Dodaj do ulubionych

Wyjście ze strefy komfortu

02.02.17, 20:17
Co Was motywuje do wyjścia ze strefy komfortu, do podjęcia wyzwania, np. nowej pracy?

--
www.youtube.com/watch?v=Lb4I4MH7PWk

inspiracjemoje.blogspot.com/
Edytor zaawansowany
  • 02.02.17, 21:16
    I gdybyście mieli zapewniony gwarantowany dochód minimalny, czy jak to się tam nazywa to czy podjelibyscie pracę?

--

• 03.02.17, 17:42
    Młody, zdrowy człowiek na socjalu budzi niesmak. Ale w pewnym wieku na naszym rynku pracy trudno sie odnaleźć.

Mnie do wychodzenie ze strefy komfortu motywuje jakaś wizja mnie. Wiem kim chce być i do tego dąże.

• 05.02.17, 23:40
    A tak bardziej praktycznie, jak ta wizja siebie przekłada się na motywację? I w jakim sensie wiesz, kim chcesz być?

--

• 06.02.17, 10:16
    Trollem netowym. Stara komunistyczna mentalność każdy musi pracować czy nawet nazistowska Arbeit macht frei
    Cóż będę miała kompa popracuje nad świadomością ludzi w jakim systemie żyją na swoim przykładzie. Używając tego śmierdziela z mp,papierka z prokuratury, wypisu że szpitala.
  • 06.02.17, 10:26
    I będę obserwować efekty swojej pracy, net daje możliwość dotarcia do bardzo wielu ludzi miliony kont na FB adresów e-mail. No i dotre do tego co mnie sprzedał, wystawił na celownik w ramach przysługi dla społeczeństwa.
  • 06.02.17, 10:30
    No i nawet nie będę musiała wychodzić ze strefy komfortu, będę robić co lubię, a profity mojej pracy będę widzieć w otaczającej rzeczywistości.
  • 06.02.17, 10:42
    Zacznę od uświadamiania ludzi, że mogą zwiększyć swoje prawdopodobieństwo w TS koncentrując się na zestawach z 1 aby być wiarygodną w swoich intencjach z kopią wypisu że szpitala decyzją sprzedanej sucz z prokuratury i krótką notka moich przeżyć z mam nadzieję, że dopisze mi kondycja psychiczna
  • 06.02.17, 10:49
    Bo niestety w dalszym ciągu biały kubek z środkami które pomogą przenieść się do lepszego świata jest najwyraźniejszy w mojej rzeczywistości. I wiem komu to zawdzięczam tak że na kolana i modły do Boga żebym nie bucha cha cha
  • 06.03.17, 16:48
    Polecam filmy tego gościa: www.youtube.com/watch?v=_jhS0GSfnlo Cały kanał praktycznie poświęcony rozwojowi osobistemu. Na pewno znajdziesz coś co się przyda. Można również tanio dostać jego książkę
  • 24.09.17, 20:52
    Wyjście ze strefy komfortu jest prawie niemożliwe, ponieważ komfort jest komfortowy. Ja osobiście w życiu chyba zawsze wychodziłem tylko ze strefy dyskomfortu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.