Dodaj do ulubionych

Cud w Sokółce: "Nie było ingerencji ludzkiej"

IP: 195.116.98.* 14.10.09, 14:49
I tak sie nie nawróce bo nie potrzebuje w swoim życiu religii.Odstraszają mnie te nakazy i zakazy
...
www.tnij.org/brum2009
Edytor zaawansowany
  • Gość: poznańczyk IP: 83.238.194.* 14.10.09, 14:59
    oj powrócisz jak wielu komuchów gdy im lata i śmierć zajrzała w oczy. Jeszcze będziesz krwawo płakał za swoje słowa ale to nie mój a Twój problem.
  • Gość: bu IP: *.cts.com.pl 14.10.09, 15:00
    "wskazuje na tkankę mięśnia sercowego"

zwierza czy ludzia? choc mnie to ryp-ka :)
  • mangold 14.10.09, 15:02
    Koniowi na ucho !!
    Jakis polityk z tej pipidówy powiedział, ze nie wierzy w cud-natchniony radny stwierdził , ze obraził jego uczucia religijne buahaha
    to ja tez obrazę: nie wierze w ten cud
  • Gość: irena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.09, 15:04
    Poznańczyku - jakież chrześcijańskie umiłowanie bliźniego bije z Twego wpisu! Bóg zapłać za słowa godne katolika!
  • mangold 14.10.09, 15:04
    ej poznańczyk...wileu katolików mi to mówi-i ja powtórze jeszcze raz: nigdy w zyciu nie wóce do waszej sekty chociażbym wył z bólu na łozu śmierci. Umrę jako wolny człowiek
  • frankyy 14.10.09, 15:05
    czy katolicy chcą udowodnić, że są ludożercami? To diabelska sztuczka na uwiarygodnienie sekty zwanej rzymskokatolicką.
  • Gość: zenek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.09, 15:08
    @poznańczyk
    Masz rację - najlepiej zastraszyć, wizją śmierci, choroby, piekła.
    Zastraszone owieczki są spokojniejsze podczas strzyżenia...
  • Gość: Jean Raspail IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.09, 15:08
    Tym co nie wierzą i szatan wiecznie w głowach miesza to jak zwykle nie wystarczy. Przełomem jest osobiste doświadczenie np. cierpienie lub rozpoznanie działania Pana Boga w naszym życiu lub odwrotnie doświadczenie istnienia osobowego zła. Ale nie każdy otrzymuje łaskę! Trzeba się o to modlić, dla siebie swoich bliskich lub tych co błądzą i wyrządzają zło swoimi grzechami!
  • 10robo10 14.10.09, 15:17
    To po badaniu DNA nie można było określić "sprawcy"?
    Znalezionymi szczątkami ludzkimi z urzędu powinna się zająć policja.
  • Gość: Kagan IP: 193.136.157.* 14.10.09, 15:19
    Sredniowiecze, jak nie gorzej...
    Czemu sie cudownie tam kosciolowi nie rozmnazaja np. pieniadze na rachunku, tylko koscielny musi z taca chodzic?
  • zbrojarz.betoniarz 14.10.09, 15:20
    Podrzucono ciemnemu ludowi ścierwo i lud ma cud.
  • Gość: klerOFF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.09, 15:21
    NIE WIERZĘ w ani jedno słowo KLERU!!!!
    Żyję i mam się całkiem dobrze.
  • Gość: arahat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.09, 15:21
    i pomyslec ze juz nawet w bangladesz szykuja sie do lotow w kosmos. Migalski na prezydenta! w bangladeszu...
  • Gość: AGA IP: 212.87.25.* 14.10.09, 15:22
    Kocham Was:)
  • Gość: K. IP: 193.36.183.* 14.10.09, 15:22
    jeżeli nie wierzysz i nie chcesz uwierzyć, że to był cud, to naprawdę nie rozumiem, co daje osobie wypisywanie jakichkoliwek uwag?
    każdy z Nas ma jakieś przekonania, nawet Ci,którzy nie wierzą, każdy ma prawo do wypowiadania się, ale, jeżeli ma się zamiar kogoś obrazić, to powinno się to zachować...
    Ja na temat tego zdarzenia,nie będę wypisywać w internecie co o tym myślę, to nie jest miejsce... bo i po co...
  • Gość: thor IP: *.rudanet.pl 14.10.09, 15:24
    No to teraz wystarczy pobrać DNA znalesc drugą dziewice. Zastosować invitro któremu kościół jest przeciwny. Tylko czy kościół by się na to zdobył bo wtedy szef by wrócił na ziemie i mogłby zrobić trochę porządku. I to chyba w pierwszej kolejności z nimi.
  • Gość: gość weselny IP: *.acn.waw.pl 14.10.09, 15:25
    Te obecne cuda to jakieś takie tanie i pokątne. Za dawnych czasów a to morze się rozsuwało a to jakieś masakryczne plagi itd.
    Oczekuję poważnego traktowania - jakiś obłok nad Kancelaria Premiera i łubudu... plus jakiś umoralniający głos z chmur. A tu jakieś nie wiadomo co, nie wiadomo gdzie...
  • Gość: tibi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.09, 15:28
    Dla mnie ludzie ktorzy nie wieza w Boga sa poprostu smieszni.
  • drabinahaha1 14.10.09, 15:28
    Zatkało ateistyczne kakao,nawiedzeni ateiści, tylko ubliżanie wam zostało. Bredzicie jak opętani. Cud a wy tylko potraficie bluzgać.
  • norbertrabarbar 14.10.09, 15:30
    Czy policja zajęła się poszukiwaniem ofiary ten nikczemnej zbrodni? Skoro leży tam czyjeś wypatroszone serce to znaczy, że ktoś tu nie żyje! Czy ktoś zawiadomił odpowiednie organy ścigania?
  • Gość: Coin IP: *.chello.pl 14.10.09, 15:30
    Wstrętni kanibale. Fuj.
  • fotoraf 14.10.09, 15:35
    uwielbiam ten katolicki bełkot i ciekawe czy tak jak nie uznawano odkryc Kopernika czy uznaja kiedys plusy używania prezerwatyw; choć może być już za pozno na powstrzymanie epidemii która przewróci świat do góry nogami
  • Gość: straszne to jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.09, 15:35
    Przeszła mi ochota na komunię święta!
  • Gość: Jo IP: 212.120.136.* 14.10.09, 15:39
    Najbardziej bawi mnie czkawka poznańczyka i jego utożsamianie niewierzących z "komuchami". Inteligencja az bije w oczy...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka