Dodaj do ulubionych

Badanie synów alkoholików

19.03.19, 20:10
Witam,

Nazywam się Adam Grys. Jestem studentem Uniwersytetu Adama Mickiewicza i prowadzę badania, które pozwolą odpowiedzieć na pytanie czy uzależnienie się ojca przed lub po 10 roku życia syna ma na niego wpływ. Z tego powodu proszę o wypełnienie ankiety tylko mężczyzn w wieku od 18 do 25 lat, których ojciec uzależnił się od alkoholu w przeszłości(bądź wciąż pozostaje uzależniony). Liczy się dla mnie każda wypełniona ankieta. Samo badanie trwa 23 minuty. Składa się z kilku testów, które podczas wypełniania pozwolą zastanowić się nad samym sobą i własnym siebie spostrzeganiem. Ponadto badanie ma ważny charakter naukowy i pozwoli rozwikłać pewną hipoteze. W razie jakichkolwiek pytań związanych z badaniem w linku podaje swój adres mailowy przez który można się ze mną skontaktować. 
Pozdrawiam i dziękuje :)

docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1e_LR7aZ2lGXvci96c6ZzbpP9-K0TC2LjH5m6QV1QwwCs9A/viewform?usp=sf_link
Edytor zaawansowany
  • kod_matrixa 19.03.19, 21:58
    Znając teorie psychologiczne o syndromie dzieci alkoholików będzie to raczej formalność.

Przywodzi mi to na myśl pewien kawał z czasów komuny dotyczący pytania egzaminacyjnego: Napisz kto według Ciebie był największym człowiekiem XX wieku i dlaczego był nim Włodzimierz Lenin? ;-)

--
    Zygmunt Freud:

„Pacjenci są tylko hołotą. Jedyna rzecz, do której pacjenci się nadają jest pomóc psychoanalitykowi utrzymać się i dostarczyć materiału do teorii. Jasne, że nie potrafimy im pomóc. To jest terapeutyczny nihilizm.”

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.