Dodaj do ulubionych

Szukam Psychologa-Seksuologa w Warszawie

31.01.15, 16:54
Czy może mi ktoś z Was polecić dobrego psychologa seksuologa (psycholog o specjalności seksuolog, nie chodzi mi o lekarza-seksuologa) z Warszawy? Najlepiej takiego sprawdzonego przez Was samych i najlepiej takiego, który przyjmuje w centrum Warszawy (ewentualnie przy linii kolejowej wschód-zachód). Z góry dziękuję.
Edytor zaawansowany
  • niewidzialny1964 06.02.15, 12:36
    Ja polecam pana Piotra.tzn.pana Piotra Nowaka.Facet jest naprawdę dobry i skuteczny.Pracuje z tego co wiem z całą śmietanką celebrytów i ma dużo pajcentów.Mi pomógł.
  • member503 14.02.15, 12:32
    Ja polecam Ewę Bogacz. Ma gabinet w samym centrum Warszawy, tuż przy Dworcu Centralnym, więc lokalizacja powinna Ci odpowiadać, a co do meritum sprawy, to ja jestem bardzo zadowolony, a miałem już do czynienia z nie jednym psychologiem/seksuologiem. Poradnia, w której przyjmuje, nazywa się Poradnia Harmonia. Tutaj masz wszystkie namiary:

poradnia-harmonia.pl/

Pozdrawiam :)
  • 0klientka 03.03.15, 11:37
    Korzystałam z pomocy Magdaleny Boniuk, Jest psychologiem i seksuologiem. Po wielu "nietrafionych specjalistach" mogę powiedzieć, że ta osoba jest na prawdę wyjątkowa. Trafiłam do niej, ponieważ poleca ją wiele osób (nie bez powodu). Jest bardzo konkretna, jak z nią rozmawiasz, to czujesz, że wie o czym mówi. Masz wrażenie, że rozwiąże każdy problem...i tak chyba jest.
  • trudnopowiedziec 16.03.15, 20:59
    Znaleźć seksuologa to sztuka choc niby jest ich wielu. Mielismy z partnerem kontakt z p. Krawczynską, jest ok, ale jeszcze bardziej polecam psycholog seksuolog w poradni Studio rodzinne na Mokotowie
  • roxx7 07.07.15, 17:00
    Tez polecam seksuologa Piotr Nowaka.Bylem u kilku znanych seksuologów a mój problem nadal był.Stracilem tylko czas.Pan Piotr wyleczył mnie po kilku wizytach.Według mnie to najlepszy seksuolog w Warszawie.Ciezko do niego się dostać poprzez znane osoby ale warto iść.Polecam też wszystkim tego pana.
  • atom66 29.07.15, 14:59
    Polecam Tomasza Rejenta z Fundacji Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM. Świetny fachowiec, uratował moje małżeństwo przed rozsypką :) moja terapia, a raczej nasza, bo chodzimy razem z męzem, jeszcze się nie zakończyła, ale robimy post ępy i na nowo cieszymy się naszym związkiem.
  • karola3243 22.03.16, 14:10
    Polecam Tomasza Rejenta razem-fundacja.org/psychoterapia/ świetny fachowiec. Przyjmuje w samym centrum przy palmie. Już mi pomógł, choć moja terapia jeszcze się nie zakończyła.
  • klaranowacz 10.07.16, 10:47
    Jeśli potrzebujesz bardzo dobrego psychiatry, psychologa, neurologa, seksuologa, endokrynologa, dietetyka. Polecam bardzo dobrą klinikę PsychoMedic.pl w Warszawie. Mają specjalistów od dzieci i dorosłych. Siedzibę mają na Ursynowie i w Centrum Warszawy.
    www.facebook.com/poradniapsychomedic/?fref=ts

• kamykwer 08.08.16, 22:31
    Ja chodziłem z moją partnerką do Anny Bieleckiej w Psychologgia. Najpierw chodziliśmy osobno, a potem razem. Nasze pożycie o wiele się zmieniło. Staliśmy się sobie bardziej ufni i otwarci. Sami między sobą jakoś dziwnie nie potrafiliśmy się dogadać, ale tylko w tej jednej kwestii, bo ogólnie w życiu nie mamy innych problemów. Teraz już żadnego nie mamy. Pani Anna bardzo miła kobieta i wyrozumiała. www.psychologgia-plus.pl/anna-bielecka.html
  • jacek89waw 16.09.16, 15:02
    Od pewnego czasu borykałem się z pewnym problemem. Nie chcę mówić co to był za problem, natomiast utrudniał mi on moje pożycie seksualne... miałem straszną barierę przed pójściem do psychologa lub seksuologa (chyba nikt nie lubi rozmawiać z obcymi o swoich seksualnych dolegliwościach). Moja dziewczyna znalazła mi psychologa (seksuologa) online. Kilka wirtualnych spotkań (nie pokazywałem twarzy, jedynie słychać było mój głos) i odczułem, że moje życie seksualne się poprawia, a ja i moja partnerka osiągamy większą radość i satysfakcję z seksu.

Polecam Ci konsultexpert.pl - znajdziesz tam masę specjalistów, którzy najbardziej by Cię interesowali
  • usmiechnieta.ewa 08.12.16, 18:58
    Może tutaj uda Ci się kogoś znaleźć? slaski.med-katalog.pl/ogloszenia?kategoria=20 Ja akurat szukałam seksuologa ze Śląska, ale udało mi się znaleźć świetną panią doktor. Na tej stronce jest cała baza z lekarzami (nie tylko seksuologami) z całej Polski. Myślę, że warto z niej skorzystać. Mnie się udało. Powodzenia i trzymam kciuki! :)
  • katarzynaggg 25.07.17, 19:29
    Polecam Monikę Banach - Lechowską psycholog - seksuolog, która przyjmuje w poradni Życie w Pełni w Wyszkowie. Pracuje zarówno z parami jak i z osobami indywidualnymi, robi to z ogromną pasją oraz zaangażowaniem. Daje poczucie bezpieczeństwa pacjnetom. Jest to osoba, z którą naprawdę można wyjść na prostą i dojść do porozumienia.
    Polecam gorąco i z pełną odpowiedzialnością.
  • pokemon84 15.10.18, 19:22
    Ja proponuję Przystanek Empatia. Lokalizacja w Centrum, doświadczeni specjaliści psychologowie psychoterapeuci seksuolodzy. Zapewniają kameralną atmosferę i dyskrecję. Jeżeli masz problem z seksualnością w relacji, to właściwy adres. Polecam.
  • brycia57 15.10.18, 19:48
    Dziękuję bardzo już korzystałam z poradni "Harmonia" a w niej leczyłam się u pani Ewy Bogacz. Super babeczka!!! Profesjonalnie podeszła do problemu i po paru wizytach z moim partnerem problemy zniknęły. Do tego atmosfera cudowna. Co świetny fachowiec to fachowiec!!!
  • brycia57 15.10.18, 19:48
    Dziękuję bardzo już korzystałam z poradni "Harmonia" a w niej leczyłam się u pani Ewy Bogacz. Super babeczka!!! Profesjonalnie podeszła do problemu i po paru wizytach z moim partnerem problemy zniknęły. Do tego atmosfera cudowna. Co świetny fachowiec to fachowiec!!!
  • kod_matrixa 15.10.18, 21:39
    Właśnie, problemy natury seksualnej należą do seksuologów, a nie psychologów widzących seks za każdym rogiem.

--
    Zygmunt Freud:

„Pacjenci są tylko hołotą. Jedyną rzecz, do której pacjenci się nadają jest pomóc psychoanalitykowi utrzymać się i dostarczyć materiału do teorii. Jasne, że nie potrafimy im pomóc. To jest terapeutyczny nihilizm.”

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.