Dodaj do ulubionych

humor dnia dzisiejszego ;D

03.08.11, 20:22
Muszę się pochwalić co mi się dzisiaj przytrafiło wink wink sama z siebie się usmiałam hihihihihi
Pojechałam do sklepu do pewnego supermarketu. Po zrobionych zakupach pchałam wózek przez parking w między czasie rozmawiając z moim narzeczonym smile. Rozmawiałam i pakowałam zakupy do siatek a później do bagaznika. W między czasie spostrzegłam że nie potrzebnie mam torebkę na ramieniu (pakowanie zakupów, trzymanie telefonu uchem i ramieniem smile rozmowa i torebka smile ). Wrzuciłam torebkę do środka przez tylnie siedzenie. Spakowałam zakupy, skończyłam rozmowę, wrzuciłam telefon również na tylnie siedzenie, zamknęłam bagażnik i poszłam wózek odprowadzić.

Przychodzę a samochód zamknięty smile jezu normalnie zbladłam smile
Torebka z kluczykami i telefonem zostały w zamkniętym samochodzie wink Przerażenie mnie ogarnęło. Pomyślałam żeby do taty zadzwonić żeby mi drugie kluczyki przywiózł ale patrze a telefon na siedzeniu smile

No i przyszedł mi ktoś z pomocą smile młody chłopak sprzedający wycieraczki smile "kupi Pani wycieraczkę smile nie bo mam wszystko zamknięte w samochodzie hihihihi"
Na całe szczęście w weekend narzeczony naprawiał mi samochód w środku silikonem bo się lałao. Śmierdziało w nim strasznie!!! Ponieważ dzisiaj była ładna pogoda to otworzyłam z tyłu lufciki (seicento wink ) i stał z otwartymi cały dzień pod pracą i pod marketem. Miałam je zamknąć ale mówię - niech się wietrzy..... smile
Chłopak od wycieraczek rozwalił jakąś starą wycieraczkę, wyciągnął drut i zagiął (w między czasie drugi sprzedawacz wycieraczek przyszedł wink ). Przyciągnął torebkę (na całe szczęście miała duże uszy) podniósł, ja włożyłam rękę przez lufcik i wyciągnęłam kluczyki z torebki smile. Jakie szczęście że mam małe dłonie i chude nadgarstki bo męska dłoń by tam nie weszła smile

Troszkę się chłopcy ze mnie pośmiali ale pomogli smile
heh taka ze mnie kobieta blondynka i to do tego farbowana smile
Edytor zaawansowany
  • anirolak 03.08.11, 21:29
    tongue_out
    dobre... fajni sprzedawacze.... mogłaś na dziękuję kupić od nich smile)
  • ania838 03.08.11, 22:03
    tylko że wycieraczkę dopiero kupiłam
    a pieniędzy miałam tyko tyle co wypłaciłam w markecie smile

też później myslałam o nagrodzie smile ale na gorąco pomyslałam o ych 2 wyżej wymienionych sprawach smile
  • 1dycha 03.08.11, 23:47
    dobrze ze pamiętałaś gdzie zaparkowałaś, bo mnie się zdarzało zgłosić kradzież po zapomnieniu gdzie postawiłam smile więc w zawodach na blond uważam wygrywam smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.