Dodaj do ulubionych

JAZZ technika przy akompaniamencie bębnów! Tylko w

02.11.11, 14:55
JAZZ technika przy akompaniamencie bębnów! Tylko w Free Art Fusion!

Poniedziałki, środy godz. 19.30 – 20.45 (75minut)

START 21.11.2011

Barbara Frankowska tańczy odkąd skończyła 7lat. Pierwsze kroki na scenie stawiała w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach. Przez nastepne kilkanaście lat rozwijała swoje umiejętności taneczne i aktorskie, zdobywając jednocześnie tytuły mistrzowskie na kolejnych zawodach tańca nowoczesnego. Odkrywała kolejne style i techniki jak taniec towarzyski, disco dance, jazz, klasyka, step, kip – hop, modernz dance, dance show. Interesuje sie tańcem z wykorzystaniem nisko zawieszonego trapezu. Taka wszechstronność jest doceniania przez choreografów i reżyserów, którzy zapraszają Basię do swoich projektów. Grała m.in w „W Krainie Oz“, „Grawitacjach“, „Grzechach“, tańczyła podczas widowisk „Vichry“, „Wokół siebie“, „Gala mistrzó sportu 2011“, „The Jacsons“... Współpracowała z Państwową Szkołą Cyrkową. Ukończyła Pedagogikę na Uniwersytecie Warsawskim. Jest dyplomowanym instruktorem tańca. Wieloletnie doświadczenie sceniczne i pedagogiczne oraz indywidualne podejście do ucznia sprawia, że każdy uczestnik kończy zajęcia bogatszy o sporą dawkę wiedzy i nowe umiejetności. Basia kocha taniec, a swoją pasją zaraża kursantów.

Zapraszamy na zajęcia z Jazz Technika przy akompaniamencie bębnów na żywo!
Taniec przy bębnach umożliwia harmonijną, rytmiczną kompozycję ruchów. Doskonaląc technikę JAZZ uruchamiasz interakcję i rytm całego ciała. To wyjątkowa okazja sprzyjająca uwolnieniu od stresu, tym samym dając poczucie przypływu energii, poprawiająca koncentrację, ogólne samopoczucie, oraz naturalność ruchów. Zajęcia prowadzone pod okiem instruktorki Barbary Frankowskiej.

Poczuj rytm swojego ciała!
www.freeartfusion.pl
zapisy@freeartfusion.pl
Ul.Miedziana 11, 00-835 Warszawa
Tel. 22 648 57 19, 604 125 277

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Obserwuj wątek
    • concordee Re: JAZZ technika przy akompaniamencie bębnów! Ty 04.11.11, 17:18
      Dla osób, które uważają, że nie potrafią uwodzić a ich relacje z płcią przeciwną nie są zbytnio rozwinięte bardzo dobrym rozwiązaniem są kursy uwodzenia prowadzone przez Wyższą Szkołę Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego (www.wyzszaszkolauwodzenia.pl). Szkoła ta ma bardzo dobre opinie, ja także skorzystałem z ich szkolenia i podzielam każde dobre zdanie o nich :) są profesjonalni, doświadczeni i solidni, naprawdę warto skorzystać z ich oferty i zmienić coś w swoim zyciu, dzięki nim moje życie w końcu nabrało kolorów :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka