Dodaj do ulubionych

Jak rozwiazac problem

29.08.18, 09:54
Bije sie z tym problemem od lat, w zwiazku z tym postanowilam napisac tu na forum. Chyba tym problemem jest zazdrosc, ktora spedza mi sen z powiek, mam zaburzenia laknienia, problemy z koncentracja, wyzywam sie na innych ludziach i wiele innych. Chociaz mam meza, rodzine, dom, to zazdrosna jestem o kazdego faceta, a szczegolnie o facetow i mezow znajomych, czy kolezanek z pracy. Wciaz knuje, co by tu zrobic, aby rozbic im relacje czy to malzenska, czy to konkubinat, czy zwyczajna wolna relacje gdzie nikt z nikim nie mieszka. Za duzo czasu poswiecam na to, ze zwyczajnie knuje, udaje teatrzyki, ubieram peruki. Zaczyna mnie przerazac, ze ponad 1/3 swoich dochodow przeznaczam na zakup przeroznych peruk i kolorowych soczewek do oczu. Gdy nikt oprocz dzieci nie widzi, potrafie godzinami stac w lustrze udajac kogos innego, kto w oczach tych mezczyzn, o ktorych jestem zazdrosna bedzie atrakcyjniejszy od ich kobiet, czy zon. Probuje odgrywac wzorce zachowan, ktore moglyby im zaimponowac i zwrocic ich szczegolna uwage. Nie wiem z czego to wynika, moze ze strachu, ze jakby na przyklad odszedl ode mnie maz, to ktorys z nich bedzie wolny i zechce wlasnie mnie. Dzieci zaczynaja narzekac, ze poswiecam i za malo uwagi, zaczepiaja mnie, szczypia, a dla mnie najwazniejsze jest przymierzanie peruk w lustrze i udawanie kogos innego. Mozecie mi doradzic z czego to wynika, bo ja juz sie naprawde gubie w tym wszystkim.
Edytor zaawansowany
  • ada_ww 29.08.18, 11:34
    " Mozecie mi doradzic z czego to wynika, bo ja juz sie naprawde gubie w tym wszystkim. "

Pewnie masz o jedna peruke za malo
  • in133 29.08.18, 12:15
    Nie chce tu rzucać imionami, ale jak peruka to ładna, a nie jak pewna pani na swym trzecim ślubie w źle skrojonej sukience.
  • ada_ww 29.08.18, 12:24
    in133 napisała:

> Nie chce tu rzucać imionami, ale jak peruka to ładna, a nie jak pewna pani na s
    > wym trzecim ślubie w źle skrojonej sukience.

Bo tak to jest, wielu kobietom wspolczesnym podoba sie neomuzulmaski styl, do 3 razy sztuka. Sa obecnie protesty w niektorych krajach o dyskryminacje kobiet, ktore zgodnie z kanonami wiary moga probowac zamazpojscia do 3 razy, a mezczyzni do 4. Po 3 razie kobieta powinna zrezygnowac z mezczyzn i oddac sie wierze i Allahowi:)
  • kod_matrixa 29.08.18, 12:33
    Czyżbyś była już po tym 3 razie... ?

--
    Zygmunt Freud:

„Pacjenci są tylko hołotą. Jedyną rzecz, do której pacjenci się nadają jest pomóc psychoanalitykowi utrzymać się i dostarczyć materiału do teorii. Jasne, że nie potrafimy im pomóc. To jest terapeutyczny nihilizm.”
  • kod_matrixa 29.08.18, 12:35
    To by dobrze uzasadniało twój emocjonalny stan.

--
    Zygmunt Freud:

„Pacjenci są tylko hołotą. Jedyną rzecz, do której pacjenci się nadają jest pomóc psychoanalitykowi utrzymać się i dostarczyć materiału do teorii. Jasne, że nie potrafimy im pomóc. To jest terapeutyczny nihilizm.”
  • in133 29.08.18, 12:36
    nie trzeci ślub jest problemem, tylko ta peruka
    a może to nie peruka, tylko włosy się sfilcowały od hipokryzji
  • kod_matrixa 29.08.18, 12:46
    > nie trzeci ślub jest problemem, tylko ta peruka
    > a może to nie peruka, tylko włosy się sfilcowały od hipokryzji

To może być niezmiernie cenna uwaga, potwierdzona własnym doświadczeniem powyżej zacytowanej.

--
    Zygmunt Freud:

• mona.blue 29.08.18, 12:43
    Sama się zdiagnozowalaś, że wynika to z lęku że zostaniesz sama. Może popracuje nad poczuciem własnej wartości, bo ilość peruk tu nie pomoże.

--
    www.youtube.com/watch?v=Lb4I4MH7PWk
    inspiracjemoje.blogspot.com/
    inspiracjepsychologiczne.blogspot.com
  • kod_matrixa 30.08.18, 08:41
    Zrób sobie badania na niedobór witamin i badania tyksologiczne. Zbadaj stan narządów: jelit, tarczycy i innych.

Zacznij od rzeczy najbardziej prozaicznych, które mogą mieć fatalny wpływ na pracę mózgu, za nim zaczniesz toczyć pod górę kamień psychologiczny Syzyfa.

--
    Zygmunt Freud:

• leda16 30.08.18, 10:04
    Tu też trollu jakąś perukę ubrałaś i próbujesz epatować swoimi fantazjami. Zamiast godzinami mizdrzyć się w lustrze idź do roboty i przynajmniej zarób na siebie, bo mąż rychło cię w zadek kopnie i nawet peruki do anala nie pomogą.

--
    www.pmiska.pl
  • e-dorota-e 30.08.18, 10:54
    Widac, kolejna co sie czepia cudzych preferencji seksualnych, zazdroscisz mi tego, ze moge dac mezczyznie wiecej niz Ty purytanska hipokrytko. Powiem Ci jeszcze tyle, ze chyba przestaje miec problemy, o ktorych pisalam, w tym z mezem, bo chyba faktycznie zakochalam sie i zadzialala jedna peruka w kolorze czerwonym. Powiem Ci, ze jest bardzo przystojny i wyksztalcony, jest lekarzem ginekologiem. Moze nieco ode mnie starszy, ale tego zupelnie nie widac. Mial brzydka i bardzo paskudna z charakteru zone, ktora zostawil, byc moze zrobil to dla mnie. Byc moze byla to twoja corka, abo ktos z rodziny, bo byscie pasowaly do siebie jak krople wody.
    I powiem ci zazdrosna babo plujaca jaden, moze sprosta moim oczekiwaniom seksualnym i moze w koncu zarowno mnie, jak i jemu uda sie byc szczesliwym.
  • ada_ww 30.08.18, 11:09
    "Quae est ad aliquid"
    Jezeli jest zwolennikiem anala, to mialas szczescie, jezeli jest zwolennikiem ciasnych szparek, to mialas pecha, na dwoje babka wrozyla.
  • in133 30.08.18, 11:38
    e- dorota fajnie, ze juz rozwiązałaś swój e-problem
    a ta tleniona blondyna leda tylko ci zazdrości
  • ada_ww 30.08.18, 11:27
    leda16 napisała:

> Tu też trollu jakąś perukę ubrałaś i próbujesz epatować swoimi fantazjami. Zami
    > ast godzinami mizdrzyć się w lustrze idź do roboty i przynajmniej zarób na sieb
    > ie, bo mąż rychło cię w zadek kopnie i nawet peruki do anala nie pomogą.
    >
    Leda, za te pieniadze, ktore wydaje na te wszystkie peruki, powinna moze kupic sobie porzadny zestaw do lewatywy:)))))))))))
  • ada_ww 30.08.18, 11:35
    Leda, patrz na to, ona ma zdecydowanie dluzszy staz na forum:)

forum.gazeta.pl/forum/w,520,14879227,14879227,SWIECZKA_W_ODBYCIE_POMOCY_.html
  • leda16 30.08.18, 18:39
    O rany, od tego anala guano na mózg jej poleciało :)

--
    www.pmiska.pl
  • ada_ww 05.09.18, 21:42
    Leda, odkrywczosc i postep cywilizacyjny granic nie zna. Tak, jak sa producenci pampersow dla niemowlat i malych dzieci, tak sa i tacy, pewnie z tych seks shop producentow, ktorzy oferuja na rynku "majtki analne". To jest cos dla kobiet wytworzone z materialu, z jakiego produkuje sie pieluchy w ksztalcie majtek nieco wiekszych niz stringi, takie majtki, zeby kobiety gejowki mogly ubrac obcisla sukienke, czy spodnice. Jest tez jak widac biznes dla sodomitow. Widzialam na jednym filmiku taka, co chyba reklamowala te majtki, a i tak widac pieluche pod sukienka.
  • kod_matrixa 05.09.18, 21:54
    Posiadasz bardzo fachową wiedzę w tym zakresie. :-))

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 05.09.18, 21:56
    Uderz w stol
  • ada_ww 05.09.18, 22:04
    Ps. mnie ten biznes nie przeszkadza, ja sie ciesze, ze gejowinkom podnosi standard zycia.
  • ada_ww 06.09.18, 00:05
    Tylko nie szukaj drugiego dna, ze ja gejowkom zazdroszcze analnych majtek. Przyjmij do wiadomosci prosty fakt, ze na sodomie mam poglady "faszystowskie".
  • kod_matrixa 06.09.18, 08:04
    Wiem, ty tylko w kwestii aborcji jesteś tolerancyjna...

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 06.09.18, 08:50
    kod_matrixa napisał:

> Wiem, ty tylko w kwestii aborcji jesteś tolerancyjna...
    >
    Jak wiekszosc ludzi w cywilizowanej Europie.
    Zboczku, do dzis pewnie nie mozesz przebolec jednej, ktora wziales sila i usunela malego zboczka w zarodku. Pozniej zrobila sobie 2 dzieci z milosci, a ty patrzysz jak te dzieci przytula i nienawidzisz:)
  • kod_matrixa 06.09.18, 13:30
    Ta "cywilizowana" Europa jeszcze niecałe 100 lat temu traktowała się cyklonem B w komorach gazowych i produkowała z siebie mydło.

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 06.09.18, 13:33
    I to przy aplauzie ogłupiałej propagandą większości przy jednoczesnym oporze nielicznych nb jak zawsze.

--
    Zygmunt Freud:

• e-dorota-e 06.09.18, 13:21
    Bardzo dziekuje za wsparcie, ale ja bylam na terapii malzenskiej razem z moim mezem, ktora trwala caly rok. Byla to terapia grupowa behawioralna, gdzie nikt nie wiedzial kto jest czyim mezem, malzenstwa musialy zachowywac sie jak obcy ludzie. Musielismy uczestniczyc w tej terapii, bo od tego zalezalo, czy bedziemy mogli wspolnie z mezem wychowywac nasze dzieci. Gdybysmy sie nie zdecydowali, to odebrano by nam nasze dzieci. Sprawdzaja tam, czy przynosisz jedzenie i czy sie dobrze odzywiasz, sprawdzaja punktualnosc, relacje z ludzmi, czy nie przychodzisz na kacu, czy jestes czysta itp. Przebrnelismy przez ta terapie, ale bylo to dla mnei upiorne. Wiem, ze sa kobiety jak forumowa Ada, ktora z racji pogladow by na mojego meza nie spojrzala, ale nie tylko takie. Podobal sie wielu kobietom i ja to wiedzialam. Terapia zamiast mi pomoc, to jeszcze wzmocnila moj problem zazdrosci i w zwiazku z nia agresji. Spodziewalam sie innych efektow terapeutycznych, ale jak wyjezdzalismy na zajecia i mojego meza nie bylo obok, to dostawalam szalu, krzyczalam i wyzywalam sie na innych ludziach, dusilo mnie w srodku, pocilam sie smierdzaco i mialam problemy z oddechem. Chyba musze poszukac czegos innego, ale i tak dziekuje za rade.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.