Dodaj do ulubionych

Moje zdanko o psychologach i psychologii ha, ha,ha

24.09.18, 15:08
Kiedys przed laty kiedy moj rozum byl wylaczony, lacznie z bezpiecznikami, a szare komorki zasniedziale i przypominaly cos w rodzaju ssiadlego mleka, ktore uszami sie wylewalo - szczerze wierzylam w opszczymorki i skrzatki lesne, no i w psychologie, i w psychologow...Dlugo to trwalo, az sama w koncu, od realiow bajki, do realiow zycia, zaczelam spotykac, jak myslalam, w dobrej sprawie - pania psycholog...

Moj Boze, coz to bylo za cudo! Tyle glupot, to ja w zyciu nigdy nie napisze, ile ona mi w jedna godzine opowiedziala....A szkoda, ze mi sie to ssiadle mleko z uszu wylewalo, bo bezrozumnie poszlam tam kolejny raz, i kolejny raz....W koncu uznalam, ze tam nie ma dla mnie nic, co by mnie wzbogacalo.Na szczescie....troche mi rozumu przybylo.
Powiem w skrocie: sprawa skonczyla sie awantura! Powiedzialam babie, ze podam ja do sadu! Bo wscibia nos w nie swoje sprawy do tego przekreca i klamie! Na co ona, ze mnie tez poda do sadu, bo jestem "si i so"...
No, to ja jej, ze pieknie dziekuje, jak bede potrzebowac kogos, to pojde do biblioteki i znajde ksiazke w tematyce. Na to ona, ze powinnam pojsc na dyskoteke i przy lampce dobrego wina, znalezc sobie mezczyzne, na jedna noc, tak do seksu! Ot co! No tu mnie juz zamurowalo.
Wtedy ja jej odpowiedzialam: " A ty chuda maszkaro, wracaj do burdelu skades wyszla, ty koscista ...!" No i zdania nie dokonczylam, bo mnie litosc objela za serce.

I sprawa sie rypla.
Pozniej bylo wiele osob z interwencja....no, dzis tym czlonkom Komisji badajacej sprawe, sie zmarlo, wszystkim - na raka....no jednak, ta pani psycholozka, zyje nadal...

I tu jest moje pytanie: Czy ja moge sie z nia spotkac i dokonczyc mojego zdania?
Edytor zaawansowany
  • kod_matrixa 24.09.18, 15:32
    Podejrzewam, że nie za bardzo, bo pani psycholog mógł wyczerpać się przebogaty warsztat psychologiczny i koncepcje na uzdrowienie.

--
    Zygmunt Freud:

„Pacjenci są tylko hołotą. Jedyną rzecz, do której pacjenci się nadają jest pomóc psychoanalitykowi utrzymać się i dostarczyć materiału do teorii. Jasne, że nie potrafimy im pomóc. To jest terapeutyczny nihilizm.”
  • kod_matrixa 24.09.18, 15:46
    Swoją drogą, jaki trzeba reprezentować sobą poziom, żeby w kopulacji upatrywać lekarstwa na choroby tego świata???

Prostytucja powinna być wobec tego najzdrowszym zawodem dla człowieka.

--
    Zygmunt Freud:

„Pacjenci są tylko hołotą. Jedyną rzecz, do której pacjenci się nadają jest pomóc psychoanalitykowi utrzymać się i dostarczyć materiału do teorii. Jasne, że nie potrafimy im pomóc. To jest terapeutyczny nihilizm.”
  • 0rtensja 24.09.18, 16:15
    Otoz to!
  • ada_ww 24.09.18, 16:21
    kod_matrixa napisał:

> Swoją drogą, jaki trzeba reprezentować sobą poziom, żeby w kopulacji upatrywać
    > lekarstwa na choroby tego świata???

Masz problemy ze wzwodem, czy co, ze tak sie tego seksu przyczepiles?

>
    > Prostytucja powinna być wobec tego najzdrowszym zawodem dla człowieka.
    >

Tak, a na topie mezczyzn powinny byc meskie ku... lowiace posagi.
  • kod_matrixa 24.09.18, 16:27
    Ada, przeczytaj najpierw treść wątku i ogarnij się. Nie wszyscy myślą 24/24 o seksie. Niektórzy dorastają.

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 24.09.18, 16:29
    kod_matrixa napisał:

> Ada, przeczytaj najpierw treść wątku i ogarnij się. Nie wszyscy myślą 24/24 o s
    > eksie. Niektórzy dorastają.
    >

Ja nawiazalam jeszcze do watku o Januszku, gdzie tez sie wypowiadales z zazdroscia chyba:)
  • kod_matrixa 24.09.18, 16:32
    Z zazdrością o.... ?

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 24.09.18, 16:42
    Z zazdrością o twoje historie? :)

--
    Zygmunt Freud:

• karolink 24.09.18, 16:43
    Hej no to grono tych, którzy przejrzeli na oczy się powiększa. Swoją drogą moja terapeutka namawiała mnie do takich rzeczy, eh...
  • kod_matrixa 24.09.18, 16:45
    Szok!

--
    Zygmunt Freud:

• karolink 24.09.18, 17:03
    kod_matrixa napisał:

> Szok!
    >
    No nie będę się wdawać w szczegóły, ale niektórych rzeczy spróbowałam, aczkolwiek nie wiem czy nie wolałabym aby zostało po staremu i abym sama odkryła z czasem lub nie odkryła pewne rzeczy. Jak przyszłam na psychoterapię byłam w sumie niewiniątkiem w tym względzie.
  • kod_matrixa 24.09.18, 17:33
    Trzeba było powiedzieć babie, że niech sama się goni! Niektórzy naprawdę mają tupet i nie pokolei w łepetynie. :/

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 24.09.18, 17:53
    karolink napisał(a):

> kod_matrixa napisał:
    >
    > > Szok!
    > >
    > No nie będę się wdawać w szczegóły, ale niektórych rzeczy spróbowałam, aczkolwi
    > ek nie wiem czy nie wolałabym aby zostało po staremu i abym sama odkryła z czas
    > em lub nie odkryła pewne rzeczy. Jak przyszłam na psychoterapię byłam w sumie n
    > iewiniątkiem w tym względzie.

Tak tlumaczysz sie na forum, jakbys tlumaczyla swojemu malorolnemu przepraszajac za zdrade, obwiniajac do tego za nia terapeutke. To nie terapeutka zdradzala twojego malorolnego, tylko ty chodzac do wyra z innymi.
  • kod_matrixa 24.09.18, 18:05
    A ty Ada nie mądraluj się tak, bo sama robiłaś za grubą Olę a potem cię kopnęli w żyć. A tak jesteś niby cwaniara, a dałaś zrobić się w konia.

--
    Zygmunt Freud:

• herakles-one 24.09.18, 18:21
    Niezmiernie ciekawy wątek. A do czego karolink namawiała Cię ta terapeutka? I do czego Cię udało się jej namówić? Tylko nie wiem; w co kopnęli Grubą Olę, bo nie wiem co to jest "żyć"?
  • kod_matrixa 24.09.18, 18:24
    Sprawdż w gwarze śląskiej co znaczy "żyć".

Co do Karolink to nie interesuj się bo kociej mordki dostaniesz. :)

--
    Zygmunt Freud:

• herakles-one 24.09.18, 22:09
    Nie ma takiego słowa w gwarze śląskiej.

• kod_matrixa 24.09.18, 22:13
    rzyć, względnie rzić. Ukontentowany?

--
    Zygmunt Freud:

• herakles-one 24.09.18, 22:18
    No właśnie . A ty napisałeś "żyć", a to jest bezokolicznik od słowa życie. Jak można kogoś kopnąć w bezokolicznik geniuszu z nad wyraz wysokim IQ?
  • kod_matrixa 24.09.18, 22:21
    Sądziłem, że taki językoznawca domyśli się...

--
    Zygmunt Freud:

• herakles-one 24.09.18, 22:49
    Domyśliłem się, że geniusz strzelił kolejnego byka.Na takie, jak piszesz coś oddzielnie zamiast razem i odwrotnie- razem zamiast oddzielnie, przestałem reagować. Może poszukaj jakiejś wieczorówki i uzupełnij średnie wykształcenie, bo nie uchodzi by taki geniusz robił takie błędy.
  • ada_ww 24.09.18, 22:58
    Kazdy bledy robi, ja juz gram na takich poziomach w candy crush, ze dostaje fioletowe diamenty z serii c'arabineri:)
    I gram zamiast czytac matrixa:)
  • ada_ww 24.09.18, 23:15
    Przeszlam 5 setek i zlapalam sie na poziom gry
    en.wikipedia.org/wiki/List_of_shahanshahs_of_the_Sasanian_Empire
    :)
  • ada_ww 24.09.18, 23:31
    To tak jest, jak z jednym xujem, ktorego nie stac na telewizor 3D. Ten xuj powiedzial, ze na co to komu jest potrzebne. Mnie tez na taki telewizor nie stac, ale jak kogos stac, to mi to nie przeszkadza
  • kod_matrixa 25.09.18, 00:07
    No to dobrze, że chociaż na pocieszenie zostaje ci korekta mojej pisowni z telefonu (często "poprawiającej" całe słowa po swojemu), której nawet nie zamierzam poprawiać.

Zawsze to jakaś forma rekompensaty z mojej strony wobec ciebie na ukojenie skołatanych nerwów.

Może powinieneś pomyśleć o przekwalifikowaniu się z psychologa na filologa, choćby trybie zaocznym czy korespondencyjnym. Nie masz się czego ovawiać. Tam już naprawdę logika, matematyka jak i w ogóle myślenie czy znajomość innych przedmiotów ścisłychnie nie będzie wymagana. Nawet na poziomie gimnazjum.

--
    Zygmunt Freud:

• herakles-one 25.09.18, 09:12
    Jasne, to wszystko wina telefonu. Gdzieżby taki geniusz jak ty mógł takie błędy robić.
  • kod_matrixa 25.09.18, 10:24
    No widzisz. Już poprawia ci się samopoczucie i samoocena.

Teraz została ci tylko praca nad samym sobą za pomocą autosugestii i przekonanie siebie, że matematyka to g.... prawda.

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 25.09.18, 14:34
    herakles nie brnij lepiej w matematykę. Tam wyraźnie są złe prądy.

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 24.09.18, 18:41
    kod_matrixa napisał:

> A ty Ada nie mądraluj się tak, bo sama robiłaś za grubą Olę a potem cię kopnęli
    > w żyć. A tak jesteś niby cwaniara, a dałaś zrobić się w konia.
    >

Jakies masz niesprawdzone informacje, uwazaj, zeby cie baba z 6 dzieci nie zostawila w chalupie na kurzej stopce i nie uciekla z bogatym muzulmanem:)
  • kod_matrixa 24.09.18, 19:10
    A to taką historię też masz za sobą? :)

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 24.09.18, 19:27
    kod_matrixa napisał:

> A to taką historię też masz za sobą? :)
    >

Jeszcze nie:)
  • karolink 24.09.18, 19:31
    ada_ww napisała:

> karolink napisał(a):
    >

> Tak tlumaczysz sie na forum, jakbys tlumaczyla swojemu malorolnemu przepraszaja
    > c za zdrade, obwiniajac do tego za nia terapeutke. To nie terapeutka zdradzala
    > twojego malorolnego, tylko ty chodzac do wyra z innymi.

Akurat za to jej nie obwiniam, chociaż nigdy nie wpadłabym na podobne pomysły gdyby mnie nie namawiała. W trakcie terapii studiowała dodatkowo seksuologię, a tam uczą ich takich rozwiązłych rzeczy............... A ty bogatą wyobraźnię masz, aż zbyt bogatą, weź się opanuj trochę, może jakieś leki stabilizujące?
  • in133 24.09.18, 19:37
    "Jak przyszłam na psychoterapię byłam w sumie niewiniątkiem w tym względzie. "

nasz Janek nadal jest i my to szanujemy
  • kod_matrixa 24.09.18, 20:15
    Janek czeka aż go rozdziewiczysz. Ha hahahaha

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 24.09.18, 20:17
    W tym wcieleniu za późno, ale w następnym, kto wie... Musisz upolować sobie kogoś innego. afq zdaje się wystraszyłaś na dobre. :D

--
    Zygmunt Freud:

• in133 24.09.18, 20:25
    "w tym wcieleniu za późno"

A to pech
  • kod_matrixa 24.09.18, 20:20
    in133 czy każdy kto nie jest nimfomanką/erotomanem automatycznie w twojej nomenklaturze jest już dziewicą/prawiczkiem? :)

--
    Zygmunt Freud:

• karolink 25.09.18, 00:54
    kod_matrixa napisał:

> in133 czy każdy kto nie jest nimfomanką/erotomanem automatycznie w twojej nomen
    > klaturze jest już dziewicą/prawiczkiem? :)
    >
    :-)
  • 0rtensja 27.09.18, 08:52
    namawiala- wlasnie. Bo to sa komochy z targu z jajami a nie psycholodzy.
  • karolink 27.09.18, 14:52
    0rtensja napisał(a):

> namawiala- wlasnie. Bo to sa komochy z targu z jajami a nie psycholodzy.

Zgadzam się.
  • afq 25.09.18, 09:18
    ja mysle ze mozesz spokojnie sie probowac z nia umowic zeby dokonczyc swojego zdania
  • 0rtensja 27.09.18, 08:58
    "afg" - dzieki za podpowiedz. Powiem ci tak szczerze, ze minelo wiele lat, a ja ciagle sie lapie na tym, ze ta sprawa mnie tak mocno wtedy i dzis, zszokowala i nie moge zrozumiec, jak mozna byc tak malo profesjonalnym w swoim zawodzie. No coz, czynnik gleboko ludzki. Mysle ze najlepsza odpowiedzia dla takich niemoralnych ludzi, jest poukladac swoje zycie i...byc szczesliwym.
  • afq 28.09.18, 01:41
    0rtensja napisał(a):

> Mysle ze najlepsza odpowiedzia dla takich niemoralnych ludzi, jest poukladac swoje zycie i...byc szczesliwym.

myślę ze to powinien byc cel sam w sobie
    kazdemu tego życzę
  • kod_matrixa 25.09.18, 17:42
    Zapewne pani psycholog poleciła taką formę "terapii", znając jej rezultaty z autopsji.

Gorzej jak sama uzależniła się od niej.

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 27.09.18, 15:41
    kod_matrixa napisał:

> Zapewne pani psycholog poleciła taką formę "terapii", znając jej rezultaty z au
    > topsji.
    >
    > Gorzej jak sama uzależniła się od niej.
    >

A co wy sie tej terapeutki tak czepiacie? Wam nikt i nic nie pomoze, jestescie tak prymitywni i chorzy, w tym tak zacietrzewieni w swoim prymitywizmie zarowno Ty, jak i "Dorotka ze schizofrenia" ... niezaleznie jakbyscie sie zalogowali.
  • kod_matrixa 27.09.18, 15:59
    Ada, a co byś powiedziała gdyby taka terapeutka zaproponowała by ci podobną terapię, w dodatku o modalności sodomickiej? :)

PS.
    Broń Boże żebym został zdrowym w rozumieniu tej terapeutki.

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 27.09.18, 16:50
    kod_matrixa napisał:

> Ada, a co byś powiedziała gdyby taka terapeutka zaproponowała by ci podobną ter
    > apię, w dodatku o modalności sodomickiej? :)

Nie sadze, zeby osoba zdrowa psychicznie proponowala sodomie dorotce ze schozofrenia. Musiala sama to lubic i jej biseksualny dymacz, za ktorym do dzis chodzi pedal i probuje go szantazowac, bo dawal mu dupy i gruszki na wierzbie obiecywal. Sodomitka bedzie sie jeszcze wypowiadac o wyzszosci swiat Bozego Narodzenia nad Wielkanoca, tzn nad wyzszoscia sn nad cesarka. Moja znajoma zdecydowala sie rodzic naturalnie pod wplywem glosow katolickich, pozniej ze dwa lata miala problemy. A ta analna, sodomicka ku... powiedziala do niej "a od czego masz druga dziurke". To ta, ktora wymachiwala dupskiem, gdy bylysmy z ciotka w pracy zajete robota papierkowa. Dymacz ja bierze z rana, spuszcza sie w tylne drzwi, po czym przychodzi do pracy z pielucha, z ktorej zionie taki smrod, ze idzie zwymiotowac.

>
    > PS.
    > Broń Boże żebym został zdrowym w rozumieniu tej terapeutki.
    >
  • ada_ww 27.09.18, 23:03
    kod_matrixa napisał:

> Ada, a co byś powiedziała gdyby taka terapeutka zaproponowała by ci podobną ter
    > apię, w dodatku o modalności sodomickiej? :)

Maz takiej jednej "gra w jelitowe pokemony", jak wchodzi tylnymi drzwiami. To sie nie miesci w glowie, ale tacy tez chodza na terapie.
  • ada_ww 27.09.18, 23:07
    I tak mnie zastanowila ta gra w pokemony tego, ktory nigdy nie jest sam, bo ma zespol. Pewnie bachory zlapaly ich na sodomii i tatus powiedzial, ze graja z mamusia w "jelitowe pokemony".
  • ada_ww 27.09.18, 23:29
    I w takiej patologii braciszek z siostrzyczka napatrza sie na mamusie i tatusia i beda po nocach "grac w jelitowe pokemony".
  • 0rtensja 27.09.18, 08:49
    Moim zdaniem po prostu kobieta o ograniczonych horyzontach! Prymitywna, jeszcze jedna wychowanka 60 - rocznika, gdzie panowalo pojecie - seks i rockenroll, rozwiaza twoje problemy, do tego nacpaj sie heroiny i poloz pod drzewkiem palmowym., ulez sie tam i dojrzej.

Jezeli psycholog ma pomoc ludziom, ktorzy maja jakas "desperacka" nadzieje na to, ze psychologia w ogole funkcjonuje, to taki psycholog powinien najpierw zrewidowac siebie samego, przerobic swoje zakorzenione w pokladach podswiadomosci i ukryte w zakamrkach psychiki - problemy i wlasne blokady.
    W ogole, obecnie w czasach panowania karieryzmu i studiuj to co chcesz, nie porusza sie tematu talentu do wykonywanej pracy.
    Dlatego na psychologie pcha sie mnostwo balwankow, ktorzy maja papier, ktory najlepiej sprawdza sie w miejscach wybitnie odizolowanych...
    I z tego powodu tez przestalam wierzyc w psychologow, jako ludzi z "power" dla mnie to jeszcze jedne marionetki w trybikach epoki zwanej "karieryzmem charyzmatycznym" i latwym zarabianiem na chlebek.
    Jednak psychologia istnieje jako pojecie, wszak jest zwiazana z czlowiekiem, ktory buduje i dziala w tych systemach i strukturach spolecznych, w jakich obecnie zyjemy, no ale jezeli myslimy, ze rozni sie i czlowiek i epoka, od np. epoki poznego babilonu, a ta od epoki rokoka czy modernizmu - czyms szczegolnym, to raczej jestesmy w duzym bledzie.
  • herakles-one 27.09.18, 15:54
    Otrensja masz dużo racji w tym co napisałaś. Rzeczywiście zawód psychologa wybiera wielu ludzi z problemami, bo prawdopodobnie kieruje nimi chęć ich rozwiązania. Sama zdobyta wiedza na studiach psychologii nie pozwala na rozwiązanie tych problemów. W tym może pomóc jedynie terapia. Wprawdzie odbycie własnej psychoterapii jest dla psychoterapeutów obowiązkowe, ale wiem , że bardzo różnie te terapie wyglądają. Tutaj powinna być obowiązkowa grupowa terapia analityczna, najlepiej stacjonarna, która sięga głębokich warstw psychiki i daje o wiele informacji zwrotnych uczestnikowi, niż może zrobić to terapia indywidualna.
  • kod_matrixa 27.09.18, 16:02
    herakles:
    Tutaj powinna być obowiązkowa grupowa terapia analityczna, najlepiej stacjonarna, która sięga głębokich warstw psychiki i daje o wiele informacji zwrotnych uczestnikowi, niż może zrobić to terapia indywidualna.

Najlepiej na otwartym mózgu z łatwym dostępem do szarych komórek.

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 27.09.18, 16:06
    Gorzej jakby po takiej intensywnej terapii stacjonarnej mózg spłynąłby przewodem pokarmowym do odbytu.

Dlatego w razie czego sugerowałbym lepiej terapię siedzącą zamiast stacjonarnej.

--
    Zygmunt Freud:

• afq 27.09.18, 16:33
    od dawna kiedy się czegoś obawiasz to się ukrywasz za maseczką małego prześmiewcy? :-)
  • herakles-one 27.09.18, 17:20
    To prawda, że ludzie najbardziej zwalczają to czego nie znają, bo się tego boją.
  • kod_matrixa 27.09.18, 18:07
    Np. matematykę. Trafna uwaga. :)

--
    Zygmunt Freud:

• herakles-one 27.09.18, 17:18
    Naprawdę wydaje Ci się, że jesteś dowcipny?
  • ada_ww 27.09.18, 17:28
    herakles-one napisał:

> Naprawdę wydaje Ci się, że jesteś dowcipny?

Sa tacy Herakles, mamy w pracy takiego jednego idiote, ktory chce na sile zaimponowac, a nie ma czym. Wymysla "dowcipy", opowiada je, a pozniej on jako jedyny smieje sie z nich niczym konska dupa do bata.
  • kod_matrixa 27.09.18, 18:09
    Ada powinnaś poprawić heraklesa. Jeśli już to nie dowcipny tylko do wdupny. :)

Ja jednak stanowczo dementuję to. :D

--
    Zygmunt Freud:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.