OSZUŚCI I ZŁODZIEJE Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • BARBARA FLISZ TAK SIE PRZEDSTAWIA OKRADŁA MOJĄ SIOSTRĘ Z PINIĘDZY NR.TELEFONU
    TEJ OSZUSTKI 447902700751 LUB 447902700750 OBIECYWAŁA PRACĘ W ANGLI PRZY
    ZRYWANIU KWIATÓW A GDY SIOSTRA PRZYJECHAŁA DO LONDYNU TO PRZYJECHAŁO PO NIĄ 2
    GOSCI WYWIEŻLI DO SLOGH (LUB COŚ W TYM RODZAJU 30 KM OD LĄDYNU )ZABRALI
    WSZYSTKIE PIENIĄDZE I ZOSTAWILI NA ULICY. POMÓŻCIE TĄ SZMATĘ JAKOŚ UDUPIĆ BY
    NIE NACIĄGNEŁA JUŻ WIĘCEJ POLAKÓW.MÓJ NR.GG 2775135
    • Wypadaloby, by poszkodowana zglosila sie na (brytyjska) policje. Jesli nie mowi
      po angielsku to niech mimo wszystko sie zglosi; oni juz tlumacza sobie zalatwia.

--
      "Jeszcze tak nie bylo zeby jakos nie bylo - jak mawial sp. Najukochanszy
      Pawlak" (asia.sthm)
      ================================================
      Praca w Anglii
    • ja bylem na zbiorze kwiatow w Anglii. ta praca byla przez angencje jakas w
      Anglii, posrednikiem byl Polak. pracowalem tam poltora miesiaca
      75% kazdej wyplaty zabierala szefowa.mialem tylko na jedzenie pieniadze
      podobno w tamtym roku tez tak ludzi okradala, teraz zmienila firme. szefowa
      jest Litwinka. jesli slyszeliscie o kims takim prosze o kontakt
      gg: 7535205
    • Ja bylem pierwszy raz w 2000 roku ,wtedy to byla prawdziwa mafia,teraz tez
      oszukuja ,nawet sam sie zetknalem z jednym Polakiem,ograbiony co do pensa,zal
      mi go bylo ,ale poza zgloszeniem na policje nic nie mozna bylo zrobic,w tym
      roku nie pojechalem,pracuje w kraju i ciesze sie z tego co mam ,nie napycham
      kieszeni posrednikom,a Slough to wierz mi najwieksze bagno!!!wspolczuje twojej
      siostrze,najwieksza krzywde Polakowi za granica jest w stanie
      wyrzadzic ...Polak ,smutne ale prawdziwe,cieplutko pozdrawiam,a na przyszlosc
      mniej zaufania a wiecej ostroznosci,pa.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.