• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Gdzie na wakacje z 3 latkiem? Dodaj do ulubionych

• 29.06.13, 15:46
    Gdzie proponujecie jechać z 3 latkiem na wakacje? myśleliśmy nad górami lub słowacją
    --
    stylowi.pl/kategoria/Slub-i-inne-wydarzenia - moja ulubiona kategoria.
    Edytor zaawansowany
    • 03.07.13, 09:17
      Góry :) w sumie jemu to nie robi różnicy, ważne żeby Wam się dobrze wypoczywało razem z małym i czuli się komfortowo :)
      --
      http://www.bzwbk.pl/kredyty/kredyty-hipoteczne/pozyczka-hipoteczna/pozyczka-hipoteczna.html
    • Gość: Jarek IP: *.slubice.vectranet.pl 04.07.13, 13:13
      Myślę, że wakacje w górach z takim malcem to niemałe wyzwanie. W zamian polecam wakacje nad morzem np. w Kołobrzegu. Dla każdego znajdzie się tam wiele możliwości wypoczynku, także w niepogodę. Na pewno nikt nie będzie się nudził. Sam często tam wypoczywam, polecam.
    • 05.07.13, 08:50
      Możesz zawsze dziecko zostawić u rodziców :) Ewentualnie pojedź tam gdzie dziecko nie będzie się nudzić i będzie miało co robić :)

--
      nauka jazdy warszawa
      • 05.07.13, 20:36
        Witajcie, bylam z moją 4 os rodzinką w domu wypoczynkowy Teresa w Tyliczu, blisko do Krynicy, 6 km. W tym miejscu nie można się nudzić, a można naprawdę wypocząć. Jest mnóstwo atrakcji dla dzieci: plac zabaw z domkiem, zjeżdżalnią, trampoliną,huśtawkami, boiskiem do siatkówki i badmintona! W pobliżu farma zwierzęca i basen. Kuchnia Pani Teresa rewelacyjna, domowa z deserami :) A wieczorem mieliśmy Grilla z regionalnymi smakołykami.
        szczerze polecam www.tylicz.net.pl A my na pewno wrócimy!

• 08.07.13, 11:08
      Po górach to będziecie musieli dzieciaka nosić, dużo nie pochodzicie, bo będzie się męczył, więc może lepiej jednak wybrać bardziej płaską powierzchnię - może albo jeziora?
    • 29.04.14, 23:16
      Możesz pomyśleć o Rewalu , ja tam jeżdżę od kilku lat ze swoim dzieckiem (teraz ma 7 lat)
    • 01.06.14, 01:34
      Nad morze?
    • 02.06.14, 09:03
      z górami i 3latkiem może być ciężko:) może wyskoczcie na Węgry?:) najlepiej wyjechać w nocy - jest się wtedy rankiem następnego dnia na miejscu:) tylko trzeba się przed wyjazdem zaopatrzyć w parę tubek kremu z spf 50 minumum:)
    • 24.07.14, 16:17
      Do Juraparku Bałtów - prawie 40 dinozaurów wyjętych jak z filmu Jurassic Park...

Dinozaury - jurapark
      • 24.07.14, 20:33
        chyba góry są zbyt męczące dla trzylatka. będziecie go musieli nosić większość drogi. wybierzcie coś lżejszego np. morze lub jezioro z rozrywkami(kajaki, konie)
    • 24.07.14, 20:03
      Wejdź na naszą stronę i weź udział w darmowym konkursie !
      Do wygrania wycieczka do BARCELONY
      Gwarantowany przelot, zakwaterowanie oraz wyżywienie .

Wejdź na:
      wycieczkadobracelony.pl

i wygraj !
    • 31.07.14, 11:04
      Gdy wyjeżdża się z dzieckiem, również samo położenie hotelu i jego przystosowanie do potrzeb maluchów nabiera większego znaczenia. Jeśli hotel położony jest w centrum miasta, to – choć ma to wiele zalet – można zapomnieć o grach i zabawach na świeżym powietrzu. – Bliskość natury dziś jest wyróżnikiem. Czasem nie trzeba nawet wielkiego placu zabaw – wystarczy przestrzeń, piłka, rower, obecność najbliższych. Warto dowiedzieć się, jakie zabytki znajdują się w okolicy. Przykładowo hotele na Śląsku mogą posłużyć jako baza wypadowa do zwiedzania Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Można tu wybrać się z dzieckiem do tajemniczej Sztolni Czarnego Pstrąga, zabytkowej Kopalni Srebra oraz zwiedzić zamki – te nigdy nie nudzą się najmłodszym.
    • 31.07.14, 19:01
      Myślę, że dla takiego malucha bliskość jeziora czy morza to większa atrakcja niż chodzenie po górach ;)
      --
      agencja reklamowa zielona góra
    • 01.08.14, 15:13
      z takim dzieckiem najlepiej nad morze
    • 24.11.14, 11:51
      A może coś całkowicie innego ! Choć to propozycja od kwietnia do października. Słyszałam, że SZKOŁA ŻEGLARSTWA SZEKLA organizuje rejsy po Mazurach dla rodzin z dziećmi! Będąc na Mazurach faktycznie widziałam, że nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o wiek malucha i jego pływanie na jachcie! to chyba bardziej siedzi w głowach rodziców... Maluchy sobie doskonale radzą! warto sprawdzić obozyzeglarskie.com/rejsy-dla-rodzicow-z-dziecmi-1/
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.