Dodaj do ulubionych

słodycze ze sklepu

10.03.06, 14:43
Mam do Was pytanie czy są dostępne w sprzedaży jakies słodycze które można
raz na jakis czas przekąsić na drugiej fazie i później.Widziałam kiedyś atkie
wafelki lekka jakieś czekoladki bez cukru na półkach w którymś z
supermarketów przy produktach ze zdrową żywnością.Czy na naszej diecie można
jeść takie produkty?Czekam na odpowiedzi bo jutro wybieram sie na zakupy i
nie wiem czy kupić je czy nie.
Obserwuj wątek
    • bebee3 Re: słodycze ze sklepu 10.03.06, 18:23
      Co do tych wafelkow itd. to nie wiem, ale wiem ze mozna jesc cukierki
      Allpenlibe light (ale sama ich jeszcze w zadnym skelpie nie widzialam, choc
      wiem ze inni takowe znalezlismile, no i oczywiscie guma bez cukru, czekolada 80 -
      90% (nie wiem czy 70% tez mozna?) I chyba na tym konczy sie moja wiedza jezeli
      chodzi o kupne slodkie przekaski.
      PS ale najlepeij to ograniczac jak najbardziej slodycze!!! ;P
      Powodzonka kiss
    • drucilla1 Re: słodycze ze sklepu 11.03.06, 18:46
      Przeglądałam tabele z IG i tam wymieniona sa takie słodycze z indeksem poniżej 60:
      Baton Twix 44 Biszkopt 46 Czekolada biała 44 Czekolada gorzka 22
      Czekolada mleczna 49 Nutella 33 LU petitki 49 Petit Beurre (LU) 51
      czyli co można te słodkości ( nie mówie że codziennie ale raz na tydzień) sobie skosztować?
      • alisa83 Re: słodycze ze sklepu 23.03.06, 21:58
        hej dziewczyny!ja tez jestem na 2 fazie i niestety moim grzechem sa wafelki
        lekka..ja je uwielbiamsad nie mysle nawet o innych slodyczach bo mysle ze lekka
        sa leprze bo bez cukru,i potrafie cale opakowanie zjesc naraz,ale musze juz
        przystopowac!!slyszalam ze te wafelki tez sa dozwolone i cukierki lekka bez
        cukru,tylko bez przesady bo w nadmiernych ilosciach wywoluja straszna
        biegunkesadsprawdzilam niestety na sobie..
    • dorcia1233 Re: słodycze ze sklepu 23.03.06, 22:17
      ja jestem ponownie na Iszej fazie(dwa tygodnie mialam Iszej pozniej tydzien
      drugiej i wlasnie koncze tydzien Iszej)i niestety coraz czescie kusze sie na
      wafelki bez cukru takie dla diabetykow i ciasteczka ze sklepu ze zdrową
      żywnościa otrębusie rowniez bez cukrusadniestety to bywa silniejsze odemnie:
      (((ale z dwojga zlego to wole skusic sie na takie ciasteczko niz zjesc
      polnormalnej czekolady!!!stosuje pierwszą faze bardzo sumiennie z wyjeątkiem
      czasami takie malej wpadki w postaci tych ciastek(naturalnie nie zjadam paczki
      na raz)no coz nikt nie jest doskonaly pozdrawiam wszystkich wytrwalychsmile)
      • bebee3 Re: słodycze ze sklepu 27.03.06, 09:50
        Znalazlam nowa przyjemnosc do kupienia w sklepiesmile - Tic Tac Icegloo!!!
        Mniamusne, bez cukru. Ja widzialam mietowe (te jakos mi nie podchodza) i
        wisniowe (te sa wysmienite - jak dal mnie). No i oczywiescie kazdy wie o
        cukierkach bez cukru Alpenliebe? karmelowe, truskawkowe, kawowe, mietowesmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka