Dodaj do ulubionych

Czy to juz milosc czy wciaz przeniesienie?

20.10.18, 23:03
Tytul z wierszyka, ktory krazyl po necie.

A problem taki, ze tesknie do chjowego eksa. Eks jest kryminalista, przemocowcem a takze nudnym gosciem.

Widzialam go ostatnio w ciuchach jak ze smieci I smutkiem na obliczu. Az mnie dreszcz przeszedl.

Zrywalam z nim miesiacami, jakosc zycia poprawila mi sie po tym gruntownie I natychmiast.

Dlaczego mi tak zapikalo na jego widok? To ten oslawiony syndrom sztokholmski czy kaprysy czy jakas absurdalna potrzeba negatywnych przezyc?

I jak zapobiegac takim flashbackom?
Edytor zaawansowany
  • aaleksiss77 21.10.18, 07:47
    Gwarantuję Ci, ze jak dostaniesz porządny wpie...to Ci przejdzie - no chyba, ze lubisz. A tak ogółem nie pomyliło Ci się forum?
  • nick.jak.nick 21.10.18, 08:02
    Ja to widze inaczej, chcesz pozbyc sie eksa z zycia majac nadzieje, ze to przeczyta. Przyznaj sie, ze znalazlas logos, kto ma wiecej kasy i nie jest nudny, upierdliwy i ktorego nie wstydzisz sie w towarzystwie z powodu kiepskiego humoru i szmatlawych ubran. Ciezko ci powiedziec, ze jest za biedny to gledzisz, ze jest kryminalista. A pomysl moze, ze te zachowania, ktore zaprowadzily go do sadu byly czyms, zeby udowodnic, ze zrobi dla ciebie wszystko, chcial ci zaimponowac, by zdobyc twoja milosc. Poprawila sie jakosc zycia, przyznaj, ze nowy men ma wiecej kasy i o to tu chodzi. Biednego kopnac w dupe, nuech chodzi w podartych ciuchach, ty sie juz wstydzic nie musisz, nowy na pewno pachnacy, ladnie ubrany i dusza towarzystwa. Co to za zycie z biednym nudziarzem, ktory nie kupi butelki perfum, bo przeliczy ile za to mozna kupic chleba, z takim to przeciez nie zycie a w kazdym razie zadna jakosc.
  • ada_ww 21.10.18, 08:43
    Znow najwiekszy forumowy przemocowiec i idiota przelogowal sie i po raz kolejny wybzdzil sie na forum. Ten nasz klosowSKI, ten czysto polSKI klosowSKI, zakpmpleksiony czub.
  • ada_ww 21.10.18, 08:51
    "Co to za zycie z biednym nudziarzem, ktory nie kupi butelki perfum, bo przeliczy ile za to mozna kupic chleba, z takim to przeciez nie zycie a w kazdym razie zadna jakosc. "

A ten chleb to pewnie piwo marki piwo i jablkowe wino.
  • aaleksiss77 21.10.18, 10:05
    a Ty to książki piszesz czy jakąś swoja teorie próbujesz przeforsować ? bucha cha cha cha chacha
  • ciszej.tam 21.10.18, 13:55
    Ja sie juz pozbylam go z zycia, chce sie go pozbyc tez z glowy.
    Aktualny facet faktycznie nie jest nudny, tu masz racje.
  • ada_ww 21.10.18, 08:48
    ciszej.tam napisała:

> Tytul z wierszyka, ktory krazyl po necie.
    >
    > A problem taki, ze tesknie do chjowego eksa. Eks jest kryminalista, przemocowce
    > m a takze nudnym gosciem. Widzialam go ostatnio w ciuchach jak ze smieci I smutkiem na > obliczu. Az mnie dreszcz przeszedl.

Za czym w takim razie tesknisz? Za przemoca, brudem i smrodem ze smietnika? Przeciez ktos taki naraza na ostracyzm spoleczny Ciebie i cala Twoja rodzine.

>
    > Zrywalam z nim miesiacami, jakosc zycia poprawila mi sie po tym gruntownie I na
    > tychmiast.

Skoro poprawila Ci sie jakosc zycia, to za czym tesknisz? Chcac isc z kims do lozka, jak masz potrzebe seksu, nie trzeba wiazac sie z kryminalista i przemocowcem.
    >
    > Dlaczego mi tak zapikalo na jego widok? To ten oslawiony syndrom sztokholmski c
    > zy kaprysy czy jakas absurdalna potrzeba negatywnych przezyc?

To pewnie sama wiesz, nikt inny Ci na to pytanie nie odpowie.

> I jak zapobiegac takim flashbackom?

Zwyczajnie unikac kontaktow.
  • ciszej.tam 21.10.18, 13:53
    Unikam kontaktow. Kolesia widzialam na ulicy. Z domu nadal mam plan wychodzic.

Ani z nim nie rozmawiam ani nie planuje rozmawiac, zastanawiam sie dlaczego czuje raczej wzruszenie na widok typa niz zlosc.

• kod_matrixa 21.10.18, 09:56
    Ludzie to mitomanie, dlatego nie mam do nich zaufania. Wszystkich wsadziłby na wariografie zamiast wysłuchiwać tych bzdetów.

Raz już zaufałem. I co mi to dało?

--
    Zygmunt Freud:

„Pacjenci są tylko hołotą. Jedyną rzecz, do której pacjenci się nadają jest pomóc psychoanalitykowi utrzymać się i dostarczyć materiału do teorii. Jasne, że nie potrafimy im pomóc. To jest terapeutyczny nihilizm.”
  • ada_ww 21.10.18, 12:04
    kod_matrixa napisał:

> Ludzie to mitomanie, dlatego nie mam do nich zaufania. Wszystkich wsadziłby na
    > wariografie zamiast wysłuchiwać tych bzdetów.

Jezeli w przypadku autorki ta tesknota jest jedynie mitomania, to jest to duzy plus. Gorzej, jezeli faktycznie takie uczucia w niej drzemia, jak tesknota za kryminalista i przemocowcem. Jezeli teskni za kims takim i na jego widok dostaje "pikania serca", to powinna udac sie do specjalisty, bo jest cos wyraznie nie tak z jej poczuciem wartosci. W jej sytuacji powinna jedynie cieszyc sie, ze udalo sie jej pozbyc wrzoda na tylku, a nie za serce lapac, ze chodzi brudny niczym wyciagniety ze smietnika, bo to nie jest jej problem. Jak sobie pozwoli na kontakt z litosci z kims takim (bo nie sadze, zeby to byla milosc), to bedzie jej lezal na wycieraczce niczym pies zachlany i zaszczany, bekoczac, zeby wpuscila go do domu, grajac na jej emocjach.

> Raz już zaufałem. I co mi to dało?
    >
  • kod_matrixa 21.10.18, 13:08
    Może ta przemoc jest mitomanią. Ludzie lubią przedstawiać się jako jedyni sprawiedliwi.

--
    Zygmunt Freud:

„Pacjenci są tylko hołotą. Jedyną rzecz, do której pacjenci się nadają jest pomóc psychoanalitykowi utrzymać się i dostarczyć materiału do teorii. Jasne, że nie potrafimy im pomóc. To jest terapeutyczny nihilizm.”
  • ada_ww 21.10.18, 13:12
    kod_matrixa napisał:

> Może ta przemoc jest mitomanią. Ludzie lubią przedstawiać się jako jedyni spraw
    > iedliwi.
    >
    Taaak? Wystarczy sobie przeczytac reakcje przelogowanego klosowskiego, ktory cala lata pisal, jakie to kobiety to ku... i jak nalezy im spuszczac w pie... no i oczywiscie jak to bil kobiety, bo sobie na to zaslugiwaly. Echhhhh
  • ada_ww 21.10.18, 13:24
    Moja znajoma, ktora jest prawnikiem prowadzila sprawe przeciwko przemocowcowi, ktory tlumaczyl sie tak samo, jak Ty. Byl jednak na tyle glupi i zadufany ze swojej glupoty w sobie, ze nie zdawal sobie sprawy, ze ludzie byli w posiadaniu dowodow na przemoc, agresje i probe zabojstwa. Ten debil byl pewny, ze te dokumenty nie istnieja, chodzil nadawac po przeroznych instancjach wierzac swiecie swoim racjom. Dopiero jak przyszly oficjalne papierki od sedziego, to narobil w portki.
  • ada_ww 21.10.18, 13:40
    I jeszcze do tego imbecyl nie wiedzial, ze getto, w ktorym musial mieszkac za kare z powodu kryminalu i przemocy wyposazone bylo w kamerki, nawet w sraczu.
  • ciszej.tam 21.10.18, 13:46
    Moze brakuje mi takiej aureoli "dobrej pani" co to wybacza, troszczy sie etc.

Meczennictwo chyba uzaleznia.

Pewnie masz racje, ze to nie zadna milosc I pewnie nie zadna tesknota za konkretna osoba tylko za rola "takiej dobrej".

• kod_matrixa 21.10.18, 13:11
    Przeniesienie = pseudonaukowy bełkot

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 21.10.18, 13:15
    kod_matrixa napisał:

> Przeniesienie = pseudonaukowy bełkot
    >
    Ty to masz naprawde z glowa nie tak, Twoim zdaniem to nalezy zmuszac kobiety do zycia z patologiami spolecznymi, a kazda reakcja na alarm o przemocy jest mitomania. Przyznaj sie, ze masz problem agresji, zadna cie nie chce i na sile przywiazalbys lancuchem, zeby tylko byla przy tobie. Plulaby ci w twarz, a ty i tak bys mowil, ze deszcz pada i ze w taki niecodzienny sposob okazuje swoja milosc. Masz absolutnie zwichrowane poczucie rzeczywistosci wiejace psychopatia typu klosowski333.
  • kod_matrixa 21.10.18, 13:26
    No widzę jak masz zwichrowaną psychę. Wszędzie wietrzysz przemoc, stalkerów i Bóg wie co jeszcze.

To są zwyczajne OBSESJE i PARANOJE.

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 21.10.18, 13:28
    Debilu nie umiejacy czytac, autorka sama napisala posta o przemocy ty imbecylu bezmozdzy. Naucz sie czytac cieciu z podstawowka nieukonczona!
  • kod_matrixa 21.10.18, 13:31
    Ja nie piszę o autorce tylko o twoich wiecznych schizach jaśnie oświecona. Zapomniałaś już jak obrzuciłaś mnie bluzgami i że miałem być rzekomo twoim stalkerem? Paranoiczko i histeryczko!

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 21.10.18, 13:39
    Robie to, co zrobil Herakles, szkoda czasu i nerwow. A Adas niech pomysli o pogrzebie dla forum, bo oprocz twoich chorych wcielen nie ma tu juz prawie nikogo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.