07.11.18, 10:31
8 miesiecy temu przeszlam urojenia pidobno na tle zaburzen osobowosci. Boje sie ze to powroci. Boje sie ze to choroba. Nie potrafie cieszyc sie z zycia:(
Edytor zaawansowany
  • kod_matrixa 07.11.18, 21:36
    Nie ma się co bać. Trzeba iść do psychiatry może coś przepisze. Im szybciej tym lepiej.

--
    Zygmunt Freud:

„Pacjenci są tylko hołotą. Jedyną rzecz, do której pacjenci się nadają jest pomóc psychoanalitykowi utrzymać się i dostarczyć materiału do teorii. Jasne, że nie potrafimy im pomóc. To jest terapeutyczny nihilizm.”
  • herakles-one 08.11.18, 06:18
    Jeśli masz rzeczywiście stwierdzone zaburzenia osobowości, to jedynie terapia może Ci w tym pomóc i to terapia w wyspecjalizowanym w tej problematyce ośrodku, albo w szpitalu, który taką terapię prowadzi.
    Zaburzenia osobowości nie są chorobą, na którą łyka się tabletki, lecz zaburzeniami emocjonalnymi, które utrudniają przystosowanie społeczne i funkcjonowanie, co z kolei może powodować depresję, lub inne kłopoty z psychiką.
  • kod_matrixa 08.11.18, 18:09
    Taaak... herakles.. Nie ma to jak dobre pranie mózgu. Psychokombajn dobry na wszystko. Skuteczny prawie jak lewatywa.

--
    Zygmunt Freud:

„Pacjenci są tylko hołotą. Jedyną rzecz, do której pacjenci się nadają jest pomóc psychoanalitykowi utrzymać się i dostarczyć materiału do teorii. Jasne, że nie potrafimy im pomóc. To jest terapeutyczny nihilizm.”
  • ada_ww 08.11.18, 07:21
    Co ja mam powiedziec, ja juz sie boje o wszystko, poza tym dowiedzialam sie wczoraj od mojego meza, ze jestem najglupsza kobieta, jaka spotkal, ze ozenil sie ze mna z litosci, bo nikt mnie nie chcial, a poza tym, jak mnie poznal to za duzo pil. To uslyszalam od mojego meza, ktorego dawno podejrzewalam o kochanke. Z tego zametu wszystko mi sie juz myli, dostala wpie...ode mnie jedna taki, psychiczny i nie tylko, bo bylam pewna, ze to ona, co pozniej sie okazalo, ze to nie w/w, ale ktos inny i to cos trwa do dzis. Zawsze to ja bylam w zwiazku ta ladna, czarujaca, zwracajaca na siebie uwage, a tu taka niespodzianka, nie przypuszczalam, ze moze znalezc sobie kochanke i teraz wiem, ze trwa to od lat, wiec uwazaj na siebie dorotko, bo ja jestem. Juz nie wytrzymuje, wczoraj chcialam wyzyc sie na mezu, wiec podszylam sie pod jego corke jako dubel i nagadalam takich glupot, ze maz sie zalamal, chcialam z zemsty ja skompromitowac zeby dalo to cos mezowi do myslenia, ze ze mna nie ma zartow. Powiedzial, ze wszedzie przynosze wstyd, ze morda mi sie nie zamyka, ze nikt nie moze juz zniesc tej mojej wiecznie klepiacej mordy o niczym, ze jestem glupsza od muchy. Place za to depresja ale czy to kogos obchodzi?
  • ada_ww 08.11.18, 07:23
    No i sie wkopalam sama, zalozylam trollowskiego nicka, zeby dowalic alekssis, a napisalam spod wlasnego. Wstyd, tak, ze Herakles racji nie mial, ze nick nalezy identyfikowac z imieniem i nazwiskiem. Plama, nie tylko Martixowi sie zdarza:(
  • herakles-one 08.11.18, 09:57
    Ada, ja nic takiego nie napisałem, że nick należy identyfikować z imieniem i nazwiskiem. Napisałem, że gdy piszemy anonimowo, to nadal jesteśmy sobą i się identyfikujemy z tym co piszemy i jak piszemy i agresywne, obraźliwe reakcje na nasze wpisy dotykają nas tak samo jak na te podpisane imieniem i nazwiskiem.
  • herakles-one 08.11.18, 10:01
    A jeśli z założenia ten nick miał być trolujący i wymyślasz coś, to jasne, że się nie identyfikujesz z tym.
  • ada_ww 08.11.18, 13:51
    Ja juz nie wiem, zalozylam trollowskiego nicka, zeby dowalic i moze mnie automatycznie przelogowalo na ada_ww. Tak mialam na Farmazonii, ze zalogowalam sie, jako adriana_ada i automatycznie przerzucilo na ww. W kazdym razie nie dobrze ze mna, zeby z rana myslec o tym, zeby na forum dokopac, zamiast skupic sie np. na tym, ze jest ladna pogoda i slonce swieci.
  • herakles-one 08.11.18, 15:00
    Muszę się zgodzić z tym co napisałaś. Nie chcę, ale muszę !😈
  • kod_matrixa 08.11.18, 18:16
    Ada, nie usprawiedliwiaj się i nie pisz, że ci wstyd, bo to dopiero jest żałosne.

Taka jest twoja natura i pogódź się z tym. Jak chcę sprowokować innych do myślanie to robię to samo co ty. Z tą różnicą, że pod swoim nickiem. I nie słomkę jak 90% dziecinnej populacji, że mi wstyd.

W ludziach fałsz bije na kilometr. Najbardziej żałosne jest to, iż myślą oni, że nikt tego nie dostrzega tylko dlatego, że nikt o tym głośno nie mówi. Taki poziom sztmpansiątek.

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 08.11.18, 18:17
    nie skomlę*

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 08.11.18, 18:20
    Ada, ty naprawdę myślisz, że herakles przed, którym się usprawiedliwiasz jest inny?

Oh, moja ty naiwna głupiutka...

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 08.11.18, 18:25
    Ale ja sie nie usprawiedliwiam przed Heraklesem, po prostu trolling, ktory byl moim celem z rana spod specjalnego nicka, ktorego tez z rana zalozylam szlag mi trafil.
  • kod_matrixa 08.11.18, 18:06
    Mi się słońce takie plany nie zdarzają. Ja mogę za chwilę i 5 nicków założyć, ale zawsze się przyznam że to ja. Czyli odwrotność twojego casusu słońce ty moje.

Diametralna różnica. Nieprawdaż?

Ada napisał:
    Powiedzial, ze wszedzie przynosze wstyd, ze morda mi sie nie zamyka, ze nikt nie moze juz zniesc tej mojej wiecznie klepiacej mordy o niczym, ze jestem glupsza od muchy.

Niepotrzebnie się usprawiedliwiasz. Napisałaś dużo prawdy...

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 08.11.18, 18:23
    Pomimo wszystko matrix, jak juz cos, to nie myl mnie prosze ze swoja malzonka alekssis:)
    Ale tak to jest, jak ktos trolluje spod wielu nickow caly czas, to ma wieksze doswiadczenie, jak sie komus zdarzy tak, jak mnie dzis z rana, to z automatu przeloguje na stale konto i wiadomo, kto strollowal.
    Co do mnie, juz nie przesadzaj, bo skomentowales to dosc dziwnie, tak jak bys byl moim mezem, co niestety nigdy nie mogloby sie wydarzyc, o czym dobrze wiesz. Poza tym ja wyszlam za maz bardzo mlodo, zaraz po skonczeniu 18 lat i uwierz, w tym dawnym wieku moglam wybierac i przebierac, bo mialam zarowno wyglad, jak i pieniadze, z czym dzis nieco gorzej, ale dawniej to mialam tez swoje zlote czasy.
  • ada_ww 08.11.18, 18:51
    Ps. Jest w pewnym gronie u nas taki, ktorego nazywaja "flicky mario", flicky nie oznacza nic nobliwego. Jeden podszel dzis i powiedzial, ze to jest ten stalker i kopnal go publicznie w dupe, nie to, ze w przenosni, podszedl do niego i zwyczajnie kopnal go w zad.
  • kod_matrixa 08.11.18, 18:59
    Jedna prośba. Nie myl aleksis z rzekomą moją żoną.

--
    Zygmunt Freud:

• mona.blue 08.11.18, 19:09
    Miałam Cie właśnie Ada pytac wczoraj co z tym mężem, bo pisałaś, ze jesteś od 10 lat rozwiedziona, a tu maż :)

--
    www.youtube.com/watch?v=Lb4I4MH7PWk
    inspiracjemoje.blogspot.com/
    inspiracjepsychologiczne.blogspot.com
  • ada_ww 08.11.18, 19:24
    mona.blue napisała:

> Miałam Cie właśnie Ada pytac wczoraj co z tym mężem, bo pisałaś, ze jesteś od
    > 10 lat rozwiedziona, a tu maż :)

A gdzie ja napisalam, ze mam meza? Ja tylko napisalam, ze wyszlam za maz zaraz po skonczeniu 18 lat. Czytaj uwaznie Mona:)
  • mona.blue 08.11.18, 19:34
    ada_ww napisała:

>
    > A gdzie ja napisalam, ze mam meza? Ja tylko napisalam, ze wyszlam za maz zaraz
    > po skonczeniu 18 lat. Czytaj uwaznie Mona:)

No z tego trollowskiego nicka pisałaś o mężu.

--
  • ada_ww 08.11.18, 19:42
    Nie przelogowalo mnie, trudno, nie kazdy ma takie mozliwosci, jak uposledzona intelektualnie "podwojna", ktora ma prawo wchodzic na nick kazdego, zeby cichaczem, niczym kundel wylinialy dowalic komus zwalajac na kogos innego. No, na szczescie od pewnego czasu na mojego logina wchodzic nie moze.
  • mona.blue 08.11.18, 20:29
    Następnym razem bardziej uważaj przy trollowaniu :)

--
  • kod_matrixa 08.11.18, 21:28
    W jaki sposób loguje się na twojego nicka? Odostępniłaś swoje hasło?

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 08.11.18, 21:44
    kod_matrixa napisał:

> W jaki sposób loguje się na twojego nicka? Odostępniłaś swoje hasło?
    >

Nie tyle udostepnilam, co przypomnial mi sie pewien informatyk swego czasu na slugach u Antona z Tyrolskich szlakow w Szwajcarii. Podgladal prywatna poczte pracownikow i chwalil sie, ze on to potrafi.
  • kod_matrixa 08.11.18, 19:02
    Tylko omijaj takich jak herakles szerokim łukiem, co to czują przymus do przystosowywania innych do tłumu. Ani się obejrzysz, a staniesz się człowiekiem sowieckim z umysłem kolektywnym.

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 08.11.18, 19:02
    BTW.
    Od tego chyba lepsza jest schizofrenia.

--
    Zygmunt Freud:

• herakles-one 09.11.18, 06:43
    Imbecyl !! Na wady charakteru każe tabletki połykać. Sam tak się leczy i oczekuje, że to świat się do niego dostosuje.
  • in133 09.11.18, 08:55
    "Imbecyl !!"
    widzę Herakles, ze zmądrzałeś i przestałeś obchodzić się z nim jak z jakiem, tłumacząc jego bluzgi, ze jest jaki jest, bo ma uszkodzenie mózgu. Jak ktoś gó... wysyła to niech gównem obrywa.

"Na wady charakteru każe tabletki połykać."
    ale to standard w populacji ludzkiej "nie znam się, ale się wypowiem" - szczytem były wypowiedzi matrixa w jednym z wątków o marnych skutkach terapii małżeńskiej (choć, kto wie... może ratował wirtualne małżeństwa z aleksis)

• in133 09.11.18, 08:55
    "Imbecyl !!"
    widzę Herakles, ze zmądrzałeś i przestałeś obchodzić się z nim jak z jakiem, tłumacząc jego bluzgi, ze jest jaki jest, bo ma uszkodzenie mózgu. Jak ktoś gó... wysyła to niech gównem obrywa.

"Na wady charakteru każe tabletki połykać."
    ale to standard w populacji ludzkiej "nie znam się, ale się wypowiem" - szczytem były wypowiedzi matrixa w jednym z wątków o marnych skutkach terapii małżeńskiej (choć, kto wie... może ratował wirtualne małżeństwa z aleksis)

• mona.blue 08.11.18, 19:15
    Jak to bylo tylko raz, to moze sie nie powtorzyc. A swoja drogą ludzie z diagnoza chorobypsychicznej tez potrafia zyc w miarę normalnie, jak się lecza.

--
  • kod_matrixa 08.11.18, 21:31
    Z dala od dragów, alkoholu i wszelkiego rodzaju używek!!!

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 08.11.18, 21:48
    Jeszcze zapomniales bez kawy, herbaty, papierosa, bez slodyczy, tylko chleb i woda jako pokuta.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.