Dodaj do ulubionych

Jakie masz hobby?

12.08.13, 16:06
Moim hobby jest gra w fifę 2013, pływanie, sporty ekstremalne, kajakarstwo, czytam książki, filmy a wasze hobby?

www.galeriasukcesu.pl/
Edytor zaawansowany
  • kremowa_dama 13.08.13, 12:22
    ja lubię ćwiczenia, staram się je wykonywać regularnie... blog.ortopedyczny24.pl/cwiczenia-na-pilce-rehabilitacyjnej-cwicz-na-okraglo
  • nothing-nic 19.09.15, 22:00
    Moje hobby jest ukryte pod tymi adresami:kestrel.sunphoto.ro/KINGS fotoforum.gazeta.pl/u/NOTHING-NIC.html
  • kupukucza 13.08.13, 14:45
    Czytanie książek, oglądanie boksu i siatkówki.

--
    markowe obuwie damskie
  • panpietruszka 14.08.13, 13:08
    Generalnie wszystkiego po trochu. Bieganie, pływanie, rower :)
    --
    http://meble-lux.pl/katalog/category/10/szafy | http://meble-lux.pl/katalog/category/16/stoliki-rtv
  • Gość: Dasza IP: *.warszawa.vectranet.pl 20.08.13, 22:03
    Od jakiegoś czasu bardzo interesuję się modą. Bardziej zwracam uwagę na to co kupuję, jak wyglądam. Kupuje dużo pism z branży modowej, zastanawiam się nad utworzeniem bloga. No i chciałabym iść do jakiejś szkoły na zajęcia z wizażu i stylizacji.
  • crollart 22.08.13, 13:40
    Uwielbiam czytać książki, interesuje się również psychologią.

www.restauracjakwartet.com
  • Gość: srebrnekolczyki IP: *.play-internet.pl 01.09.13, 14:57
    a ja kocham być w ruchu, więc mogę śmiało powiedzieć, że moim hobby jest sport nie wyobrażam sobie siedzieć w bezruchu mnie zawsze wszędzie pełno. A jakiś czas temu trafiłam na tą kampanię www.facebook.com/stabilopl/app_514521725269026 o sporcie, wspieraniu pasji i tak sobie myślę, że życie bez hobby byłoby strasznie nudne.
  • stary_spadochroniarz 09.02.15, 12:45
    Ja od parudziesięciu lat uprawiam skoki spadochronowe. To nie jest sport, bo nie chodzi o zdobywanie medali, to odpoczynek, to fajne emocje. To ciekawe podróże i mnóstwo adrenaliny
  • nothing-nic 19.09.15, 21:48
    Popieram!! Sport dla wybranych i super odważnych.Czapki z głów przed taką kryształową osobowością!!!
  • kamila.r2 12.02.15, 14:20
    Moją pasją od niedawna jest restaurowanie starych mebli. Daję im drugie życie... Nic mnie tak nie uszczęśliwia...
  • toro790 13.02.15, 14:47
    moje hobby to gra w zośkę, świetna sprawa, ale wymaga dużo zaangażowania i czasu aby codziennie ćwiczyć i ćwiczyć
  • lajlaxx 19.02.15, 15:44
    jazda konna :) kocham !
  • lajka.1951 19.02.15, 23:11
    Agniecha, nie "Także polecam", ponieważ nikt przed Tobą strony nie polecał:-)))))
    Poza tym to forum o hobby, tak że musisz reklamować się w innym miejscu:-))))
  • krysia1987 02.03.15, 17:27
    Jakie mam hobby? np konkursy, biorę w nich często udział, czasem coś wygram. Lubię brać też udziały w darmowym testowaniu różnych produktów, np w streetcom, testowałam już piwo, dali całą skrzynkę za free, tusze do rzęs, karmę dla kota. Ja musiałam pisać tylko opinie o tych produktach, wypełniać ankiety ,podaję stronę i polecam ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/share-registration/41d9fbb66dea5d628ddf529c67c0a743
    A po za tym lubię siedzieć na internecie, ostatnio podoba mi się pieczenie placków, jakieś takie moje hobby są
  • agna0 02.04.15, 14:19
    Mnie pasjonuje zdobienie techniką decoupage, w tym roku nawet zapisałam się na kurs. Polecam, bo to bardzo rozwijające, kreatywne zajęcie ?
  • koraleczka 10.09.15, 14:30
    polecam sklepik decoupage www.dekoret.pl
  • kasia.m1 08.04.15, 13:06
    Ja lobię spacerować z przyjaciółmi.

--
    Krótko i ciekawie o ozonoterapii
  • seedbankier 08.04.15, 22:20
    Lubię czytać książki, oglądać fajne filmy (zwłaszcza dokumentalne), czasami sobie pogram w jakieś gry fabularne czy sportowe. Lubię też komputery (przydatne zwłaszcza w pracy) i ogólnie starożytność, historię, obserwowanie tego co się dzieje na świecie.

--
    Czy marihuana jest z konopi? Chyba nie… A może jednak... grubylolek.pl
  • ignacka.celina 09.04.15, 11:07
    Taniec towarzyszki, pilates i bieganie. Kiedy mam jeszcze czas na czytanie to dużo czytam.
  • dorota563 09.04.15, 12:39
    gotowanie i zumba :)
  • natasza_800 10.04.15, 10:09
    czytanie książek i pływanie.
  • sabinawolniak 15.04.15, 16:12
    Ja dużo czytam i lubię konfrontować przeczytane książki z filmem jaki na ich podstawie powstał. Taka możliwość daje mi tv internetowa, gdzie są różne filmy. Znajoma podpowiedziała mi, gdzie jest najwięcej filmów. Musze sprawdzić na tvline.pl czy faktycznie jest taki wybór.
  • agus1976 22.04.15, 13:09
    Moje hobby to zdecydowanie gry planszowe. Moje i całej mojej rodziny-na szczęście.

--
    wieczorgier.blogspot.com/
  • czassiatkowki 11.09.15, 21:06
    Jesteś kreatywną i ambitną osobą? Nie boisz się wyzwań? Znasz się na siatkówce i chciałbyś poznać kulisy siatkarskich wydarzeń? Nie wahaj się! Już dzisiaj możesz zacząć swoją karierę jako reporter naszego portalu i sprawdzić się jako dziennikarz lub fotoreporter. Wszystkie szczegóły znajdują się w poniższym linku: czassiatkowki.pl/poszukujemy-osob-chetnych-do-wspolpracy/
    Zgłoś się! Być może czekamy właśnie na Ciebie!
  • eruktos 18.09.15, 13:25
    Fanom czterech kółek, ludziom lubiącym wyzwania i tym, którzy nudzą się w wolnym czasie mogę śmiało polecić ofertę w postaci vouchera na przejazd ekskluzywnym autem po torze wyścigowym xd Ceny nie są wygórowane a niewątpliwie można sobie zafundować tym niezapomnianą przygodę : ) Sam z tego skorzystałem, wrażenia niesamowite, dużo adrenaliny, czyli wszystko to czego potrzebuje młody człowiek xd Poniżej załączam link, który pokieruje cię na stronę z której możesz zakupić taki voucher i przy okazji lepiej zapoznać się z ofertą. Zachęcam do podawania innych pomysłów rozwijających pasję, łamiących bariery strachu i wprowadzających coś nowego w życiu każdego z was. : )

www.devil-cars.pl/?idpartner=honolulu
  • rembanda 18.09.15, 23:56
    U mnie z tym hobby to ciężko powiedzieć, bo lubię naprawdę wiele rzeczy i w miarę możliwości i wolnego czasu staram się te rzeczy realizować i z nich korzystać ;) Strasznie nie lubię nudy, dlatego każdą wolną chwilę staram się spędzać aktywnie - jeżdżę na rolkach, pływam, biegam, gram w tenisa, w golfa, dużo podróżuję, czasem uprawiam wspinaczkę, a ostatnio mój dziadek zaraził mnie akwarystyką i myślę o tym, żeby stworzyć swoje własne, małe akwarium z kolorowymi rybkami i ogromem roślinności ;) Czy mi się to uda - jeszcze zobaczymy, ale chęci są spore ;)
  • maciejkrz85 19.09.15, 23:31
    Uwielbiam oglądać filmy sensacyjne i czytać kryminały :) Ostatnio nawet założyłem bloga z różnymi zagadkami, mam tam nawet kategorię "zagadki kryminalne" ;) Jeśli kogoś zainteresowałem zabawą w detektywa, to zapraszam do spróbowania swoich sił na miejscu zbrodni w zagadce Samobójstwo czy morderstwo.
    Pozdrawiam! :)
  • klarka34 21.09.15, 23:22
    Ja mam dosyc pospolite hobby, ale bardzo je lubię. A mianowicie czytanie ksiązek i oglądanie seriali (głównie amerykanskich)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.