Dodaj do ulubionych

B.dobry psycholog-mgr Barbara Struzikowska-Kraków!

19.03.15, 15:17
POLECAM WSZYSTKIM BARDZO DOŚWIADCZONĄ PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTKĘ Z KRAKOWA- mgr Barbarę Struzikowską!!
Jest bardzo doświadczoną psycholog, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.
Trafiłam do niej z polecenia i dziś mogę choć ta droga podziękować za pomoc, wsparcie, psychoterapię małżeńska oraz terapię uzależnienia mojego męża od alkoholu.
Anna K.
Edytor zaawansowany
  • biurox1234 09.04.18, 09:49
    tak, doskonała,
  • kobieta0709 26.04.18, 12:13
    A jest szansa żeby z tą Panią psycholog porozumiewać się przez maile? Nie jestem z Krakowa a potrzebuje dobrego psychologa.
  • malami929 05.06.18, 11:49
    Nie wiem czy przez meile sie da ale wiem ze kiedys udzielala terapii telefonicznie :) powodzenia
  • malami929 14.09.18, 15:39
    Kontakt z psycholog przez stronę www.gabinetpsychoterapi.pl
  • malami929 14.09.18, 15:40
    Zgadzam się, bardzo dobra psycholożka,
  • in133 14.09.18, 21:42
    I znów ten spam. Nachalny marketing szeptany.
  • kod_matrixa 15.09.18, 11:49
    Dodałbym automarketing z symulowanym dialogiem.

--
    Zygmunt Freud:

„Pacjenci są tylko hołotą. Jedyną rzecz, do której pacjenci się nadają jest pomóc psychoanalitykowi utrzymać się i dostarczyć materiału do teorii. Jasne, że nie potrafimy im pomóc. To jest terapeutyczny nihilizm.”
  • 0rtensja 24.09.18, 14:43
    Bardzo dobry psycholog = Bardzo dobry manipulator.
  • kod_matrixa 24.09.18, 15:35
    Na całe szczęście zbyt niskie IQ w tym towarzystwie dość mocno ogranicza takie możliwości.

--
    Zygmunt Freud:

„Pacjenci są tylko hołotą. Jedyną rzecz, do której pacjenci się nadają jest pomóc psychoanalitykowi utrzymać się i dostarczyć materiału do teorii. Jasne, że nie potrafimy im pomóc. To jest terapeutyczny nihilizm.”

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.