05.06.17, 02:42
Jak w temacie bucha cha cha cha.
Edytor zaawansowany
  • 05.06.17, 19:06
    Żegnasz się z tym forum?

--
    www.youtube.com/watch?v=Lb4I4MH7PWk

inspiracjemoje.blogspot.com/
  • 06.06.17, 06:32
    Tak mona ,zakładam że Twoja oraz pozostałych pseudo terapia raczej nie poszła tym torem ,który byście sobie życzyli. Ale życie to nie koncert życzeń , zabrakło odruchu takiego ludzkiego względem mnie tutaj abym mogła uwierzyć. To tak na przyszłość. Zdaje się że ktoś tutaj kiedyś ględził że dobry psycholog to empatyczny psycholog jako warunek wykonywania tegoż zawodu , nieprawdaż? Cóż , popieram w 100%. Nie pozamykasz tego co mi zrobili inni a swoją obojętnością w stosunku co zrobił Twój kolega po fachu straciłaś w moich oczach autorytet. Ale myślę żeś kumata dziewczynka. Baj !
  • 06.06.17, 16:54
    Psychologiem będę za chwilę. Miałam dużo zrozumienia dla Ciebie, ale nie dajesz sobie pomóc... Niestety.:(
  • 06.06.17, 18:53
    psychopatię chcesz leczyć?
    Nie dość,że bez empatii to i jeszcze w dodatku głupia. No ale cóż szerokiej drogi w karierze bucha cha cha zawodowej :)
    Obyś nie stworzyła armii takich jak ja.
  • 06.06.17, 20:45
    Nie bardzo wiem, jak mogliśmy Ci tutaj pomóc?

--

• 06.06.17, 23:26
    a wiesz, sąsiad za ścianą dalej poniewiera swoją zoną robi jej taki terror, że szok. Aż mi szkoda. Takimi słowami jak liluchna mnie i jej liczne osobowości swojego czasu. Pukałam w ścianę i zjechałam bydlaka. Kilka razy z rzędu. Tyle mogłam żeby śmieć się za pewnie nie czuł. Teraz trafił na moją córkę a ta postanowiła go nagrać i donieść na policję.
    A co Ty zrobiłaś. Dobrze wiem kto mnie skopał i dlaczego się załamałam i co zrobiłaś?
    Służyłaś bucha cha cha dobrymi radami kretynko.To była psychiczna przemoc.
    Ale i na ulicy można dostać wpie...lub stracić życie przy "niemocy" świadków, osób trzecich. Czego Ci życzę za znieczulicę jaką wykazałaś się tutaj.
    Powiem Ci w sekrecie, że po pracy jestem skonana nie mam siły na nic i chce mi płakać jaki mam syf w życiu przez tamtejszego śmiecia, bo nie ważył co robi i mówi. A najgorsze to chyba jest znieczulica .Baj śmieciu.
    Teraz to już nic zrobić nie możesz.
  • 07.06.17, 09:13
    No ale nic to to. Będę jeszcze gorsza dla innych.
  • 07.06.17, 10:46
    Płacą również i moje dzieci przez z tamtejszego śmiecia gdyby mnie nie skopał to ....... i c h u j mi z tego,że prokurator postawił tamtemu debilowi zarzuty za dzieci. Skoro śmieć był taki mądry by mnie kopać to niech teraz sam sprząta syf którego narobił mojej rodzinie,bo ja nie wiem czy mam siły.
    Tak k u r w o to do Ciebie z Multipasko pl.
  • 07.06.17, 11:23
    psychooopatka777 napisał(a):
    Będę jeszcze gorsza dla innych.

badz, jak zechcesz.

g... nas to obchodzi

tylko, jak obiecalas, ze stad znikasz , to zniknij i nie psuj tego forum.
  • 07.06.17, 10:29
    Wyzywasz ludzi od śmieci, jesteś agresywna i myślisz, że ktos ci pomoze?

--

• 06.06.17, 23:00
    Nie wiem jaki masz problem ani nie znam się na psychologii ale myślę, że człowiek najpierw sam musi chcieć sobie pomóc a też na odległość to wątpię żeby ktoś był Ci w ogóle w stanie pomóc.
  • 07.06.17, 07:56
    - gdyz nasmiecilas na tym foro - co niemiara
  • 09.06.17, 06:15
    a i jeszcze coś Multipaskowy śmieciu, dostałam odpowiedzieć z Polskiego Sądu, ze o opieke nad dziećmi mam się starać tam gdzie sa. Nie muszę Ci chyba przypominać dlaczego Ci o tym piszę.
    Ale żeby mi nie było tak smutno jak obiecałam Ty nie chciałeś zapłacić będą płacić inni.
    W pracy jakiś fagas się przystawiał, karmił mnie cukierkami nie kradzionymi z firmy ,potem mi przytargał czekoladę, którą ukradł dla mnie.
    Wiesz co zrobiłam?
    Poszłam i powiadomiłam o tym przełożonych.
    Dobrego samopoczucia Ci zyczę i oczywiście miłego dnia :)
  • 09.06.17, 06:19
    PS I MÓDL SIĘ ABY JEDNAK AMELKA NIE TARGNĘŁA SIE NA SWOJE ŻYCIE ANI TAMTEM PSYCHOL NIE PRZYŁOZYŁ BOGUSIOWI ZA MOCNO :D NO I ŻEBYM NIE WIEM SKAD WYCZAROWAŁA SIŁY KTÓRYCH PO 15 GODZ PRACY 4 DNI W TYGODNIU MI NIE BRAKŁO JAK I PSYCHICZNEJ SIŁY ZE PO TAKIM JEBANYM ŚMIECIU SAMA MUSZĘ SPRZATAĆ SYF.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.