Dodaj do ulubionych

Agresja mężczyzn na płaczące dzieci

29.04.17, 20:27
Co rusz to pojawia się w mediach informacja, że jakieś dziecko zostało pobite przez ojca, ojczyma, albo konkubenta matki. Często tłumaczą się oni, że dziecko płakało, co doprowadziło ich do furii. Jak to możliwe?
--
Momencik, ja powiem, wtedy będziecie gwizdać. Nie pozwolę siebie przekrzyczeć - Henryka Krzywonos-Strycharska
Edytor zaawansowany
  • 29.04.17, 21:22
    Myślę, że w wielu takich przypadkach to nie jest biologiczny ojciec, a gdzieś w pierwotniejszych częsciach mózgu jest skłonność przekazywania swoich genów i walki z cudzymi, szczególnie jeśli cudze odciągają/zabierają zasoby przydatne 'własnym' genom. Płaczące dziecko prosi o jakieś zasoby, chociażby o uwagę/czas rodzica.

A tak po ludzku, to podłość.

Przydałoby się poczucie, że każde dziecko jest 'nasze', w sensie: o każde należy dbać, a przynajmniej nie krzywdzić; stanowimy jedną wielką rodzinę.
  • 30.04.17, 06:07
    Bo są popiertoleni pisałam już kiedyś. Takie niedorozwoje ewolucyjne. Mamy ich w polityce za kapłanów robią i na świecie mamy jak mamy. Niestety. Tak,przez dwóch takich obecnie moje dzieci mają p r z e s r a n e. Oczywiście myślę o swoim eksie i tym śmieciu z mp
  • 30.04.17, 06:08
    Chyba tylko dlatego, że miałam normalnego tatę jeszcze ich nie zabijam
  • 30.04.17, 07:56
    Nie dość, że troszczył się o mnie to i jeszcze mojego brata doglądal gdy był w domu dziecka mimo, że nie był jego biologicznym ojcem,pozwalal do swojego domu zabierac.Tak,mój tato był wyjątkowy, wartościową jednostką. Prawdziwym samcem Alfa
  • 30.04.17, 08:19
    Bardzo go kochałam i nie mogę się pogodzić,że nie żyje. I jeszcze zostałam skopana za swoją miłość do niego
    Mam p r z e s r a n e jak i moje dzieci ale k u r w a z Multipasko nie będzie mogła spokojnie zdechnąć za to co zrobiła. Tego właśnie smieciowi życzę i tak właśnie stanie :)
  • 30.04.17, 09:03
    Zasral mi kilka lat życia jak i moim dzieciom, a natura lubi równowagę,harmonię. Mi obojętne,sam na siebie ujepal bat. Wykorzystując mnie jako narzędzie do ukarania samego siebie. I dobrze. Skopał coś świętego : Miłość.
  • 30.04.17, 09:15
    Niech kona w męczarniach niech wszystko czego dotknie zamienia się w niwecz. Niech mu się nie wiedzie w żadnej dziedzinie życia i wszystkim tym,którzy się tylko przyglądali:) szukając we mnie problemu, a nie widząc problemu u tego psychola,który życzył mi nie tylko wyzartej p i z D y ale i mózgu. Niech wszyscy jego bliscy płacą za jego brak odruchu ludzkiego jak płacą i moi bliscy. I bliscy tych którzy się tylko przyglądali.
  • 30.04.17, 10:03
    PS patrząc z perspektywy ewolucji co mądrzejsi wiedzą że nie zabija się samiczki która ma młode
  • 30.04.17, 11:09
    Nic ani nikt nie jest w stanie ukoić mojego poczucia krzywdy. I to,że inni mają gorzej lub podobnie nie jest dla mnie pociechą. Nie jestem psycholem
  • 30.04.17, 17:33
    I twojemu wiejskiemu bykowi tez radzilabym trzymac sie ode mnie z daleka, bo niedobrze robi sie na wdok tego capa kladacego sie na stole z wystawionym na zewnatrz jezykiem niczym u starego psa wystawiajacy w debilny sposob palec wskazujacy. Zalosny byczek
  • 30.04.17, 17:35
    Oczywiście jak Amelka targnie się na swoje życie będziesz pierwszy wiedział lub psychopata ci podobny za mocno uderzy Bogusia
  • 30.04.17, 17:39
    :D:)
  • 30.04.17, 17:42
    Teraz już śmieciu wiesz dlaczego się nie kopie? A skoro uroiles sobie żem numerycznym Bogiem to ... :D
  • 30.04.17, 17:48
    W ramach przypomnienia babcia, tata,ja moja pierworodna ur 14 ( wszyscy pierworodni 14 ) Bogumił poczety w moje urodziny Amelka też z 14 w tle. O 21 wspominać nie będę boś śmieciu na tyle kumaty. I nie ma przypadkow są tylko znaki :D
  • 30.04.17, 17:21
    Mozesz napisac co ja ci zrobilam, ale tak konkretnie? Pewnie nie. Co ja mam wspolnego z twoim zyciem? Czy ja ci kazalam wiazac sie z wiejskim dzieciorobem, ktory sprowadzil cie do roli samiczki? Nie, zrobilas to na wlasne zyczenie biorac takiego, na ktorego inne nawet niee chcialyby splunac. I tak robi ci te dzieci nie zwracajac uwagi, ze w twoim wieku ciaza za ciza jest bardzo nniebezpiieczna. Jakmasz problemy ze zdrowiem, to miej pretensje do siebie i swojego bezmozdzego rozplodowego byka a nie do mnie, bo ja nie mam z tym nic wspolnego. I odczep sie w koncu ode mnie

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.