• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

boję się wizyty u psychiatry

• 31.05.11, 11:18
    Boję się tej wizyty i wydaje mi się niepotrzebna. Najprawdopodobniej również nie przyjmę żadnych leków, ale chyba powinnam. Co robić?
    Edytor zaawansowany
    • 31.05.11, 12:14
      Sama wiesz, ze to zalezy od... potrzeby. Podstawowe pytanie: dlaczego w ogole myslisz o wizycie o psychiatry?
      • 31.05.11, 17:28
        mam ciągle obniżony nastrój, niechęć do wszystkiego łącznie ze spotkaniami ze znajomymi, brak pozytywnej wizji przyszłości i brak wyznaczonych celi
        • 31.05.11, 19:49
          Gdybym byla na Twoim miejscu i chciala skorzystac z czyjejs pomocy, to najpierw poszlabym do psychologa, porozmawiac, moze tez zrozumiec przyczyny. Dopiero gdyby okazalo sie, ze potrzebne beda tabletki, trzeba bedzie sie zwrocic do psychiatry (czesto psycholodzy wspolpracuja z psychiatrami pracujacymi w tym samym osrodku).

A w ogole, to na poczatek mozesz tez zadzwonic pod darmowy numer pomocy psychologicznej (wpisz w google "telefon depresja" - znajdziesz przynajmniej kilka numerow) i porozmawiaj szczerze, anonimowo i bez wychodzenia z domu.
        • 01.06.11, 00:16
          to jeszcze zalezy od jak dawna sie tak czujesz, kazdy miewa w zyciu slabsze okresy i czesto sam znajduje z nich wyjscie :)
          --
          lorusza.blogspot.com/
    • 31.05.11, 18:42
      No skoro wszystko jest ok to po co tam chodzic? Chcesz moze wyleczyc psychiatre? To robi im kazdy kolejny pacjent....:=)
      • 01.06.11, 19:00
        Każdy sie boi pierwszej wizyty--może postawi mi niekorzystna dla mnie diagnoze i bede jeszcze smutniejszy/a --zawsze mozna zrezygnować.....
        --
        ..a jednak można żyć bez powietrza -Maria
        • 09.06.11, 23:00
          Idź do psychiatry - i niczego sie mie boj!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.