Dodaj do ulubionych

10 lat wybieram się na operacje ... pomocy!

13.01.11, 21:43
miałem 16 lat wykryłem u siebie pewne zmiany patologiczne na narządach płciowych, zmiany nie nowotworowe ale niosące za soba ryzyko niepłodności ...
poszedłem do lekarza po kilku miesiacach odwlekania - potwierdził moja diagnoze i zasugerował operację.

dziś mam prawie 26 lat i nic z tym nie zrobiłem.. wstydzę się powiedzieć o tym rodzinie,wstydzę się iść na badania, operacje...
kontakt z lekarzami lubie ale jak dotyczy to kwestii intymnych nie potrafię o tym mówić ...

nie wiem jak się przemóc?

mieszkam z rodzicami dlatego nie ma szansa nie mówić o tym...
paraliż;|

jak zacisnąć zęby i mieć to już za sobą ?
Edytor zaawansowany
  • andersom 14.01.11, 16:43
    Możesz pozostać w swoim wstydzie ale..
    za 5 czy dziesięć lat może będziesz bezpłodny. Co wtedy? Adopcja? Invitro?
    Jak Ci się układają twoje kontakty z kobietami? Spotykasz się z kobietą, kobietami? Co one mówią na temat "twojej patologicznej zmiany" ?
  • brazowyman 14.01.11, 18:37
    generalnie spotykam się z kobietami, ale nie dochodzi do zblizen. . .
  • andersom 14.01.11, 19:20
    Mając to co masz na penisie lub w jego okolicach. Jak sobie wyobrażasz sytuację w której jesteś z partnerką ma dojść do zbliżenia, rozbierzesz się ? Wyobraź sobie to i napisz co czujesz w związku z taką sytuacją ..
  • koala_tralalala 14.01.11, 17:23
    Pomysl o tym, ze dla lekarzy jest to chleb powszedni, ogladaja ludzkie pupy, jadra czy biusty jak ty drzewa czy ksiazki. Nie robia na nich zadnego wrazenia, bo u specjalisty jeden pacjent po drugim pokazuje to samo.

Ustal z lekarzem co masz powiedziec rodzinie jako przyczyne wizyty w szpitalu (inna niz choroba intymna, ale lezenie na tym samym oddziale).
  • brazowyman 14.01.11, 18:41
    wiem, ze dla lekarzy to norma ogladanie tego i owego ...

koala_tralalala napisała:
    > Ustal z lekarzem co masz powiedziec rodzinie jako przyczyne wizyty w szpitalu (
    > inna niz choroba intymna, ale lezenie na tym samym oddziale).

pomysł ok, ale wiem, że się nie uda. . .
  • yag-nik 14.01.11, 19:21
    Słuchaj ja myślałam że jestem niezła bo bujałam się przed stołem jakieś 9 m-cy a Ty mi tu mówisz 10 lat?! Pięknie...
    Jeszcze 2 m-ce temu powiedziałabym Ci że łączę się z Tobą w bólu bo migam się przed wycięciem guza, dokładnie tak samo jak Ty! A to nie miałam czasu badań zrobić, a jak już miałam to nagle musiałam coś załatwić a później po prostu omijałam szerokim łukiem.
    Po nocach mi się sala operacyjna śniła że z bebechami leżę a lekarze party mają na operacyjnej, mniejsza z tym, mam już to za sobą, udowodniłam sobie że to "niewielki zabieg" i że tchórzem nie jestem, no może nie do końca nie jestem ;-)

Ale wracając do Ciebie, rodzicom nie ściemnisz bo zapragną Cię odwiedzić w szpitalu znając życie... chyba że jest to zabieg 1 dnia? Musisz się dopytać lekarza. Wiem że to może być trudne jak jasna cholera szczególnie dla faceta ale no cóż, życie, napisz mi na kartce jak Ci przez gardło nie przechodzi. I szoruj chłopie na badania, kładź się na stół i z górki.
    Pomyśl sobie że się bujasz i zadręczasz a tak jedna decyzja i będziesz miał wszystko za sobą, czy to nie jest fajna wizja? Nie mieć problemu? :-)
  • bignifaner 15.01.11, 00:03
    wizja super, chciałbym miec juz tgo za soba;) ale meeega się wstydze.....

moze kiedys napisze rodzicom na kartce co i jak...
  • koala_tralalala 14.01.11, 23:57
    Dlaczego ma sie nie udac? Powazna jest to operacja? Wiesz ile dni trzeba byc w szpitalu? Moze sie okazac ze chodzi o trzy dni.
  • bignifaner 15.01.11, 00:06
    w szitalu pobyt od 2 do max 5 dni....

wyjdzie na jaw, bo..

przestane odkurzać w domu
    nie bede scielił łożka
    zakupów do domu nie przyniose

i tak przez 3 miesiace..
  • brazowyman 15.01.11, 00:11
  • to.niemozliwe 15.01.11, 05:58
    Niewazne...wez urlop z roboty, rodzicom powiedz, ze jedziesz na wakacje w gory, pojedz do miasta ze 250 km od domu, zrob zabieg w szpitalu, wroc za dwa tygodnie do domu i bierz sie za dziewczyny...;-)
    --
    Prawda ma wartosc tylko dla tych, ktorzy sa w stanie ja pojac.
  • brazowyman 15.01.11, 14:33
    taak o tym myslalem. jest to niezly pomysl..tylko
    duzo tzw. rozkmin organizacyjnych...

moze wybiore tą opcje.
  • pe.le 15.01.11, 10:18
    Posłuchaj. Możesz nic nie robić.
    To jest tylko Twoje zdrowie, tylko Twój problem i tylko Twoja decyzja.

Wstyd nie ma tu nic do rzeczy, kobiety rodzą dzieci i lekarze oglądają je po sto razy, nawet jeśli one nie mają na to w ogóle ochoty. Czasem są to tłumy studentów. A wiesz jakie nieprzyjemne badania robi się nieraz w szpitalach? Zero intymności, zero subtelności. Na to trzeba się nastawić, przybrać żelazną zbroję i zrobić co trzeba. Zostaw rodziców, jesteś już dorosły.
    Zastanów się co dla Ciebie jest najlepsze i zrób to. Ulga będzie wielka.
  • kklekss 15.01.11, 14:39
    Uzbieraj pieniadze na prywatna klinike i idz na oprację. nic nikomu nie musisz mówic.
  • brazowyman 15.01.11, 17:14
    pomysł niezły ale ta cena ... 4000zł

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka