Dodaj do ulubionych

Będziesz takim jak Cię inni stworzą...

15.02.14, 23:07
Przegladam różne pisma i fora gdzie dyskusje wrzą... I ostatnio zauważyłam, że 'trendy' jest poniżać i zaniżać poziom inteligencji dzieci z krajów np. afrykańskich, lecz nie tylko.

Nie dawno sam pan profesor Vetulanii w jednych ze swoich w sumie dość ciekawych wykładów na temat neurobiologii mózgu, powiedział coś co mnie zbiło z tropu, że jakoby to mózgi osób z Afryki nie 'ewolułowały'...Cos podobnego?

Nie kupuje tych teorii... I tego co mowią ludzie nauki, a raczej pseudonauki...
Sama kiedyś przed laty biorąc vikariaty w szkole, aby związać koniec z koncem, uczyłam dzieciaki z Afryki, były to najcudowniejsze i kochane dzieci- jakie mozna było sobie wyobrażić... i bardzo pilne oraz zdolne. To budowana w społeczenstwie niechęć, uderza w najbardziej czułe miejsca dzieci, najmniej winnych zła na świecie...Bo podcina im korzonki od samego zarania...

To w całym tym systemie nienawiści jest błąd... Błedem jest cały przemysł zbrojeniowy, który niszczy te kraje, rujnuje i pozbawia warunkow do zycia....A w końcu wysiedla w tereny mało przyjazne.

Człowiek nie brzmi dumnie, smutne to.
Obserwuj wątek
    • 8lolitka Re: Będziesz takim jak Cię inni stworzą... 16.02.14, 00:00
      Wit
      Bo to brednie co ten profesorek wygadywał , to jest tzw modernizm naukowy, oni nie widzą że środowisko powoduje rozwój lub niedorozwój i zależy od środowiska poziom, czy społecznego czy rodzinego ,a nie genów czy ewolucji. Modernizm doprowadził do tego że wyniszono kultury inne bo inne to głupie. Postmoderniści nazywają ten dział w histori inkwizycją naukową, a że czasy są postmodernistyczne to staramy się zachować inności kulturowe. U nas w polsce pokutuje jeszcze ten totalitarny modernizm z obiektywizmem zamiast bozi i mamy warunki w szpitalach antyludzkie lub racjonaliści w internecie ten zabobon jeszcze propagują. Polacy są sto lat za murzynami, a to winna kler i umysłowego zaścianka.
    • hansii Będziesz takim jak Cię ini stworzą i predyspozycje 16.02.14, 06:14
      witchland napisała:
      > uczyłam dzieciaki z Afryki, były to najcudowniejsze i kochane dzieci - jakie moz
      > na było sobie wyobrażić... i bardzo pilne oraz zdolne.

Azjaci tez sa bardzo pilni i zdolni...

Jednakze w kreatywnosci nadal ustepuja "Bialym".

Będziesz takim jak Cię inni stworzą i jakie masz predyspozycje...
      liczy sie i jedno i drugie :)

przepraszam, za mimowolny rasizm :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka