Dodaj do ulubionych

Kraków - dobry rehabilitant - metoda NDT-Bobath

15.01.16, 21:23
Poszukuję dobrego rehabilitanta/rehabilitantki na terenie Krakowa dla 5 miesięcznego synka. (pediatra zaleciła rehabilitację metodą NDT-Bobath). Prosiłabym o podanie namiarów na osoby godne polecenia. Z góry dziękuje.
Edytor zaawansowany
  • pysiek2015 17.01.16, 10:15
    Dziękuje. :)
  • dziubas86 19.01.16, 22:05
    Sprawdz sobie Paulina Filipowicz na znanylekarz.pl. My byliśmy bardzo zadowoleni z rehabilitacji naszego dziecka. Jest terapeutką NDT-Bobath.
  • mamadziubasa 17.03.16, 23:32
    Nasz Jasiek również ćwiczył z panią Pauliną Filipowicz. Bunt był ogromny z jego strony ale kilka spotkań załatwiło sprawę. Polecam! Zapoznaliśmy się wcześniej z opiniami na znanymlekarzu
  • agnieszka04041974 18.04.16, 08:00
    Justyna Niedźwiecka, pracuje w Gabinecie Terapii Funkcjonalnej na Kremerowskiej 11. Pracuje własnie metodą NDT- Bobath
  • ramydada2 27.01.17, 20:39
    Ja mogę polecić RehaPro na Senatorskiej. Bardzo dobrze wspominam całą rehabilitację i chyba tylko dzięki nim udało mi się wrócić do pełnej sprawności :)
  • polkimama 15.05.17, 12:22
    Ja również polecę Panią Angelikę. Bardzo pomogła naszemu synkowi. Cudowne podejście. Terapia ma być zabawą. Po każdej wizycie było widać zmianę. Zawsze mówiła, że dziecko które płacze nic się nie uczy, Godzinę terapii dobierlaiśmy bardzo luźno - tak, aby mały był za każdym razem wyspany i najedzony. Przyjeżdżała do nas do domu. Numer telefonu to 530-730-244.
  • mirelka2290 23.11.17, 14:12
    Tą samą metodę oraz dodatkowo metodę Vojty wykorzystuje się do herabilitacji dzieci www.rzeszow.pro-familia.pl/poradnie-specjalistyczne/ul-witolda-6b/gabinet-rehabilitacji-dzieci/ w przychodni specjalistycznej Pro-Familia .
  • marthagajos 20.08.19, 15:15
    Na podstawie tych wpisów zadzwoniłam do jednej z rehabilitantek, którą tutaj polecacie i to była dobra decyzja. Bałam się, że może te opinie są stare i nieaktualne ale jednak nie. Namiary na Panią Paulinę Filipowicz wzieliśmy z facebooka, bo tam ją wyszukałam. Super podejście do dziecka. Przychodziła do nas przez 4 miesiące regularnie, a obecnie jesteśmy tylko na kontroli raz na jakiś czas.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka