Dodaj do ulubionych

gdzie na wieczór kawalerski

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.08.13, 14:24
Witajcie, gdzie można zorganizować wieczór kawalerski, który na długo zapadnie w pamięci jego uczestnikom? Warszawa i okolice.
Edytor zaawansowany
  • Gość: vitko IP: *.play-internet.pl 23.09.13, 11:40
    Pogoda jest jeszcze ok, wieć moze coś na świerzym powierzu typu paintball czy kład, wieczorem ognisko w męskim towarzystwie no i oczywiscie duzo alkoholu. W moim wypadku to zawsze perla export
  • hakenberyyy 23.09.13, 14:15
    Uderzajcie do jakiegoś klubu nocnego :P

--
    salarizare
  • Gość: tomi IP: *.grupalotos.pl 08.10.13, 02:42
    www.youtube.com/watch?v=GemDkbCX5NQ
    warto spróbować , jestem zachwycony
  • praska123 06.05.14, 22:24
    wydaje mi się, że długo zostaje w pamięci wieczór, na którym coś się dzieje, nieważne gdzie. Ja miałem u siebie w domu i wiecie co, nie żałuję. Koledzy zrobili mi ogromną frajdę, nakupowali różne gadżety które obecnie z Żoną testujemy  poza tym bieliznę dla mojej Lubej, no i zamówili mi śliczną Panią, która zatańczyła dla nas. Zobaczcie, ze było na kogo popatrzeć : www.guardian-angels.pl/tancerki.htm :)
  • mazi07 06.05.14, 23:37
    a ja z przyszłym Panem młodym i znajomymi wyruszamy nad jezioro. zabieramy mięsiwo wódkę czystą i smakową. Mamy tam na miejscu wynajęty domek. obok są lokale do których można iść impreza zapowiada się grubo.
  • tiopronatscat1974 01.06.14, 00:58
    do klubu i ruszaj w tany na miasto :D
  • 1-buc 30.07.14, 15:10
    Wszędzie to samo wklejasz
    --
    Musiałem zarejestrować nick, bo pojawiło się mnóstwo buców
    [img]http://s2.rimg.info/9968084c97c517cc19279071930266e2.gif[/img]
  • dejwud_85 24.11.14, 11:46
    Nasza firma organizuje weekendowe rejsy po Mazurach. Z doświadczenia wiem, że już kilkukrotnie dziewczyny wykorzystały tą formę jako bazę do super WEEKENDU PANIEŃSKIEGO! Na jachcie może być do 7 osób, jacht jest do dyspozycji ze sternikiem, który czuwa nad bezpieczeństwem i trasą! Na noc spływa się do jakiegoś portu, najczęściej jest to Sztynort na północnych Mazurach i można tam szaleć do białego rana w kultowej tawernie! Nikt jeszcze nie wyjechał niezadowolony ! :) Zapraszamy.
  • dejwud_85 24.11.14, 11:47
    Nasza firma organizuje weekendowe rejsy po Mazurach. Z doświadczenia wiem, że już kilkukrotnie dziewczyny wykorzystały tą formę jako bazę do super WEEKENDU PANIEŃSKIEGO! Na jachcie może być do 7 osób, jacht jest do dyspozycji ze sternikiem, który czuwa nad bezpieczeństwem i trasą! Na noc spływa się do jakiegoś portu, najczęściej jest to Sztynort na północnych Mazurach i można tam szaleć do białego rana w kultowej tawernie! Nikt jeszcze nie wyjechał niezadowolony ! :) Zapraszamy. www.obozyzeglarskie.com
  • katarz-ynkaka 30.03.15, 14:38
    Czemu ograniczacie się do Warszawy i okolic? Nie lepiej wyjechać gdzieś na weekend dalej, wtedy dopiero można poszaleć :D tylko oczywiście, nie przed samym ślubem, tego absolutnie nie polecam. Jeżeli już zdecydujecie się na Warszawę to może jakiś słynny klub w centrum, a wcześniej np. kręgle, co myślicie?
  • agaklimek 04.08.15, 15:43
    Kuzyn z Łodzi był na paintballu laserowym alfalaser.pl/. Dobrze się bawili i przynajmniej mieli trochę ruchu przed dalszą imprezą :)
  • zuzanna346 05.08.15, 13:19
    a może wynajmicie gdzieś domek?
  • lucjanna75 06.08.15, 17:23
    mój maz pojechal sobie z kolegami nas Zegrze. Wynajęli sobie jakis domek i urzędowali tam cały weekend. Co dokładnie tam się działo pewnie pozstanie dla mnie tajemnica do konca zycia. Możliwości na kawalerski jak i panienski jest wiele. My wybraliśmy wlasnie wyjazdy. Ja byłam z koleżankami z Sopocie. Zrobiły mi niespodziankę
  • olaszym86 01.09.15, 14:49
    Może paintball? To teraz baaardzo popularne i lubiane. Ewentualnie po prostu zróbcie męską imprezę-domówkę.
  • mazur751 18.07.19, 14:12
    W Gold House :D piękne kobiety, dobry alkohol i muzyka :D można też wykupić prywatne show

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka