Dodaj do ulubionych

Bhp randkowania w sieci.

15.10.18, 20:46
Jakie Waszym zdaniem trzeba podjąć kroki by uchronić się np przed mężczyznami z którymi nie da rady stworzyć ani zwiazku ani wartościowej relacji ? Pozdrawiam forumowiczów.
Edytor zaawansowany
  • afq 15.10.18, 20:48
    posługiwać się rozumem
  • herakles-one 15.10.18, 21:14
    Nie randkować w sieci. Tylko zwiększyć aktywność w realu, to znaczy rozwijać zainteresowania, np. nauka tańca, jakiś klub dyskusyjny, nauka malowania ,nauka gotowania, sport, itd.itp. To oczywiście przykłady tylko, chodzi o rozwijanie autentycznych zainteresowań i bywanie w miejscach gdzie możesz spotkać osoby o podobnych zainteresowaniach czy aktywnościach. Wtedy masz na żywo okazję poznać jaki ktoś jest w bezpośrednim zachowaniu, poznac go i się zaprzyjaźnić. Na portalach randkowych faceci najczęściej szukają darmowego seksu, a nie związków,cho,chociaż i tacy też się zdarzają. Bywa też, że ogłaszają się tacy, którzy w realu nie mają szans na zdobycie partnerki z uwagi na defekty osobowości, albo planują wykorzystanie poznanej partnerki nie tylko seksualnie. Zdarzają się fałszywe zdjęcia oszustów i ich fałszywe profile na fb, stworzone aby polować na naiwne kobiety, które omotane potrafią kilkanaście tysięcy dolarów posłać takiemu oszustowi do Afryki, na rozwinięcie rzekomych interesów tam. Często tacy oszuści wykorzystują zdjęcia wyższych stopniem wojskowych armii USA, bo to wzbudza zaufanie.
    ( opisuję autentyczny przypadek, który znam.)
  • herakles-one 15.10.18, 21:23
    Znam przypadek kobiety, która zmieściła ogłoszenie matrymonialne i poznała mężczyznę Polaka, który mieszkał w Niemczech. Ona miała wybudowany nowy duży dom. Facet przyjechał do niej i zamieszkali razem. Nie trwało długo,a zaczął jej jedzenie wydzielać i odważać w jej własnym domu, za jej pieniądze kupione.
    Wyrzuciła go z domu, to ją podał do sądu o odszkodowanie za to, że z jej powodu zlikwidował swoje mieszkanie w Niemczech i koszty przeprowadzki, które wyliczył na kilkaset tysięcy i sąd w I instancji mu to zasądził. Chyba w instancji odwoławczej sąd orzekł inaczej, ale co przeżyła to jej.
  • aaleksiss77 16.10.18, 08:07
    herakles-one napisał:

Zdarzają się fałsz
    > ywe zdjęcia oszustów i ich fałszywe profile na fb, stworzone aby polować na nai
    > wne kobiety, które omotane potrafią kilkanaście tysięcy dolarów posłać takiemu
    > oszustowi do Afryki, na rozwinięcie rzekomych interesów tam. Często tacy oszuś
    > ci wykorzystują zdjęcia wyższych stopniem wojskowych armii USA, bo to wzbudza z
    > aufanie.
    > ( opisuję autentyczny przypadek, który znam.)

to teraz słuchamy jak się ochronić przed przemocą fizyczną i gwałtami z Waszej strony ?
  • ada_ww 15.10.18, 21:20
    Chyba trafilas na hejtera (jakie to dzis modne pojecie) w sieci, ktory nie ma co robic wieczorami
  • herakles-one 15.10.18, 21:26
    Ada, to nie wypada !
  • herakles-one 15.10.18, 22:28
    Mając na uwadze dobre samopoczucie tutejszych forumowiczów niniejszym oznajmiam, że Was żegnam, zgodnie z moimi wcześniejszymi obietnicami.
    Zostawiam Was z życzeniami wszystkiego najlepszego !
  • leda16 15.10.18, 23:08
    Od pół roku się żegnasz i pożegnać nie możesz. Dokładnie jak ten, który udawał że się topi :)

--
    www.pmiska.pl
  • herakles-one 16.10.18, 08:17
    No przykro mi, że tak długo musiałaś czekać na moje odejście, ale się w końcu doczekałaś. xD
  • aaleksiss77 16.10.18, 09:11
    nie ma dnia aby nie słyszeć o pobitej, zgwałconej kobiecie. Nie ma dnia aby nie słyszeć o pobitym, zabitym lub zgwałconym dziecku itp. itd. świat bez was byłby lepszy.
  • aaleksiss77 16.10.18, 09:14
    a pozostała wasza część przygląda się tylko tępo w/w sytuacjom, pewnie myśląc o sobie, że jestem " dobrym człowiekiem " bo tego nie robię ...... tylko się przyglądam :D
  • in133 17.10.18, 22:18
    Aleksis, na innym forum możesz poczytać z kolei jak kobiety są widziane przez facetów. Dla nich ty, ja i inne kobiety to tylko liczy się kasa, kasa, kasa. Kobiety to materialistki podobno.
  • aaleksiss77 18.10.18, 06:01
    z choinki się urwałaś ? Porównujesz materializm do gwałtów, katowania, molestowania?
  • aaleksiss77 18.10.18, 06:19
    zresztą. Wiesz, co mi przyszło do głowy? Czy gdybym szmacie z wałbrzyskiej prokuratury położyła tak z 5 tys. jak myślisz ruszyłby się z ch...e? Czy jak położę z 10 tys to znajdzie mi palanta z tamtejszego portalu, który mnie sponiewierał na necie ? Materializm domeną kobiet ? ha ha ha
  • aaleksiss77 18.10.18, 07:27
    zresztą, co tu się rozpisywać. Światem rządzą faceci i co mamy? Czy nie aby materializm do granic wytrzymałości. Zwłaszcza obecnie. Wyzysk, eksploatacja naszej planety do granic wytrzymałości. Bo debil jeden z drugim myśli sobie, że jak ma mało w spodniach i lotność intelektu ameby to nadrobi zasobnością portfela bucha cha cha cha.
  • aaleksiss77 18.10.18, 07:48
    Rok czasu zastanawiałam sie dlaczego eks zostawił mnie nie przytomną po tabletkach. Zabrał dzieci i wyszedł z mieszkania. Rok czasu zajęło mi skojarzenie faktu, że miałam mieszkanie po ojcu i jestem współwłaścicielem naszego w PL. Nie rozumiałam dlaczego tak izoluje dzieci. Oświeciło mnie gdy byłam w jobcenter i kobieta weszła na jego profil. Zerknęłam i zobaczyłam, ze dostaje od nich 1400 euro plus 400 euro kindageld. Oprócz tego dorabia na czarno. I kto tu materialista ? Chory z chciwości psychopata w całej okazałości :D ale nic to - przyszło upomnienie do zapłacenia ubezpieczenia za auto, którego nie zgłosił w jobcenter. Wyślę wraz z tym, ze stać go w PL na opłacanie polisy w PZU adwokata, rzeczoznawcę ha ha ha. I mam wyjebane czy jakiś debil osądzi mnie tutaj, że złośliwa. Może i tak ale nigdy mi nie przyszło do głowy aby go prowokować do picia z którym miał problem aby zgarnąć polisę.
  • in133 18.10.18, 09:31
    jak tak z ludzmi porozmawiać czasem, wydobyć z nich poglądy, stosunek do drugiego człowieka obdarty ze sztucznych moralnych frazesów to się okazuje, że sami dajemy przyzwolenie na tę dżunglę
  • aaleksiss77 18.10.18, 10:11
    zwłaszcza faceci. ale fakt wydaje im się przy tym, że są ludźmi. W ramach przypomnienia - tak tubylcy dają przyzwolenie aby psychol się nad nimi znęcał.
  • aaleksiss77 18.10.18, 10:50
    oczywiście miałam na myśli swoje dzieci i to ich szukam, a nie ch...a do dupy. To one są dla mnie najważniejsze. Szkoda, ze " ludzie " są tak mało empatyczni, współczujący i bez litości aby tak prosta sprawę pojąć. Skazują je na piekło, które funduje im tatuś. Pewnie sami w takim żyli i wychodzą z założenia, że dlaczego inni mieliby mieć lepiej. Mylę się ? :D
  • aaleksiss77 18.10.18, 11:21
    tak sie zastanowiłam przez chwilę, co dla kobiety prócz gwałtu z pobiciem może być gorszego jak nie odebranie jej dzieci i pozwalanie aby przyglądała się jak są bite, niszczone psychicznie. Odważy sie ktoś radą abym była dzielna i nie chorowała na depresję ? Abym pogodziła się z tym faktem i cieszyła się życiem. Ktoś, coś ?
  • in133 18.10.18, 11:43
    Napisz do kogoś, kto cos może. Namiary na instytucje dostałaś.
  • aaleksiss77 18.10.18, 11:47
    Ja straciłam wiarę :D ale skoro twierdzicie, ze pisanie zaś gdzieś tam da pozytywny skutek to Wy tą wiarę macie :D
  • aaleksiss77 18.10.18, 11:58
    napisać mi, że jestem c h u j , a nie matka potrafiliście przecież :D
  • kod_matrixa 19.10.18, 13:59
    Tak to prawda. Dużo kobiet jest materialistami, a dużo mężczyzn tylko patrzy na kobietę przez pryzmat seksualny.

Naprawdę większość naszego gatunku to "doborowe" towarzystwo warte siebie na wzajem.

--
    Zygmunt Freud:

„Pacjenci są tylko hołotą. Jedyną rzecz, do której pacjenci się nadają jest pomóc psychoanalitykowi utrzymać się i dostarczyć materiału do teorii. Jasne, że nie potrafimy im pomóc. To jest terapeutyczny nihilizm.”
  • ja277 15.10.18, 23:11
    Nie ujmując nikomu bardzo cenię twoje wypowiedzi za wyważenie i wiedzę w nich zawarta. Szkoda Herakles bo pomogles wielu osobom. Także tym które czytają forum nie rejestrując się.
  • an-szaa 16.10.18, 10:22
    ja277 napisał(a):

> Nie ujmując nikomu bardzo cenię twoje wypowiedzi za wyważenie i wiedzę w nich z
    > awarta. Szkoda Herakles bo pomogles wielu osobom. Także tym które czytają forum
    > nie rejestrując się.
    Dokładnie. Niedawno tutaj zarejestrowałem się i Heraklesa był jedna pierwszych miłych osób. Szkoda by bylo..
  • aaleksiss77 16.10.18, 11:02
    an-szaa napisał(a):

> Dokładnie. Niedawno tutaj zarejestrowałem się i Heraklesa był jedna pierwszych
    > miłych osób. Szkoda by bylo..

żebyś się nie zdziwiła np. przy odsłonięciu IP
  • an-szaa 16.10.18, 11:08
    aaleksiss77 napisał(a):

> an-szaa napisał(a):
    >
    >
    > > Dokładnie. Niedawno tutaj zarejestrowałem się i Heraklesa był jedna pier
    > wszych
    > > miłych osób. Szkoda by bylo..
    >
    > żebyś się nie zdziwiła np. przy odsłonięciu IP

I co po odsłonięciu? ☺
  • aaleksiss77 16.10.18, 11:24
    gó... :D
    Ja dla odmiany nie jestem miła :D
  • ja277 16.10.18, 11:06
    Bez niego to forum całkiem padnie.
  • aaleksiss77 16.10.18, 06:45
    pierw trzeba sobie uświadomić, że facet to śmieć i szukanie po to aby nie byś samotnym czy zaspokajać swój popęd seksualny jest krótko rzecz ujmując głupie :D
    Ale powodzenia życzę. ha ha ha ha.
  • herakles-one 16.10.18, 08:06
    metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,24045143,rozkochiwal-w-sobie-kobiety-i-wmawial-im-ze-ma-chorego-ojca.html#s=BoxOpLink
  • kod_matrixa 16.10.18, 12:08
    Wolę randkę na psychoterapii. Uwielbiam łamać konwenanse. Ale przecieranie szlaków jest nie dla przeciętniaków. :)

--
    Zygmunt Freud:

„Pacjenci są tylko hołotą. Jedyną rzecz, do której pacjenci się nadają jest pomóc psychoanalitykowi utrzymać się i dostarczyć materiału do teorii. Jasne, że nie potrafimy im pomóc. To jest terapeutyczny nihilizm.”
  • kod_matrixa 16.10.18, 15:18
    W internecie podobno dużo pedofilów na tych serwisach randkowych się czai.

--
    Zygmunt Freud:

• in133 16.10.18, 19:00
    Gdy widzisz, że znajomość nie rokuje (jak ta, co opisywałaś) to odpuść i szukaj dalej. Nie warto tracić czasu i cierpliwości dla kogoś, kto sam nie wie czego chce. I zamiast w sieci lepiej np. w pracy.
  • ada_ww 16.10.18, 19:20
    Albo w parku, czy w bibliotece.
  • mona.blue 19.10.18, 14:09
    A ja znam dwa kilkuletnie, dobre małżeństwa, które poznały się na portalu internetowym. Co prawda był to portal katolicki, tam trochę inne nastawienie mają ludzie.

--
    www.youtube.com/watch?v=Lb4I4MH7PWk
    inspiracjemoje.blogspot.com/
    inspiracjepsychologiczne.blogspot.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.