Dodaj do ulubionych

Scjentologia werbuje - dołącz do nas już dziś!

20.04.12, 22:04
Uwaga! Ogłaszamy wielki nabór na członków naszej sekty!

Szukamy przede wszystkim ludzi z problemami, przegrywających w życie i mocno zdesperowanych. Preferowani ludzie z dużą kasą, ale niekoniecznie. Oferujemy przygodę życia. ;-)

--
Dianetyka i scjentologia - forum duskusyjne
Edytor zaawansowany
  • lifeisaparadox 21.04.12, 01:42
    Ja mam majątek rodzinny wart grubszą kasę, ale jako że jestem bardzo nieufny to nie będzie mnie tak łatwo zwerbować i wyprać mi mózg.
    Ostatnio widzę też jasne strony życia więc to też tendencja nieprzychylna desperackim aktom. Wymagam indoktrynacji jakie to życie jest bez sensu, obowiązkowo ;)
  • leda16 21.04.12, 08:54
    dia.scn napisał:

> Uwaga! Ogłaszamy wielki nabór na członków naszej sekty!

Chętnie zostanę Waszym przewodnikiem duchowym i szybko przerobię Wasze dotychczasowe naczalstwo na członków, jakich szukacie.

--
    Bóg zadba o moje miejsce na parkingu.
  • jan_stereo 21.04.12, 14:32
    dia.scn napisał:

> Szukamy przede wszystkim ludzi z problemami, przegrywających życie i mocno zd
    > esperowanych. Preferowani ludzie z dużą kasą, ale niekoniecznie.

Rozumiem, ze ludzie z duza kasa uosabiaja tych co przegrywaja zycie ? Ciekawa logika.

Ja bym proponowal zamiast do scjentologow zapisac sie do PKO SA, na jedno wyjdzie, mialem kiedys u nich konto, przygod cala masa, a i oplaty za czlonkostwo kosmiczne, jak na sekte bankowa przystalo ;'))
  • voxave 22.04.12, 08:33
    Mnie sie nie da do niczego namówić---chyba tylko głodem i torturami...:)
  • polon1974 05.04.18, 23:46
    chcę dołączyć,..ale jak !!?
  • obrotowy 14.04.18, 17:49
    - bo szukam posady dyrektora.
  • adriana_ada 15.04.18, 10:44
    I wytlumacze ci pokrotce dlaczego.
    Byl sobie raz czapaty, byl on wychudzony, zakompleksiony, nie chce pisac brzydki, bo to kwestia umowna, lecz dla kobiet byl bardzo nieatrakcyjny, jak uzbieral pieniazkow, to szedl do agencji towarzyskiej na seks, bo inaczej pozostawala mu tylko raczka. Pracowalam swego czasu u tescia mojego brata, czlowiek wielkiego serca, zlitowal sie i zatrudnil czapatago jako speca ds. It. Zatrudnil sie tam, gdyz upatrzyl sobie jedna zlotowlosa blondyne, ktora swego czasu w facetach jak w cukierkach przebierala i do zamazpojscia jej sie bynajmniej nie spieszylo. Zycie zyciem, ja w owym czasie zamezna, z dwojka dzieci, zostalam scjentowana do udawania zakochanej w czapatym w celu wzbudzenia zazdrosci blondyny, no i oczywiscie w celu wzbudzenia zainteresowania czapatym, ktory sluzyl ojcu mojej szwagierki niczym sam pies. Niestety na nic sie to zdalo, blondyna zakochala sie w moim bracie, lecz miala pecha, bo ten byl zonaty. Fakt zonatosci mojego brata nie spowodowal jednak wzbudzenia zainteresowania czapatym. Czas nie pyta, nie stoi, latka lecialy, wiec rodzice blondyny tez chcieli, zeby wyszla za maz, miala dzieci podobnie jak kolezanki w jej wieku. traf chcial, ze sekta scjentologiczna i jej czlonkowie udali sie za granice, w tym czapaty i blondyna po czasie takze. Zaczela zagladac do kieliszka i innych psychosubstancji, po ktorych czapi nabral walorow seksualnej atrakcyjnosci. Jak zaczal robic dzieci, tak robi je bez konca, ludzie mysleli, ze zmiesci sie w 10, czy w 11, co by stworzyc udana druzyne pilkarska, a tu 12, pozniej 13, no i 14, dzis nosi brzemie pietnastego. Coz powoduja niepewnosc i kompleksy zeby baba nie odeszla, ciapaci to maja swoje sposoby:)
    Coz takiego kieruje cie w stronie pisania jedynie o seksie, o agencjach, czyzby kompleksy z dawnych lat, ktore sa aktualne do dzis "misiaczku"?:)
  • mona.blue 15.04.18, 13:00
    Kiedy oni zdążyli dorobić się 15-tki? To nieprawdopodobne ;)

--
    www.youtube.com/watch?v=Lb4I4MH7PWk

inspiracjemoje.blogspot.com/
  • obrotowy 17.04.18, 15:27
    adriana_ada napisała:
    Coz takiego kieruje cie w stronie pisania jedynie o seksie...

przyslij foto - to pomysle.
  • mona.blue 15.04.18, 15:46
    To faktycznie tylko współczuć tej kobiecie.

--

• adriana_ada 15.04.18, 17:54
    Albo i nie Mona, jak komus to odpowiada, jak ktos czuje sie w czyms takim szczesliwy. Tylko tacy ludzie musza zdawac sobie sprawe z tego, ze w czasach obecnych nikt nie bedzie ich podziwial, smiaja sie wszyscy opowiadajac niewybredne dowcipy, ze ciapaty nie wie co zrobic z gumka i ja polyka i tego typu bzdury. Jednak bylo to wyjatkowo patetyczne, jak opowiadal o tym, jak ja uczyl jeszcze jak byli tylko we dwoje "pol plastereczka serka na jedna kromeczke chlebka, po wiedzial. ze corok na swiat beda przychodzic kosiczki" :)
  • mona.blue 15.04.18, 21:31
    Gorzej, jak jej to nie odpowiada, a nie widzalai dla siebie innej możliwości ułożenia sobie życia.

--

• adriana_ada 15.04.18, 22:15
    Gdyby jej to nie odpowiadalo, to juz po pierwszym dziecku zabezpieczylaby sie.
  • mona.blue 16.04.18, 13:27
    Chyba, że ją tak uzależnił od siebie, że ciężko jej było decydować o sobie.

--

• anton76 02.05.18, 02:34
    chcę dołączyć,..ale jak ?
  • minniemouse 03.05.18, 02:45
    A bedzie werbowal Tom Cruise?

M

--
    Isaac Asimov:
    Ludzie sądzący, że wiedzą wszystko, są bardzo irytujący dla tych z nas, którzy naprawdę wiedzą.
    Jak rozwiazac problem towarzyski? Savoir Vivre - forum z klasa
  • mona.blue 03.05.18, 09:58
    Przecież to sekta, która wyciąga od ludzi pieniądze.

--

• minniemouse 03.05.18, 19:51
    Z ta sekta teraz walczy jej byla czlonkini Leah Remini - mozna ogladnac jej serial TV pt Scientology and the Aftermath
    jak sie to w PL nazywa to nie wiem.
    www.plotek.pl/plotek/1,78649,19118927,leah-remini.html

--
    Isaac Asimov:
    Ludzie sądzący, że wiedzą wszystko, są bardzo irytujący dla tych z nas, którzy naprawdę wiedzą.
    Jak rozwiazac problem towarzyski? Savoir Vivre - forum z klasa
  • reichsfuhrerssheinrichhimmler 01.11.18, 21:37
    witam podoba mi sie dwor uphagena w gdansku na ul kieturakisa tom cruse dostal od was ladne motory kilkasztuk podobno ja hcial bym tam zamieszkac czy moge liczyc na finansowanie remontu tego domu dla mnie reichsfuhrerssheinrichhimmler@gazeta.pl
  • kod_matrixa 02.11.18, 12:10
    Jedna głupia sekta (psychologia) już nie wystarczy? Musi być jeszcze jakaś alternatywna?

--
    Zygmunt Freud:

„Pacjenci są tylko hołotą. Jedyną rzecz, do której pacjenci się nadają jest pomóc psychoanalitykowi utrzymać się i dostarczyć materiału do teorii. Jasne, że nie potrafimy im pomóc. To jest terapeutyczny nihilizm.”

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.