Dodaj do ulubionych

Psycholog dla nastolatka Wrocław

06.05.18, 17:37
Szukam namiarów na psychologa dla nastolatka. Spadek nastroju, depresja. Wrocław. Proszę o info
Edytor zaawansowany
  • gocha033 07.05.18, 17:14
    gdy sie wpisze haslo:
    "pyscholog dla nastolatka wroclaw"
    - to wyskakuje cos takiego:
    nie moznaby samej sprobowac ?
    www.psychoterapeuci.info/dlamlodziezy/
  • wlazkotnaplot 07.05.18, 20:04
    Hmmm błyskotliwa odpowiedź :)). Wiesz wpadłam na to samo! Wspominałam również z czym mamy problem. Oczekiwałam podpowiedzi od osób "zorientowanych w temacie". Wizyta u psychologa to nie to samo co wizyta u kosmetyczki którą to można sobie ot wygooglować.
    Moje zapytanie było mało precyzyjne, rozumiem.
  • basia.boro 17.09.18, 17:25
    Witam. Nie wiem, czy to jeszcze aktualne, ale swego czasu dla syna przeszperałam dokładnie internet. Zależało mi na terapii dedykowanej dla młodzieży, w szczególności wstępnie na konsultacjach - co powinniśmy robić dalej. Znalazłam wówczas 2 miejsca, które wydawały mi się sensowne. Oba sprawdziliśmy i wybraliśmy Pracownie Dobrego Samopoczucia Charakterownia (Tekst linka). Szczerze polecam - p. Joasia w sposób odczuwalny pomogła mojemu synowi.
  • basia.boro 17.09.18, 17:29
    Przepraszam - źle wpisałam adres. Podaję jeszcze raz - bo naprawdę warto tę opcję sprawdzić: Charakterownia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.