Dodaj do ulubionych

Marcinkiewicz i jego dziewczyna w TVN24

IP: *.chelmnet.pl 21.02.09, 13:28
pusta lala, szkoda slow. ze na taka polcial
Edytor zaawansowany
  • Gość: smiszne IP: *.adsl.alicedsl.de 21.02.09, 13:30
    widac ze sa szczesliwi
  • Gość: aa IP: 195.69.82.* 21.02.09, 13:30
    "fajno" :D
  • Gość: gość IP: 94.78.158.* 21.02.09, 13:30
    żenua
  • Gość: b IP: *.ds12.agh.edu.pl 21.02.09, 13:34
    oj to przecież typowa blondynka - co ten Kaziu nawyczyniał
  • Gość: Widz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.09, 13:35
    I pomyślec, że kiedyś ten polityk podkreślał przywiązanie do nauki Jana Pawła II. Gdy do głosu dochodzą emocje, wzniosłe nauki moralne o nierozerwalności małżeństwa idą w zapomnienie. Ciekawe, co czuje żona pana polityka, oglądając taki materiał.
  • Gość: gośka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.09, 13:41
    Pozytywnie śmieszne:-)
    najważniejsze to mieć poczucie humoru:-)
    niestety, zazdrość, gorycz i jad to podstawowe cechy mieszkańców tego biednego kraju...
  • Gość: Tom IP: *.chello.pl 21.02.09, 13:41
    On jest w nią wpatrzony jak w obraz. A ona głupiutka ale młoda i ładna. Co ona w nim widzi? Władzę i pieniądze? Chyba tak. Śmieszny związek.
  • Gość: naszaklasa IP: *.chello.pl 21.02.09, 13:42
    oo... rozczarowała mnie ta dziewczyna. wyobrażałam sobie ja jako ambitna intelektualistkę, silną, poważną, a tu mamy laleczkę o ładnym ciele podniecająca sie ciuchami. kurcze, skąd on ja wytrzasnął?
  • Gość: gość IP: *.chello.pl 21.02.09, 13:43
    Głowa łysieje d... szaleje.
  • Gość: maja IP: *.chello.pl 21.02.09, 13:47
    Oj Kaziu Kaziu. Myślałam że to poważny pan polityk a okazał się pedofilem. fe kaziu fe.
  • Gość: ej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.09, 13:53
    Dżizas... "mam fajną tą, no... koszulkę". Problemy z wysłowieniem się? Super! Ale żałosne. Taki stary cap! Fu!
  • blue911 21.02.09, 13:54
    Hehe: to zwykla blachara w przebraniu. I do tego ma totalna wladze nad Kazikiem. Zawsze gardzilem tym typkiem. Ciekawe jak daleko ona go na manowce sprowadzi?
    Dobre jaja na sniadanie. "Mnilosc" na calego...
  • Gość: Ida IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.09, 13:57
    Isabel ....? :) Zenujacy jest ten Marcinkiewicz- a ta dziewczyna pusta i głupiutka -mloda cwaniara i typowa naiwna blondynka -razem z infantylnym Kaziem tworzą śmieszną parę : facet w wieku jej tatusia -albo ona -kochanka w wieku jego dzieci .:) Na jedno wychodzi :).Faktycznie -glowa siwieje --d...szaleje :) Wstyd Kaziu !!!
  • blue911 21.02.09, 13:58
    Kazio duka po angielsku jak uczniak w II klasie. Ale wstyd dla polityka! Nic dziwnego,ze nami pogardzaja na swiecie.
  • Gość: 1234 IP: *.retsat1.com.pl 21.02.09, 14:10
    "Ej....Ej....Isabela"Ale pustak....mysle,że żona Kazia smieje sie do rozpuku widząc jaki pustostan sie teraz prowadza z jej męzem.A nagranie pozytywne,pokazuje prawdziwa twarz polityka,zawsze widzimy ich gdy liczą każde słowo,są poważni a jesli żartują to tak by sie komuś nie narazić .
  • Gość: Ed IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.09, 14:11
    No i gdzie ta jego moralność za czasów premierowania ?? Okazuje się ,że na potrzeby owczesnego stanowiska tylko -a na swoje wlasne potrzeby ma się drugie oblicze i drugą moralność .No i nauki JPII tez nie sa już potrzebne ,a nawet sprzeczne z tym co robi podstarzaly amant i ojciec doroslych dzieci :). Kler też już nie jest potrzebny ani jego poparcie -zresztą sam kler też nie jest taki święty ani moralny za bardzo ...:) .Eh ... Byly premier dziecinnieje przy glupiutkiej ,pustej dzieweczce ...:) . Zenujące to wszystko .
  • blue911 21.02.09, 14:15
    Kazik jak niedzwiedz na sznurku...LOL!
  • Gość: kazio IP: *.resetnet.pl 21.02.09, 14:17
    Stary Baran i głupi robi z siebie palanta i Blazna
  • Gość: jom IP: *.fdk.airbites.pl 21.02.09, 14:18
    żal mi gościa... dziewka jest prosta, a przy tej prostocie to już nawet ładna się nie wydaje... za kilka miesięcy jak Kazmierzowi przejdzie i spowrotem zacznie normalnie postrzegać, nic z tego wszystkiego nie będzie... i się zorientuje że tylko rozwalił sobie rodzinę, i całkowicie zaprzepaścił swoją opinię wśród ludzi...
  • Gość: Tin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.09, 14:18
    Isabelle ...Casimir ....:)) Jasnie pan nauczyciel slabo duka po angielsku ale nauczył się wymawiać imię Izuni po francusku :) .. A czego więcej można spodziewać się po bylym nauczycielu fizyki ?? Jego fotel premiera to czysty pzrypadek -a raczej wypadek rządu przy pracy -podobnie jak kiedys stanowisko premiera dla Pawlaka -polskiego, powolnego chłopa -rolnika ...:). Zawsze im sloma z butów wychodzi -z chlopa nie zrobisz pana .Osmiesza się tylko podstarzaly Kazik -tym bardziej,że dziewczyna malo rozgarnięta i pusta -typowa głupitka blondynka :). Tatus i córka jakby-bardziej niż partnerzy niż małżenstwo ....:))
  • Gość: tsuranni IP: *.icpnet.pl 21.02.09, 14:28
    prymitywny prostak, ale cóż... czego sie spodziewać po gościu, który był członkiem PiS :)
  • genitoris 21.02.09, 14:36
    Według mnie to oszukał rodzinę i kraj.
  • Gość: yes yes yes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.09, 14:43
    ale zjeb z tego Kazia.... pomyśleć że sporo ludzi chciało by był prezydentem.
  • Gość: kill IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.09, 14:45
    jacy politycy taki kraj. pomyslec ze moj dziadek walczyl za ten smieszny kraj.rzygac sie chce.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka