Dodaj do ulubionych

Kreatywne spedzanie czasu

08.02.16, 15:19
Witam
Ostatnio mam duzo wolnego czasu i chcialabym go kreatywnie spozytkowac. Problem w tym ze nie wiem jakie zajecie sobie znalesc. Myslalam o klubie fitness, basenie ale nie lubie chodzic sama.
Edytor zaawansowany
  • tamari15 18.02.16, 12:41
    Hej. :)
    Jeśli nie masz z kim chodzić, to może popytaj na jakichś regionalnych forach czy ktoś nie szuka towarzystwa, albo zarzuć pomysł wśród znajomych na fejsie. Są też takie grupy na fb jak aktywny kraków, moja koleżanka tam poznała fajnych ludzi.
    A lubisz jakieś artystyczne zajęcia? Ja ostatnio kupiłam wypalarkę do drewna i sobie wypalam obrazki w deskach do krojenia.
  • mateuszszulcc 31.03.16, 16:33
    Jeśli szukasz czegoś nowego, to polecam grę exit room wrongroom.pl. Dla fanów horroru ;)
  • olgaa34 17.04.16, 19:46
    zapisz się na zajęcia grupowe, tam poznasz fajnych ludzi :)
  • odczepcie_sie 03.06.16, 12:59
    Nie powiedziałbym, że fitness czy basen to kreatywne spędzanie czasu. "Kreatywnie" znaczy "twórczo". Jeśli spędzasz go pisząc książki, malując czy komponując piosenki - to jest kreatywne. Pływanie czy ćwiczenia na pewno się w to nie wliczają, przykro mi :)
  • wirtualna.dziewczyna 03.06.16, 14:55
    a może najpierw fitnes/basen czy coś a potem blog o tym? To by było tak zwane przyjemne z pożytecznym;)
  • lucky_lack 03.06.16, 15:26
    wszystko zalezy od tego co Cie interesuje. Możesz np. zacząć kleić modele z papieru (tzw. papercraft), jechać do sklepu budowlanego, kupić kilka potrzebnych części i zrobić regał, albo zaopatrzyć się w maszyne do szycie i nauczyć się szyć.
  • karolina_mgrzelka12 03.07.16, 19:27
    Zacznij robić muzykę :) Abo malować obrazy :) Znajdź sobie hobby :)
  • violamus 10.10.16, 18:39
    Mysle, ze najlepiej jest zapisac sie na jakies zajecia- to motywuje do tego, by dac z siebie wszystko. Czesto pierwsze zajecia sa bezplatne- mozesz podpatrzec jak to wszystko wyglada i sprawdzic czy taka forma spedzania czasu ci odpowiada ;) Jesli chodzi o mnie- sport sportem, ale ja polecam kurs malarstwa w domin.pl rewelacyjna atmosfera i duzo przyjemnej nauki ;) dla mnie czas spedzony z pędzlem to relaks :)
  • redlen 20.10.16, 15:43
    Czytaj książki a potem pisz własne opowiadania. Nic tak nie rozwija wyobraźni jak czytanie ;)
  • aambiwalentny 27.10.16, 12:29
    polecam sztuki walki. tam grupy zawsze z entuzjazmem przyjmują nowego, a i nie ma przy tym miejsca na nudę :) na strzelnicy też jest całkiem fajnie
  • jamaka 19.12.16, 10:49
    polakpotrafi.pl/projekt/alternatywa-dla-helu-rewolucja-w-cypel-hostelu
  • kajmka9 22.12.16, 23:53
    Na zajęciach fitnessu moża szybko poznać nowe osoby. moim zdaniem zumba tez jest fajna :) ja chodzilam przez prawie 2 lata i poznalam nowe kolezanki
  • marzenka411 02.01.17, 22:31
    Może jakieś warsztaty kreatywne? Rysowanie lub odnawianie starych mebli? Zawsze chciłam chodzić na takie warsztaty DIY. myślłaś o tym?
  • ana155 04.01.17, 16:08
    Hej::)
    Może masz ochotę zrobic wypad nad Morze?? Super sprawa o tej porze
    A może na narty lub łyżwy w G-dzu??
    Jestem otwarta nakażdą propozycje
  • domios 15.01.17, 23:19
    A nie masz z kim pójśc n fitness? Może zposz się do jakiegoś klubu, poznasz ludzi, nauczysz sie czegoś nowego
  • derbsy 16.01.17, 22:36
    Moja zona chodzi na warsztaty renowacji mebli. Fajne zajecie - Jest bardzo zadowolona z takiego spędzania czasu
  • idla75 02.03.17, 16:45
    Można wiedzieć gdzie chodziła żona na takie warsztaty i czy rzeczywiście można coś się tam nauczyć?
  • ketsy 18.01.17, 12:01
    Basen czy fitness to aktywne spędzanie czasu a nie kreatywne ;) Kreatywne to moze być szydełkowanie albo sklejanie modelów statków
  • domstrachu-gorzyczki.pl 19.01.17, 19:04
    Zapraszam na kreatywny dopływ adrenaliny !!!
    szczegóły na www.domstrachu-gorzyczki.pl
  • adrianna34.pl 21.01.17, 19:18
    Hejka my z koleżankami byłyśmy w ten weekend w pokojach zagadek Escape room. To nasz pierwszy raz ale powiem, że naprawdę petarda mimo obaw poszłyśmy. Wybrałyśmy nowo powstały lokal obok nas na Zaspie Spichlerz Tajemnic. a to ich stronka spichlerztajemnic.pl/szczerze polecam serdecznie, milo i przezabawnie.
  • adrianna34.pl 21.01.17, 19:21
    adrianna34.pl napisał(a):

> Hejka my z koleżankami byłyśmy w ten weekend w pokojach zagadek Escape room. To nasz pierwszy raz ale powiem, że naprawdę petarda mimo obaw poszłyśmy. Wybrałyśmy nowo powstały lokal obok nas na Zaspie Spichlerz Tajemnic. a to ich stronka spichlerztajemnic.pl szczerze polecam serdecznie, milo i przezabawnie.
  • relka_859 03.03.17, 10:53
    Taak, słyszałam mnóstwo dobrych opinii o Escape Roomach. Podobno świetna zabawa!
  • agul.a94 04.03.17, 13:16
    Ja polecam warsztaty artystyczne w DOMINie. www.domin.pl/ fajne jest to że mogę sobie po pracy wpaść kiedy chcę i rysować do woli. Najbardziej podoba mi się tam atmosfera - zupełnie inna bajka niż w korpo w którym pracuję. Tam ludzie są z innej planety ;) Łącznie z p.Wojtkiem - szefem. No ale tak właśnie wyglądają małe firmy gdzie szef ma zajawkę i lubi robić swoją pracę.
  • agazdrowa 07.03.17, 14:30
    No myślę, że taki klub to bardzo dobry pomysł.
  • krolczasu 11.03.17, 20:56
    Przede wszystkim polecam spędzanie czasu w grupie ludzi. Poznasz ciekawe osoby z podobnymi pasjami.

--
    Blog o zarządzaniu czasem: krolczasu.pl/blog/
  • glad_to_be_here 12.07.17, 15:16
    Hej,

Ja ostatnio odkryłam super program Spirolife Balance gdzie rozmawiasz ze swoim Health Partnerem, m. in. o tym jak zarządzać swoim czasem wolnym. Rozmowy są dla mnie super pomocne. Polecam bardzo!
  • andzielka 08.08.17, 18:57
    Ja również zaczęłam chodzić na zajęcia z renowacji mebli :) to bardzo relaksujące spędzanie wolnego czasu – nawet wyposażyłam się w narzędzia szlifierskie u firmy www.prochera.com.pl i będę pracować na działce. Polecam wszystkim!
  • wojtek_zbychu 29.08.17, 11:55
    Ja na siłownię właśnie wole chodzić sam, bo robię co chcę i nikt nie przeszkadza. Ale na wycieczki rowerowe czy piesze wole mieć kompana
  • skyfall001 11.09.17, 13:50
    Czas można spędzać naprawdę różnie, tu chyba trzeba byłoby pomyśleć o własnych zainteresowaniach
  • odczepcie_sie 20.09.17, 16:21
    A w domu lubisz sama siedzieć?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka