Dodaj do ulubionych

oszukiwanie siebie?

25.03.19, 11:31
Oszukujecie siebie dla lepszego samopoczucia, a może dla usprawiedliwienia swej bezradności, bezsilności, nieudolnego kierowania sobą tu i teraz ale i w perspektywie lat?

Nie jestem naukowcem, socjologiem, badaczem zachowań ludzkich, ale zauważam dwa sposoby oszukiwania siebie w stylu "mam sie świetnie".

Pierwszy ja jestem ok, tylko swiat nie jest ok. Trzeba zmienić świat. Wysłać wszystkich na terapię. Tfu jaką terapie. Terapeuci to oszołomy. Po prostu organizować ludziom przymusowe cykliczne spotkania z samozwańczym guru, który powie innym jak maja żyć. Bo wszyscy żyją źle i sa źródłem jego nieszczęścia.

Drugi rodzaj oszukiwania siebie, to zakładanie maski, że jest dobrze, cieszę sie drobnostkami, gdy cos mnie wkur...wia. Zwykła złośliwość rzeczy martwych, złośliwy przypadek. Choć faktem jest, ze na ten przypadek , los mamy wpływ z znacznym stopniu i w znacznym stopniu jesteśmy autorami tego co nas spotyka. Ale chodzi mi o sam fakt, ze padasz na twarz, czujesz bezsilność, potrzebujesz pomocy i zamiast porządnie sie wybeczeć, zakładasz maskę "zycie jest piękne".

To zapraszam do hejtowania, hahaha. Do rozmów tez zapraszam. Mam dzis ciężki poranek.

Edytor zaawansowany
  • afq 25.03.19, 15:07
    prawdę mówiąc in..

pierwsze i drugie stosowałem przez wiele lat, skończyło się źle
    frustracjami, uzależnieniami..

w tej chwili uważam że jeśli coś się źle kręci to po pierwsze muszę się zastanowić co partole ja że się źle kręci
    potem pomyśleć jak to zmienić a potem to wdrożyć
    poza tym.. nigdy nie jest tylko dobrze, pogodziłem się z tym
    uznałem że przeciwności i porażki są mi potrzebne, bo rozwijają
    jeśli zechce nad nimi pracować zamiast udawać że nic się nie stało itp

przy tym wszystkim.. nauczyłem się cieszyć nawet małymi przyjemnościami
    bo o wielkie zazwyczaj trudniej, a dobrze jest się cieszyć, czy choćby doceniać to co życie mi daje na dziś

--
    cokolwiek mówię, nie oczekuję, że się ze mną zgodzisz
  • afq 25.03.19, 15:14
    in.113 napisała:

> To zapraszam do hejtowania, hahaha. Do rozmów tez zapraszam. Mam dzis ciężki po
    > ranek.

zdecydowanie nie uważam że przybieram jakąkolwiek maskę
    przestawiam swoje życie, bardzo nad tym pracuje, czasem coś mnie zmartwi czasem ucieszy
    ale uświadomiłem sobie czytając twój wpis in, że...
    wiele razy budziłem się rano, patrzyłem na moją partnerkę i mówiłem:
    "czuje że mam dzis na prawde słaby dzień"
    i że nie pamiętam juz kiedy ostatni raz tak w ogóle pomyslałem

--
  • in.113 25.03.19, 15:40
    Dzięki za podzielenie sie przemyśleniami. Ja po prostu bez udziału terapii probuje dociec, co powoduje ze mój system zaczyna coraz bardziej szwankować. Analizuje od kiedy, z czym to sie zbiegło. I nic takiego złego sie nie wydarzyło, na przestrzeni lat nie miało miejsca, raczej dobre rzeczy. Ale moze ja za wysoko poprzeczkę stawiam, za bardzo chce pewne sprawy mieć na tip top a jak sie nie udaje albo nie ma szans porzucam wysiłek. Za bardzo stresuje codziennymi schodami, kamykami pod stopami i wiatrem w oczy. Albo tez udaje w innych sytuacjach ze jest pięknie, kiedy nic mi nie idzie, jest fatalny dzień. Moze to oszukiwanie powoduje pewne zaburzenia w moim funkcjonowaniu. Powinnam z tym iść na terapię, a nawet na początek do psychiatry. Ale ciężko sie do pewnych spraw przyznać. A zacznę sie w końcu oddalać od ludzi. Tak to u mnie dziala. A ja ludzi potrzebuje tak jak i samotności i ciszy.

• in.113 25.03.19, 15:51
    Mam fatalny dzien Forum to dla mnie dzis odskocznia. I nie mogłam mieć na to wpływu co sie dzis dzieje. Ale mogę sie lepiej przygotować na takie okoliczności w przyszłości. To jest jakieś rozwiązanie.
  • afq 25.03.19, 15:59
    in.113 napisała:

> Ale moze ja za wysoko p
    > oprzeczkę stawiam, za bardzo chce pewne sprawy mieć na tip top a jak sie nie ud
    > aje albo nie ma szans porzucam wysiłek.

kiedys usłyszałem od swojego terapeuty ze wieszam sobie poprzeczke za wysoko
    pracowałem nad tą sprawą również

w końcu zrozumiałem skąd we mnie była taka potrzeba
    a przede wszystkim zrozumiałem że niejako celowo wieszałem ją sobie za wysoko
    w sumie skazując siebie z góry na chroniczne niepowodzenie

--
  • afq 25.03.19, 16:02
    na wiele tygodni "pilnuj poprzeczki"
    to było moje poranne "dzień dobry" do lustra

--
  • in.113 25.03.19, 23:40
    Obniżyłam poprzeczkę i pochwaliłam siebie, ze mimo wszystko sytuacje niezle planowałam i mialam w sobie dużo cierpliwości. Uporządkowane życie na co dzień pomaga przetrwać nagle pojawiąjący sie chaos czy mocne zaburzenie codzienności.
  • opiump 26.03.19, 06:52
    a kto powiedział, że za wysoko. Propagandowy bełkot medialny mający na celu trzymać za pysk rzesze oczekujących na miejsce w szpitalu, zarabiających 2 tys. zł za pracę na granicy możliwości biologicznych.
    Szanowny matrix daje wskazówki jak myśleć i żyć, a sam nie przyjmuje wskazówek od innych.
    Zapytam po raz któryś.
    Jak tam dzieci Anki :D
  • kod_matrixa 26.03.19, 08:19
    Coś zaczynasz trybić Opiump, a tu znowu ta Anka. Taki stały fragment gry.

--
    Zygmunt Freud:

„Pacjenci są tylko hołotą. Jedyna rzecz, do której pacjenci się nadają jest pomóc psychoanalitykowi utrzymać się i dostarczyć materiału do teorii. Jasne, że nie potrafimy im pomóc. To jest terapeutyczny nihilizm.”
  • in.113 26.03.19, 08:43
    "cos tam zaczynasz trybic"
    Bez przesady. To żadne nagle olsnienie. O pewnych rzeczach opium dawno juz pisala, zeby takim jak ty oczy otwierać.
  • kod_matrixa 26.03.19, 09:38
    "cos tam zaczynasz trybic"
    Bez przesady. To żadne nagle olsnienie. O pewnych rzeczach opium dawno juz pisala, zeby takim jak ty oczy otwierać.

Wychodzi na to, że bardzo niespójna jest ta Twoja wizja świata. A wątek założony tylko po to aby odreagować co wcześniej ktoś (czyt. ja) ci napisał.

--
    Zygmunt Freud:

„Pacjenci są tylko hołotą. Jedyna rzecz, do której pacjenci się nadają jest pomóc psychoanalitykowi utrzymać się i dostarczyć materiału do teorii. Jasne, że nie potrafimy im pomóc. To jest terapeutyczny nihilizm.”
  • in.113 26.03.19, 10:02
    "niespojna"

Sa poprzeczki i poprzeczki. Sprawy dla których nie warto sie spalać i sprawy, których unikajac robimy sobie krzywdę (i swoim dzieciom). Pojął?
  • kod_matrixa 26.03.19, 10:05
    Sa poprzeczki i poprzeczki. Sprawy dla których nie warto sie spalać i sprawy, których unikajac robimy sobie krzywdę (i swoim dzieciom). Pojął?

Jeśli podzielasz tok myślenia Opiump w kwestii dzieci (w tym dzieci osławionej tu Anki) to rozumiem, aż zanadto.

--
    Zygmunt Freud:

• opiump 26.03.19, 09:19
    Żebyś nie zapomniał kim jesteś i co sobą reprezentujesz nim dopierdolisz się do kogoś lub będziesz coś komu "kazał" ha ha ha
  • opiump 26.03.19, 09:27
    w swoim narcystycznym uniesieniu :)
    zawsze możesz sie prze-logować - nieprawdaż i udawać dalej jaki jesteś wspaniały.
    Ale przypomnisz sobie ( nie tylko Ty zresztą ) gdy będziesz zależny od innych :)
  • kod_matrixa 26.03.19, 09:53
    Twój błąd poznawczy Opiump, podobnie jak In (i wielu innych) polega na tym, że sami "całujecie" ręce tych, od których jeszcze bardziej się uzależniacie, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Robicie to też pośrednio, dowalając sobie nawzajem i obrzucając się bezpodstawnie błotem, jak z tą "Twoją" Anką, której los wg Ciebie zależy od przypadkowych osób spotkanych na forum internetowym.

Logika w tym jest mniej więcej taka jakby posądzać Eskimosów o suszę w Somalii.

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 26.03.19, 09:57
    A jeśli chodzi o propagandę medialną oraz implementację wzorców kultury masowej, to przyjmujecie ją na każdym kroku, również nie mając o tym najmniejszego pojęcia.

Nie potrzebuję zmiany nicków. Nie czerpię z Twoich wzorców.

--
    Zygmunt Freud:

• in.113 26.03.19, 10:05
    Anka pod każdym nowym nikiem jest sobą. Nie zakłada ich by siać ferment na forum czy dopier.dolic monie. Ja tez co jakiś czas zmieniam nik, ale nie po to aby trolowac, ale po to by pozastac anonimowa.
  • in.113 26.03.19, 10:07
    Nie jestem rybka, mila, facetem randukjacym z veresna ani herkulesem. Naprawdę jaka jestem to wiadomo, nie wie nikt
  • kod_matrixa 26.03.19, 10:10
    In napisała:
    Nie jestem rybka, mila, facetem randukjacym z veresna ani herkulesem. Naprawdę jaka jestem to wiadomo, nie wie nikt

To by się zgadzało. Podejrzewam, że do końca to Ty sama też tego nie wiesz.

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 26.03.19, 10:32
    kod_matrixa napisał:

> In napisała:
    > Nie jestem rybka, mila, facetem randukjacym z veresna ani herkulesem. Naprawdę
    > jaka jestem to wiadomo, nie wie nikt
    >
    >
    > To by się zgadzało. Podejrzewam, że do końca to Ty sama też tego nie wiesz.

A wiesz jak najlepiej sie dowiedziec? Upatrzec sobie trzy rodziny, ktore maja dorosle corki. Wypytac o te rodziny babcie, ciocie, wujkow i sasiadki. I tak po kolei, wziac galony i gumofilce, wejsc trzaskajac drzwiami o sciane tak, ze trzesac sie beda wylatywac z zawiasow, krzyknac "ja jestem swiat, mamy szol i od dzis ja jestem wasza corka. Macie obowiazek dawac mi kase, wodke, prochy, ciuchy i macie obowiazek placic alimenty na moje dzieci" . Na odpowiedz, powinna pani udac sie do psychiatry, w razie czego zaczac krzyczec i uciac sie w nadgarstek. I tak z kazda wybrana przez siebie rodzina probowac az do skutku. Takie rzeczy tez sie zdarzaja "na tym swiecie" i nie powiem, zeby to byla ta, ktora Din Dong nazywal forumowa "psychcia";)
  • ada_ww 26.03.19, 10:53
    Walonki i gumofilce mialo byc. Ale to jeszcze nic... najlepiej podpatrzec, kiedy ci ludzie zrobia jakies zakupy do domu, np. nowy stol z jasnego drewna jasny dywan i wtedy przyjsc na lekkim zawianiu. Napic sie czerwonego wina i dokladnie wtedy isc, zataczac sie i przewrocic sie w taki sposob, ze winem czerwonym zostanie zalane wszystko i jeszcze tak trafic, zeby cos w wiekszej ilosci wylalo sie na komputer. Jak ludzie zaczna rozmawiac o kosztach i zwrocie pieniedzy, to wszczac lament, "jak mozna domagac sie zwrotu kasy od kogos, kto w tak ciezkiej depresji nie moze chodzac zlapac rownowagi":)
    Kurcze, znow mnie wzielo
  • kod_matrixa 26.03.19, 11:01
    albo/i obwiniać Bogu ducha winnych ludzi w internecie z drugiego końca świata, że im dzieci zabrali, a ci im nie pomogli, no bo psychopaty panie. ;)

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 26.03.19, 11:06
    kod_matrixa napisał:

> albo/i obwiniać Bogu ducha winnych ludzi w internecie z drugiego końca świata,
    > że im dzieci zabrali, a ci im nie pomogli, no bo psychopaty panie. ;)

Ja tylko napisalam Matrix, jak to niektorzy poszukuja siebie;)
  • mona.blue 26.03.19, 11:35
    kod_matrixa napisał:

> albo/i obwiniać Bogu ducha winnych ludzi w internecie z drugiego końca świata,
    >

No właśnie, niby Anka nie chce dopie.dalać mnie i innym, a to robi.

--
    inspiracjemoje.blogspot.com/
    inspiracjepsychologiczne.blogspot.com
  • kod_matrixa 26.03.19, 11:44
    Ale Anka i In wiedzą lepiej od Ciebie czy ktoś się do Ciebie dopier...la czy nie dopier...la. ;-)

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 26.03.19, 12:26
    kod_matrixa napisał:

Jeszcze mi sie przypomnialo, jak babcia jednej takiej, co weszyla w cudzych rodzinach, bo chciala grac "show" i odgrywac corke znalazla moj numer i do mnie zadzwonila, bylo to jakies 15 lat temu. Odebralam telefon i slysze "dzien dobry, czy ja rozmawiam z Adrianka (znala mnie jeszcze jako dziecko)? Ja mowie, tak to ja. Ta kobieta na to Adrianko, tu pani Zenia z osiedla Komandosow (imie zmienione celowo). Uwazaj dziecko na siebie, bo ona wciaz weszy i sie pyta, a to naprawde debil, ostrzegam dziecko, zeby ci sie nic nie stalo:)
  • opiump 26.03.19, 12:31
    tak, tak intelekt i emocje sprowadzające się do twardego : kwintesencja człowieka ha ha ha ha
  • opiump 26.03.19, 12:44
    rozumnego :D :D :D
  • ada_ww 26.03.19, 14:16
    Ech ten regres;)
    Ale co jeszcze mi sie przypomnialo, wnuczka tej pani Zeni, co do mnie dzwonila lubila sobie cos wziac, ot tak sobie, bo jej sie nalezalo. Jak wspominalam, liceum musialam konczyc zaocznedoczego neizebedne bylo podjecie pracy, wiec pracowalam w skepie z francuska odzieza. Przychodzila do sklepu niemal codziennie, bo byl ulokowany w poblizu ogolniaka, do ktorego uczeszczala. I tak do dzis pamietam, ze zniknelo mi cos razy, dwa razy bluzka i raz jeansy. To byly poczatki lat 90-tych, wiec odziez takich marek francuskich nie byla raczej na kieszen nastoletniej uczennicy liceum. Wiedzialam, ze ktos ukradl, ale nie wiedzialam kto, czasem bylam w sklepie z dzieckiem, wiec uroczo zagladala do wozka zachwycajac sie moim synem.
    Pewnego dnia weszla do sklepu razem z ojcem, taka przestraszona, ze zapomniala jak sie w ogole mowi. Ojciec jej spojrzal na mnie i spytal, czy ta bluzka zostala kupiona w tym sklepie, bo on spojrzal na cene i wie, ze jego corka zaplacic za to nie mogla. A ja durna powiedzialam, ze cena byla ponad 80% nizsza. Ten ojciec spojrzal na nia surowym wzrokiem tak, ze malo w gacie nie narobila i powiedzial "tym razem mialas szczescie". Durna bylam, moglam mu powiedziec,ze to ta bluzka, co zginela, ale zrobilo mi sie jej zal.
  • kod_matrixa 26.03.19, 10:08
    Anka pod każdym nowym nikiem jest sobą. Nie zakłada ich by siać ferment na forum czy dopier.dolic monie. Ja tez co jakiś czas zmieniam nik, ale nie po to aby trolowac, ale po to by pozastac anonimowa.

Właściwie chyba nie trzeba tu już nic więcej komentować...

--
    Zygmunt Freud:

• opiump 26.03.19, 11:01
    hmm - polecam jednak konfesjonał :D
    a co do dopierdalania pomijając Ankę - chyba najbardziej dojebaliście jej dzieciom :)
    nie wyzwiskami, a obojętnością.
    Ty możesz nie wiedzieć jaki jesteś ( jak i pozostali tutaj ) ale ja wiem.
    Odczłowieczony skurwysyn przyglądający się jak inny psychol niszczy dzieci.
    Kiedyś jedna z forumowiczek zarzuciła Ance, że znajduje przyjemność w patrzeniu jak kobiety cierpią w bólach porodowych. Jest to sytuacja analogiczna do Ciebie i pozostałych tutaj.
    Tyle, ze bidna Anka rodziła naturalnie i miała tez operację na otwartym brzuchu - kilka razy i ona wie, ze poród chwilowy ból jest gównem z powikłaniami po cięciu. Nie chciała aby inne kobiety w swojej głupocie borykały się z podobnymi problemami.
    Ale to było Wasze psychopatyczne myślenie. Kim jesteś Ty i pozostali ? :D
    Tak się zastanawiałam gdybym miała depresje to dlaczego ?
    A teraz pisz sobie do Anki o ile tu jest, że Ty jak i pozostali nie mieliście, nie macie obowiązku poinformować odpowiednie służby.
    Sumienie o ile ktoś je tutaj he he kurwa posiada być może podpowie. Chociaż moja matka twierdzi w odniesieniu do "ludzi", że " to bydle śpi " Jeszcze mogłabym zrozumieć takie zachowanie gdyby mogło spowodować jakieś straty w sferze prywatnej, zawodowej, finansowej.
    Bay.
  • kod_matrixa 26.03.19, 11:08
    Zaintrygowało mnie to zdanie:

"Jeszcze mogłabym zrozumieć takie zachowanie gdyby mogło spowodować jakieś straty w sferze prywatnej, zawodowej, finansowej."

Faktycznie, bydlę w ludziach śpi. Tak głęboko, że nawet sami o tym nie wiedzą.

Chociaż nie przeszkadza im wcześniej broić, bez uprzedniego zastanowienia się i głębszej refleksji o przyszłych konsekwencjach.

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 26.03.19, 11:17
    Zaintrygowało mnie to zdanie (po raz drugi):

"Jeszcze mogłabym zrozumieć takie zachowanie gdyby mogło spowodować jakieś straty w sferze prywatnej, zawodowej, finansowej."

No chyba, żeby weszli na forum internetowe z drugiego końca kraju czy świata i nie zareagowali na krzywdę, mającą miejsce w przeszłości, a następnie nie cofnęli się w czasie, aby jej zapobiec. Tak jak w moim przypadku.

Prawda, że logiczne? ;)

--
    Zygmunt Freud:

• opiump 26.03.19, 12:05
    he he dalej sie prosisz ?
    No ok zostawmy względy moralne, etyczne.
    Bardzo dużo myślałam nad Hitlerem tego, co zrobił ( zresztą nie tylko on w historii ) i tym, co się przyglądali jego działaniom.
    I wiesz, co ? Doszłam do wniosku, że był najzwyczajniej głupi, po prostu głupi.
    Od czasu do czasu pojawia sie ktoś na tym padole kto wynajduje rzeczy, które służą ludzkości.
    Na tym forum nie dość, że psychole to i jeszcze ograniczeni umysłowo :D
    dawaj matrix jeszcze ze swoją asystentką he he.
  • in.113 26.03.19, 13:53
    To raczej matrix jest asystentem. Sam nie zauważył jak ulegl manipulacji 'systemowej' dla upragnionej aprobaty.
  • opiump 26.03.19, 14:00
    on wiele rzeczy nie zauważa jak i pozostali.
    Porównuje bluzgi, obrażanie Anki do olania poważnego przestępstwa.
    Niby tu biegli sądowi :D
  • in.113 26.03.19, 14:04
    Biegli sadowi.

Matrix to wątpię aby nawet studia skończył. Oczytany samouk. I pewnie bez zatrudnienia, skoro ma tyle czasu na czytanie.
  • ada_ww 26.03.19, 12:04
    kod_matrixa napisał:

> Faktycznie, bydlę w ludziach śpi. Tak głęboko, że nawet sami o tym nie wiedzą.
    >
    > Chociaż nie przeszkadza im wcześniej broić, bez uprzedniego zastanowienia się i
    > głębszej refleksji o przyszłych konsekwencjach.

Matrix, jak Ty w ogole smiesz cos takiego napisac? Jak Ty w ogole mozesz wspominac o konsekwencjach za rozrabianie osoby chorej? Przeciez to wymaga litosci a nie krytyki i trzeba nagrodzic, a nie ukarac. Zawiesic konsekwencje i powiedziec jej, ze jest chora ... to z miejsca zwyzywa i zacznie kamieniami rzucac wrzeszczac, ze ona jest zdrowa i jak smiesz ja obrazac nazywajac chora:)
  • kod_matrixa 26.03.19, 12:59
    Bo to jest choroba Kalego Jak Kali zrobić coś żle to dlatego, że jest chory. Jak Kali zrobić czy napisać coś fajnego i go ktoś chwali, no to wiadomo, że Kali być zdrowy i w pełni władz umysłowych i w ogóle jest debeściak. :)

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 26.03.19, 13:03
    To chyba kazdy widzi:)
  • opiump 26.03.19, 13:06
    Pijesz do Anki ? Cóż, z tego, co pisała nie zostawiła manela na ulicy gdzie większość miała wyrąbane. Mimo, że to taki śmieć najprawdopodobniej jak większość :)
    Anka nie dostała pomyj ?
    Od samego początku. Pozycja obronna :)
    Ok, naprawdę żegnam, bo nie ma z kim i o czym :)
  • opiump 26.03.19, 13:08
    ps. ciekawe jaki dzień dziś miały dzieci Anki :D
  • opiump 26.03.19, 12:09
    ale to Ty jesteś światły i oczytany.
    Anka to zwykły zaburzeniec he he.
    Zwykła depresantka.
    Ale ona tez za swoje dostała oj dostała, myślę, że nie dlatego, że istnieją źli ludzie ale dlatego, ze Ci niby dobrzy na to pozwalają.
    Twoje tłumaczenia względem sytuacji z jej dziećmi koło dupy mi wiszą :D
    Idź do księdza i się wyspowiadaj, zada Ci he he pokutę, będziesz sie czuł rozgrzeszony he he.
  • opiump 26.03.19, 12:16
    jak i pozostali uczestnicy tegoż spektaklu :D
  • in.113 26.03.19, 14:01
    Opium miej na uwadze, ze możesz zostać zgnojona. Bo ada z matrixem przyznali sobie prawo do samosądów. Znaleźli sobie usprawiedliwienie tego, ze potrzebują sie czasem a nawet często wyżyć.

To jak w naszym rządzie. Kradniemy bo poprzednicy tez kradli.

• opiump 26.03.19, 14:05
    nie interesuje mnie to
  • afq 26.03.19, 14:06
    matrix nie gnoi przeciez :-)
    matrix ocenia w miare obiektywnie rzeczywistosc do której używa wyobraźni jak sam napisal :-)

ja bym uzywał do tego czegoś innego, no ale ja sie nie znam

--
  • opiump 26.03.19, 14:16
    bardziej zgnoić wraz z pozostałymi już nie mógł. Swoją obojętnością. Po, co się pluć w temacie zwykłych ścier, którzy nie wiadomo z jakich przyczyn mają bardzo mniemanie o sobie ?
    Spokojnie - przekrój społeczeństwa.
    Kiedyś było mi żal ludzi, którzy umierają, chorują nim doczekają pomocy.
    Teraz dochodzę do wniosku, że bardzo dobrze im tak.
    Dlaczego myśleli, ze będą wiecznie młodzi, zdrowi ?
    Zdaje się, że taki he he biegły sądowy musi doświadczyć :D
    raz jeszcze żegnam zwłaszcza tych empatycznych, którzy gnoili Anke i tych, co się tylko przyglądali. O dzieciach jej nie wspomnę ;)
  • opiump 26.03.19, 14:19
    no chyba, że ktoś będzie chciał na równi postawić Ankę, która wiele lat chorowała. Depresja, stany lekowe. Ze zdrowym matrixem czy moną bucha cha cha cha cha cha.
  • opiump 26.03.19, 14:21
    Psychopatia nie jest zdaje sie podciągana pod chorobę ?
    Według światłych psychologów, psychiatrów psychopata ma rozeznanie, co jest właściwe, a co nie :D
    Przeraża mnie fakt, że takie śmiecie i ścierwa pracują jako psychiatrzy i psychologowie.
    Napawa mnie to lękiem.
  • afq 26.03.19, 14:27
    opiump napisał(a):

> Psychopatia nie jest zdaje sie podciągana pod chorobę ?

a ja myslałem że to jednak zaburzenie osobowości

--
  • afq 26.03.19, 14:23
    opium

ty masz nawet poczucie humoru :-D

--
  • in.113 26.03.19, 14:30
    Anka wspominała o swoim wczesnym dzieciństwie. Przeszła dużo.
  • opiump 26.03.19, 14:31
    i obecnie jej dzieci
  • afq 26.03.19, 14:08
    ada tez nie gnoi

ada pisze nam widokówki z kurortu w którym jest
    jest faktycznie albo wirtualnie, bez obiektywnej dla niej różnicy

--
  • in.113 26.03.19, 14:20
    Te widokówki to raczej nie z kurotow, a wiosek zza Buga. Taką Ad lubię akurat.
  • afq 26.03.19, 14:25
    ja nie wiem czym jest ten kurort

kurort mi sie skojarzył z widokówkami, a wpisy ady własnie takie troche dla mnie są jak widokówki
    ja też niczego złego do ady nie mam
    ma to swój urok
    troche wymagaja te wpisy podzielności uwagi, ale swój koloryt mają :-)

--
  • ada_ww 26.03.19, 14:28
    in.113 napisała:

> Te widokówki to raczej nie z kurotow, a wiosek zza Buga. Taką Ad lubię akurat.

Bo Ty decydujesz o tym, ze maja mnie na wies zza Buga przetransportowac. Na szczecie ci powiem w stylu Opium - o tym to ty masz chuj do powiedzenia i co akurat lubisz.
  • in.113 26.03.19, 14:32
    W ten sposób to sie do mnie nie odzywaj, ok?
  • opiump 26.03.19, 14:34
    ha ha ha.
  • opiump 26.03.19, 14:37
    matrix sie prze-logował ?
    Raz jeszcze żegnam :D
    Ada daj mu kilka ścierw - niech się poczuje jak dzieci Anki, wyzywane przez tatusia :D
  • ada_ww 26.03.19, 14:35
    in.113 napisała:

> W ten sposób to sie do mnie nie odzywaj, ok?

Decyduj jeszcze raz ci powiem o swoim tylku i o swoim zwisajacym basenie, a ode mnie trzemaj sie z dakeka, bo wirtualnie tak ci wpierdole, ze nawet Herakles w tej kwestii by sie schowal.
  • afq 26.03.19, 14:39
    ada_ww napisał(a):

> bo wirtualnie tak ci wpierdole, ze nawet Herakles w
    > tej kwestii by sie schowal.

przypomniał mi sie świr co kiedyś kiedyś w necie chciał mi zamysłem przyjebać

to nawet pomysłowe było..

--
  • ada_ww 26.03.19, 14:42
    Kazdego emocje poniosa, ja jestem osoba bardzo spokojna, ale tez nie dam po sobie jezdzic i odpowiem brutalnie, jak zajdzie taka potrzeba.
  • afq 26.03.19, 14:47
    ada_ww napisał(a):

> Kazdego emocje poniosa, ja jestem osoba bardzo spokojna, ale tez nie dam po sob
    > ie jezdzic i odpowiem brutalnie, jak zajdzie taka potrzeba.

alez ja to rozumiem
    brutalnie tez potrafie odpowiedziec, tak ze to zazwyczaj z miejsca konczy rozmowe jakakolwiek, choc to juz rzadkość

ale czy aby na pewno sytuacja wymagała takiej twojej reakcji? :-)
    czy to było jeżdżenie?

--
  • afq 26.03.19, 14:33
    moze in bug z odrą pomyliła
    ale co lubi a co nie wie lepiej niz ktokolwiek inny ada :-)

--
  • in.113 26.03.19, 14:37
    Widziałeś za odra rowerzystów porywanych przez wiatr wraz z ich rowerami?
  • ada_ww 26.03.19, 14:37
    afq napisał:

> moze in bug z odrą pomyliła
    > ale co lubi a co nie wie lepiej niz ktokolwiek inny ada :-)
    >

Ti juz jest takie perfidne testowanie ludzkiej cierpliwosci, na ile moze sobie pozwolic. Pozniej bedzie lamentowac spod opium, ze "becki dostala od chlopa i ze kazdy facet to smiec".
  • afq 26.03.19, 14:41
    ada_ww napisał(a):

> Ti juz jest takie perfidne testowanie ludzkiej cierpliwosci, na ile moze sobie
    > pozwolic.

a tam, robisz widły z igły
    sprawy są prostrze niz ci sie wydaje

--
  • ada_ww 26.03.19, 14:43
    afq napisał:

> ada_ww napisał(a):
    >
    >
    > > Ti juz jest takie perfidne testowanie ludzkiej cierpliwosci, na ile moze
    > sobie
    > > pozwolic.
    >
    > a tam, robisz widły z igły
    > sprawy są prostrze niz ci sie wydaje
    >
    >
    Mozliwe, ze masz racje, ojciec dawniej zawsze mi mowil, zebym myslala o swoim sercu i martwila sie na zapas, bo robie z siebie potencjalnego zawalowca:)
  • afq 26.03.19, 14:48
    ada_ww napisał(a):

> Mozliwe, ze masz racje, ojciec dawniej zawsze mi mowil, zebym myslala o swoim s
    > ercu i martwila sie na zapas, bo robie z siebie potencjalnego zawalowca:)

no prawde mówiąc mógł tata mieć racje
    bo ciśnieniujesz się ogromnie czasem

--
  • ada_ww 26.03.19, 14:54
    To prawda, ale na forum juz bylam zastraszana przez trolle tej psychopatki, ze mnie gdzies wywioza na jakas wioche i co mi tam zrobia. Pare dni temu zastraszala, ze zaplaci za terapie wstrzasowa dla mnie, bo ona ma kase i moze wszystko, a ja nie mam kasy i moge gowno. Ale to osoba wyjatkowa pod kazdym wzgledem, jej wolno wszystko.
  • afq 26.03.19, 15:00
    ada_ww napisał(a):

> To prawda, ale na forum juz bylam zastraszana przez trolle tej psychopatki, ze
    > mnie gdzies wywioza na jakas wioche i co mi tam zrobia. Pare dni temu zastrasza
    > la, ze zaplaci za terapie wstrzasowa dla mnie, bo ona ma kase i moze wszystko,
    > a ja nie mam kasy i moge gowno. Ale to osoba wyjatkowa pod kazdym wzgledem, jej
    > wolno wszystko.

ale o kim mowa?
    kto tak zastrasza?
    i bierzesz na poważnie takie bzdety?
    przecież to tylko się śmiać :-D

p.s.
    krowa która dużo muczy mało mleka daje - znasz to?
    tak się przechwala że ma kasę? niemal na pewno jej nie ma :-)

--
  • opiump 26.03.19, 14:43

> ze kazdy facet to smiec".

masz czas przez 1 godz. aby mnie wyprowadzić z błędu :D
    dawaj

• afq 26.03.19, 14:37
    a poza tym ada
    co ci sie nie podoba w zabużańskich wsiach?
    byłaś? widziałaś? ludzi poznałaś?
    a może rzeczywiście znasz, aż za dobrze?
    ale nie ma się czego wstydzić, to piękne okolice i szczerzy ludzie
    a burak czy bandyta to sie wszędzie trafi, taka jest ludzkość, wszędzie

--
  • in.113 26.03.19, 14:44
    Ad chyba nie zrozumiała, ze nie mialam intencji jej dokopać. Zostańmy zatem przy widokówkach z kurortu.
  • afq 26.03.19, 14:49
    in.113 napisała:

> Ad chyba nie zrozumiała, ze nie mialam intencji jej dokopać. Zostańmy zatem prz
    > y widokówkach z kurortu.

:-D
    kurort jest rzeczywiście.. taki bezpieczny :-D

--
  • kod_matrixa 26.03.19, 15:29
    In zaraz wydedukuje że jestem pijakiem, bo dużo mam czasu na pisanie na forum. A do tego złodziejem, bo każdy pijak to złodziej i vice versa.

Wszystko w myśl zasady - dajcie mi człowieka, a ja już znajdę na niego paragraf.

Na potwierdzenie Opiump, nawet nie będzie musiała zbyt długo czekać. ;)

--
    Zygmunt Freud:

• opiump 26.03.19, 15:34
    sam się przedstawiłeś tutaj. i nie tylko ty.
  • kod_matrixa 26.03.19, 15:39
    A to ja wiem. Ja, Ada, Mona jesteśmy ścieranie, psychopatami, odczłowieczeni i w ogóle, bo nie zapobiegliśmy dramatu Anki, że o rozpętaniu II WŚ i globalnym ociepleniu nie wspomnę.

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 26.03.19, 15:40
    dramatowi*

--
    Zygmunt Freud:

• opiump 26.03.19, 15:42
    Sprowadzaj do absurdu - sprowadzaj :)
    co jeszcze wymyślisz, prócz tego, że wszyscy stąd mieszkają w Kongo i nic nie mogli, że to nie Wasze jak ktoś się wyraził bachory. he he.
  • opiump 26.03.19, 15:47
    Wykaż się większą kreatywnością wraz z pozostałymi. Coś bardziej wiarygodnego, dramatycznego, ciekawego :D Zakładam, że stać Ciebie i pozostałych.
  • kod_matrixa 26.03.19, 15:59
    Sprowadzaj do absurdu - sprowadzaj :)

To wcale nie jest absurdalne. Ada odpowiada za I WŚ, ja za II WŚ, a ty jak zwykle jesteś w stanie udowodnić to z zimną krwią.

--
    Zygmunt Freud:

• opiump 26.03.19, 16:03
    dzieci Anki zapewne mają wojnę, a jaką ? Może je zapytaj :)
  • kod_matrixa 26.03.19, 16:08
    Nie wiem. Ty jesteś pierwszym sędzią "Norymbergi".

--
    Zygmunt Freud:

• opiump 26.03.19, 16:33
    ja ? Przecież według Ciebie jestem tylko zaburzoną Anką :D
  • afq 26.03.19, 15:46
    matrix, ty to do tego jestes jeszcze terapeutą :-D

--
  • kod_matrixa 26.03.19, 15:48
    matrix, ty to do tego jestes jeszcze terapeutą :-D

Faktycznie... przeje....ne :/

--
    Zygmunt Freud:

• afq 26.03.19, 16:15
    :-D

--
  • ada_ww 26.03.19, 14:45
    Ja akurat bardzo lubie Ukraine, ale to bylo po to, zeby dokopac jak to pisal zdaje sie Nvv w taki malwiny sposob.
  • in.113 26.03.19, 14:46
    Tak jak lutsyfer w taki adowy sposób 😉
  • ada_ww 26.03.19, 14:49
    in.113 napisała:

> Tak jak lutsyfer w taki adowy sposób 😉

Razem z krzyzowym
  • afq 26.03.19, 14:54
    ada_ww napisał(a):

> Razem z krzyzowym

znam ten nick niestety
    ale o nieobecnych sie nie pisze więc na tym poprzestane

--
  • ada_ww 26.03.19, 14:55
    afq napisał:

> ada_ww napisał(a):
    >
    >
    > > Razem z krzyzowym
    >
    > znam ten nick niestety
    > ale o nieobecnych sie nie pisze więc na tym poprzestane
    >
    >
    To chyba zle zauwazylam, myslalam, ze krzyzowy dzis sie odezwal.
  • afq 26.03.19, 14:57
    ada_ww napisał(a):

> afq napisał:
    >
    > > ada_ww napisał(a):
    > >
    > >
    > > > Razem z krzyzowym
    > >
    > > znam ten nick niestety
    > > ale o nieobecnych sie nie pisze więc na tym poprzestane
    > >
    > >
    > To chyba zle zauwazylam, myslalam, ze krzyzowy dzis sie odezwal.

a nie wiem
    znam go z innego tutejszego forum
    dzis nie widziałem

--
  • mona.blue 26.03.19, 17:15
    ada_ww napisał(a):

> afq napisał:
    >
    > > ada_ww napisał(a):
    > >
    > >
    > > > Razem z krzyzowym
    > >
    > > znam ten nick niestety
    > > ale o nieobecnych sie nie pisze więc na tym poprzestane
    > >
    > >
    > To chyba zle zauwazylam, myslalam, ze krzyzowy dzis sie odezwal.

Ja też dzisiaj pierwszy raz go zauważyłam.

--
  • in.113 26.03.19, 16:00
    Krzyżowego nie znam. Ale ta kobieta lucyfer na tyle często pisala, ze dało sie zidentyfikowac, kto sie przelogowywuje. Sama zaczęłaś.
  • ada_ww 26.03.19, 14:47
    Jeszcze dla forumowiczki Nanie bylo paradoksem, jak ktos, kto jest az tak skrajnie infantylny, moze byc zarazem az tak skrajnie podly.
  • afq 26.03.19, 14:51
    ada_ww napisał(a):

> Ja akurat bardzo lubie Ukraine,

moje korzenie są m.in. na Ukrainie
    ale nie znam zupełnie niestety

--
  • kod_matrixa 25.03.19, 16:27
    Podajesz skrajności jako jedyne możliwe warianty i nawinie oczekujesz obiektywnych odpowiedzi.

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 25.03.19, 16:31
    Zawsze i u każdego w życiu może być lepiej. Jednak obserwacja rzeczywistości i wyciągane z niej wnioski nie musilszą być wynikiem naszego samopoczucia. Mogą być wynikiem naszej ciekawości świata i skłonności do refleksji.

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 25.03.19, 16:52
    A już zupełnie nie wiem co ma do tego wszystkiego chęć zmieniania świata.

Może, a nawet na pewno są ludzie, którym nie zmąci dobrego samopoczucia nikt i nic, w tym miliony ofiar głodu, braku dostępu do wody pitnej, nowotworów. Brak edukacji, podstawowej opieki zdrowotnej, zmuszanie dzieci do prostytucji i ciężkiej pracy, wyzysk za grosze, niewolnictwo finansowe, stagnacja cywilizacyjną etc. etc.

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 25.03.19, 16:57
    Ja mam raczej inne wrażenie. Wielu ludzi uważa, że świat jest tak zajefajny, a ludzie razem z nim, że już nic więcej nie trzeba zmieniać. Zwłaszcza, że oni sami mają pełną michę i dach nad głową.

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 25.03.19, 18:00
    In, to jak to w końcu jest z tym światem? Może on jest tak zajebisty, że jakaś atrakcja umknęła mojej uwadze?

Np. obozy pracy dzieci w Chinach, składające smartphony dla Europejczyków?

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 25.03.19, 18:09
    Bo widzisz In, jeśli chce się oceniać świat w miarę obiektywnie, a nie przez czarne czy różowe okulary, to przede wszystkim trzeba uruchomić swoją wyobraźnię (zakładając, że takową się posiada) i wyobrazić siebie samego w sytuacji innych.

A nie tylko przez pryzmat czubka własnego nosa.

--
    Zygmunt Freud:

• in.113 25.03.19, 18:26
    Piszesz to, o czym często wspomina i nad czym ubolewa opium. To dobrze.
  • kod_matrixa 25.03.19, 18:35
    Napisz coś na temat swojego wątku tj. oceny świata.

--
    Zygmunt Freud:

• in.113 25.03.19, 23:41
    Niesprawiedliwość
  • opiump 26.03.19, 06:13
    i co ma jeszcze zrobić ?
    Zrób grafik z wytycznymi :D
  • kod_matrixa 26.03.19, 09:42
    i co ma jeszcze zrobić ?
    Zrób grafik z wytycznymi :D

Zawsze możesz jej pomóc. Tylko koniecznie nie zapomnij adnotacji o Ance.

--
    Zygmunt Freud:

• opiump 26.03.19, 09:52
    dokładnie, abyś nie zapomniał :) i pozostali :)

a teraz dalej możesz sobie pisać o uczuciach, emocjach, złożoności tych zagadnień - myślę, ze w tym kontekście nie tylko mi dostarczasz dobrej zabawy :)
  • in.113 26.03.19, 14:35
    Mam do Ciebie Matrix tez pytanie. Jeśli zachód jest tak przesiąknięty zlem, patologia itp, to gdzie jest lepiej? Jaki kraj czy czesc świata ma byc wzorem dla Zachodu?
  • kod_matrixa 26.03.19, 15:56
    Zachód, tak jak inne kręgi kulturowe podlega w czasie różnym procesom. Te obecne nie napawają optymizmem i nijak ma się to z porównaniami z innymi cywilizacjami.

Z porównaniu z Azją, Zachód obecnie zwyczajnie się zwija. Za chwilę nawet nie trzeba będzie go porównywać z czymkolwiek, bo już i jego samego nie będzie.

--
    Zygmunt Freud:

• opiump 26.03.19, 15:59
    miało być kreatywnego :D może asystentki poproś ha ha
  • in.113 26.03.19, 16:15
    Matrix, przemawiają przez ciebie uprzedzenia. Moze i kompleksy. Taki prawicowy bełkot.

Wyprowadź sie do Azji. Szybciej odnajdziesz sie na zachodzie niż w Azji.

• opiump 26.03.19, 16:26
    może i nie odnajdzie ale np. w Chinach gdzie dzieci pracują dla Europejczyków ( jak sam wspominał ) będzie się czuł lepiej tam zakładam nikt się nie będzie przypierdalał o jakieś tam dzieci :)
  • in.113 26.03.19, 16:28
    A jednak kult pieniądza i luksusu
  • in.113 26.03.19, 16:32
    I wyzysku z czym opium mnie ubiegla. I to nie tylko mowa o Chinach. Taki przeciwnik manipulacji systemowej. No tak, poprzeczki trzeba mieć wysoko i jak trybik.

Pisałam, sa poprzeczki i poprzeczki. I jeszcze dodam priorytety.
  • in.113 26.03.19, 16:35
    Jakiego tematu sie nie dotkniesz to niespójność daje po oczach. Bo ty nie opisujesz rzeczywistości tylko na sile chcesz ja dopasować dla własnego lepszego samopoczucia. Idz na terapie. Ale tym razem do faceta.

• kod_matrixa 26.03.19, 16:56
    In, twoje spostrzeżenia są mniej więcej tak samo dobre jak kontakt Opiump z rzeczywistością.

Zapytałaś mnie gdzie jest lepiej niż na Zachodzie, sugerując, że w ogóle chciałbym zamieszkać gdzieś indziej, co nie jest prawdą i nijak ma się do tematu manipulacji systemowej, konformizmu, aprobaty patologii czy skłonności różnych jednostek do niej, czasem kosztem drugiego człowieka i to wówczas kiedy mamy na to jakiś wpływ.

Obserwując jednak twoją daleko posuniętą wyrozumiałość w odniesieniu do Opiump i jej twórczości, twój bełkot właściwie już mnie nie zdumiewa. Wręcz przeciwnie, jestem skłonny (z pewną dozą sceptycyzmu) przyznać rację jednej z forumowiczek, że pod twoim nickiem, może kryć się jedna z osobowości Opiump.

--
    Zygmunt Freud:

• opiump 26.03.19, 17:03
    Znowu Twoje urojenia względem mojej osoby. Dalej nie odpowiedziałeś na pytanie skąd wiesz, że PL jest zadłużona. Media Ci to powiedziały czy może sam Duda :D
  • mona.blue 26.03.19, 17:18
    Też tak myślę.

--
  • in.113 26.03.19, 17:39
    Mnie to nie umniejsza, ze porównujesz mnie do opium. Opium nie jest idealna. Nie raz sie scielysmy, ale dla mnie to wrazliwa kobieta uzbrojona w obronne kolce. A ja nie kłuje. Raczej mrożę . Haha.
  • opiump 26.03.19, 17:56
    nie potrzebuję poklasku ani życzliwości. Kiedyś może tak, teraz już nie. Na cóż mi teraz ?
  • in.113 26.03.19, 17:34
    Ze chciałbym zamieszkać gdzieś indziej co nie jest prawda

Ale ja o tym wiem. I nie chciałam pisać tego za ciebie. Gdzie by ci bylo lepiej niż tu w ksenofobicznym, zakompleksionym, szowinistycznym, dewocyjnym, pełnym hipokryzji, propagandy i klamstw kaczogrodzie 😁 Polska kolebka lepszej cywilizacji!!!! Oklaski.
  • in.113 26.03.19, 18:13
    Nie szkoda ci potencjalu?

• kod_matrixa 26.03.19, 20:48
    Ale ja o tym wiem. I nie chciałam pisać tego za ciebie. Gdzie by ci bylo lepiej niż tu w ksenofobicznym, zakompleksionym, szowinistycznym, dewocyjnym, pełnym hipokryzji, propagandy i klamstw kaczogrodzie 😁 Polska kolebka lepszej cywilizacji!!!! Oklaski.

In w szybkim tempie upodabnia się do swojej koleżanki. Zmiana tematu, goni zmianę tematu. Kolejnym etapem będą przypisywane przypadkowym ludziom fikcyjne winy, a na koniec będą teksty typu "bu ha ha ha".

Jak widać z opium nie ma żartów. :)

--
    Zygmunt Freud:

• in.113 26.03.19, 21:49
    Tempo mnie wykończyło. Idę odpocząć.
  • opiump 27.03.19, 06:16
    no ja też się zastanawiam, co ja tu ogólnie robię.
  • opiump 27.03.19, 06:30
    jestem naprawdę głupia skoro pozwalam sobie na definiowanie swojej osoby przez ludzi, którzy olali krzywdę dzieci. ha ha ha. Naprawdę głupia.
  • opiump 27.03.19, 06:34
    Cóż, może kiedyś jak dojdę do poziomu gry tubylców - na razie jednak nie.
  • afq 27.03.19, 09:28
    opiump napisał(a):

> jestem naprawdę głupia skoro pozwalam sobie na definiowanie swojej osoby przez
    > ludzi, którzy olali krzywdę dzieci. ha ha ha. Naprawdę głupia.

z tym definiowaniem przez inne osoby ciekawa jest sprawa
    moim zdaniem sam fakt ze ktoś cie określa jeszcze cie nie definiuje
    dopiero kiedy to przyjmujesz, nieważne dobrze czy źle.. dopiero wtedy staje się to na prawdę

i to też tylko w twojej głowie

bo co jeśli dwie różne osoby określą cie różnie? osobowość ci się rozdwoi? :-)

--
  • opiump 27.03.19, 09:57
    tak Anka sie nie myliła, że na tym forum i nie tylko są zwykłe nic nie znaczące ścierwa.
    Jeszcze jakie oburzenie wywołała swoją formą wypowiedzi :D
  • afq 27.03.19, 10:04
    opiump napisał(a):

> tak Anka sie nie myliła, że na tym forum i nie tylko są zwykłe nic nie znaczące
    > ścierwa.
    > Jeszcze jakie oburzenie wywołała swoją formą wypowiedzi :D

nie wiem na czym taką akurat ocene opierasz, ale masz prawo do jakiej tam chcesz
    a forma wypowiedzi.. no wiesz.. forma jest ważna jednak, nie ma sie co dziwic złym reakcjom jeśli forma obraźliwa była
    nie wiem jaka była ale przypuszczam że coś takiego musiało w niej być

--
  • ada_ww 27.03.19, 09:53
    opiump napisał(a):

> jestem naprawdę głupia skoro pozwalam sobie na definiowanie swojej osoby przez
    > ludzi, którzy olali krzywdę dzieci. ha ha ha. Naprawdę głupia.

Problem w tym, ze Ty niczego nie rozumiesz. Wpadlas tu na forum jako xy2 po utracie pracy z powodu nalogow i zamiast po ludzku sie do tych tubylcow odezwac, zwyzywalas tu doslownie kazdego. Ja to jestem wyjatkowo spokojny czlowiek, ale niektore rekiny, ktorych tu wyobrazalas mogly dac Ci szanse na tym forum tylko po to, zeby patrzec, jak wariujesz, jak z kazdym dniem wariujesz coraz bardziej i zeby za to, co im zrobilas z Ciebie zrobic osobe oblakana. Bo Ty nie masz swiadomosci, co robisz, kazdy czlowiek po takim czasie by to zrozumial, Ty jednak nie.
  • afq 27.03.19, 10:01
    ada
    no mniej więcej o tym pisałem przed chwilą
    tez juz tu czytałem ze jestem winny bo dzieci byly maltretowane a ja nic nie zrobilem
    no i teraz moge
    a) oburzyc sie bo jak to.. to jest pomawianie mnie!
    b) przeciez wiem ze nawet nie wiem o czym mowa, nie znam historii, a poza tym jak sama pisalas gdzies tutaj.. zeby cos zrobic to trzeba miec jasne twarde dowody, a nie są nimi czyjes wpisy na forum

ja przyjałem opcje b) czyli nikt mnie akurat tu nie obraził, choc czytałem o sobie bzdury

--
  • ada_ww 27.03.19, 10:14
    afq napisał:

> ada
    > no mniej więcej o tym pisałem przed chwilą
    > tez juz tu czytałem ze jestem winny bo dzieci byly maltretowane a ja nic nie zrobilem
    > no i teraz moge

Wszyscy sa winni temu, ze nikt nie pomogl jej wyimagonowanej Ance z jej spektaklu. Wiesz, problem w tym, ze jej sie uczyc nie chcialo, jezeli chciala spektaklu, to mogla chociaz poczytac sobie jakies opracowania prawo w pigulce, czy cos z kryminologii, ale nawet tego sie nie chcialo. Oczywiscie, ze zainteresowano sie jej sytuacja, ale jest to podobno kobieta, ktora ma jedno dziecko i w domu rodzinny z niczym takim, jak patologia nigdy sie nie spotkala. Wiec nawet, jak rodzice nie chca jej znac, to nie ma sie czemu dziwic.

> a) oburzyc sie bo jak to.. to jest pomawianie mnie!

To jest taka gra na zwloke.

> b) przeciez wiem ze nawet nie wiem o czym mowa, nie znam historii, a poza tym j
    > ak sama pisalas gdzies tutaj.. zeby cos zrobic to trzeba miec jasne twarde dowo
    > dy, a nie są nimi czyjes wpisy na forum

To jest kompromitajca niewiedza wlasna, ale ona nie zdaje sobie z tego sprawy. Bo przeciez zamiast poczytac o czyms, nauczyc sie czegos, to lepiej obrazac ludzi i wymyslac wyimaginowane problemy od lat te same upierdliwie trollujac.

> ja przyjałem opcje b) czyli nikt mnie akurat tu nie obraził, choc czytałem o so
    > bie bzdury

Ciebie moze akurat nie, ale wiele osob tak. Ja pamietam to forum od jego poczatku i w starych jeszcze czasach, zdaje sie 2004-2005 wpadla tu na forum niczym bomba atomowa obrazajac Komandosa, Rybologa-akwartyste, Kardiologa, w tym zastraszala jego corke, bo pewnie wydawala jej sie slabsza, niz ojciec i wielu innych. Po co cos takiego robic? Bylo na ten temat bardzo glosno i pisali jej, zeby uwazala, bo np. Komandos nabluzga, ale ma w sumie dobre serce, natomiast Rybolog byl ponoc bardzo sympatycznym i towarzyskim gosciem, jednak jak ktos mu na ogon nadepnal, potrafil byc bardzo bezwzgledny.
  • afq 27.03.19, 11:13
    zobacz ada..

wszystko dokładnie opisałaś
    ze wszystkiego zdajesz sobie sprawę i widzisz wyraźnie
    a jednak dajesz sie wyprowadzic z równowagi?

pamietaj słowa swojego taty :-)

--
  • ada_ww 27.03.19, 11:19
    afq napisał:

> zobacz ada..
    >
    > wszystko dokładnie opisałaś
    > ze wszystkiego zdajesz sobie sprawę i widzisz wyraźnie
    > a jednak dajesz sie wyprowadzic z równowagi?
    >
    > pamietaj słowa swojego taty :-)
    >

Bo tato tak zawsze do mnie mowil, jak dalam sie komus wyprowadzic z rownowagi i zaczynalam plakac, zebym myslala o swoim sercu, bo w taki sposob sama doprowadze sie do zawalu. Mowil to do mnie tak spokojnie, ze faktycznie ocieralam lzy, szlam zrobic kawe i sie uspokajalam:)
  • afq 27.03.19, 11:21
    Ada..
    Adziunia..

pomyśl dziewczyno o swoim serduszku.. :-)
    zadbaj o nie :-)

--
  • ada_ww 27.03.19, 11:25
    afq napisał:

> Ada..
    > Adziunia..
    >
    > pomyśl dziewczyno o swoim serduszku.. :-)
    > zadbaj o nie :-)
    >

Tak, przydaloby sie moze w kims zakochac, ale jakos to nie wychodzi;)
  • afq 27.03.19, 11:31
    ada_ww napisał(a):

> Tak, przydaloby sie moze w kims zakochac, ale jakos to nie wychodzi;)

daj spokój, faceci to świnie ;-)
    a poza tym, ja o twoim ciśnieniu mówie i nie o tym żebyś je sobie podnosiła
    tylko zbijała :-) luzem, dystansem, z każdym oddechem :-)

--
  • afq 27.03.19, 11:34
    a.. ada..

gdyby ci chodzil po głowie plan B
    to od razu dodam ze
    kobiety to też świnie ;-)

--
  • ada_ww 27.03.19, 11:36
    afq napisał:

> a.. ada..
    >
    > gdyby ci chodzil po głowie plan B
    > to od razu dodam ze
    > kobiety to też świnie ;-)
    >
    Nie wiem, jakos sie chyba zrobilam odporna na uczucia wyzsze, kiedys Herakles mi sugerowal, ze tesknie za tym, co jezdzil koparka, ale tez nie to:)
  • ada_ww 27.03.19, 11:34
    afq napisał:

> ada_ww napisał(a):
    >
    >
    > > Tak, przydaloby sie moze w kims zakochac, ale jakos to nie wychodzi;)
    >
    >
    > daj spokój, faceci to świnie ;-)
    > a poza tym, ja o twoim ciśnieniu mówie i nie o tym żebyś je sobie podnosiła
    > tylko zbijała :-) luzem, dystansem, z każdym oddechem :-)
    >

Ja jestem naprawde bardzo spokojna, nawet byl jeden pan Jan w pracy, ktory byl przekonany, ze mnie nic nie jest w stanie z rownowagi wyprowadzic. To bylo po jakiejs sytuacji, gdzie inni byli cali czerwoni, pocili sie z nerwow, a ja sobie siedzialam spokojnie pijac kawe i palilam papierosa. Ten pan nie mogl w to uwierzyc:)
  • afq 27.03.19, 11:51
    ada_ww napisał(a):

> Ja jestem naprawde bardzo spokojna,

nono
    brzmi znajomo
    ja tez za takiego uchodzę
    tyle ze zaledwie od niedawna to nawet jest bliskie prawdy
    choc bywają i wyjątki

teraz napisze widokówke ode mnie:

mam pieska, straszny narwaniec i do tego jednoczesnie fajtłapa co o własne łapy sie potrafi potknąc
    byłem z nim na spacerze, rzucił mi sie na ulice bo chciał szybko przejsc na trawe po drugiej stronie ulicy
    a ze smycz byla zablokowana [ta taka rozciagana] to w trakcie kiedy dał susa smycz sie napieła, a on bęc na glebe na plecy
    zablokowana byla bo jecha sznur samochodów
    na widok leżacego na grzebiecie psa nad którym sie pochylam
    ostatni kierowca zatrzymał auto opuścił okno i zacząl do mnie nadawac ze co to za znecanie sie nad psem debilu!
    i drze kopare
    odpowiadam ze nic nie widzial i ze pies chcial skoczyc pod kola wiec go powstrzymałem
    a od dalej ty debilu ty debilu!
    na co juz mniej grzecznie warknąłem spierdalaj ośle
    na co pan ty debilu wyjde i ci wpierdole!
    no wiec wtedy spokojny ja na całe gardło:
    "dobrze ci radze, wypierdalaj tłusty lachociągu!"

a to duzy pan był w duzym czarnym aucie

nie jest tak ze udaje ci sie przejsc z przykładowego zdania nr jeden do przykładowego zdania ostatniego od razu? :-)

p.s.
    po tym wrzasku okno w aucie duzego pana sie podniosło i powoli odjechal bez słowa
    cóż czasem trzeba sie bronić
    ale to ostateczność jednak powinna być

--
  • ada_ww 27.03.19, 11:58
    Mnie tez czasem poniesie, sama Aleksis byla czasem zdziwiona, ze ja tak potrafie:)
    Ale chyba faktycznie jestem uosobieniem spokoju, kiedys tez w jednej pracy byli ludzie, ktorzy lubili narozrabiac, w slowach tez nie przebierali. Przychodzilam, to zachowywali sie jak aniolki, a ja nie krzycze i nie wygladam bynajmniej groznie, jestem osoba bardzo liberalna:)
  • ada_ww 27.03.19, 11:27
    afq napisał:

> zobacz ada..
    >

A no opisalam, bo pamietam, byly tu takie cyrki i ktos, kto tu sprzatal mial naprawde duzo pracy po nocach:)

>
    A no pamietam:)
  • mona.blue 27.03.19, 14:57
    afq napisał:

> zobacz ada..
    >
    >
    >
    Podpisuje się pod tym :)

--
  • mona.blue 27.03.19, 15:01
    Tym bardziej, że w nerwach coś ciśnienie skacze, wiem coś o tym niestety od niedawna :(

--
  • kod_matrixa 27.03.19, 10:37
    Afq to Ciebie Opiump też zdążyła obwinić?

Na tym forum to normalka jak zemsta Faraona w Egipcie. Trzeba to traktować jak swego rodzaju folklor. :)

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 27.03.19, 11:11
    kod_matrixa napisał:

> Afq to Ciebie Opiump też zdążyła obwinić?
    >
    > Na tym forum to normalka jak zemsta Faraona w Egipcie. Trzeba to traktować jak
    > swego rodzaju folklor. :)

Byly czasy, gdy faktycznie miala jakies problemy, chyba wtedy, gdy gardzila mieszkaniem, jakie zalatwili jej ludzie, zeby mogla uwolnic sie zdaje sie od tego, ktorego zdaje sie nazywala "klausem,". Przeiez kiedys pisala, nie wiem juz spod jakiego nicka, bo to bylo wiele lat temu, ze jednak zdecydowala sie na in vitro, bo z tym Klausem dzieci miec nie chciala, gdyz obawiala sie, ze moga urodzic sie nienormalne. Zdaje sie, ze wlasnie ten Klaus sie na niej z tego powodu wyzywal i odgrazal, ze nie spocznie dokad tego dziecka jej nie zabiora, ze dobijal sie do drzwi o kase wtedy, gdy zona jej ojca byla sama w domu. to bylo chyba wiadome od Wiolci, ze warunkiem tego, ze bedzie miala prawo wychowywac dziecko bylo odizolowanie sie od tego "Klausa". Nie minelo kilka miesiecy, do mieszkania zdaje sie wziela z powrotem tego "Klausa", zaklocali spokoj i ja z tamtad wyrzucono. Ale jak ona nie ma zadnego pojecia o prawie, to ten caly Klaus, ktorego uwazala za idiote i z tego tez powodu dzieci z nim nie chciala z checi zemsty zaczal nia manipulowac w taki sposob, zeby sama postarala sie o to, zeby to dziecko stracic spod opieki.
  • afq 27.03.19, 11:14
    kod_matrixa napisał:

> Afq to Ciebie Opiump też zdążyła obwinić?
    >
    > Na tym forum to normalka jak zemsta Faraona w Egipcie. Trzeba to traktować jak
    > swego rodzaju folklor. :)
    >

ależ oczywiście.. tzn obwiniła mój nick
    nie mnie :-)

tak dokładnie to taka mam perspektywę :-)

--
  • opiump 27.03.19, 10:42
    jasne, urojenia ANKI ;)
  • opiump 27.03.19, 11:16
    Pewnie po to by odpowiedzialność z siebie ściągnąć.
    Zawsze można pod chorobę podciągnąć. Stare stalinowskie metody. ha ha ha.
    Jednak depresja różni sie od urojeń typowych w schizofrenii.
    W depresji stany lękowe wynikają z wyolbrzymiania problemu - nie zmyślania.
  • afq 27.03.19, 11:20
    opiump napisał(a):

> Pewnie po to by odpowiedzialność z siebie ściągnąć.
    > Zawsze można pod chorobę podciągnąć. Stare stalinowskie metody. ha ha ha.
    > Jednak depresja różni sie od urojeń typowych w schizofrenii.
    > W depresji stany lękowe wynikają z wyolbrzymiania problemu - nie zmyślania.

rozumiem ze chodzi ci o to ze zmyslanie jest intencjonalne
    w odróżnieniu od wyolbrzymiania spowodowanego chorobą

jednak w obu przypadkach rzeczywistośc jest inna od przedstawianej
    to akurat dla obu zjawisk jest wspólne

--
  • opiump 27.03.19, 12:08
    Chodzi mi o to, że Ance urojenia zarzuciliście.
    Aby ściągnąć z siebie odpowiedzialność, bo jak ktoś określił to nie wasza bachory.
    I nie Ty ani nikt inny stąd nie ma argumentu aby urojenia zarzucić. Raz, że internet, dwa, że coś takiego może tylko lekarz i to po obserwacji.
    Coś jeszcze psycholu czy to już wszystko.
    Zakładam, że Anka była czytana i przez Ciebie.
    I nie Ty będziesz sądzić we własnej sprawie jak i pozostali. To, co przedstawiła Anka było wystarczające. Sama informacja była sygnałem.
    Bay ścierwa :D jak to Anka pisała - mogę, bo przecież jestem zaburzoną Anką :D ha ha ha.
  • ada_ww 27.03.19, 12:10
    opiump napisał(a):

> Bay ścierwa :D jak to Anka pisała - mogę, bo przecież jestem zaburzoną Anką :D
    > ha ha ha.

Tylko wyobraz sobie, ze 99% osob przebywajacych za kratkami to sa wlasnie jednostki zaburzone, ktorym wydawalo sie, ze przeciez moga.
  • opiump 27.03.19, 12:13
    nie będę musiała tyrać :) Ty się dołożysz do mojego wygodnego życia :)
  • afq 27.03.19, 12:14
    opiump napisał(a):

> nie będę musiała tyrać :) Ty się dołożysz do mojego wygodnego życia :)

nic dodac nic ująć
    piękna mentalność

--
  • opiump 27.03.19, 12:17
    dokładnie :)
    dzieci nie mam.
  • ada_ww 27.03.19, 12:23
    opiump napisał(a):

> dokładnie :)
    > dzieci nie mam.

Powiedz mi, czy jestes az tak durna, czy az tak bezczelna?
  • opiump 27.03.19, 12:24
    ja bezczelna ?
    To nie ja próbuję czyść piórka :)
  • opiump 27.03.19, 12:28
    dzieci nie mam, więc Ci piszę, że nie będę musiała tyrać, a Ty się dołożysz do mojego bezstresowego życia o dach nad głową, jedzenie i opiekę medyczną. w czym masz znowuż problem ?
    książki w pierdlu są, zaraz sobie pasiaka wyczaruję :D
  • opiump 27.03.19, 12:29
    ścierwo :)
  • ada_ww 27.03.19, 12:26
    opiump napisał(a):

> dokładnie :)
    > dzieci nie mam.

Noz cholera jednak czasem na forum sa nozyce i tna. Nie masz dzieci? Pisalas nie tak dawno, ze tak dojechalas tego "Klausa" i jego rodzine, ze ci powiedzieli, zebys zabierala dzieciaka i spierdalala, wiec jak to faktycznie jest? Chyba wtedy nie bylas zadna Anka, tylko zwyczajnie soba.
  • opiump 27.03.19, 12:28
    kłamałam ? :)
  • ada_ww 27.03.19, 12:35
    opiump napisał(a):

> kłamałam ? :)

A jak bylo z tym in vitro, tez klamalas?:)
    Juz jako xy2, czy psycha z borderline pisalas, ze zafundujesz sobie blizniacza ciaze z in vitro po to, zeby w ciazy 2 razy nie chodzic. Znajac Cie od tylu lat z forum bylabym w stanie w to nawet uwierzyc. Tu nawet bym sie nie zdziwila, bo w niektorych krajach jest to zupelnie normalne i na porzadku dziennym, ale to co Ty wyprawiasz, to wola o pomste do nieba.
  • opiump 27.03.19, 12:55
    nie mam dzieci ani juz mieć ich nie będę. skoro tak Cię to interesuje. rozważam z lekarzem usunięcie narządów rodnych po za 1 jajnikiem, bo krew mi jest bardziej potrzebna do życia. Ponadto mam rozrost endometrium i historię nowotworową szyjki macicy.
  • opiump 27.03.19, 12:57
    nie mogę bez przerwy cukrem zastępować poziom żelaza hemoglobiny, aby móc wstać, bo mi żołądek w końcu padnie i od leków też.
    Nie będę już miała dzieci.
    Zrozumiałaś ?
  • ada_ww 27.03.19, 13:02
    opiump napisał(a):

> nie mam dzieci ani juz mieć ich nie będę. skoro tak Cię to interesuje. rozważam
    > z lekarzem usunięcie narządów rodnych po za 1 jajnikiem, bo krew mi jest bard
    > ziej potrzebna do życia. Ponadto mam rozrost endometrium i historię nowotworową
    > szyjki macicy.

Tu nie ma zadnej tragedii, jak nie chcesz miec wiecej dzieci. W niektorych szpitalach zachodnich przy drugiej cesarce chirurg tez czesto pyta, czy kobieta chce sterylizacji razem z zabiegiem cc, bo to jest w cenie ubezpieczenia. Ja tez po drugim wiecej miec nie chcialam.

Jeszcze co do Twojego zachowania, Ty doskonale wiesz, ze mialas jelenia, co Cie pral niczym szop pracz, ze masz papierki nieskazitelne, nie masz zadnej przeszlosci kryminalnej, zadnych chorob i zaburzen, zadnych nalogow. Dlatego jestes az taka bezczelna. Pisalas kiedys o jakiejs ciotce, matce twojej mlodszej kuzynki, ktora powiedziala, ze nie jestes towarzystwem dla jej corki i ktora ci podobno "srala w papiery". Ty doskonale tez wiesz, ze ta ciotka (o ile faktycznie nie byla to kolejna trollowska konfabulacja) nie jest w stanie Ci tych papierkow zasrac. Ja juz domyslam sie przyczyn Twojej bezczelnosci, ale to zwyczajnie przemilcze.
  • ada_ww 27.03.19, 13:04
    I po co kreowalas cos takiego na forum, nie pochodzisz z zadnej patologicznej rodziny przesiaknietej patologiami, ani kryminalem.
  • opiump 27.03.19, 13:09
    pijesz do mnie ?
    Napisze Ci jak Anka, co mam do stracenia?
    Mogę być odpowiedzialna a ścierwo i tak zostanie ścierwem. Boże ja znowu dyskutuję z odczłowieczonym debilem he he
  • ada_ww 27.03.19, 13:14
    opiump napisał(a):

> pijesz do mnie ?
    > Napisze Ci jak Anka, co mam do stracenia?
    > Mogę być odpowiedzialna a ścierwo i tak zostanie ścierwem. Boże ja znowu dyskut
    > uję z odczłowieczonym debilem he he

No i wlasnie przez cos takiego robisz sobie wrogow, bo zdaje sie, ze dzieci tej ciotki tez od debili wyzywalas i pisalas, ze "ta baba" z mongolami pracuje, bo sama miala dwa w domu. Mnie tez obrazasz i innych.
  • opiump 27.03.19, 13:15
    Anki dzieci tez zrobiły sobie wrogów?
    Czym ?
  • ada_ww 27.03.19, 13:19
    opiump napisał(a):

> Anki dzieci tez zrobiły sobie wrogów?
    > Czym ?

I znow wracasz do Anki jak bumerang, co glupio ci teraz za to, co wypisywalas spod swietego ducha jeszcze? Szkoda, ze wtedy jeszcze polowe kasowano, dzis juz nie tnie chyba nikt.
  • opiump 27.03.19, 13:23
    a ty znowu się przypierdoliłaś do mnie.
  • opiump 27.03.19, 13:26
    w majty mi zaglądasz ha ha ha
    nie znasz granic ?
  • ada_ww 27.03.19, 13:32
    opiump napisał(a):

> w majty mi zaglądasz ha ha ha
    > nie znasz granic ?

Ja Ci w majty zagladam? Ty sama przez cale dlugie lata rozkladalas na forum nogi niczym na fotelu ginekologicznym pisac "moja -14zda". O tej ciotce, co powiedziala, ze nie jestes zadnym towarzystwem dla jej corki tez pisalas sama.
  • opiump 27.03.19, 13:34
    aaa zapomniałam to nie Ty to pewnie jakiś duch :)
  • afq 27.03.19, 13:37
    Ada

ale konfrontowanie na siłę niektórych ludzi z niewygodnymi faktami na ich temat na prawdę mija się często z celem i do niczego sensownego nie prowadzi
    boksujesz w miejscu przytaczając coraz więcej rzeczy
    a na koniec i tak ku uciesze kobity zostaniesz ścierwem kurwą odczłowieczonym psycholem itd
    co byś nie napisała i tak tak będzie, więc po co :-)

posłuchaj taty :-)

--
  • ada_ww 27.03.19, 13:41
    afq napisał:

> Ada
    >
    > ale konfrontowanie na siłę niektórych ludzi z niewygodnymi faktami na ich temat
    > na prawdę mija się często z celem i do niczego sensownego nie prowadzi
    > boksujesz w miejscu przytaczając coraz więcej rzeczy
    > a na koniec i tak ku uciesze kobity zostaniesz ścierwem kurwą odczłowieczonym p
    > sycholem itd
    > co byś nie napisała i tak tak będzie, więc po co :-)
    >
    > posłuchaj taty :-)
    >

Tylko, ze ja sie nie emocjonuje, pisze to sobie bardzo spokojnie, wiec slucham taty tak, czy inaczej:)
  • afq 27.03.19, 13:46
    a to dobrze :-)
    choc obawiałem sie ze nie tak spokojnie :-)

--
  • opiump 27.03.19, 13:42
    ona mnie konfrontuje ?
    Może od siebie zaczniecie. Jeżeli komuś nie podoba się moja ocena to jego problem, a nie mój. w czym znowu problem ?
    Przynajmniej zabawnie jest :)
  • afq 27.03.19, 13:46
    nikt z nas nie ma pojęcia jak wygląda jej świat
    wszystko co wiemy opiera sie na jej własnych opowieściach a już wiesz przeciez ze te opowiesci to czesto zwykłe ściemy

więc.. nie wiemy nic

zywi ogromna urazę, zwyzywa kazdego, przy byle pretekscie
    skąd ta uraza.. a cholera wie, jest całkiem mozliwe ze ona sama tego nie wie
    i chcesz jej racjonalnie cos udowadniac? :-)
    przyjmujesz ze racjpnalne argumenty trafią i cos udowodnią, bo do ciebie by trafiły, no ale tak nie zawsze jest nie w stosunku do kazdego :-)

to nie ma znaczenia co ona napisze
    napisze to co jej pasuje byle pożar był :-)
    a paliwem jest każdy kto da sie w to wciągnąć :-)

chcesz być jej paliwem?

--
  • ada_ww 27.03.19, 13:25
    I czy Ty pomyslalas, co czula ta kobieta, ktora pracowala z dziecmi uposledzonymi umyslowo po tym, jak uslyszala, ze tam pracuje z tego powodu, ze sama ma w domu dwa dauny? I jeszcze jak ktos z rodziny tak mowil o niej i jej dzieciach?
    No, chyba, ze ona faktycznie ci cos z tymi dziecmi zrobila, ale o tym zdaje sie nie pisalas.
  • opiump 27.03.19, 13:33
    Spróbuj przeskoczyć moje nawracanie jak bumerang do dzieci.
    Kto wie, może Ci się uda.
    Nie czujesz, ze chcesz przechytrzyć samą siebie ? :D
    Zresztą nie tylko Ty.
    Ciekawostką jest jak sie odsuwa od siebie tego typu sytuacje.
    Ale nie przeszkadzam. kontynuuj :)
  • ada_ww 27.03.19, 13:44
    Nie chce mi sie juz kontynuowac, bo mam swiadomosc, ze nie warto kopac sie z koniem. Nie jestem tez ani Toba, ani Twoja ciotka, wiec co mnie to. Gdyby ktos o moich dzieciach wyrazil sie te dwa dauny, to zwyczajnie bym to olala i splyneloby to po mnie, jak po kaczce, ale kazdy jest inny. Wiadomo, ze takiej osoby sympatia bym nie darzyla, lecz nie chcialoby mi sie zwyczajnie miec z nia kontaktu, ani bym nie szkodzila, ani nie pomagala.
  • opiump 27.03.19, 13:46
    Same mądre rzeczy piszesz. Jesteś wielka jak pozostali tutaj :)
  • opiump 27.03.19, 13:49
    masz dość ada ?- ja tam mogę. mam czas :)
  • afq 27.03.19, 13:52
    opiump napisał(a):

> masz dość ada ?- ja tam mogę. mam czas :)

Rozumiesz Ada o co dziewczynie chodzi? :-)
    no ma taką potrzebe :-) nie ważne ile i jak spokojnie bedziesz tłumaczyc i udowadniac
    musi powylewac pomyje, niewazne na kogo i za co

--
  • opiump 27.03.19, 13:55
    nie wylewaliście pomyj na chorą Ankę. Ale jak ktoś na Was to juz be ?
    o jak mi przykro.
  • opiump 27.03.19, 13:57
    ada dawaj :)
    ps. jak tam dzieci he he Anki ? i jej urojenia w tym temacie.
  • opiump 27.03.19, 13:58
    może ledę uwolnią, wróci z banicji i maźnie wspaniałomyślnie w tym temacie.
  • afq 27.03.19, 14:00
    opiump napisał(a):

> nie wylewaliście pomyj na chorą Ankę. Ale jak ktoś na Was to juz be ?
    > o jak mi przykro.

zobacz Ada

ona to pisze i jest swiecie przekonana ze jak nam nawymysla to bedzie nam zle i wtedy jest ok
    zawsze kiedy podejmiesz z tymi obelgami dyskusje to dasz jej znac ze udaje jej sie realizowac swoj plan
    a w nim nie chodzi o dyskusje
    tylko o zaczepki, kopanie i drapanie
    i co gorsza .. wszystko jedno kogo
    byle sie ktos załapał

--
  • opiump 27.03.19, 14:06
    dyskusję z kim i o czym. Mnie aktualnie interesują dzieci tej kurwy, chujowej matki i wasza postawa względem jej dzieci. Dlaczego według Twojego zjebanego umysłu miałabym rozmawiać o czym Ty chcesz ?
    Weź mi to uzasadnij he he.
    Skoro byłeś i wiedziałeś człeku o czym pisze Anka i też chuj na to położyłeś to powiedz mi o czym miałabym dyskutować z kimś takim jak Ty ?
    Nie wspomną już o tym jak została potraktowana sama Anka.
    No ale ok, żeby nie było - zamieniam się w słuch :)
  • afq 27.03.19, 14:16
    opiump napisał(a):

> dyskusję z kim i o czym. Mnie aktualnie interesują dzieci tej kurwy, chujowej m
    > atki i wasza postawa względem jej dzieci. Dlaczego według Twojego zjebanego umy
    > słu miałabym rozmawiać o czym Ty chcesz ?
    > Weź mi to uzasadnij he he.
    > Skoro byłeś i wiedziałeś człeku o czym pisze Anka i też chuj na to położyłeś to
    > powiedz mi o czym miałabym dyskutować z kimś takim jak Ty ?
    > Nie wspomną już o tym jak została potraktowana sama Anka.
    > No ale ok, żeby nie było - zamieniam się w słuch :)

no i o to właśnie chodzi
    zobaczcie..
    ona uważa że ja chce z nią o czymś dyskutować i że jej dyktuje o czym
    kolejny powod do zaczepki, jak znalazł
    moge jej mówić x razy ze nie znam w ogóle historii niejakiej Anki, ale to nie ważne
    w jej scenariuszu jest inaczej :-)
    pisze ze słucha
    tak na prawde niczego nie słucha, czeka tylko bo byc moze wpadnie w poscie kolejny punkt o który bedzie sie mogła zlapac i cos poprowokowac

jedyne co biore pod uwagę i co jest na prawde martwiące gdyby tak bylo to to
    ze ona moze w to wszystko rzeczywiscie wierzyc, w to co ona pisze

--
  • opiump 27.03.19, 14:23
    skoro chcesz swoją prawdę przeforsować to dlaczego człeku ześ głuchy na mają ?
    Napisałam wprost, że obrzydzasz mnie śmieszysz próbując diagnozować, bo sam nie jesteś człowiek według powszechnej definicji.
    Jak i pozostali. Prawo jest jasne - informacje o przestępstwie.
    Zrozumiało biedne stworzenie czy jeszcze nie ?
    Uważasz może moje myślenie za niewłaściwe, a swoje owszem tak ?
    Było juz kilku takich. Więc ?
    Błyśnij czymś kreatywnym, a nie czepiasz się mojego myślenia.
    I nim nawrócisz do mojego zachowania ok
    Ale pierw Twoja i tubylców postawa względem mnie interesującego tematu.
    Słucham :)
  • ada_ww 27.03.19, 14:27
    opiump napisał(a):

> skoro chcesz swoją prawdę przeforsować to dlaczego człeku ześ głuchy na mają ?
    > Napisałam wprost, że obrzydzasz mnie śmieszysz próbując diagnozować.

Powtarzam, Ty jestes zdiagnozowana przez cale grono bieglych psychiatrow trollu. Nie masz zadnych zaburzen, chorob, nic doczynienia z kryminalem, ani zadnych nalogow. Po prostu jestes tylko i wylacznie trollem, ktory tez wysmiewa w taki a nie w inny sposob kobiete wplatana w patologie, kto wie.
  • opiump 27.03.19, 14:28
    ada jasnowidz. żegnam :)
  • afq 27.03.19, 14:27
    opiump napisał(a):

> bo sam nie
    > jesteś człowiek według powszechnej definicji.
    > Jak i pozostali.

przytocz tą definicje

nie przytoczysz

nie chce cie wkurwiac, ale wybaczam ci :-)

--
  • opiump 27.03.19, 14:29
    włącz google :)
    Ale zostawmy mnie. Wróćmy do Ciebie i do tego, co zamierzasz ?
  • afq 27.03.19, 14:34
    opiump napisał(a):

> włącz google :)
    > Ale zostawmy mnie. Wróćmy do Ciebie i do tego, co zamierzasz ?

ja rozumiem ze chcesz uciekac od siebie :-)

i ze nie masz zamiaru definicji podac

wszystko jest w tobie czytelne dziecko

--
  • opiump 27.03.19, 14:35
    a Ty próbujesz moją uwagę odwrócić.
    Co zamierzasz zrobić z info które podałam ?
  • ada_ww 27.03.19, 14:49
    opiump napisał(a):

> a Ty próbujesz moją uwagę odwrócić.
    > Co zamierzasz zrobić z info które podałam ?

Ja tylko chcialam napisac, ze pozory myla, wlasnie po tej dawnej konfrontacji z tymi dwiema dziewczynami. I tak, ta bezczelna, ktora nigdy w moim typie towarzyskim nie byla, ale tez czasem wykazywala dobre serce, nawet raz kupila mojemu synowi droga bluze, gdy ja nie mialam kasy, a poza tym nie chcialm wcale kupic. Corke moja zabierala do centrum, pewnie papierochy podpalac i kawe pic, ale tez sie nigdy nie balam. A ta agresywna, to corki bym na 5 minut nie zostawila.
  • afq 27.03.19, 14:36
    opiump napisał(a):

> włącz google :)
    > Ale zostawmy mnie. Wróćmy do Ciebie i do tego, co zamierzasz ?

a.. jeszcze pytasz co zamierzam :-D

zamierzam właśnie iść z moim psem na spacer

a ty tu sie poprodukuj w tym czasie
    moze sie ktos na wyzwiska załapie :-D

--
  • opiump 27.03.19, 15:16
    no więc właśnie. przyjemnego spaceru ;)
  • opiump 27.03.19, 15:17
    albo na Waszą empatię i współczucie. Cos cicho ostatnio tutaj o tych kwestiach :D
    No tak Anki nie ma i nie ma sie do kogo przyjebać o brak powyższych bucha cha cha cha cha.
  • opiump 27.03.19, 14:26
    no to Ci napiszę - Anki dzieci są napierdalane psychicznie, fizycznie przez tatusia. Anka jest chora. I co z tym zrobisz ?
  • opiump 27.03.19, 14:27
    Policja, prokurator łącznie z Jugenamtem pokazali jej środkowy palec, przyjęli postawę jak tubylcy.
  • ada_ww 27.03.19, 14:24
    Wiesz trollu, dawno temu, zdaje sie w 2006, czy 2007 roku mialam okazje chcac nie chcac do konfrontacji dwoch kuzynek. Jedna z nich byla bezczelna, cos okropnego, lubila zycie rozrywkowe i towarzyskie, jednak w jej towarzystwie zadnego leku nie czulam. Druga, oslawiona jako skromnosc i uosobienie dobra zrobila akurat na mnie zupelnie inne wrazenie, moze po tym, jak cacpana w amoku chciala rzucic sie na mnie z nozem. Nawet jak byla trzezwa, nigdy nie chcialam przebywac w jej towarzystwie, bo za kazdym razem odczuwalam strach, obserwowalam doslownie wszystko, bo sie balam. I byl wlasnie facet, ktory chcial te bezczelna, ale bez specjalnej wzajemnosci, wiec ozenil sie z ta, ktora byla agresywna. Chcieli mnie tam za mediatora, ale ucieklam, bo nie chcialam, tam tez byly jakies spory rodzinne, w ktore nie chcialam wchodzic.
  • kod_matrixa 27.03.19, 15:22
    Ta niby całą Anka to pod jakim nickem pisała?

Tylko nie pisz głupot w stylu: udajesz że nie wiesz bo masz na ty wyj....ne bu hahaha lub coś w tym stylu.

Napisz konkretnie pod jakim nickiem pisała Anka, przytocz te posty z forum. Konkrety!

--
    Zygmunt Freud:

• opiump 27.03.19, 15:30
    wkleję Ci profil Anki gdzie filmy, sms, zdjęcia dalej istnieją - chcesz ?
  • opiump 27.03.19, 15:31
    dawała namiary na swój profil - nie była tutaj kurwa duchem jak Ty i pozostali :)
  • kod_matrixa 27.03.19, 15:35
    Zamiast gadać to wklej już.

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 27.03.19, 15:47
    No i jak sobie to wyobrażasz? Wkleiła coś na fb. I co dalej miał ktoś z tym zrobić? Wiesz ile jest fejkowych kont na fb?

Ktoś kto ją znał powinien zareagować, a nie ludzie z drugiego końca kraju.

--
    Zygmunt Freud:

• opiump 27.03.19, 15:50
    Ty nie jesteś śledczym. Ty dostałeś info o przestępstwie. O ile sie orientuję to za wprowadzenie w błąd tez jest kara. Myślisz, że Anka się bawiła ? ha ha haha
  • kod_matrixa 27.03.19, 15:54
    Nie dostałem żadnego info o przestępstwie.

Pamiętam raz niejaka Aleksis77 wkleiła jakiś profil z fb, a tam oprócz zdjęcia młodej kobiety nic innego nie było.

--
    Zygmunt Freud:

• opiump 27.03.19, 15:59
    tutaj według córki pobity syn, którego tatuś nie chciał pościć do szkoły
    www.facebook.com/100014810011150/videos/vb.100014810011150/331192190717779/?type=2&video_source=user_video_tab

filmik na którym tatusia nie interesuje chce mieć spokój, że dziecko boli reka po złamaniu.
    www.facebook.com/100014810011150/videos/vb.100014810011150/331192050717793/?type=2&video_source=user_video_tab

złamana ręka gówno tatusia obchodzi
    www.facebook.com/100014810011150/videos/vb.100014810011150/331192130717785/?type=2&video_source=user_video_tab

no sms średniej do starszej
    ale Wy to wiecie, bo Anka to wklejała tutaj.
    Co matrix nie myślałeś, że to istnieje, co ?
  • kod_matrixa 27.03.19, 16:04
    O to co można ujrzeć po wklejeniu do przeglądarki wszystkich linków:

Ten wątek jest pusty
    Strona nie może być wyświetlona w tej chwili. Mogą to być przejściowe problemy, uszkodzony lub wygasły odnośnik lub brak zezwolenia na dostęp.
    Powrót do startu

--
    Zygmunt Freud:

• opiump 27.03.19, 16:09
    Anka zablokowała profil ? o jak mi przykro ;)
  • kod_matrixa 27.03.19, 16:14
    Także jeśli chodzi o mnie, nigdy nie miałem dostępu do tych dowodów czy rzekomych dowodów.

Afq również, bo z tego co mi się wydaje przyszedł jeszcze później niż ja.

Jeśli Ty zgłosiłaś to nie rozumiem gdzie tkwi problem?

--
    Zygmunt Freud:

• opiump 27.03.19, 16:18
    mam się powtarzać ? gdzie tkwi problem ?
  • afq 27.03.19, 16:20
    kod_matrixa napisał:

> nie rozumiem gdzie tkwi problem?

serio? :-D

--
  • opiump 27.03.19, 16:20
    ponadto odbij ode mnie. Ja pytam Was. tak, tak nikogo nie było ;) duchy wylewały na Ankę pomyje :) ha ha ha. spróbuj raz jeszcze z tubylcami. I ona to wklejała TUTAJ !!!!!!!! NA FORUM
  • kod_matrixa 27.03.19, 15:51
    Domyślam się, że Ty zareagowałaś. I co na to policja i prokuratura?

--
    Zygmunt Freud:

• afq 27.03.19, 16:18
    kod_matrixa napisał:

> Domyślam się, że Ty zareagowałaś. I co na to policja i prokuratura?
    >

na pewno śledztwo w toku
    na pewno tez opium złozyła doniesienie ze mając wiedze o całym procederze nikt z nas
    byłych obecnych ani przyszłych uzytkowników nie zawiadomił prokuratury
    i powinnismy podlegać karze

musiała takie zwiadomienie złożyc bo gdyby nie złozyła to sama podlegałaby karze
    wiedziałaby ze popełniamy przestępstwo wiec ma obowiązek powiadomic
    inaczej wyrok

także tego... zobaczymy sie wszyscy za kratami
    równiez ci, którzy tu na forum jeszcze nigdy nie byli, ale wejdą

--
  • kod_matrixa 27.03.19, 16:23
    Jednym słowem trza pakować szczoteczki do zębów.

Wyroki mamy pewne, a ile to na wadze się dowiemy.

PS
    Na wszelki wypadek od dziś zaczynam grypsować.

Ciach bajera.

--
    Zygmunt Freud:

• afq 27.03.19, 16:25
    a wiesz co jest najgorsze....

ze spodziewam sie ze na widzenia do nas przychodzic bedzie....

opiump :-D

--
  • afq 27.03.19, 16:27
    no bo kogo bedzie wyzywac skoro cale forum pojdzie siedziec
    i kazdy kto tu sie zaloguje w przyszlosci

--
  • opiump 27.03.19, 16:30
    następny żartowniś ? ha ha ha faktycznie, zabawne. Tylko dla kogo ?
  • opiump 27.03.19, 16:31
    to by było na tyle :) i nie obrażać się tak bardzo za ścierwa i kurwy toć to przeca fakt :)
  • afq 27.03.19, 16:36
    opiump napisał(a):

> to by było na tyle :) i nie obrażać się tak bardzo za ścierwa i kurwy toć to pr
    > zeca fakt :)

oczywiście świrze :-)
    nie obrażaj sie. to tylko fakt :-)

--
  • opiump 27.03.19, 16:29
    Rozumiem, że to zabawne dla Ciebie.
    Może i tobie ktoś nie poda środków przeciwbólowych. ciekawa jestem jak rozdarłbyś mordę bełkocząc o prawach człowieka ha ha ha.
    Teraz rozumiem Ankę dlaczego odczłowieczone ścierwa :)
    I nie sądzę abyście byli wyjątkami :) akurat w tym temacie, no bo kogo mogą obchodzić czyjeś bachory jak pisała ada z ledą.
  • afq 27.03.19, 16:34
    opiump napisał(a):

> Może i tobie ktoś nie poda środków przeciwbólowych. ciekawa jestem jak rozdarłb
    > yś mordę bełkocząc o prawach człowieka

mogę ci dokładnie opowiedziec jak to jest kiedy nie dostaniesz srodków przeciwbolowych
    albo jak to jest kopac dół szpadlem ze złamaną ręką w łokciu

czym chcesz mnie dziecko poruszyc
    juz nie wyzywasz? próbujesz inaczej?

czuj sie naga przed nami ze swoimi pomysłami i niedołężnymi próbami ataku

--
  • opiump 27.03.19, 16:35
    ha ha ha, żegnam :)
  • afq 27.03.19, 16:36
    opiump napisał(a):

> ha ha ha, żegnam :)

znowu kłamiesz :-)

--
  • kod_matrixa 27.03.19, 17:07
    Opiump, z tym nie ma żartów. Ty wiedziałaś, a nie zareagowałaś. Za to, to wyłapiesz dychę jak nic.

Przyzwyczajaj się do tych klimatów.

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 27.03.19, 13:56
    afq napisał:

> opiump napisał(a):
    >
    > > masz dość ada ?- ja tam mogę. mam czas :)
    >
    > Rozumiesz Ada o co dziewczynie chodzi? :-)
    > no ma taką potrzebe :-) nie ważne ile i jak spokojnie bedziesz tłumaczyc i ud
    > owadniac
    > musi powylewac pomyje, niewazne na kogo i za co
    >
    >
    Ale nie zauwazyles, ze jej zwisa wszystko? Ja za bardzo narozrabia, to dziecko podrzuci mnie a ja wychowam:)
  • kod_matrixa 27.03.19, 13:59
    Ada, zrób taki numer i przyznaj się jej. Będzie wściekła bo straci paliwo. ;)

--
    Zygmunt Freud:

• afq 27.03.19, 14:01
    kod_matrixa napisał:

> Ada, zrób taki numer i przyznaj się jej. Będzie wściekła bo straci paliwo. ;)
    >

ten machiavelliczny ruch moze mieć sens :-D

--
  • afq 27.03.19, 14:06
    jeszcze moze byc tak matrix
    ze wtedy temat niejakiej Anki zostanie zamieniony na cos zupełnie nowego
    co opium wyczyta w archiwach forum
    i cała jazda zacznie sie od początku na zupełnie nowym tle

--
  • opiump 27.03.19, 14:07
    oświeć mnie czymś, a nie narzekasz :D
    daję Ci szansę :D
  • kod_matrixa 27.03.19, 14:01
    Niektórych ludzi nakręca jak wytyka im się niewygodną prawdę czy kłamstwo. Opiump może być takim przypadkiem.

--
    Zygmunt Freud:

• afq 27.03.19, 14:10
    kod_matrixa napisał:

> Niektórych ludzi nakręca jak wytyka im się niewygodną prawdę czy kłamstwo. Opiu
    > mp może być takim przypadkiem.

to możliwe
    z resztą nie jest to takie wyjątkowe, reagowanie agresją na konfrontacje z takimi faktami
    wyjątkowa jest tylko skala ataku

tak czy siak, aktualne jest dalej pytanie po co te kłamstwa i kombinacje
    jest w tym jakas dziwna potrzeba tworzenia czegoś jeszcze dziwniejszego
    i po co..
    w moim odczuciu po to zeby nawalać we wszystko co sie rusza

--
  • opiump 27.03.19, 14:13
    afq napisał:

> kod_matrixa napisał:
    >
    > > Niektórych ludzi nakręca jak wytyka im się niewygodną prawdę czy kłamstwo
    > . Opiu
    > > mp może być takim przypadkiem.

słucham o tej niewygodnej prawdzie :)
  • ada_ww 27.03.19, 14:27
    kod_matrixa napisał:

> Ada, zrób taki numer i przyznaj się jej. Będzie wściekła bo straci paliwo. ;)
    >
    Ale juz mi sie nie chce, nudzi mnie to:)
  • opiump 27.03.19, 13:05
    sama sobie zrób 500+ będzie :D
  • ada_ww 27.03.19, 12:15
    opiump napisał(a):

> nie będę musiała tyrać :) Ty się dołożysz do mojego wygodnego życia :)

I co, i wychowam Ci tez Twoje dziecko?
  • opiump 27.03.19, 12:18
    uprzedziłam Cię kurwo ? Tak pisałaś do chorej Anki ?
  • opiump 27.03.19, 12:19
    :D
  • afq 27.03.19, 12:13
    jeśli to do mnie piszesz to ci odpowiem grzecznie
    nie, nie czytałem, zupełnie nie znam sprawy
    ani Anki
    ani jej historii

ale juz tutaj znowu tytuujesz mnie psycholem i ścierwem
    potwierdza sie jedna moja obserwacja
    wystarczy odpowiedziec na twój post by zostac obrzuconym epitetami
    nie ważne co sie napisze

ale to dalej nie moj problem co o mnie piszesz czy o kimkolwiek

--
  • opiump 26.03.19, 16:37
    ale po, co piszesz o czym wszyscy wiedzą. Ja nawiązuję do matrixa - próbuje mu pomóc zrozumieć kim jest, odnaleźć się :D
    Dobra to mamy, że : inne dzieci mają gorzej ? w Chinach, tubylcy mieszkają w Kongo, po za tym dlaczego kogokolwiek miałyby interesować czyjeś bachory.
    Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły ?
  • opiump 26.03.19, 16:43
    kobiet żadnych tu nie ma które są matkami, babciami ?
    Może one mają coś ciekawego do powiedzenia dlaczego olały sytuację tych dzieci.
  • kod_matrixa 26.03.19, 17:00
    kobiet żadnych tu nie ma które są matkami, babciami ?
    Może one mają coś ciekawego do powiedzenia dlaczego olały sytuację tych dzieci.

Są, tylko siedzą cicho, bo też są w zmowie. ;)

--
    Zygmunt Freud:

• opiump 26.03.19, 17:03
    w zmowie ? jakiej ? rozwiń temat :)
  • kod_matrixa 26.03.19, 17:09
    Te kobiety też są w zmowie, bo wiedziały o dzieciach Anki, a nie zareagowały. Musisz Opiump zawiadomić prokuraturę. ;)

--
    Zygmunt Freud:

• opiump 26.03.19, 17:17
    jesteś kurwa żałosny, pewnie myślisz, że zabawny lub złośliwy.
  • opiump 26.03.19, 17:15
    jak na razie Ty próbujesz nagiąć rzeczywistość twierdząc, że mieszkasz w Kongo, dzieci w Chinach mają gorzej ....
    rzeczywistością jest, że jeżeli jest przestępstwo to musi sie o tym powiadomić. Opowiadasz frazesy, że Ty i pozostali stąd nie musieli.
    W sądzie też byś opowiadał o Chinach he he ?
    I to ja nie mam kontaktu z rzeczywistością ?
    Od 13 lipca 2017 r. zawiadomienie policji lub prokuratury o poważnych przestępstwach wobec dzieci (ciężki uszczerbek na zdrowiu, zgwałcenie, wykorzystanie seksualne bezradności, wykorzystywanie seksualne) jest obowiązkiem prawnym każdego, kto ma wiarygodną informację o ich popełnieniu, przygotowaniu lub usiłowaniu popełnienia. Zgodnie z art. 240 par. 1 kk niezłożenie zawiadomienia grozi karą pozbawienia wolności do lat 3.

oto kim Ty i pozostali jesteście :)
  • ada_ww 26.03.19, 17:38
    Kobieto, zejdz do rzeczywistosci, przeciez tu na forum nie ma prokuratora, ktory mialby dowody na popelnienie przestepstwa, jakie zarzucasz. Ty nie rozumiesz podstawowych faktow, albo udajesz po to, zeby od lat o tym samym w kolko trollowac.
  • opiump 26.03.19, 17:57
    Anka nie przedstawiła tu dowodów. Nie informowała z przekazów, które dostarczyły jej dzieci. Pamięć Ci szwankuje czy jak ?
  • opiump 26.03.19, 18:00
    Wtedy jej zarzucałaś urojenia w tym temacie ( pani psychiatra, kurwa go mać he he ) , a teraz zmieniasz wersję, bo Ci tak wygodnie ?
  • ada_ww 26.03.19, 18:02
    opiump napisał(a):

> Anka nie przedstawiła tu dowodów. Nie informowała z przekazów, które dostarczył
    > y jej dzieci. Pamięć Ci szwankuje czy jak ?

Kobieto, Tobie nalezy wspolczuc niedouctwa. Jak ktos ma takie dowody, to zglasza je imiennie w prokuraturze, czy tez na komendzie policji z imionami, nazwiskami, sklada sie osobiscie podpis. Wroc moze do szkoly na poczatek.
  • opiump 26.03.19, 18:05
    A Anka nie zrobiła tego ?
  • ada_ww 26.03.19, 18:09
    opiump napisał(a):

> A Anka nie zrobiła tego ?

Wydaje mi sie, ze teraz piszesz w trzeciej osobie, bo chcesz sie wylizac z tego co napisalas i jak przedstawialas swoja sytuacje rodzinna. W tym momencie udajesz dobra, troskliwa duszyczke, ktora martwi sie o los dzieci jakiejs Anki. I no gdzie ta Anka?
  • opiump 26.03.19, 18:12
    no cóż, pewnie pomyje, które na nią wylaliście ... spróbuj ją he he wywołać.
    Zdaje się, że naprawdę jesteś zbyt schamiała i odczłowieczona aby móc cokolwiek z jej perspektywy zobaczyć, a cóż dopiero z perspektywy jej dzieci.
    Żegnam trollu o ile rozumiesz, co znaczy słowo - żegnam.
  • opiump 26.03.19, 18:09
    a skąd wiesz, że i ja nie ?
    Przecież pisała jaki był odzew z samego Jugenamtu.
    Widzisz, jedną osobę policja łącznie z prokuratorem może mieć w dupie ale kilka osób ?
    Zresztą po kurwę ja Ci to piszę. Doskonale masz świadomość systemu w którym żyjemy. A jeżeli nie masz to zamknij dziób :D bo ośmieszasz się jak i niejaki he he oświecony matrix :D
  • ada_ww 26.03.19, 18:14
    opiump napisał(a):

> a skąd wiesz, że i ja nie ?
    > Przecież pisała jaki był odzew z samego Jugenamtu.
    > Widzisz, jedną osobę policja łącznie z prokuratorem może mieć w dupie ale kilka
    > osób ?
    > Zresztą po kurwę ja Ci to piszę. Doskonale masz świadomość systemu w którym żyj
    > emy. A jeżeli nie masz to zamknij dziób :D bo ośmieszasz się jak i niejaki he h
    > e oświecony matrix :D

Wstydu oszczedz (przede wszystkim sobie) i zakoncz juz ten spektakl, bo jest naprawde nudny.
  • opiump 26.03.19, 18:18
    dla mnie zabawny.
    Miało być coś kreatywnego ale zdaje się, ze Twój mózg popadł w marazm he he.
    Wina Anki, tego, że tubylcy w Kongo ....... ha ha ha.
  • ada_ww 26.03.19, 18:25
    Zeby tylko nikt nie kazal organizowac terapii, w ktorej ktos bedzie zmuszony uczestniczyc jako Anka z dziecmi z fantazji Ducha, Opiump, czy tez Aleksis, zeby udowodnic, ze ta Anka faktycznie istnieje. O zgrozo NIE!
  • opiump 26.03.19, 18:28
    Cały czas tutaj pisała jak psychol traktuje jej dzieci jakich manipulacji dokonuje na nich. Jak średnią córkę od dziwek kurw wyzywa, jak jej zrobił areszt domowy, bo spotkała się z matką. Jak pobił syna. Jak ich obecnie zaniedbuje. Pisała, że była wszędzie gdzie się da.
    A tu dalej pomyje na bidną Ankę.
    Ale ja nie pytam o nią - ja pytam Was zacni psychologowie o jej dzieci.
  • ada_ww 26.03.19, 18:36
    No i dalej to samo, nie wiem gdzie pracujesz, ale jak ktos faktycznie zgodzi sie na kreacje tej Anki z Twojego opisu, zorganizuje terapie, w ktorej ktos inny bedzie musial grac te role, to bedzie skonczonym IDIOTA. Tu zaczynalas szantazowac podplacaniem i organizowaniem terapii szokowych, wiec kto wie.
  • opiump 26.03.19, 18:40
    powiedziała sekretarka matrixa :D
  • ada_ww 26.03.19, 18:45
    opiump napisał(a):

> powiedziała sekretarka matrixa :D

I bedzie sie tak smiac niczym pacynka na sznurku w kolko ta literke d z kropkami wypisujac.
    Tak, jasne, ze jestem sekretarka, podobnie jak i kiedys zdaje sie Ziemiomorze byla sekretarka Rybologa, o co ty jako dawna Xy2 sie najbardziej pienilas i obrazalas tu kazdego z forumowiczow.
  • ada_ww 26.03.19, 18:59
    Juz pewnie w tej glowce psychopatka kreowala sobie wizje spektaklu- "terapii", gdzie bedzie ktos musial przychodzic w roli Anki z poklutymi zylami i przesuszonym nosem od amfetaminy, z podpuchnietymi oczami, a ta ze bedzie patrzec z wyzszoscia udajac litosciwa i empatyczna duszyczke.
  • opiump 26.03.19, 19:02
    dokładnie - właśnie uświadomiłam sobie. Z kim ja dyskutuję ?
  • kod_matrixa 26.03.19, 19:40
    Opium jest bardzo fajna. A te bluzgi to tylko takie kolce ochronne, jak powiedziała jej tłumaczka z polskiego na nasze. ;)

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 26.03.19, 20:34
    kod_matrixa napisał:

> Opium jest bardzo fajna. A te bluzgi to tylko takie kolce ochronne, jak powiedz
    > iała jej tłumaczka z polskiego na nasze. ;)
    >

Tak, to tylko ochronne kolce, wewnatrz jest empatyczna mimoza ukrywajaca swoja prawdziwa wrazliwosc przed calym swiatem:)
    Ale takie fajne maja sie dobrze. Pamietam sasiadow z poprzedniego mojego sasiedztwa. Sasiad byl wyjatkowym lekkoduchem ze sklonnosciami do uzywek, sasiadka byla bardzo powazna osoba i zrownowazona, mieli ze soba dzieci. Sasiad znalazl sobie dziewuche, ktora no identycznie zachowywala sie niczym na forum Opium, ktora tez miala meza, czy tez narzeczonego, nie istotne. Sasiadka wziela rozwod i wyprowadzila sie razem z dziecmi pozostajac jednak w przyzwoitym kontakcie z sasiadem. Sasiad tym sie specjalnie nie przejal, ale z dziewczyny nie zrezygnowal zatrudniajac u siebie w firmie jej rogacza meza. Rogacz szczesliwy dla niego pracowal, czul sie kims waznym, wyjatkowym. Dziewucha wiedzac, ze kochanek jest na odpowiednim stanowisku zaczela go namawiac do czynow, podobnie jak na forum Opium, czyny te byly oczywiscie spoza prawa. I co? Fajna sie smieje, chodza z mezem za raczke do sklepu, a ten dawny sasiad ma papiery kryminala, co prawda nie siedzi, ale dobrali sie do niego. I tak zaplacil lekkoduch za taka fajna, rozrywkowa dame. Tylko sasiadka ma zal, ze to co on robi moze odbic sie na jego dzieciach, opinia rozchodzi sie szybko.
  • kod_matrixa 26.03.19, 21:16
    Opiump powinna zostać mentalistą. Potrafi czytać ludzkie myśli, a nawet wie jakie kto ma winy. ;)

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 27.03.19, 10:17
    Obniżanie poprzeczek nie musi oznaczać obojętności na zło, patologię, konformizm, podłość, ludzką krzywdę, wykorzystywanie innych, oszukiwanie ich, kradzież czy wyłudzanie pieniędzy od innych jak w przypadku tego wątku ze sklepem i doradcami klientów, we wielu konkretnych sytuacjach.

Psychologia, a raczej psychoterapeuci zaczynają dokonywać pewnego relatywizmu i usprawiedliwiać ludzkie zachowania w patologicznym systemie.

Nie uwzględniają jednak różnych standardów etycznych u różnych jednostek. Dla jednego przystosowanie się będzie czymś naturalnym dla drugiego (który posłucha takich rad) może poczynić znacznie większe szkody po pewnym czasie i odcisnąć swoje piętno na sumieniu/wartościach etycznych.

Zachowania poszczególnej jednostki przenikają się z zachowaniem stada i interferują ze sobą. To ciągły i bardzo złożony proces, którego psychologia nie ogarnia, idzie na skróty, dokonuje relatywistycznych zabiegów i popada w mnóstwo pułapek poznawczych.

--
    Zygmunt Freud:

• afq 27.03.19, 10:35
    matrix

w kontekscie poprzeczek
    pisałem o nich wczesniej, ale miałem na myśli poprzeczke zawieszaną samemu sobie
    w zakresie załozonych celów do osiągnięcia oraz w tym jak szybko i jak wspaniale mam je osiagać
    nie tylko jak wspaniałe maja być one same w sobie... chore akcje to były :-)

reakcja na patologie, zło itd to nie kwestia poprzeczki tylko wpojonej moralności mi się wydaje
    i tego czy mamy skłonność do jej łamania czy nie, czy usprawiedliwiamy to sobie potem czy nie itd

to dwie rózne na moje oko kwestie
    jeśli trwanie przy moralnych wg mojego systemu postawach miało byc kwestia poprzeczki ktrórą sobie wieszam
    to bym pomyslał że coś jest nie tak ze mna i z moim systemem

p.s.
    nie spotkałem się na moich sesjach z relatywizowaniem czy usprawiedliwianiem czegokolwiek ze strony terapeuty
    a raczej na skutek pracy na sesjach przyznałem ze wielokrotnie byłem chujem i że łamałem wiele reguł, na rozmaitych polach i nie było dla tego usprawiedliwienia, żyłem w chory sposób ale to nie usprawiedliwia i jesli cos mi wpojono w ramach terapii to to, że to ja odpowiadam za to co robie, a jesli cos jest chujowe to jest chujowe i należy ponieść konsekwencje.
    to niby oczywiste, ale dla uzaleznionego umysłu wcale takie nie jest, uwierz :-) terapia to przywróciła do porządku

p.s.2
    znam twój stosunek do terapii, nie musisz mi tego naświetlać ponownie, pisze tylko jak to wygląda z perspektywy pacjenta na terapii.. ten rzekomy relatywizm i usprawiedliwianie

--
  • kod_matrixa 27.03.19, 10:45
    Afq ja nie odnoszę się do Twojego kontekstu, a bardziej ogólnie, do pewnych tendencji czy filozofii pokutujących w psychologii i mających pewne przełożenie na postawy psychoterapeutów w kontakcie z ludźmi.

Daje się tam wyczuć pewne ciśnienie na wyższość wszelkiej maści socjalizacji nad nie tyle indywidualizmem, co pewną synergią obu tych elementów.

Miałem doczynienia z pewnymi prelekcjami wykładowców akademickich, choćby w Komorowie.

--
    Zygmunt Freud:

• kod_matrixa 27.03.19, 10:51
    To są takie niuansu, których możesz nie wyłapać bezpośrednio z terapii. Dopiero mając jakiś szerszy pogląd w tych kwestiach.

Wystarczy wspomnieć, że wiele elementów, a nawet pewne podstawy, nazwijmy to naukowe, są bardzo mgliste, często niespójne, niepoparte mocną empirią i bardzo zmienne w czasie, co czyni je niezwykle niestabilnymi i wątpliwymi w sensie naukowym we wielu obszarach.

--
    Zygmunt Freud:

• afq 27.03.19, 11:05
    bardzo ogólnie piszesz, ciężko się odnieść
    ale mniejsza z tym

zapewne trafiają się zapaleńcy którzy szerzą jakieś swoje wizje, nawet jesli to profesorowie

co do wyłapywania na sesji niuansów
    tu nie ma mowy o niuansach, nie ma miejsca na dwuznaczności, niejasności, podteksty
    przynajmniej w tym co mi przyszło robić i jak

obraz jest prosty jaki mam teraz przed oczami
    każda decyzja, każdy krok jest moja decyzją i moja odpowiedzialnością

kiedyś mielismy wymiane zdań nt wpływu dzieciństwa na skłonność do uzależnień
    ja uwazam ze jest ty mówisz ze to bzdura, ale nie o to chodzi
    widziałeś w tym sposób na usprawiedliwianie picia/ćpania/grania
    nie.. tu chodziło tylko o poznanie mechanizmów które mogą człowieka pchać w pętle uzależnienia
    ale za każdym razem kiedy miałbym sięgnąć po używkę.. to za każdym razem jest moja decyzja, moją porażka, konsekwencje mojego błędu czy mojej słabości... MOJEJ

to tyle wynika z terapii w moim wypadku

tu czarne jest czarne matrix

gdyby tak sięgnąć po filozofię AA
    tu masz rozpoznać krzywdy jakie wyrządziłeś i ZADOŚĆUCZYNIĆ

podobnie brzmi
    tym bardziej że w ramach terapii również wiele kwestii pozałatwiać musiałem
    i nie chodzi o to że terapeuta mi kazał, JA.. musiałem

--
  • afq 27.03.19, 11:09
    i tak samo jest z całą resztą rzeczy

jesli coś złego wyrządzę sobie czy komuś czy całemu światu..
    to to są moje kroki moje czyny moje grzechy moja odpowiedzialność

--
  • kod_matrixa 27.03.19, 11:42
    Afq być może Ty tego nie wyłapiesz ze względu na specyfikę swojej terapii, dlatego nie ma co drążyć tematu z Twojej perspektywy.

Ten wykładowca, o którym mówiłem, człowiek z tytułem doktora twierdził, że lepiej jak człowiek jest w grupie nawet gdyby był kopany niż pozostał sam.

To dobrze koresponduje z postawą psychoterapeutów m in w przypadku Ady, gdzie podczas "terapii" była wraz z innymi gnojona przez jakąś psychopatkę przy bierności psychoterapeutów.

Nie wynika to tyle z ich obojętności na zło, co z pewnych deficytów krytycznego myślenia. Jest to niestety dość powszechną postawą w tym środowisku, a nie zjawiskiem efemerycznym jak, niektórzy tego chcą.

Koresponduje to również z wieloma uwagami dr Tomasza Witkowskiego i nie tylko jego. Nie chcę tu wyjść na jakiegoś bufona, ale wprawny umysł naprawdę to wychwyci.

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 27.03.19, 11:53
    Tak sie zastanawiam Matrix po tym poscie, co moze kierowac ludzmi, ze sa az tacy podli dla innych. Dlaczego ta kobieta odnajdywala przyjemnosc w ich gnebieniu. Nie byla ani brzydka, nie pochodzila z patologicznej rodziny, na tej terapii byl syn jednej pielegniarki, ktory sie nia zachwycal, byla tez jej ciotka, zdaje sie bratowa ojca, ktora ja doslownie zaglaskiwala niczym kota.
  • kod_matrixa 27.03.19, 11:59
    Ada, cóż, ludzie mają odchyły. Tak było od zawsze.

Gorzej jeśli za leczenie tych odchyłów bierze się dziedzina aspirująca do miana nauki z jej równie naukową kadrą. Wówczas takie odchyły nie dość, że się nie redukują, to jeszcze nakładają się na siebie i multiplikują.

--
    Zygmunt Freud:

• ada_ww 27.03.19, 12:08
    kod_matrixa napisał:

> Ada, cóż, ludzie mają odchyły. Tak było od zawsze.

Oczywiscie, ale te odchyly sa czyms spowodowane. Moze tak kobieta byla nauczona tak, ze jak czegos od rodzicow nie dostala, to szla wlasnie do tej ciotki. Moze gdy rodzice ja skrytykowali, szla z placzem do tej ciotki, a ta ja wyglaskala. Pisalam o przykladzie wnuczki pani Zeni, ktorej rodzice nie kupowali drogich, francuskich ciuchow, to przychodzila je ukrasc pod pretekstem udawania dobrej znajomej, czy zachwycania sie czyims dzieckiem.

>
    > Gorzej jeśli za leczenie tych odchyłów bierze się dziedzina aspirująca do miana
    > nauki z jej równie naukową kadrą. Wówczas takie odchyły nie dość, że się nie r
    > edukują, to jeszcze nakładają się na siebie i multiplikują.
    >
    To akurat prawda, bo ta osoba nie potrzebowala zadnej terapii, ona tam potrzebowala ludzi po to, zeby sie nad nimi psychicznie poznecac i pokazac patrzcie jaka to ja wspaniala, a jacy to wy beznadziejni.
  • mona.blue 27.03.19, 15:18
    Ja też nie rozumiem przyczyn ludzkiej podłości.

--
  • opiump 27.03.19, 15:29
    Twoja obojętność :D daje prawo zaistnieć :)
    Nie zmienisz całego świata to fakt o dobra i bardzo empatyczna monia :D
  • ada_ww 27.03.19, 17:11
    mona.blue napisała:

> Ja też nie rozumiem przyczyn ludzkiej podłości.
    >
    Pewnie znajac Ciebie, jak sie zaczniej bardziej temu przygladac, to znajdziesz, mnie sie nie chce:)
    Ja tez nie rozumiem.
  • ada_ww 27.03.19, 17:40
    Zaczniesz sie przygladac mialam na mysli
  • afq 27.03.19, 12:01
    kod_matrixa napisał:

> Afq być może Ty tego nie wyłapiesz ze względu na specyfikę swojej terapii, dlat
    > ego nie ma co drążyć tematu z Twojej perspektywy.

byc moze moja teraapia jest specyficzna
    nawet na pewno jest, ale czy odmienna w tym aspekcie o którym mowa? nie wiem

> Ten wykładowca, o którym mówiłem, człowiek z tytułem doktora twierdził, że lepi
    > ej jak człowiek jest w grupie nawet gdyby był kopany niż pozostał sam.

musze przyznac ze co do zasady.. lepiej jest byc w jakies grupie niz byc osamotnionym
    i jest to dość powszechna naturalna potrzeba ludzi, pomijając przypadki osób które są samotnikami i tak jest im lepiej

czy warto to robic za cene kopania? no to juz bardzo indywidualna sprawa
    jedni nie chca jej ponosic, inni potrafią oddac, jeszcze inni pozostana w grupie choc beda wbijani pod podłoge i to juz jest złe
    to co przytaczasz albo wyrwałes nieco z kontekstu albo profesor jest nie tegesz jesli to i tylko to w tej kwestii powiedział

--
  • kod_matrixa 27.03.19, 13:17
    to co przytaczasz albo wyrwałes nieco z kontekstu albo profesor jest nie tegesz jesli to i tylko to w tej kwestii powiedział

Afq, mi wystarczą pewne fakty, jak te z "terapią" Ady. To co usłyszałem też doskonale wiem. Nie Ty pierwszy próbujesz racjonalizować rzeczy, które widoczne są jako szkodliwe już gołym okiem i nie bronią się ostrymi kryteriami naukowymi, lecz tzw. "na wiarę".

--
    Zygmunt Freud:

• afq 27.03.19, 13:28
    niczego nie racjonalizuje
    napisalem tylko ze albo wyrwales albo profesor jest głabem

jak rozumiem niczego nie wyrywałeś

--
  • opiump 27.03.19, 13:29
    a nie przypadkiem biegły sądowy ?
  • afq 27.03.19, 19:45
    no mówiłem opiump ze kłamiesz z tym żegnaniem sie :-)

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka