Dodaj do ulubionych

Pogodzić się

18.08.18, 18:16
Witam byłem na początku roku 4 miesiące w nieszczęśliwym związku, gdzie dziewczyna niestety ale mnie rozkochała a okazało się, że ja byłem tylko po to aby jej EX do niej wrócił co też zrobił. Tylko na 3 tygodnie a potem znów odszedł. Ona napisała do mnie w marcu i potem w maju by spróbować jeszcze raz. Dałem sobie spokój. Czuje się naprawdę przez nią poniżony.
Ale mija już 8 miesiąc i nie potrafię ... zaufać dziewczynom. Spotykałem się z 2-3 ale wciąż gdzieś jest we mnie bariera.
Ciągle jak widzę dziewczyny które są miłe, przytulają się czy okazują czułość do swoich facetów, zaczyna sie we mnie wnętrza dyskusja czemu ja dlaczego ?Co ja takiego zrobiłem. Od początku pokazywałem, że chce czegość stałego.
Dzięki za parę słów jak to rozwiązać !
Dzięki
Edytor zaawansowany
  • aaleksiss77 18.08.18, 18:56
    Dobrze Ci tak za to co robicie kobietą,dzieciom i sobie nawzajem :D
  • kod_matrixa 19.08.18, 13:50
    Co i kto robi kobietom?

--
    Zygmunt Freud:

„Pacjenci są tylko hołotą. Jedyną rzecz, do której pacjenci się nadają jest pomóc psychoanalitykowi utrzymać się i dostarczyć materiału do teorii. Jasne, że nie potrafimy im pomóc. To jest terapeutyczny nihilizm.”
  • kod_matrixa 19.08.18, 14:01
    Na pewno nie można się zrażać bo każdy jest inny i nie można patrzeć na innych przez pryzmat naszego doświadczenia. To jest pewne bo potwierdzone statystyką.

Oczywiście wiem że łatwo tak mówić komuś z boku, ale tak naprawdę jest. Gorzej jeśli nie możemy zapomnieć o tym kimś kto nas zranił, ale to już inny problem.

--
    Zygmunt Freud:

„Pacjenci są tylko hołotą. Jedyną rzecz, do której pacjenci się nadają jest pomóc psychoanalitykowi utrzymać się i dostarczyć materiału do teorii. Jasne, że nie potrafimy im pomóc. To jest terapeutyczny nihilizm.”
  • in133 20.08.18, 21:08
    Ludzie godzą sie wtedy, jak nie ma wyjścia. Bo pogodzenie się z czymś, to zrobienie coś wbrew temu, co się czuje. Można też po prostu żyć bez zgody na coś. I to jest chyba najbardziej męcząca opcja. Są też inne, ale to wyższy level.
  • kod_matrixa 21.08.18, 14:37
    To zależy jak u kogo. Czasem lepiej żyć nadzieją, bo wtedy niczego definitywnie nie przesądzamy.

Pogodzić się z czymś na co i tak nie mamy wpływu, może być jeszcze bardziej dołującego i wbrew pozorom wcale nie zdrowsze.

--
    Zygmunt Freud:

• mona.blue 21.08.18, 14:01
    Dlaczego piszesz 'co ja takiego zrobiłem'? Z Twojego postu wynika, że to ona Cię wykorzystała.

--
    www.youtube.com/watch?v=Lb4I4MH7PWk
    inspiracjemoje.blogspot.com/
    inspiracjepsychologiczne.blogspot.com
  • milamala 24.08.18, 23:07
    Ja bym sie nie "pogodzila". Wyglada na to, ze ta pani znowu probuje Cie uzyc do swoich rozchwianych celow. Lepiej szukaj kogos bardziej zrownowazonego emocjonalnie i bardziej dojrzalego. Nie mysl, ze skoro jeden jest oszustem i zlodziejem to juz wszyscy tacy sa. Ludzie sie roznia a fajnych babek nie brakuje.
    Oczywiscie nic zlego nie zrobiles. Trafiles na dziecko , ktore sie jeszcze bawi. Zostaw to wspomnienie po niej w piaskownicy i idz dalej.
  • jan_stereo 19.10.18, 21:18
    Czesc hmmmm. Wszystko przeczytalismy i wysluchalismy, jak potrzebujesz wiecej to smialo. Na znak ze nie klamie:

- dziewka Cie oszukala aby zdobyc zwojego exa,
    - nie ufasz przez to nowym,
    - szukasz winy u siebie za to zdarzenie,

A moim zdaniem powinienes pojsc na kregle i byc dumny z siebie ze cos sie dzialo w Twoim zyciu.
  • kod_matrixa 19.10.18, 21:36
    Ci z Auschwitz też powinni pójść na kręgle.

--
    Zygmunt Freud:

• jan_stereo 19.10.18, 21:52
    Gdyby tylko ktos dal im taka mozliwosc jak ja...
  • kod_matrixa 20.10.18, 08:59
    Możliwość czego?

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 20.10.18, 10:52
    kod_matrixa napisał:

> Możliwość czego?
    >

Mozliwosc niczego hehe, wczoraj zajrzeli synkowi matrixa w spodnie, bo chcial corke "czarnej loli", chlopaki spogladali z ciekawosci i coz, taki malusienki jak tatus:)))))
  • kod_matrixa 20.10.18, 11:15
    Ada, stanowczo za dużo drinkujesz od rana i w główce ci się kiełbasi.

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 20.10.18, 11:17
    kod_matrixa napisał:

> Ada, stanowczo za dużo drinkujesz od rana i w główce ci się kiełbasi.
    >

A skad ty imbecylu mozesz wiedziec, co ja robie. Przeciez wiesz, ze bym cie przez prog swojej chalupy nie wpuscila o ty brudasku malusienki:)
  • ada_ww 20.10.18, 11:23
    Matrixiu taki malutki, malenki, malusienki przebrany za kobiete kieruje ruchem rowerzystow rzucajacych sie dla niego pod samochody hehehe
  • kod_matrixa 20.10.18, 11:37
    A już miałaś Ada remisję, a teraz abarot to samo.

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 20.10.18, 11:38
    Rozmowa martixa z tym czyms w rozporku:
    Martix mowi moj malenki,
    rosnij duzy od mej reki.
    Jak urosniesz chociaz troche,
    terapeutka mnie pokocha.
    A gdy bedziesz w stanie wzwodu,
    doprowadze do rozwodu.
    Terapeutke z mezem swoim,
    gdy mi w koncu kutas stoi.
    Bede dymal panow, panie,
    kozy, malpy oraz lanie.
    A gdy bede przemeczony,
    zaczne we wsi szukac zony.
  • ada_ww 20.10.18, 12:04
    Ciag dalszy...

Jedna dawno bym juz zmusil,
    chocbym nawet sie udusil.
    Jednak tatus sieje zamet,
    wywolujac we mnie lament.
    Zabral wszystkie dokumenty,
    mysle, ze jest pier.dolniety.
    Gdyby ona dowod miala,
    to by ze mna sie zwiazala.
    Ta to da sie szantazowac,
    pozastraszac, molestowac.
    Takie wlasnie sa te fakty,
    by podpisac slubu akty.
    Bez dowodu tak sie nie da,
    wiec ze slubu bedzie bieda.
    Tatus mnie w rodzinie nie chce,
    nie chcial, no i tez nie zechce.
  • kod_matrixa 20.10.18, 17:43
    Jestem sobie mała Ada
    W główce sianko, dużo gadam
    Chodzę sobie na terapię
    Ględzę i na forum sapię
    Jak mi źle, jak mnie boli
    Że udaję grubą Olę,
    I obsesji też mam kupę
    Wszędzie widzę brudną dupę
    Hemoroidy, genitalia
    I podpaski i fekalia
    I biseksów i homosiów
    Pederastów i lesbosów
    Obgadałam wioskę całą
    Nazmyślałam też nie mało
    Lekcje swoje odrobiłam
    Wszystkim dupy obroniłam
    Mahometa oszczędziłam
    Choć był słynnym pedofilem
    To jest jednak swojski zbuk
    Choć dziewczynki puk puk puk
    Taka ze mnie hipokrytka
    Forumowa celebrytka
    Jeszcze więcej wam opowiem
    Jak mi znowu pieprzenie w głowie
    Piątka klepka co jej nie mam
    Mówię wam, ja się nie dam.

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 20.10.18, 19:41
    Jak Ada, podoba ci się mój wierszyk?

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 21.10.18, 09:03
    Sliczny wiersz, dziekuje
  • kod_matrixa 21.10.18, 09:59
    Wiedziałem że ci się spodoba.

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 20.10.18, 10:33
    jan_stereo napisał:

> Gdyby tylko ktos dal im taka mozliwosc jak ja...

Martix zyje rzeczywistoscia II wojny swiatowej, juz nie ma innych sposobow, zeby zwrocic na siebie uwage. Za to jego fani orientacji homo i biseksualnej dzielnie dla niego walcza i rzucaja sie na rowerkach pod samochody:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.