Dodaj do ulubionych

Co rozpieprza forum...?

27.09.18, 09:11
Kiedys przed laty pisalo sie tu o wiele latwiej. Wtedy tez nie bylo tyle platform Internetowych, w wiekszosci mielismy jedna...dzis jest ich wiele....ale ta nachalna modernizacja forum, nachalne tu i tam wyskakujace reklamy, pieprzone "ciasteczka" z produktami, ktorych i tak nie kupie, bo po co...Robia, ze to forum pada...

To nie tylko to dziabdziane bezmyslne "dziobem" tego czy tamtego...bo to nawet moze byc ciekawe, ale to dziadowskie modernizowanie techniczne wokol, sprawia, ze czlowiek ma juz dosc...!
A teraz przenies to na globalne sprawy, w nasze codzienne zycie - i tu widac, jak sie cos zapycha i dostaje "zatwardzenia" i ten dlugi przewod pokarmowy zaczyna GNIC OD SRODKA.

Nowoczesnosc meczy, nowe nachalne technologie, ktore niby maja pomagac ludziom, tak naprawde, to odtraszaja czlowieka od czlowieka - po prostu juz nawet nie chce sie z nikim ani gadac, ani poprzeklinac... Stajemy sie coraz bardziej rozproszeni i odizolowani OD SIEBIE...

To wszystko mialo nam skrocic odleglosci pomiedzy nami, zblizyc nas do siebie, a efekt stal sie calkiem odwrotny...
Edytor zaawansowany
  • afq 27.09.18, 09:19
    na reklamy tez jest sposób - adblock - taki dodatek do przeglądarki
    używam i na prawdę mało mam śmieci na ekranie

a co do reszt.. dużo mi się wydaje zależy od nas samych
    jak tą "nowoczesność" wykorzystujemy
  • 0rtensja 27.09.18, 09:28
    Teraz wyskoczyla u mnie kolejna reklama - mieszkania wlasnosciowe wygladaja jak klocek na klocku postawione tysiace klatek, w ktorych maja zyc ludzie...

Ja mysle ze ta "nowoczesnosc" to nie jest tylko nowoczesnosc, to jest cos, co zaczyna coraz bardziej wykorzystywac nas...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.