Dodaj do ulubionych

Klinika stresu

12.03.19, 11:50
Tak czytałam wczoraj forum i zastanawiałam się o co chodzi z ta klinika stresu. Ja na komorce nie widzę nic takiego, mozecie podać link?

--
inspiracjemoje.blogspot.com/
inspiracjepsychologiczne.blogspot.com
Edytor zaawansowany
  • ada_ww 12.03.19, 11:56
    Mnie tez sie nie wyswietla, pod ta klinike stresu jest podpiete forum psychologia, wiecej nic.
  • ada_ww 12.03.19, 12:02
    klinikastresu.net/
  • kod_matrixa 12.03.19, 12:30
    Trzeba wejść na tej stronie w zakładkę "forum" i wyświetli się forum Gazety. To znaczy to forum gdzie jesteśmy.

--
    Zygmunt Freud:

„Pacjenci są tylko hołotą. Jedyna rzecz, do której pacjenci się nadają jest pomóc psychoanalitykowi utrzymać się i dostarczyć materiału do teorii. Jasne, że nie potrafimy im pomóc. To jest terapeutyczny nihilizm.”
  • afq 12.03.19, 12:50
    czyli znalezlismy miejsce w którym jestesmy..

ale czad ;-)
  • in.113 12.03.19, 13:05
    My mamy ilustrować efekt ich pracy?
    Wow.
  • afq 12.03.19, 13:09
    a my ilustrujemy efekt ich pracy?

prawde mówiąc jak czytam wiele tutejszych postów w tym i moich
    to nie powinno to ilustrowac efektów pracy żadnego psychoterapeuty :-D

chyba że chodzi o cos innego
    o wywołanie stresu u czytającego :-D
    a to w sumie miałoby to sens :-D
  • mona.blue 12.03.19, 18:17
    afq napisał:

> czyli znalezlismy miejsce w którym jestesmy..
    >
    > ale czad ;-)

Faktycznie!

--
  • mona.blue 12.03.19, 18:15
    ada_ww napisał(a):

> klinikastresu.net/

Dziękuję

--
  • afq 12.03.19, 13:12
    zasadniczo ten wątek niechcący jest reklamą która jeszcze z często odwiedzanego miejsca linkuje do strony kliniki
    czyli podbija ranking tej strony
    to o to chodziło ? :-D
  • kod_matrixa 12.03.19, 13:44
    Mona przyznaj się że jesteś terapeutką. Rybka Cię nakryła. Teraz robisz reklamę klinice. ;)

--
    Zygmunt Freud:

„Pacjenci są tylko hołotą. Jedyna rzecz, do której pacjenci się nadają jest pomóc psychoanalitykowi utrzymać się i dostarczyć materiału do teorii. Jasne, że nie potrafimy im pomóc. To jest terapeutyczny nihilizm.”
  • ada_ww 12.03.19, 14:04
    Jeszcze zrobmy dla wielonickowej qiuz, kto do kogo jest podoby:) Przejrzalam personel kliniki na fb, jeden terapeuta przypomina Mateusza Morawieckiego, a terapeutka Faride Chomeini, podpuscmy czyjas fantazje jeszcze bardziej:)
    Moze to nie kliniaka, lecz zamach stanu:)))
  • rybka.alicja 12.03.19, 14:25
    www.facebook.com/klinikastresu.net/
  • afq 12.03.19, 16:38
    ada_ww napisał(a):

> Jeszcze zrobmy dla wielonickowej qiuz, kto do kogo jest podoby:) Przejrzalam pe
    > rsonel kliniki na fb, jeden terapeuta przypomina Mateusza Morawieckiego, a ter
    > apeutka Faride Chomeini, podpuscmy czyjas fantazje jeszcze bardziej:)
    > Moze to nie kliniaka, lecz zamach stanu:)))

no tak... Iran to w całości jedna wielka klinika stresu
    no ale nie czepiajmy sie nazwisk, to ponizej poziomu jednak
    bądzmy świrami na poziomie
  • ada_ww 12.03.19, 16:45
    Ale czemu nie poswirowac, wielonickowosc tysiacnikowa bedzie miala okazje do popuszczenia wyobrazni, jako xy2 wysmiewala ten narod, jako skakanka zydowski, mieszala w to wszystko polityke, swiete duchy i swietego Milolaja:)
  • ada_ww 12.03.19, 16:46
    Zapomniales juz ataki spod skakanki na Zydow za to, ze uciepial jej wujek z Palestyny?:)
  • opiump 12.03.19, 16:49
    i jej dzieci dzięki takim jak Ty ?
  • ada_ww 12.03.19, 17:00
    A co niby dzieki takim, jak ja?
    Sledzac forum nawet w latach, gdy czynnie nie udzielalam sie na nim, to ludzie jakies 5 lat temu pogli Ci uwolnic sie od zula i oprawcy. Dostalas zdaje sie mieszkanie i zamiast sie z tego cieszyc wyzywalas sie tu na forum na Wiolci obrazajac ja i piszac, ze "Ty masz wyjebane na jakies klaustrofobiczne gowno o 46 mkw". Po czym zdaje sie, ze do tego mieszkania zaczelas z powrotem przyprowadzac swojego zula, chociaz warunkiem odzyskania dzieci bylo odejscie od zula i udowodnienie, ze potrafisz normalnie, zdrowo zyc. Pisalas, jak to policja przyjezdzala i ile amfetaminy Ci tam znalezli, pozniej Cie z tego mieszkania wyrzucili i poszlas do zula do dzis placzac, ze dostajesz, jak to Ty okreslasz "becki" a dzieciom krzywda sie dzieje.
  • opiump 12.03.19, 17:06
    a może Cie drażnią jej wiadomości z " pierwszej reki " ? bo poprawność polityczna ?
    Z tego, co ja wiem to faktycznie jej eksowi kuzynostwu zajebali w Palestynie ziemię i dom. Skoro nawracasz do tematu :D Ale Ciebie to wali, co ? I ja nawracasz do tematu to sprawdź źródło, bo bzdury piszesz. Z tego, co wiem to nie Anki ale jej eksa wujek. Nie żyje już. Zmarł na sepsę. W PL studiował medycynę był chirurgiem naczyniowym. Tutaj poznał ciotke Anki eksa a dokładnie we Wrocławiu. Widzisz Anka ma jak myślę wywalone na poprawność polityczną, bo z tego, co pisała nie ma nic do stracenia, a Ty jesteś tylko zwykłym tchórzem bez jakiegokolwiek współczucia. Debil normalnie debil. Prowokuj sobie debilu :D
  • ada_ww 12.03.19, 17:07
    Ty patologio jebana
  • opiump 12.03.19, 17:47
    przypierdalasz się tutaj do wszystkich i o wszystko. jesteś tylko bezmyślnym trollem ha ha ha. szukasz bóg wie czego u kogoś, chora jesteś
  • ada_ww 12.03.19, 18:09
    To nie ja wszystkich sie czepiam, tylko wielonickowa psychopatka, ktora chcialaby tu sama zostac ze swoimi nickami gaworzac tylko o 3,14 i seksie robiac z forum przybytek na ksztalt burdelu.
  • mona.blue 12.03.19, 21:37
    kod_matrixa napisał:

> Mona przyznaj się że jesteś terapeutką. Rybka Cię nakryła. Teraz robisz reklamę
    > klinice. ;)
    >
    Ano tak :)

--
  • in.113 12.03.19, 20:57
    Rybka i Matrix juz trzeci dzień piorą swoje brudy na forum i końca nie widać. Nie wiem czy bawią sie w kotka i myszkę ze sobą czy z nami czy jedno i drugie.
  • yadaxad 12.03.19, 21:06
    Piorą, piorą, może coś się wyleje.
  • rybka.alicja 12.03.19, 21:16
    Ja również jestem podekscytowana. Jestem wręcz przekonana, że Matrix się "zestresował". Niema co się martwić, jest od tego Klinika stresu co szybko mu to zredukuje ;-)
  • in.113 12.03.19, 21:24
    I jak długo rybko zamierzasz go tak męczyć? Juz namierzyliśmy ukryta kamerę, wiec dlaczego szoł trwa nadal?
  • kod_matrixa 12.03.19, 21:30
    Oba mnie męczy? Wręcz przeciwnie, ekscytuje. Jej przypadek dobrze ukazuje rolę sugestii w "skuteczności" psychoterapii.

Można powiedzieć, że jest prezentem od losu.

--
    Zygmunt Freud:

• in.113 12.03.19, 21:39
    Nie pisała ze jest po terapii. Ewentualnie mogła byc to terapia po godzinach nie mająca związku z terapia. Ot, zdesperowana kobieta. Zdarza sie.
  • in.113 12.03.19, 21:41
    I wcale mnie jej sytuacja nie bawi. Robię żarty jedynie z kontekstu.
  • kod_matrixa 12.03.19, 22:02
    Nie zrozumiłaś mnie. Teraz już wiem, że nie miała terapii. Ja piszę o związku siły sugestii z wiarą w różne rzeczy w kontekście wiary w psychoterapię, tak jak rybka wierzy w to że jesteśmy psychoterapeutami tej kliniki.

--
    Zygmunt Freud:

• rybka.alicja 12.03.19, 22:04
    Jeszcze fajniejsze nasuwają się kwestie. Czy rybka jest po terapii czy po terapii po godzinach dla desperatek;-). Żałuje strasznie, że to nie fb. Tyle razy mogłabym lajkować ;-)
  • rybka.alicja 12.03.19, 22:01
    Ukryta kamera? Wow! :-). Jak wyglądam? :-). Widzisz moje walki we włosach;-)?
  • kod_matrixa 12.03.19, 22:06
    Masz przekonanie, aż w ok. 90% że jestem psychoterapeutą tej kliniki, mimo, że temu zaprzeczam. No no no... Psychoterapeuci mogliby tylko pomarzyć o tak wysokim procencie pacjentów wierzących w psychoterapię.

:)

--
    Zygmunt Freud:

• rybka.alicja 12.03.19, 22:18
    Jak Ty szybko wysunwasz wnioski:-). Skąd wiesz? Może jestem w procesie terapeutycznym, a może studiuje psychoterapię? A może, nie miałam żadnego zwiazku. Można zauważyć, że masz myślenie czarno-białe;-). Przed chwilą tak sobie pomyślałam, że zaistniała taka sytuacja. Może warto byś ty Matrix powiadomił o tym tego psychoterapeutę. Niewpadłeś na to? Skoro nim nie jesteś, to może warto sprawdzić i wyjaśnić. Utwierdzam się w przekonaniu, że jesteś psychoteraputą z kliniki stresu :-). Hip-hip Hurra :-)
  • ada_ww 12.03.19, 22:25
    Na jedno zwroce Ci uwage, dymac Ci sie chce jak starej babie, wychodzi to niemal z kazdego postu, a w kazdej innej kwesti masz umysl -latki.
  • ada_ww 12.03.19, 22:26
    12 latki, num lock mi sie wylaczyl
  • rybka.alicja 12.03.19, 22:38
    Ado. Chyba Tobie. Jestem dymana, ale rozumiem, że Ty nie. Ach te projekcje ;-)
  • ada_ww 12.03.19, 22:46
    rybka.alicja napisał(a):

> Ado. Chyba Tobie. Jestem dymana, ale rozumiem, że Ty nie. Ach te projekcje ;-)

Chyba przez jakiegos paskudnego, smierdzacego oblecha, ze az tak na glowe Ci bije:)
  • in.113 12.03.19, 22:52
    Ada, zapomniałaś dodać wilkołaka.

Doprawdy nie wiem czemu nas podpięli do kliniki stresu. Ja tu sie relaksuję.
  • ada_ww 12.03.19, 23:03
    Wilkolaki to najohydniejsze bestie, to fakt.
    Ps. zapomnialas sie przelogowac:)
  • in.113 12.03.19, 22:41
    Rybko napiszę zatem prosto z mostu. uczepiłaś sie tego psychoterapeuty jak jego psychofanka.
  • rybka.alicja 12.03.19, 22:49
    Czy ja powiedziałam, coś takiego, że wierzę w psychoterapię? Nic. A ty wciskasz mi tu coś o sugestywności i to, że w nią wierzę. Natomiast ja wiem, że jesteś schizoidalnym psychoteraputą. Outsiderem. Tak naprawdę jak wiesz, tylko schizoidzi siedzą na forach, jako anonimowe trolle. Połączenie kliniki z tym forum. Zaznajomiona wiedza o bliskim rodzicu chorującym na schizofrenię. Bycie dyrektorem tej kliniki. No i wieczna tematyka znajomosci psychologii i kręcenie się wokół tego tematu. Matrix. Napiszę wiecej. Matrix to współczesna bajka "Alicji w krainie czarów". Idąc dalej, Alicja goniła króliczka. W logo kliniki są uszy królika. Żeby bylo nie było mało to pinterest tego psychoteraputy jest w większości "bunny". Matrix to psychoterapeuta tej kliniki:-)
  • ada_ww 12.03.19, 22:53
    Skoro jest dyrektorem, to nie dziw sie, ze siedzi na forum, inni na niego pracuja prowadzac terapie:)
  • in.113 12.03.19, 22:59
    "jest dyrektorem kliniki"

Matrix tego nigdy nie potwierdzi. Jest zbyt skromny.
  • rybka.alicja 12.03.19, 23:02
    To ja wiem, nie lubi pochwał, ani krytyki. Ma tylko wysokie mniemanie o sobie.
  • rybka.alicja 12.03.19, 23:05
    Tak ma schizoidalne zaburzenie osobowości. Duża nadwrażliwość i lęk przed pochłonieciem. Świat wyobrażeń o fantazji. Brak bliskich relacji. Daje sobie upust na forach internetowych ;-)
  • rybka.alicja 12.03.19, 23:01
    Tak cukierkowo to nie jest. Każdy psychoteraputa pracuje sam na siebie. Dyrektorem jest, bo jest założycielem.
  • ada_ww 12.03.19, 23:04
    A skad Ty masz takie wiadomosci, ze Matrix jest zalozycielem i dyrektorem tej kliniki?
  • rybka.alicja 12.03.19, 23:06
    Zaznajomiona informacja.
  • rybka.alicja 12.03.19, 23:18
    Matrix co tak cicho? Zawsze tak uciekasz w popłochach? ;-)
  • ada_ww 12.03.19, 23:21
    rybka.alicja napisał(a):

> Matrix co tak cicho? Zawsze tak uciekasz w popłochach? ;-)

A gdyby po drugiej stronie ekranu nie siedzial zaden terapeuta z Kliniki Stresu, tylko na przyklad Twoj ojciec i tak obserwowal sobie z netowego dystansu poczynania swojej latorosli, Na pewno byloby z Ciebie bardzo dumny jak i cala twoja rodzina.
  • rybka.alicja 12.03.19, 23:29
    Ha ha. Pewnie tak samo jak i z Ciebie. Cieszy mnie to, że podzieliłaś się swoimi obawami;-). Niewiem co by sobie pomyśleli. Nic wielkiego by się niewydarzyło. Pewnie, że się nudzę lub coś podobnego.
  • ada_ww 12.03.19, 23:35
    W ramach nudow znieslawianie ludzi na publicznym forum po imieniu i nazwisku jest niewinnym zajeciem, tak naprawde nic?
  • rybka.alicja 12.03.19, 23:40
    A to jakaś zbrodnia, że siedzę na forum? Byli by mocno wkurzni jak bym udostępniła nagie zdjęcia. A że mam ubaw i frajdę na necie to co?
  • ada_ww 12.03.19, 23:43
    rybka.alicja napisał(a):

> A to jakaś zbrodnia, że siedzę na forum? Byli by mocno wkurzni jak bym udostępn
    > iła nagie zdjęcia. A że mam ubaw i frajdę na necie to co?

To, ze siedzisz na forum, to tylko i wylacznie Twoja sprawa, masz do tego prawo tak samo, jak kazdy inny obywatel. Jednak to, co robisz nie jest zbrodnia, lecz internetowym przestepstwem, jakim jest publiczne znieslawienie zarowno czlowieka po imieniu i nazwisku, jak i instytucji, ktorej nazwe przywolalas tu na forum.
  • opiump 13.03.19, 00:02
    jak jest np. pracownikiem totalizatora to może, a Ty jedyne, co możesz jak to określił kiedyś Twój kolega po fachu ( troll ) w " pompkę cmoknąć" jak i kogoś kto ma na wszystko wywalone. Piszesz jak byś żyła w jakiejś równoległej rzeczywistości :D
  • ada_ww 13.03.19, 00:20
    opiump napisał(a):

> jak jest np. pracownikiem totalizatora to może, a Ty jedyne, co możesz jak to o
    > kreślił kiedyś Twój kolega po fachu ( troll ) w " pompkę cmoknąć" jak i kogoś k
    > to ma na wszystko wywalone. Piszesz jak byś żyła w jakiejś równoległej rzeczywi
    > stości :D

Zawsze w przedwiosenna noc morze zdarzyc silny, sztormowy wiatr, zerwac z dachu ceglowke i pierdolna w lepek, moze siei zaswieci w koncu jakies swiatelko pod tym pustym sufitem.
  • rybka.alicja 13.03.19, 00:37
    nie znam twojej rzeczywistosci. ty nie znasz mojej.
  • rybka.alicja 13.03.19, 00:30
    Zauważ, że ta instytucja sama powołała się na forum. No dobrze, a jak bym użyła nazwiska np. Michaela Jacksona i powiedziała, że jest pedofilem. O tym wiedzą wszyscy. Czy w tym momencie syn Micheala powinien to zgłosić do, że rybka.alicja wypisuje to na forum? Jak widzisz, sadze ze klinika stresu jawnie podaje swoje informacje. Psychoterputa jawnie pokazuje, ze wcina watę cukrowa i jest zamulony watą cukrową. Niesądzisz, ze jestes przewrażliwiona ?
  • ada_ww 12.03.19, 23:41
    Czy gdy bylas dzieckiem i nudzilo Ci sie, szlas poinformowac o tym mowiac mamo tato nudzi mi sie, a rodzice posylali Cie wtedy na obrazanie i znieslawianie sasiadow. Czy w taki sposob u Ciebie wygladalo organizowanie rozrywek dla dzieci w ramach nudy?
  • rybka.alicja 13.03.19, 00:35
    Jesteście jednak mocno przewrażliwieni. A jak wy wyzywacie się na forum to jest ok? Jak wyzywacie sie wzajemnie od patologii, to jest ok? Nieznieslawilam tego psychoterapeuty, użyłam informacji , ktore sa jawne i kazdy moze je dojrzeć .
  • in.113 13.03.19, 06:00
    Jedna zdesperowana rybka reputacji terapeucie nie popsuje.

Prywatnych brudów do człowieka nie powinnaś prac na publicznym forum.
  • in.113 13.03.19, 06:14
    Terapeuta jest od tego, aby leczyć, a nie odwzajemniać uczucia. A przez ciebie przemawia odrzucona kobieta. Bywa ze ludzie zle interpretuja okazywaną im empatie i serdecznośc. I wyglada, ze tak tez stało sie u ciebie. Stad ta zazdrość, ze nie tylko tobie dawał rady jak karmić wewnętrzne dziecko.
  • kod_matrixa 13.03.19, 10:04
    Terapeuta jest od tego, aby leczyć, a nie odwzajemniać uczucia. A przez ciebie przemawia odrzucona kobieta. Bywa ze ludzie zle interpretuja okazywaną im empatie i serdecznośc. I wyglada, ze tak tez stało sie u ciebie. Stad ta zazdrość, ze nie tylko tobie dawał rady jak karmić wewnętrzne dziecko.

Powtarzasz same "mądrości ludowe" zasłyszane z tzw. kultury masowej o zazdrości, syndromie odrzuconej kobiety, niczym rybka o "treściach freudowskich". O naiwnej wierze w psychoterapię już nie wspominając.

To fascynujące jak ludzie w ogromnej większości bezrefleksyjnie funkcjonują za pomocą gotowych szablonów metodą kopiuj-wklej. Wyraźny brak samodzielnego myślenia z pewnością ułatwia manipulowanie tak nieskomplikowanymi jednostkami.

Mniejsza o to czy twoje " trafne" i "przenikliwe" analizy motywowane są chęcią osobistej zemsty na moje riposty czy wynikają wprost z twojej nieskomplikowanej struktury intelektualnej, opisanej powyżej. Możliwe, że stanowią taką swoistą mieszankę, obu tych elementów, które w twoim przypadku jak najbardziej wchodzą w grę.

:-)

PS.
    Nie ma też znaczenia czy Rybka.alicja to Opiump (osobiście sądzę, że jest inaczej) czy nie, ponieważ bije z niej silne przekonanie, że jestem psychoterapeutą.

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 13.03.19, 10:28
    Możliwa jest też inna ewentualność, motywowana mniej lub bardziej świadomą chęcią dzielenia się cierpieniem, na skutek przeżytej traumy. Na zasadzie nie tylko ja miałam/miałem przerąbane, ale inni też.

Nie zamierzam brnąć dalej w te kwestie, bo nie mam w zwyczaju kopać leżącego. Chcę jednak Ci uświadomić, że takie infantylne "diagnozowanie" innych dla własnych potrzeb staje się w końcu irytujące, oczywiście nie przez jego trafność, lecz przez swoją upierdliwość na poziomie kilkulatka.

Dodatkowo tym bardziej irytujące, że każdorazowo, na moje riposty, odreagowywane histerią i bluzgami.

--
    Zygmunt Freud:

• in.113 13.03.19, 10:44
    MAtrix to ty jesteś akurat rasowym diagnostą. Zdiagnozowałeś 80 procent populacji ludzkiej. Chapeau bas. Nie będę ci dlużej ciśnienia podnosić. Nie mam za bardzo na to czasu. Wpadłam sprawdzić co słychać.
  • kod_matrixa 13.03.19, 10:46
    To nie ja zdiagnozował emocje tylko krzywa Gaussa.

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 13.03.19, 12:49
    kod_matrixa napisał:

> To nie ja zdiagnozował emocje tylko krzywa Gaussa.
    >

Jedno jest ciezkie do zrozumienia, ze ktos moze byc az tak skrajnie infantylny, a z drugiej strony az tak ekstremalnie podly. Xy2 pod swoim tysiacem wcielen propaguje swoj proceder tu na forum od 15 lat. Wiedza o tym wszyscy, wie gazeta, wiedza psychiatrzy, wie policja, bo na 100% bylo wielu ludzi, ktorzy jej internetowe przestepstwa zglaszali. Nie reaguje nikt i ta osoba uprawia nadal bezkarnie swoj proceder bezczelnie smiejac sie z ludzi, piszac durnowato buchacha albo kazac calowac sie w "pompke". Mozna sobie tylko wyobrazic, co ktos taki musi wyczyniac w realu, z pewnoscia robi rzeczy jeszcze gorsze i z cala pewnoscia jest z tego dumna. Za caloksztalt procederu nie mozna winic jednak jednej infantylnej psychopatki, tylko tych, ktorzy na to pozwalaja przygladajac sie temu bez jakichkolwiek reacji. Poczatkowo mozna byloby pomyslec, ze taka postawa wynika z pewnego niespelnienia, bo jak kilka lat temu pisala, ze zwiazala sie z wilkolakiem, gdyz zegar biologiczny bil, pora byla na rodzine, w zwiazku z czym zdecydowala sie na pewne powazne kroki nie tyle z milosci, co z rozsadku argumentujac, ze zwiazki z rozsadku sa trwalsze i pewniejsze dla przyszlosci. Moznaby doszukiwac sie tez winy "wilkolaka", jednak zanim spotkala tego nieszczesnego, swojego wilkolaka, robila z ludzmi dokladnie to samo, oczywiscie stopien nasilenia zachowan psychopatycznych zostal wzmocniony, bo mozliwe, ze ten wilkolak ja w tym calym procederze wspiera, wiecej nic.
  • ada_ww 13.03.19, 13:11
    Pomijajac aspekt psychopatii i niszczenia ludzi, taka obsesja seksualna, ktora ujawnila sie w tym watku tez nie wynika z niczego:
    forum.gazeta.pl/forum/w,210,167769226,167769226,Schizoidalne_testy_kod_Matrix_a.html

Pewnie uprawianie seksu z wilkolakiem, z ktorym to zwiazala sie z "rozsadku" tez dostarcza jej wiecej frustracji, niz przyjemnosci, stad rzucanie sie na forumowiczow niczym wyglodnialy pies na kosc w poszukiwaniu jakichkolwiek seksualnych bodzcow. Nawet tez nie tylko chodzi o brak milosci (przede wszystkim taka osoba nie wie, co to jest milosc), ale tez brak pozadania w kierunku tego nieszczesnego wilkolaka. Seks u nich polega pewnie na tym, ze wilkolak sie produkuje, a ona patrzy na zegarek co jakis czas zamykajac oczy, kiedy nieszczesnik skonczy, co przyprawia ja tez nie tyle o obsesje na tle poszukiwan udanego zycia lozkowego, ale tez o agresje i wyzywanie sie na niczemu nie winnych ludziach.
  • ada_ww 13.03.19, 13:22
    Coz jeszcze moze byc opcja i argumentem mowiacym za tym, ze jej obsesja ulegla w ostatnich tygodniach eskalacji. Byc moze ten nieszczesny wilkolak nie jest az taki glupi i zorientowa sie o wyczynach swojej wybranki. W zwiazku z czym w pewien sposob zabezpieczyl sie zakladajac lancuch, ktory siega od sypiani do kuchni tak, ze nie ma okazji wiecej przyprawic mu rogow, a jej w zwiazku z tym frustracja na glowe bije coraz bardziej.
  • rybka.alicja 13.03.19, 20:31
    Ada, masz obsesje seksualne.
  • rybka.alicja 13.03.19, 21:32
    No matulu kochana. Histerii brak. Przeciwnie mam dobry ubaw. Staram się zrozumieć, twoje zniesmaczenie. Schizoidalność to chyba najmłodsza grupa w fazach rozwojowych ;-)
  • rybka.alicja 13.03.19, 21:36
    Małe robaczki, które biegały po pokoju (takie z wąsikami, a potem były przezroczyste), to wynik twoich zapisków na fb. I kto tu jest gówniarzem? ;-)
  • ada_ww 13.03.19, 22:04
    rybka.alicja napisał(a):

> Małe robaczki, które biegały po pokoju (takie z wąsikami, a potem były przezro
    > czyste), to wynik twoich zapisków na fb. I kto tu jest gówniarzem? ;-)

Nie przypominam sobie, zebym dawala Ci namiary na moj fb:)
    No, chyba ze mnie sama namierzylas i ujrzalas te biegajace robaczki w fazie delirium tremens;)
  • rybka.alicja 13.03.19, 22:12
    Ada. Pocieszne i zabawne to przed chwilą napisałaś;-). Mowa jest o Matrixie.
  • in.113 13.03.19, 10:39
    Pisałam to do rybki nie do ciebie. Dlaczego wszystko bierzesz tak do siebie? I po co mi piszesz, ze alicja to nie opium? Odróżniam forumowiczów.

Nie rozumiesz moich wypowiedzi, bo są skierowane do kobiety. Nie do ciebie. I nawet nie do pacjentki psychoterapeuty. Do kobiety.
  • kod_matrixa 13.03.19, 10:45
    OK, zwracam honor. Ale dobrze wiesz, że nie bez powodu się zasugerowałem, mając na uwadze Twoje wcześniejsze złośliwości. :)

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 13.03.19, 10:51
    A tak swoją drogą, abstrahując od głupot wypisywanych przez rybkę, czemu z taką pewnością ją "diagnozujesz"?

Naprawdę zachodzę czasem w głowę, że psychoterapeuci i pacjenci to ten sam mentalnie i koniecznie muszą nadawać etykietki ludziom.

Strasznie to, w swoim infantyliźmie, jest irytujące.

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 13.03.19, 10:54
    I jeszcze jedno. To co wynika z krzywej Gaussa to nie diagnoza chorobowa, zanurzeniowa czy dysfunkcyjna tylko naukowa charakterystyka rozwoju intelektualnego w ogromnej większości zdrowych psychicznie ludzi.

--
    Zygmunt Freud:

• in.113 13.03.19, 11:09
    Sądzisz, że takie rozpoczęcie dyskusji zachęca do jej podjęcie? Jesteś tak bezmyślny czy w swoim mniemaniu cwany?
  • kod_matrixa 13.03.19, 13:36
    In113 ja nie rozpocząłem dyskusji tylko kontynuujemy ją w tym wątku.

Napisał Ci już że pomyliłem się. Co mam jeszcze worek pokutny założyć?

W odróżnieniu od wielu osób zdarza mi się pomylić i przyznać do pomyłki, zamiast iść w zaparte. Mea Culpa.

--
    Zygmunt Freud:

• in.113 13.03.19, 14:41
    Oo, łagodna wersja matrixa.
  • kod_matrixa 13.03.19, 14:44
    Moja droga, ja zawsze jestem łagodny. Nawet wówczas gdy bywam uszczypliwy. :)

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 13.03.19, 13:42
    kod_matrixa napisał:

> A tak swoją drogą, abstrahując od głupot wypisywanych przez rybkę, czemu z taką
    > pewnością ją "diagnozujesz"?
    >
    > Naprawdę zachodzę czasem w głowę, że psychoterapeuci i pacjenci to ten sam ment
    > alnie i koniecznie muszą nadawać etykietki ludziom.
    >
    > Strasznie to, w swoim infantyliźmie, jest irytujące.
    >

Ty tez dajesz sie poniesc infantylizmowi nie widzac tego, ze jedna i ta sama osoba nadaje w jednym watku z 3 roznych nickow Matrix. Ja to mam czasem intuicje, nawet wiedzialam, ktory z powaznych forumowuczow jako Matek trollowal, byl wtedy taki niebieski:)
  • kod_matrixa 13.03.19, 13:45
    Nie mam zdolności profetycznych. Co do piterera pomyliłaś się. Czasem nadto dajesz się ponieść swojej wyobraźni.

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 13.03.19, 13:48
    kod_matrixa napisał:

> Nie mam zdolności profetycznych. Co do piterera pomyliłaś się. Czasem nadto daj
    > esz się ponieść swojej wyobraźni.
    >

No ale tak czy inaczej ten piterer to dno i patologia, do tego kawal chama i ciecia na miare wielonickowej.
  • ada_ww 13.03.19, 13:50
    Jest jeszcze jedna opcja, jest to wilkolak z rogami siegajacymi od Zakopanego po samo Pomorze:)))))))
  • ada_ww 13.03.19, 13:54
    Haha na tych rogach wilkolaczych moznaby np. zbudowac kanal prozniowy, wtedy odleglosc z Zakopanego do Pomorza moznaby bylo pokonac w kilka sekund, zamiast 10 godzin:)))
  • ada_ww 13.03.19, 14:17
    kod_matrixa napisał:

> Nie mam zdolności profetycznych. Co do piterera pomyliłaś się. Czasem nadto daj
    > esz się ponieść swojej wyobraźni.
    >

Ty tak naprawde tez, wiekszosc forumowiczow zawsze ma jakies skojarzenia. Dostalam jakis czas temu od znajomej osoby, swego czasu stalej uzytkowniczki forow i-pada, nie byl jej potrzebny, wiec spytala, czy ja go chce. W tym i-padzie miala bardzo fajne oprogramowanie, gdzie moglbys np. ujrzec nazwe wsi, z ktorej nadaje taki czy inny uzytkownik, byly tam kolorki itp. czym sie swego czasu chwalilam Monie. Niestety tak namieszalam w ustawieniach, ze tych opcji nie moge juz znalezc, tak naprawde do niczego nie sa mi potrzebne, poza tym z i-pada pisze mi sie niewygodnie, wole jednak tradycyjnie z laptopa.
  • kod_matrixa 13.03.19, 14:43
    Zgadza się Ada. Ale jeszcze trzeba mieć świadomość tego, że najczęściej przez sugestię znajdujemy się w błędzie, zamiast brnąć w nim dalej.

--
    Zygmunt Freud:

• in.113 13.03.19, 17:12
    Żyjesz Ada wiejskimi zabobonami i uprzedzeniami do wilkołaków. Tym bardziej, ze rybka nie żaliła się, ze doznaje przemocy.
  • ada_ww 13.03.19, 17:48
    in.113 napisała:

> Żyjesz Ada wiejskimi zabobonami i uprzedzeniami do wilkołaków.

A to dlaczego, przeciez nie wszystkim wilkolaki musza sie podobac.

> Tym bardziej, ze rybka nie żaliła się, ze doznaje przemocy.

A gdzie ja napisalam, ze doznaje przemocy?
  • rybka.alicja 13.03.19, 13:10
    Skąd to wiesz???? A zapomniałam, przecież nie jestes psychoterapeutą :-P
  • mona.blue 13.03.19, 13:39
    A może Matrix ty jesteś filozofem a nie psychoterapeuta? :)

--
  • kod_matrixa 13.03.19, 13:42
    Filozofia co zacny kierunek.

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 13.03.19, 13:43
    Psychologom brakuje wielu rzeczy, które mają filozofowie.

--
    Zygmunt Freud:

• rybka.alicja 13.03.19, 14:22
    macie to samo, babranie się w metaforach i przenośniach. :-P . Schizoidem jesteś napewno. Wiesz co schizoidalne zaburzenie osobowości?. A zapomniałam, zaraz bede spotrzegana , że diagnozuje i przupisuje łatki. :-P
  • kod_matrixa 13.03.19, 14:46
    Na pewno to Ty masz rybko fixum dyrdum z tą kliniką. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego, tylko takie wiosenne zakłócenia umysłu. :)

--
    Zygmunt Freud:

• rybka.alicja 13.03.19, 17:17
    Niech będzie fixun dyrdum :-). Fajnie,że wiosennie chociaż działa. U Ciebie jest głębszy problem ;-)
  • ada_ww 13.03.19, 14:50
    Co do metafor, przenosni, czy rzeczy nadprzyrodzodzonych, czasem chyba cos w tym jest. Przedwczoraj wspominalam na forum o pewnej wsi, ktora widzialam w google chrom i gdzie bylo takie pobojowisko, ze drzewa lezaly z korzeniami powyrywane. Akurat tu gdzie mieszkam, tez w ostatnim czasie panuja straszliwe wichury. Podjechalam wczoraj na cole i uslyszalam, ze znajoma mowila, ze wichura wyrwala z korzeniami pewne drzewo, ktore mieszkancy jednego z europejskich skansenow nazywali "drzewem swiata". Zaciekawila ludzi ta nazwa drzewa, skad ona sie wziela. Kobieta powiedziala, ze zasadzil ja jeden mieszkaniec, ktory cale dlugie lata czekal na ukochana w momencie, gdy miala wprowadzac sie do niego z racji oczekiwanego syna. Posadzenie drzewa znajoma mowila mialo miejsce jakies mw. 10 lat temu, a przedwczorajsza wichura wyrwala to drzewo razem z korzeniami. Plakal ten, co drzewo zasadzil, zlecialo sie pol wsi dopatrujac sie czarow i klatwy na cala wies:)))
  • kod_matrixa 13.03.19, 15:40
    Ada, może Ty jesteś jaką czerownicą? ;)

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 13.03.19, 17:12
    kod_matrixa napisał:

> Ada, może Ty jesteś jaką czerownicą? ;)
    >

Absolutnie nie jestem, mnie sama taka pogoda straszy, w nocy dlugo nie moglam spac, bo byla straszna wichura.
  • ada_ww 14.03.19, 12:27
    Wczoraj towarzystwo rozmawialo o pogodzie, bo kazdego zniechecaja te wichoryi lejace deszcze. Ludzie bali sie, ze drzewo niespodziwanie spadnie na dom, czy samochod, rowery fruwaly w powietrzu razem z rowerzystami, cos okropnego. W tej cale dyskusji dodalam, ze taka pogoda bardzo zle wplywa na zwierzeta z gatunku rogatych, czyli sarny, jelenie, losie itp i ze zwierzeta te moga byc agresywne, przez co moga ucierpiec ci, ktorzy mieszkaja blisko lasu. Jeden gentelman w wieku mojego taty, dobrze zadbany i na swoj wiek wygladajacy spojrzal na mnie znaczaco i popukal sie w czolo dajac oczywiscie do zrozumienia, ze niby ja to mam cos z glowa. Po czym dziwnym trafem odwrocil sie do mnie plecami i zaczal rozmawiac z tym, ktory znany jest jako rogacz i go wkrecac. Rogacz wygladal strasznie, no tak jakbym wizje sprzed lat sobie przypomniala, jak to jeden w wieku ojca rogacza chodzil za moja mama, ktora mu sie dawniej podobala, a moja mama nie mogla na niego patrzec, bo byl dla niej najohydniejszym facetem jakiego nosila ziemia swieta. I faktycznie wygladal zupelnie jak ten, co za moja mama chodzil, takie same oczy, zarost, ciemne, krecone wlosy, no kopia wlasnie tego, na ktorego moja mama nie mogla patrzec. I coz, w sumie mialam racje wspominajac o tych z gatunku rogatych, bo rogacz zaczal kopac stolek tego gentelmana, ktory zaczal go wkrecac, wiec pierwsze oznaki agresji byly widoczne. Znow zaczelam intensywnie myslec o wplywie parszywej pogody i o losie meteopatow. Rogas mial brudna kurtke, brudne, nieumyte wlosy, brudne jeansy, brudne buty, spod ktorych wylanialy sie fragmmenty niepranych skarpet.
    I zgubilam watek:(
  • mona.blue 14.03.19, 12:45
    Bosze, Ada czego Ty nie wymyślisz. A teraz to my mamy się domyślać z kontekstu o kogo i o co chodzi?

--
  • ada_ww 14.03.19, 13:39
    mona.blue napisała:

> Bosze, Ada czego Ty nie wymyślisz. A teraz to my mamy się domyślać z kontekstu
    > o kogo i o co chodzi?
    >

Ja niczego nie wymyslam, naprawde moja mama nie znosila takiego jednego, do ktorego siedzial podobny wczoraj egzemplarz:)
    Ps, pogoda jest paskudna, wiec gdzie tu moja fantazja?:)
  • ada_ww 14.03.19, 13:49
    I jeszcze mi sie przypomnialo, jak moja mama mowila o nim, zeby chociaz raz w jego zyciu udalo mi sie cos innego wytrzepac z gumofilcow oprocz slomy:)
  • mona.blue 14.03.19, 21:36
    ada_ww napisał(a):

> mona.blue napisała:
    >
    > > Bosze, Ada czego Ty nie wymyślisz. A teraz to my mamy się domyślać z kont
    > ekstu
    > > o kogo i o co chodzi?
    > >
    >
    > Ja niczego nie wymyslam, naprawde moja mama nie znosila takiego jednego, do kto
    > rego siedzial podobny wczoraj egzemplarz:)
    > Ps, pogoda jest paskudna, wiec gdzie tu moja fantazja?:)

Paskudna? Nie zauwazylam.:) A u nas w niedzielę ma być ok. 17 stopni :) Więc może to już wiosna w końcu.

--
  • ada_ww 14.03.19, 22:14
    Tez juz nie moge doczekac sie wiosny.
  • afq 14.03.19, 14:03
    mona.blue napisała:

> Bosze, Ada czego Ty nie wymyślisz. A teraz to my mamy się domyślać z kontekstu
    > o kogo i o co chodzi?
    >

mona

ależ niczego sie nie domyślaj
    ja już od dawna takie posty ady traktuję troche jak "pocztówkę" od ady :-)
    pisze co widzi i co myśli :-)
    czy kontekst taki ważny? po prostu wiemy co u niej słychać :-)

p.s.
    ada pozdrawiam! :-)
  • mona.blue 14.03.19, 21:38
    afq napisał:

> mona.blue napisała:
    >
    > > Bosze, Ada czego Ty nie wymyślisz. A teraz to my mamy się domyślać z kont
    > ekstu
    > > o kogo i o co chodzi?
    > >
    >
    > mona
    >
    > ależ niczego sie nie domyślaj
    > ja już od dawna takie posty ady traktuję troche jak "pocztówkę" od ady :-)
    > pisze co widzi i co myśli :-)
    > czy kontekst taki ważny? po prostu wiemy co u niej słychać :-)
    >
    Myślisz się trochę, te posty jednak mają swoje drugie dno, znam dobrze Adę :)

> p.s.
    > ada pozdrawiam! :-)

--
  • rybka.alicja 14.03.19, 21:40
    Co u kogo słychać ? Ada jest pośrednikiem informacji? Od kogo dla kogo?
  • mona.blue 14.03.19, 21:45
    rybka.alicja napisał(a):

> Co u kogo słychać ? Ada jest pośrednikiem informacji? Od kogo dla kogo?

A kto to wie? Może Ada ma jakąś misję dotycząca zwalczania zła na tym świecie?

--
  • rybka.alicja 14.03.19, 21:58
    Czyli ma się rozumieć , Ada to też psychoteraputka hobbystyczna, lecz nie z wykształcenia ;-)
  • kod_matrixa 14.03.19, 13:23
    Ada, czy Ty ZOO zakładasz? Tyle zwierząt wymieniłaś na czele z rogacizną, że głowa mała. :-D

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 14.03.19, 13:37
    kod_matrixa napisał:

> Ada, czy Ty ZOO zakładasz? Tyle zwierząt wymieniłaś na czele z rogacizną, że gł
    > owa mała. :-D
    >
    A no zapomnialam jeszcze o tym, ze gentelman, ktory wkrecal rogacizne ochoczo mowil o krolikach. Niestety zorientowal sie, ze podsluchuje, wiec zaczal mowic prawie, ze szeptem:)
  • rybka.alicja 13.03.19, 17:18
    Też to słyszałam. Że psychoterapeuci nadaje się miano czarownic ;-)
  • kod_matrixa 13.03.19, 18:24
    Też to słyszałam. Że psychoterapeuci nadaje się miano czarownic ;-)

Wiesz, epoki się zmieniają, a zapotrzebowanie i mechanizmy psychologiczne gatunku nie.

Natura za pomocą psychoterapeutów, instynktownie wypełnia tę lukę, dostosowując się w sensie technicznym, do realiów swojej epoki.

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 13.03.19, 18:26
    Na przykład zamiast szklanej kuli biały budzik czy wata cukrowa itp. gadżety. Reszta zasadniczo pozostaje bez zmian.

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 13.03.19, 15:51
    Z tymi skłonnościami do stawiania ludziom diagnoz, zauważam ciekawą korelację między psychoterapeutami, a wyznawcami psychoterapii wśród pacjentów.

Jedni i drudzy ramię w ramię pozbawieni instynktu obiektywizmu naukowego w swym obłędzie obdzielają hojnie wszystkich dookoła swoimi chorymi diagnozami i teoriami.

Z pewnością ludzi charakteryzują jakieś skłonności czy cechy osobowościowe, ale w ogromnej większości w żaden sposób nie kwalifikuje to do zaliczania jednostek chorobowych.

Psychoterapeuci zawdzięczają to efektowi autorytetu, przywiązania i skrzywieniu zawodowemu, a pacjenci efektowi autorytetu (swoim psychoterapeutom) i zwyczajnej sile sugestii.

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 13.03.19, 15:54
    Można to nazwać efektem Goebellsa - kłamstwo powtarzane 1000 razy zacznie w końcu funkcjonować jako prawda.

--
    Zygmunt Freud:

• in.113 13.03.19, 16:40
    Nie stawiam diagnoz. Rzucam luźne domysły co i ty robisz np. wobec mnie. I jeśli chodzi o rybkę, to strzelam, że jej obłęd jest wynikiem fatalnego zauroczenia w tym terapeucie.
  • kod_matrixa 13.03.19, 16:47
    Ah, domysły...? To dobrze że już nie diagnozy.

Może tak, może nie jeśli chodzi o rybkę. Ale to i tak daleko idące domysły.

--
    Zygmunt Freud:

• in.113 13.03.19, 17:05
    Ty też wysuwałeś wobec mnie daleko idące domysły w wielu kwestiach, wręcz upakarzające. Także pisanie o sobie, ze jesteś uszczypliwy oznacza, ze nie panujesz nad swą werbalną agresją, nie uświadamiasz jej sobie. A potem się dziwisz za co obrywasz.
  • rybka.alicja 13.03.19, 17:22
    Po TYM zdaniu jestem pewna, że jesteś terapeutą z kliniki stresu. Dosłownie. Mówił to samo. "Kłamstwo powtarzane tysiąc razy funkcjonuje jako prawda". Ech!
  • afq 13.03.19, 17:11
    kod_matrixa napisał:

> Z tymi skłonnościami do stawiania ludziom diagnoz, zauważam ciekawą korelację m
    > iędzy psychoterapeutami, a wyznawcami psychoterapii wśród pacjentów.
    >
    > Jedni i drudzy ramię w ramię pozbawieni instynktu obiektywizmu naukowego w swym
    > obłędzie obdzielają hojnie wszystkich dookoła swoimi chorymi diagnozami i teor
    > iami.
    >
    > Z pewnością ludzi charakteryzują jakieś skłonności czy cechy osobowościowe, ale
    > w ogromnej większości w żaden sposób nie kwalifikuje to do zaliczania jednoste
    > k chorobowych.
    >
    > Psychoterapeuci zawdzięczają to efektowi autorytetu, przywiązania i skrzywieniu
    > zawodowemu, a pacjenci efektowi autorytetu (swoim psychoterapeutom) i zwyczajn
    > ej sile sugestii.
    >

nie ma w tym ani kszty diagnozy wystawianej nikomu :-)

ty terapeuto :-D
  • kod_matrixa 13.03.19, 17:17
    Diagnoza medyczna, inaczej rozpoznanie kliniczne. Chyba to oczywiste.

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 13.03.19, 17:31
    Ktoś kto chociaż ma jakąś elementarną wiedzę o rachunku prawdopodobieństwa, doskonale powinien zdawać sobie sprawę z faktu, że takie diagnozowanie medyczne na lewo i prawo niemal wszystkich jak ma to w zwyczaju wielu psychoterapeutów jest totalnym bezsensem i bełkotem z naukowego punktu widzenia, nie mającym pokrycia w rzeczywistości.

Z tego też względu, żeby na pewnym poziomie ogólności dojść do tak dość oczywistego wniosku, niepotrzebna jest nawet fachowa wiedza specjalistyczna. Pewne kwestie da się wydedukować znając, niektóre uniwersalne prawidłowości z zakresu matematyki czy statystyki.

Jak dobrze wiemy metodologia i statystyka nie należy do mocnej strony absolwentów psychologii, oględnie mówiąc. Później mamy takie kwiatki jak wybajdurzone i odrealnione teorie i "diagnozy".

--
    Zygmunt Freud:

• opiump 13.03.19, 20:04
    kod_matrixa napisał:

powinien zdawać sobie sprawę z faktu, że takie diagnozowanie medyczne na
    > lewo i prawo

może nie uwierzysz ale teraz tak własnie postrzegam ludzi. Po prostu automatycznie sie to dzieje.
  • mona.blue 13.03.19, 20:10
    kod_matrixa napisał:

> Z tymi skłonnościami do stawiania ludziom diagnoz, zauważam ciekawą korelację m
    > iędzy psychoterapeutami, a wyznawcami psychoterapii wśród pacjentów.
    >
    > Jedni i drudzy ramię w ramię pozbawieni instynktu obiektywizmu naukowego w swym
    > obłędzie obdzielają hojnie wszystkich dookoła swoimi chorymi diagnozami i teor
    > iami.
    >
    > Z pewnością ludzi charakteryzują jakieś skłonności czy cechy osobowościowe, ale
    > w ogromnej większości w żaden sposób nie kwalifikuje to do zaliczania jednoste
    > k chorobowych.
    >
    > Psychoterapeuci zawdzięczają to efektowi autorytetu, przywiązania i skrzywieniu
    > zawodowemu, a pacjenci efektowi autorytetu (swoim psychoterapeutom) i zwyczajn
    > ej sile sugestii.
    >

Matrix, mógłbyś książkę napisać i zrobić konkurencję Witkowskiemu zamiast marnowac swój czas na forum :)

--
  • rybka.alicja 13.03.19, 20:19
    Matrix. Jest zbyt skromny. On tylko psioczy o swojej inteligencji. Zapytajcie się o jego życie prywatne. Takim "kozakiem" już nie jest. Mieszka "kątem" u mamusi, wyjada jej z lodówki (wraz ze swoimi braćmi). Przyznać, że trzepie swoim postintelektualnym bełkotem, tylko w necie. Taki "niedoceniony" geniusz;-)
  • rybka.alicja 13.03.19, 20:21
    Zapytajcie się go relacje z dziewczyną? Ma, ale istnieje w jego fantazjach i wyobrażeniach. Sądzę, że taka jeszcze się nie urodziła, albo jest w fazie jego wybitnych testów ;-)
  • opiump 13.03.19, 20:56
    kogo to obchodzi ?
  • mona.blue 13.03.19, 19:54
    kod_matrixa napisał:

> Psychologom brakuje wielu rzeczy, które mają filozofowie.
    >

Jakich na przyklad?

--
  • in.113 13.03.19, 22:30
    Nie wiem mona jakich rzeczy moze brakować psychologom a filozofowie je posiadają. Według mnie to właśnie filozofowie posiadają mniej rzeczy. Np z pewnością bez telewizora sie obywają.
  • mona.blue 13.03.19, 23:00
    Filozofowie wg mnie mają na przykład większe zdolności do precyzyjnego wyrażania swoich myśli :)

--
  • ada_ww 13.03.19, 23:06
    in.113 napisała:

> Nie wiem mona jakich rzeczy moze brakować psychologom a filozofowie je posiadaj
    > ą. Według mnie to właśnie filozofowie posiadają mniej rzeczy. Np z pewnością be
    > z telewizora sie obywają.

A skad Ty mozesz wiedziec, ze filozofowie telewizora nie potrzebuja. Wiekszosc ludzi woli na codzien telewizor, niz las i wilkolaki;)
  • mona.blue 14.03.19, 11:53
    ada_ww napisał(a):

> in.113 napisała:
    >
    > > Nie wiem mona jakich rzeczy moze brakować psychologom a filozofowie je po
    > siadaj
    > > ą. Według mnie to właśnie filozofowie posiadają mniej rzeczy. Np z pewnoś
    > cią be
    > > z telewizora sie obywają.
    >
    > A skad Ty mozesz wiedziec, ze filozofowie telewizora nie potrzebuja. Wiekszosc
    > ludzi woli na codzien telewizor, niz las i wilkolaki;)

:D

--
  • ada_ww 14.03.19, 12:11
    A moze wilkolak zabrania ogladac telewizje, bo moze boi sie o to, ze tam atrakcyjnych facetow bedzi ogladac;)
  • mona.blue 14.03.19, 12:21
    ada_ww napisał(a):

> A moze wilkolak zabrania ogladac telewizje, bo moze boi sie o to, ze tam atrakc
    > yjnych facetow bedzi ogladac;)

:D. Kto wie:)

--
  • rybka.alicja 13.03.19, 21:26
    Nie zaprzeczam temu przekonaniu. Jeszcze bardziej się w tym utwierdzam. Wczoraj był wynik 89,12%. Dziś jest 93,67% ;-)
  • mona.blue 13.03.19, 23:03
    rybka.alicja napisał(a):

> Nie zaprzeczam temu przekonaniu. Jeszcze bardziej się w tym utwierdzam. Wczoraj
    > był wynik 89,12%. Dziś jest 93,67% ;-)

To Matrix jest wg ciebie psychoterapeutą, a potępia w czambuł psychologię? Coś tu się nie zgadza :)

--
  • rybka.alicja 13.03.19, 23:28
    Potępia. Dało się zauważyć. W jego wypowiedziach mimo wszystko jest wokół kręcenia się psychologii (znajomość tematu), a mało jest treści filozoficznych. Wypowiada się na tematy mu znane.
  • kod_matrixa 14.03.19, 09:27
    To Matrix jest wg ciebie psychoterapeutą, a potępia w czambuł psychologię? Coś tu się nie zgadza :)

Dla osoby silnie zasugerowanej sygnały pozytywne zawsze będą mieć większy ciężar gatunkowy niż negatywne.

To tak jak z pacjentami podczas psychoterapii, którzy będą mieć iluzję, że za chwilę wyzdrowieją, a nie zauważą kiedy stracą przez tę psychoterapię fortunę. Podobnie jak w grach liczbowych czy ruletce.

To taki swego rodzaju efekt hazardu, od którego można się uzależnić.

--
    Zygmunt Freud:

• rybka.alicja 14.03.19, 11:09
    Możesz odnościć takie wrażenie, że psychoterapia nie pomaga. W schizoidii raczej nie pomoże.
  • mona.blue 14.03.19, 11:52
    rybka.alicja napisał(a):

> Możesz odnościć takie wrażenie, że psychoterapia nie pomaga. W schizoidii racze
    > j nie pomoże.

Nie rozumiem, dlaczego wmawiasz Matrix zaburzenia schizoidalne. Wg mnie raczej narcystyczne albo zwykła megalomania.

--
  • rybka.alicja 14.03.19, 13:11
    Niech Matrix sam się wypowie, czy się mylę. ;-)
  • kod_matrixa 14.03.19, 13:26
    Ani jedno, ani drugie, ani trzecie bździągwy jedne. To skłonności do głębokich refleksji. :)

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 14.03.19, 14:27
    Nie rozumiem, dlaczego wmawiasz Matrix zaburzenia schizoidalne. Wg mnie raczej narcystyczne albo zwykła megalomania.

Jeden lekarz psychiatra na YT ma swój kanał poświęcony zdrowiu. W jednym z odcinków omawiał kwestię ludzi o wysokim IQ. Raz coś tylko napomknął, że też miewa stany zniechęcenia - a propos skłonności, niektórych ludzi o wysokiej inteligencji do depresji - i to już wystarczyło dla 90% komentujących żeby go oceniać od zadufanego w sobie i wywyższają ego się.

Takie reakcje większości ludzi podobno są symptomatyczne. Ludzie bardzo wrażliwi są na punkcie swojego poziomu intelektualnego jak w żadnej innej kwestii.

Pewnie mają tu wpływ jakieś czynniki kulturowe, ale podobno przede wszystkim są to uwarunkowania antropologiczne i występują wszędzie bez względu na krąg kulturowy.

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 14.03.19, 14:33
    Podobnie ma się sytuacja z zamieszczaniem informacji o wysokiej inteligencji w CV.

Co ciekawe, zdecydowana większość osób, która zamieściła takie dane w swoim CV miała problemy z zatrudnieniem. A przecież CV jest takim swego rodzaju synonimem autopromocji, by nie powiedzieć autopropagandy, bajek i utartych do wyrzygu infantylnych sloganów.

--
    Zygmunt Freud:

• rybka.alicja 14.03.19, 23:24
    Matrix. Czy czujesz sie jak "bańka mydlana"? co w tym momencie czujesz ?
  • rybka.alicja 14.03.19, 14:58
    To może czas uznać,że jest się przeciętnym :-). W terapii Cię nie trzepali Cię za to?
  • ada_ww 14.03.19, 17:54
    rybka.alicja napisał(a):

> To może czas uznać,że jest się przeciętnym :-). W terapii Cię nie trzepali Cię
    > za to?

Terapia to nie salon biczowania, pomylily Ci sie miejsca i specjalisci.
  • rybka.alicja 14.03.19, 18:05
    Kiedyś byłam na grupowej, i takiego jednego trzepałam. Jest to możliwe. Uwierz mi :-)
  • ada_ww 14.03.19, 18:13
    rybka.alicja napisał(a):

> Kiedyś byłam na grupowej, i takiego jednego trzepałam. Jest to możliwe. Uwierz
    > mi :-)

Jest jeszcze to miejsce, czy dzieki Tobie splajtowalo?
  • rybka.alicja 14.03.19, 19:03
    Uczestnik terapii trzyma się na nogach. Matrix. Skąd możesz wiedzieć, przecież nie jesteś terapeutą.
  • ada_ww 14.03.19, 19:30
    rybka.alicja napisał(a):

> Uczestnik terapii trzyma się na nogach. Matrix. Skąd możesz wiedzieć, przecież
    > nie jesteś terapeutą.

I Ty jestes z siebie dumna i z tego, ze krzywdzilas czlowieka.
  • rybka.alicja 14.03.19, 19:46
    Od razu już krzywda. "Trzepanie" to również sarkastyczne złośliwości;-). Naprawdę wy psychoterapeuci bierzecie wszystko tak dosłownie? Czy poczuł się krzywdzony? Jestem pewna, ale na koniec terapii zapanowała zgoda. Narcystycznych należy tępić i jebać. Do tej pory tak uważam :-)
  • ada_ww 14.03.19, 19:51
    A jak myslisz, co nalezaloby robic z takimi, jak Ty, ktorzy krzywdza ludzi, znieslawiaja publicznie?
    Pewnie Ci to zwisa i powiewa, ale wystawilas sobie opinie tak, ze gorszej nie mozna, to, co powipisywalas publicznie w ciagu ostatnich dni, nie powypisywalaby nawet prostytutka z domu publicznego, bo chyba mialaby wiecej do siebie samej szacunku, niz Ty.
  • rybka.alicja 14.03.19, 20:59
    Ado,powiedz mi w którym momencie kogoś skrzywdziłam? Zniesławiłam czyjąś opinię? Twoją? Matrixa (jakoś nie słyszałam lamentu ani skargi) tylko przeintelektualny bełkot. no i wiesz kiedyś naprawdę mi było przykro, za to, że ktoś miał "trudne dzieciństwo"( Matrix, że musi spuszczać się tutaj intelektualnie. Teraz wiem, że lepiej się od nich odsuwać. Czy czuje się przez to lepsza? Tak. Bo jestem bardziej autentyczna. A więc jebie tych schizoidalno-narcystycznych megalomanów, co za życie biorą się jako "test". I ta reszta popierdziolonych "podpuszczalskich pytań", jakby to jego utwierdziło w jego wyjątkowości i sprawdzalności. Dowód miałam nie raz. Pojebane pytania : czy czujesz się jak bańka mydlana? Czy ten psychoteraputa wykorzystał Cie (Ew. Twoją znajomą). Jest Jełopem. Przypomnę wam. Mieszka kątem u mamusi i daje sobie upust tutaj. Bzyka samotne "mamuśki". Na wiecej nie stać. I martwi sie sam nad sobą, żeby ktoś mu zmienił pampersa:-)
  • ada_ww 14.03.19, 21:30
    Ja nie wiem, po co Cie to interesuje gdzie on mieszka i z kim sypia.
    Twoja autentycznosc moze spowodowac, ze zaszkodzisz nie tylko sobie, ale i swojej rodzinie. Co Ci zrobila ta kobieta z kliniki stresu, ze napisalas o niej, ze ma histrioniczna osobowosc? Co Ci zrobil terapeuta, ze sponiewieralas jego dane osobowe na forum?
    Ps. Kilka dni temu byl w pewnym lolalu facet, ktory ma w rodzinie kuzynke, co w realu robi rzeczy takie mniej wiecej, jakie Ty na forum. I wiesz co, byl bardzo nieszczesliwy z tego powodu, ze stracil prace, bo klienci firmy, w ktorej pracuje zaznaczali wlascicielowi, ze do kazdego, tylko nie do niego, bo z powodu tej kuzynki poszla opinia na cale nazwisko. Powiedzieli mu wprost dlaczego, a on nie mial zadnych argumentow, bo faktycznie ludzie przestali do niego przychodzic. Poinformowal towarzystwo, ze on nic takiego nie zrobil. a nie bedzie mogl pracowac w zawodzie.
    Pomysl sobie o tym, ze wszystko to, co dajesz innym moze z dwukrotna sila wrocic do Ciebie, zanim sie spostrzezesz.
  • rybka.alicja 14.03.19, 22:09
    Sprostowałam tę wiadomość Matrixowi o histronicznosci Elizy. W moim mniemaniu taką osobowosc wykazywała. Pytasz co mi zrobił ten terapeuta? Niepowiedział, że jest Narcyzem. Jest wykorzystywaczem. Codziennie wypowiada się o wielu ludziach, co dane są ujawniane, a dane Matrixa to co nie wolno? Powiedzieć jakim jest naprawdę? Nie wolno? Psychoterapeuta? To już nie wolno, jaki jest w prywatnym środowisku? Oszczędź sobie te historyjki na wzbudzanie poczucia winy i wstydu. Matrix vel Jarosiowaty posługiwał sie tym samym mechanizmem :-). Rozświetla Tobie coś, czy jednak nie dotarło do twej główki? ;-)
  • kod_matrixa 14.03.19, 22:21
    Rybko, ja nie jestem narcyzem. Narcyz lubi błyszczeć w towarzystwie. Jest ekstrawertykiem. Lubi jak go się chwali i głaszcze po mordce jak czworonożnego pupila.

To człowiek o konfornistycznej i dość infantylnej konstrukcji osobowościowej i intelektualnej.

Dla niego emocje i samopoczucie stoi wyżej od intelektu.

--
    Zygmunt Freud:

• rybka.alicja 14.03.19, 22:49
    Edel No do nich należała? Do tej grupy?
  • kod_matrixa 14.03.19, 22:29
    Powiem Ci jedno Ada, nie bronię Rybki, ale w wielu przypadkach nie ma też dymu bez ognia...

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 14.03.19, 22:41
    kod_matrixa napisał:

> Powiem Ci jedno Ada, nie bronię Rybki, ale w wielu przypadkach nie ma też dymu
    > bez ognia...
    >

No faktycznie, ta klinika stresu podpieta jest pod forum gazety i to spowodowalo takie wlasnie reakcje.
  • rybka.alicja 14.03.19, 23:29
    A może jeszcze jedno zdanie o sile sugestii ? Jarosiowata Matrixowa kłamczuszko? ;-)
  • rybka.alicja 14.03.19, 14:35
    Mona. Potrafisz się sama zdiagnozować? Zapomniałam, jesteś sprzątaczką w szkole,a nie psychoterapeutką ;-)
  • mona.blue 14.03.19, 21:27
    rybka.alicja napisał(a):

> Mona. Potrafisz się sama zdiagnozować? Zapomniałam, jesteś sprzątaczką w szkole
    > ,a nie psychoterapeutką ;-)

Psychoterapeutka z zamiłowania, ale nie z wykształcenia :)

--
  • rybka.alicja 14.03.19, 21:30
    Jasne;-) tralalala ;-)
  • rybka.alicja 14.03.19, 22:26
    Matrix zamilkł, a Ty Ada i Mona mocno stoicie za nim. Bardzo dbacie o jego opinie jako o dyrektorze kliniki Stresu. zadziwiający fakt się wyłania. posługujecie sie wzbudzamiem we mnie poczucia winy i wstydu jak obnażam prawdę o kimś. Bo król stał się nagi? A wy nad nim matkujecie? ;-). Nie wzrusza mnie to. Codziennie są wyświetlane sprawy na światło dzienne. Nie zrobiłam nic poza jawnymi informacjami. A wam dalej odwala i mówicie, że kogoś krzywdzę? W czym?w tym, że na wielu frontach bzyka samotne mamuśki? Wasikową, h. G i inne, ktore wymieniłam wczesniej ? Kurestwo,narcyzm, megalomanię trzeba jebać!!! Coś jeszcze Ado?
  • rybka.alicja 14.03.19, 22:30
    Boli was fakt, że Matrix to JAros, a mona.blue to E.I. Powiem więcej. Wg. ID to juz zostało sprawdzone, ale oczywiście wy nie jesteście psychoterapeutami;-)
  • mona.blue 14.03.19, 22:35
    Jesteś jakaś pokręcona. Nie jestem żadną E.I, nawet nie wiem kogo masz na myśli.
    Miałaś na myśli IP pisząc o ID? Szpiegujes nas?

--
  • rybka.alicja 14.03.19, 22:38
    Szpieguje was. Przecież nie jesteście psychoterapeutami ;-)
  • rybka.alicja 14.03.19, 23:22
    Oczywiście. Mona.blue. Nie jestes psychorerapeyką z wykształcenia, tylko z zamiłowania ;-)
  • rybka.alicja 14.03.19, 22:36
    Kłamliwe pizdeczki ;-)
  • rybka.alicja 14.03.19, 23:38
    Mitomania!!!!!!!! Mona.blue. Matrix. Klinika stresu to jedna wielka mitomania;-)
  • kod_matrixa 15.03.19, 15:30
    Rybko, kto i jak sprawdził to ID?

--
    Zygmunt Freud:

• rybka.alicja 15.03.19, 16:27
    Wystarczy mieć pod nosem informatyka do sprawdzenia IP. :-). Widzę, że dziewczynki pouciekały :-P
  • kod_matrixa 15.03.19, 22:39
    Znalazłaś nasze IP teraz oblicz nasze IQ. :-D

--
    Zygmunt Freud:

• rybka.alicja 15.03.19, 22:58
    Nie. Zadam inne pytanie: czy czujesz się się jak "bańka mydlana"?co w tym momencie czujesz? ;-)
  • kod_matrixa 16.03.19, 01:11
    To zależy. Jak zjem coś wzdymającego to czuję się nawet jak dwie bańki mydlane.

Po pewnym czasie i odwiedzeniu miejsca, do którego król piechotą chodził, zazwyczaj nadchodzi chwila ulgi.

:-)

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 16.03.19, 08:43
    Rybko to opowiedz na czym polega efekt bańki mydlanej wg Ciebie.

--
    Zygmunt Freud:

• rybka.alicja 16.03.19, 11:44
    Efekt bańki mydlanej u mnie. Duże ilości wody gazowanej. Bąbelkowej.
  • kod_matrixa 15.03.19, 22:40
    Bo że jestem schizoidem to już słyszałem od Ciebie. :-)

--
    Zygmunt Freud:

• mona.blue 16.03.19, 09:47
    kod_matrixa napisał:

> Bo że jestem schizoidem to już słyszałem od Ciebie. :-)
    >

A ja psychoterapeutka :) też wiem to od rybki.

--
  • mona.blue 16.03.19, 09:38
    rybka.alicja napisał(a):

> Wystarczy mieć pod nosem informatyka do sprawdzenia IP. :-). Widzę, że dziewczy
    > nki pouciekały :-P

A możesz zdradzić, po cholerę nas szpiegujesz? To przestępstwo internetowe, możesz mieć nieprzyjemności jak zostaniesz nakryta, co w zasadzie już nastąpiło, ciebie też można namierzyć po IP.

--
  • rybka.alicja 16.03.19, 11:45
    Sprawdzaj:-)
  • mona.blue 16.03.19, 15:12
    rybka.alicja napisał(a):

> Sprawdzaj:-)

Oki

--
  • kod_matrixa 16.03.19, 20:08
    Zgaduję. po wacie cukrowej puszcza się bąki? :-)

--
    Zygmunt Freud:

• rybka.alicja 16.03.19, 20:11
    Jak zjesz jej za dużo to bardzo możliwe:-) Jak masz chęć komuś zasmrodzić otoczenie to zjedz fasolkę po bretońsku lub grochową;-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.