IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.12, 12:29
Gra zapewne znana każdemu, kto choć raz poszedł na sławne flippery lub był z dziećmi na wakacjach nad Bałtykiem :) Sam bardzo lubię w to pograć z moim synem kiedy jest ku temu okazja i tak się zacząłem zastanawiać, czy jest opcja zakupu takiego stołu do domu. Chodzi mi o to, czy istnieją "niekomercyjne" stoły do cymbergaja, czyli bez wejścia na monety. Znacie coś takiego?
Edytor zaawansowany
  • reload1980 28.05.12, 16:31
    hmmmm nie słyszałem nigdy o takich stołach, ale poszukaj w internecie lub napisz do firm, które je produkują, może tam info uzyskasz
  • j.demiec 28.05.12, 17:43
    Nawet jak mają kasetę na monety to i tak łatwo to pewnie zdjąć. Przecież to tylko elektronika :)
    --
    Karmy dla zwierząt
  • vkleopard 29.05.12, 10:16
    Oczywiście, że znana ;), utopiło się na tym fortunę kiedyś. Co do kupna stołu to się nad tym nie zastanawiałem, ale zaciekawiłeś mnie tematem i zrobiłem research. Znalazłem w sumie jedną firmę Proya Sport, która ma trzy stoły w ofercie. Ceny od 849 złotych do 1299, co jeszcze nie wydaje mi się taką dużą kwotą.
  • wafeler 30.05.12, 11:17
    tanie to to nie jest. ja bym poszukał czegoś używanego, może z kubów czy tego typu miejsc, może na allegro lub popytaj w miejscach, gdzie handluje sie używanymi rzeczami, być może ktoś stamtąd będzie wiedział, gdzie dostać taką rzecz.

jeśli chcesz nowe, to na ceneo czy na nokaut można znaleźć tańsze, niż te, wymienione wyżej. ale najlepiej poszykać używanych.
  • Gość: Barney IP: *.200-82-98.telecom.net.ar 31.05.12, 15:25
    Film Mniam (2011) jest super! Polecam!
  • Gość: Shirley IP: *.comsat.net.ar 31.05.12, 15:28
    Film John Carter (2012) jest super! Polecam!
  • Gość: Chieko IP: *.static.asianet.co.th 27.07.12, 14:10
    Juz mozna obejrzec film 80 milionow (2011) online!
  • Gość: Wendolyn IP: *.238.16.165.tedata.net 06.03.13, 12:18
    Juz mozna obejrzec film Terytorium wroga (2011) online!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.