Dodaj do ulubionych

dodatkowy zarobek

19.12.16, 16:46
Zapraszam do współpracy ze mną w firmie Avon.
Zostań konsultantką i kupuj taniej kosmetyki od 15 - do 40 %. Przy okazji zarabiaj, również na inne przyjemności :)
- brak opłaty wpisowej,
- materiały potrzebne na start dostajesz za darmo,
- do każdego zamówienia dołączane są jakieś kosmetyki w prezencie.,
- zamawiasz kiedy chcesz i nie ma żadnych kar, jak nie zamówisz,
- masz możliwość zapoznać się z nowościami szybciej i po promocyjnej cenie, niż będzie obowiązywała w katalogu,
- pracujesz kiedy i ile chcesz.
- możliwość awansu ;)

Jeśli Cię przekonałam, to zapraszam do mnie, również jeśli masz jakieś pytania chętnie odpowiem .
Edytor zaawansowany
  • 02.01.17, 22:33
    ech, wydaje mi się, że na tym za wiele nie mozna zarobić ;) ale jest pretekst, żeby podskoczyc do koleżanek i poplotkować przy okazji zmawiania kosmetyków
  • 09.01.17, 13:53
    właśnie, przecież my kobiety lubimy sobie poplotkować, może jako konsultantka duzo nie, ale kosmetyki masz dla sb za darmo ;) lider i wyzej zarabiają całkiem sporo ;)
  • 09.01.17, 13:57
    im wiecej damy od sb tym wiecej zarobimy ;)
  • 11.01.17, 23:04
    A daj spokój. nikt nie wierzy, że tak można zarobić ;)
  • 15.01.17, 23:18
    Ty tak serio? I kotś się zgosił? :D
  • 10.02.17, 13:01
    proponuję zarabianie w necie na programach inwestycyjnych programy sprawdzone wypłacalne. po wiecej szczegółów zapraszam do kontaktu nathalie12@interia.eu. Pomoge doradze, wysle dowody wyplat itd. pozdrawiam
  • 16.03.17, 18:13
    Jeśli zarabianie to tylko na ankietach , uczciwy projekt, im więcej ankiet, tym więcej kasy od 50 zł w gorę miesięcznie
    Polecam rejestracja.opinie.pl/?u=76191724&src=

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.