Dodaj do ulubionych

Naciapany makijaż Zbigniewa Chlebowskiego. Kto ...

IP: 195.116.98.* 22.01.10, 13:19
Ja bardziej wierze Chlebowskiemu niż Kamińskiemu.Znajomi Kaczyńskich budzą u mnie niechęc
...
www.tnij.org/donald2010
Edytor zaawansowany
  • Gość: Josua IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.10, 14:24
    Ile ci płaci Tusk za ratowanie jego wizerunku trollu? I co do tego mają Kaczyńscy. Już trolle z PO rozesłane na wszystkie portale żeby szczekać........ Jak widać nic wam to nie daje bo sondaże PO spadają na łeb na szyje i w następnych wyborach może być różnie.
  • Gość: Yak IP: *.murator.com.pl 22.01.10, 14:42
    Było naciapane! I na twarzy i na mózgu!
  • Gość: Przemysław IP: *.pools.arcor-ip.net 22.01.10, 15:04
    Ten Kamiński okazał się po prostu kanalią. Warto było wczoraj uważnie posłuchać pana Chlebowskiego żeby człowiek mógł sobie wyrobić opinię. Ze też jeszcze kłamca Kamiński nie aresztowany. To się w głowie nie mieści.
  • Gość: puknijsie IP: *.cust.imagine.ie 22.01.10, 15:23
    tak tak tak,
    Chlebowski na prezydenta!
  • Gość: adios pomidory IP: 87.112.229.* 22.01.10, 15:25
    Nie "naciapane", a raczej "niesamowite" powinno byc! :) Tylko pogratulowac PL klasy reprezentantow decydujacych o losach milionow... ludzi mam na mysli, ludzi nie kasy ;)
  • 300zl 22.01.10, 15:30
    Arłukowicz powiedział ze i tak dopadnie Chlebowskiego, jak mafiozo? o to chodzi?
  • Gość: Gość IP: *.xdsl.centertel.pl 22.01.10, 15:35
    Posłuchałem i wyrobiłem sobie opinie. Każdy ma prawo do obrony, ale winny powinien dostać to na co zasłużył. Chlebowski kreci, a tłumaczenia przykro mi są wprost dziecinne.
  • Gość: vicky_polard IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.10, 15:36
    czy chlebowski ma tupecik? te wlosy na froncie odrywaja moja uwage od caloksztaltu...
  • road_66 22.01.10, 15:38
    Chlebowski kłamał jak z nut. Dlaczego nie odbierał pan rozmów w dniach (tutaj Arłukowicz wymienił daty, po wyjściu afery na jaw)

odpowiedź:
    -nie odbierałem też w innych terminach.

• Gość: Gornoslazak IP: *.dip.t-dialin.net 22.01.10, 15:41
    Co to wszystko ma do rzeczy ?
    Pan Arlukadabalakowiwanowicz powinien sie wstydzic.
    A ta publikacja ("medium") tutaj tez.

Trywializacja + banalizacja polityki.
    I osmieszajace "wycieczki" ad personam - fuj!
  • Gość: janek 445 IP: *.chello.pl 22.01.10, 15:44
    Chlebowskiego pisowcy pocałujcie tam gdzie się nie poci
  • zygmak 22.01.10, 15:47
    PiSowska propaganda do d,,,, przesluc...cy z tej partii maja dobry zestaw pytan,,,hehe"czy pamieta pan o ktorej godzie,,i gdzie pan dzwonill"'wpsolczuje ,,,,ja bym odp[owiedzial ze dzownilem banklami po kleku inteligencja PiS oni dzownia nie telefonuja
  • Gość: marek IP: *.ip39.fastwebnet.it 22.01.10, 15:50
    PO i cale to popaprane srodowisko z Gazeta Wyborcza na czele ma bardzo wiele do ukrycia. Widac to na tej komisji dokladnie. Tak czy owak jestesmy w komunizmnie, i nawet nazwisko Sekula wiele przypomina. Nic dziwnego ze Tuskowi poparcie wciaz "rosnie" a psy platformy ujadaja jak moga. Ta walka jest na smierc i zycie. Ciekawe co tak na prawde mysla Polacy. To kiedys byl madry narod, dzis... no coz, wybory pokaza. Oby predko.
  • Gość: gromozaur IP: 62.29.160.* 22.01.10, 15:57
    Arłukowicz ma nasiapane pod kopułą...jak reszta jego kolegów....tych z PiS też.
  • Gość: gur-ami IP: *.icpnet.pl 22.01.10, 15:59
    A czym jest naciapana pani Kępa
  • Gość: gur-ami IP: *.icpnet.pl 22.01.10, 16:07
    Naciapane w głowie to ma Arułkowicz. To,że dużo mówi i szybko mówi, to nie znaczy, że mądrze mówi. Jego głupie dygresje mogą mu pomóc jedynie jeśli zechce wystąpić w kabarecie i tu przepraszam kabareciarzy za takie niecne porównanie.
  • Gość: gur-ami IP: *.icpnet.pl 22.01.10, 16:28
    Naciapone w głowie to ma Arułkowicz. To, że dużo mówi i szybko mówi, to nie znaczy, że mądrze mówi. Było to doskonale widać w programie p.Lisa kiedy znalazł się w otoczniu lekarzy profesorów. Zachował się wtedy jak cienki bolo. A poza tym jego głupie degresje w trakcie wypowiedzi, mogą mu pomóc jedynie jeśli zechce wystąpić w kabarecie i tu przepraszam kabareciarzy za porównanie z takim zerem.
  • Gość: gur-ami IP: *.icpnet.pl 22.01.10, 16:38
    Na przesłuchaniu Chlebowskiego SLD-owiec i PIS-owcy zachowali się jak nieporadne dzieci, nic nie wykryli więc następnego dnia musieli się zrehabilitować zachowując się po chamsku. I tak nic wam nie pomoże. My nie lubimy chamstwa
  • Gość: gość IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.01.10, 16:58
    był nienaturalny od początku do końca -przez 11 godz.
  • albadry 22.01.10, 17:27
    Chlebowski miał wybiórczą pamięć - z przed pół roku nie pamiętał co mówił a pamiętał dokładnie co powiedział 5 lat temu i dokładnie o której porze dnia. Ciekawe powinien się leczyć-demencja postępuje.
  • Gość: widz IP: *.kalisz.mm.pl 22.01.10, 17:45
    Ta komisja,to wstyd ,dla nas wszystkich oglądających....!kłamstwo i głupie uśmieszki pana Chlebowskiego!koszmar!!!lawiruje....a pan przewodniczący !!!!!!!!!!!!wstyd!!!!!!!!!!!!!i tak za dużo słów...
  • Gość: jo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.10, 18:08
    nie mogę pojąć - jak można być tak ślepym, żeby bronić Chlebowskiego? Chyba, że to miłość, która, jak wiadomo jest ślepa. A może to miłość za pieniądze? Może miłość za posadkę w PO albo przez PO?
  • cymbalontko 22.01.10, 18:22
    Pan Poseł Chlebowski zachowywał się godnie i z klasą
    w trakcie przesłuchania.Pani Posłanka Kempa i Pan Poseł
    Waserman zachowywali się jak przedszkolaki. Ewidentnie
    widać, że Pan Kamiński wymyślił tzw. aferę hazardową, gdyż zbliżają się wybory. Ciekawe czy sam, czy z PISEM,
    a może z pałacem?
  • konrad.ludwik02 22.01.10, 18:26
    P. Chlebowski jedną rzecz niewątpliwie mądrą (i chyba szczerą!) powiedział (cytuję z pamięci): "Tak mi się wtedy powiedziało ..." (przez telefon).
    Innymi słowy: nie bla-bla-bla się liczy, lecz czyny, sp......e ustawy, przyjęte wziątki!
    Jeśli nie ma na to niezbitych dowodów - nie ma wogóle niczego i niech nikt (p.p. Kempa i Wassermann) nie ma pretensji, że nie każdy da się zrobić w Rywina.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka