscu. Takich ofert
      prac typu opiekunka osób starszych nigdy nie brakowalo.

--
      Pracuj w Anglii
      • Wtam. Ja lecę do Angli 4 stycznia i tak zapobiegawczo coś już sobie szukam.
        Jadę do rodziny ale nie wiem jak oni się zachowają i czy mi pomogą szukać
        pracy. konkretnie jade do PETERBOROUGH.
        • Witam!
          Jest tu trochę pracy dla opiekunów ale jeżeli nie masz żadnego nvq stawka na
          godz.czxęsto nie przekracza 5.50.Nie wiem czy wiesz ale w wielu
          miejscach(nursing homes) zanim zaczniesz pracę musisz zrobić tak zwany police
          check na który czeka się 3,4 tyg.Czyli musisz się przygotowac finansowo na 3,4
          tygodnie.Chyba,że zlapiesz coś w międzyczasie.Praca cieżka fizycznie i
          psychicznie.Zależy od domu niektore sa fajne,niektóre to umieralnie.Przed
          rozpoczęciem poszukiwań takiej pracy zadaj sobie pytanie czy byłabyś w stanie
          umyć zmarłą osobę.
          • Ja pracuje jako opiekun w Wielkiej Brytanii od ponad roku i nie mam na co narzekac. A dla osob myslacych o wyjezdzie do UK w charakterze opiekunki / opiekuna osób starszych polecam strone:

www.opiekun.yoyo.pl
            Bede wdzieczny za wszelkie komentarze.
        • tzn. nie przyjmę mnie do pracy dopuki nie bedę miała tego ubezpieczenia?? czy w
          trakcie mozna je załatwic z tego co czytam to mówia że w trakcie pracy!!!
    • witam szukam pracy w Anglii jako opiekunka dzieci lub starszych osób.Interesuje
      mnie praca od czerwca do wrzesnia
    • Mały szczegół-Peterborough to nie połnoc Anglii...hihihi

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.