27.03.19, 20:05
opiump...dziecino..

skoro juz nikt sie nie wkurza przez twoje wyzwiska
to szukasz innego sposobu skupienia na sobie uwagi? złości?
o moj boże, a mówiłem ci, jestes przed nami naga ze swoimi podchodami

wklejaj wielkie i puste posty dalej
za kazdym razem tylko potwierdzasz to kim jestes i co próbujesz robić :-)

nie wiem czy wiesz.. ale tego posta nie zasłonisz swoim pustym dlugim wpisem,
on zawsze będzie na wierzchu

--
cokolwiek mówię, nie oczekuję, że się ze mną zgodzisz
Edytor zaawansowany
  • afq 27.03.19, 20:06
    dla jasności
    wszystkie twoje takie posty zgłosiłem adminowi
    zgłoszen pewnie bedzie wiecej
    i skonczy sie banem dla ciebie

--
  • yadaxad 27.03.19, 20:15
    Już od najnowszego idzie.
  • opiump 27.03.19, 20:17
    zgadłeś :) kredki dla Ciebie :)

• opiump 27.03.19, 20:23
    .

.

..

.
  • yadaxad 27.03.19, 20:41
    <>
  • afq 27.03.19, 20:46
    mam dla ciebie opium wiadomosc
    jest taka opcja w ustawieniach kazdego konta
    mozna wyłączyc cie i twoje posty tak, ze są totalnie niewidoczne
    wlasnie to sprawdzilem
    i mam czysciutkie wątki
    bez twoich bialych plam

--
  • afq 27.03.19, 20:47
    także tego.. nie dziw sie jesli nie bede ci opiump odpisywac
    ja cie juz po prostu nie widze

--
  • opiump 27.03.19, 20:49
    ...

..

.

.
  • afq 27.03.19, 20:57
    to zdecydowanie fajna opcja.. dopisac twoj nick opium w ustawieniach konta do listy nieprzyjaciół
    i wyłączyć wyswietlanie twoich postów

widze ze ilosc postów w wątkach sie zmienia i godzina ostatniego wpisu
    ale jak zaglądam to sie okazuje ze nic nowego nie widze
    tzn ze to ty tam wpisujesz ale ni huhu.. nie widze cie :-)
    wszystko dalej czyste :-) to działa :-)

życzę miłego kipienia opiump :-)

--
  • opiump 27.03.19, 21:00
    .

..

..

.
  • ada_ww 28.03.19, 00:08
    Wiesz, juz lepiej porozmawiac o tym, jak w 2013 roku swietowali lojalisci Krolowej Elzbiety zwyciestwo protestantow nad katolikami w Belfascie, zamiast o Opiump i ze ktos ja zabanowal. Przeciez administracja nie reaguje, pewnie dostala czasowego bana i polozyla sie spac, bo nie ma co robic.
  • mona.blue 28.03.19, 00:14
    Ciekawe, że dopiero teraz administracja zareagowała, jesli naprawdę zareagowała.

--
    inspiracjemoje.blogspot.com/
    inspiracjepsychologiczne.blogspot.com
  • ada_ww 28.03.19, 00:25
    mona.blue napisała:

> Ciekawe, że dopiero teraz administracja zareagowała, jesli naprawdę zareagowała
    > .
    >
    Juz z tymi kropkami i przewijana cala strona to bylo przegiecie, taki trolling na maksa, zupelnie absurdalny, zeby tylko wkurzyc ludzi. Dlatego wspomnialam o Belfascie, bo kiedys zdaje sie pisala o tym, ze z forum zrobi drugo Belfast:)
    Moze w koncu ktos zareagowal.
  • afq 28.03.19, 01:07
    ja tam ją zablokowałem i nie oglądałem tego syfu na ekranie
    jak ja blokowałem to zauwazylem ze juz mam na liscie blokowanych niejaką aaleksiss
    czyli zdaje sie juz drugi raz opiump zablokowałem

--
  • ada_ww 28.03.19, 10:42
    Chyba mialam racje, ze dostala bana czasowego, bo dzis z rana pod postem Heraklesa znow postawila kropke. Ta kobieta szuka na forum kogos, na kim chce sie zemscic i do kopac, jednak ona strzela na oslep. Ja jej na przyklad nigdy nie skrzywdzilam, przeciez to nie ja bylam osoba, ktora nie podala jej znieczulenia, gdy cierpiala w bolach, a to mnie wyzywala od kurew i szmat. Podobnie z pisaniem o tej Ance, ilu ludzi przez lata dalo sie nabrac, ze jest to osoba z nalogami, chora, potrzebujaca pomocy, dotknieta patologia. A co sie okazalo, ze jest to troll, ktory w taki wlasnie sposob wysmiewa inna kobiete, ktora prawdopodobnie ma wiecej dzieci i ktora uwaza za glupia, patologiczna, ktorej prawdopodobnie nienawidzi i jej matki. Byc moze ci ludzie zrobili jej krzywde, jednak nie powinna wyzywac sie nie forumowiczach, ktorzy nic z tym wspolnego nie maja.
  • afq 28.03.19, 10:48
    Ada

ale tu nie ma sie co tłumaczyc, wszyscy wiedza ze nic jej nie zrobiłas
    jak kazdy tutaj
    i jak kazdy obrywałas

a kropki niech se stawia
    ja tego juz i tak nie widze
    dla mnie jej w ogole nie ma
    a jak zacznie wywijac znowu to pewnie dostanie lepszego bana

--
  • ada_ww 28.03.19, 10:55
    Czemu jak jej sie nudzi nie zalozy jakiegos watku na temat, ktory ja interesuje, czy nie wypowie sie bez zlosliwosci. Porachunki, jezeli takie ma zalatwia sie w inny sposob, a nie na forum. Poza tym robi blad, bo gdy osoby, na ktorych chce sie zemscic ja czytaja, to wiedza o tym, ze w razie czego musza zabezpieczyc sie przed konsekwencjami, wiec jej plan tym bardziej jest upadly.
  • afq 28.03.19, 11:01
    Ada

bo jej nie obchodzi nic innego jak pojezdzic po ludziach
    kto by tam w jej wątek wchodzil?
    zeby dobrowolnie w łeb brac?

no tak ma, nie ma co szukac tu wyjasnienia
    in pisała ze opiump ma swego rodzaju kolce ochronne
    pewnie tak, ale zdecydowanie wyrosły jej na mózgu
    kto wie, moze nawet całkiem dosłownie

--
  • ada_ww 28.03.19, 11:11
    To jest dzialalnosc trollowska, ktora ma tu miejsce od mw. 15 lat. Byly okresy, ze trollowala mniej, jednak wtedy dowalala ludziom w inny sposob, moze nie az tak brutalny, jak tej, z ktorej zrobila sobie "Anke". Ze mnie tez probowala robic taka, ktora myje glowe raz w tygodniu, chodzi nieuczesana, w makijazu robionym raz na tydzien, co ma syf w domu, brudny kibel i lazienke. Jednak to bylo i tak nic w porownaniu z kreacja tej Anki:)
  • afq 28.03.19, 11:16
    no to sama widzisz
    co tu do rozmyslania
    powaliło kobite i to sie rozwija

nie ma sie co w dyskusje wdawac
    mozna współczuc bo to pewnie na jakims dziwnym tle jej sie dzieje
    ale nikt tu jej nie pomoze, nikt tu nie sprawi ze sie zajmie czyms sensownym
    kazda proba kontaktu owocuje wylaniem pomyj na glowe
    wiec ja dziekuje i to jedyna mądra rzecz jaką mozna zrobic - skasowac

--
  • ada_ww 28.03.19, 11:25
    Gdy ja napisalam, ze jest to ten sam, nadworny troll, ktory tu pisal jako xy2 zaczynajac, pozniej psychopata z borderline- ten nick mial na celu nic innego, jak przeciez tylko wysmiewanie osob dotknietych tym zaburzeniem. Przeciez chodzila po psychiatrach po to, zeby tych ludzi obserwowac, a pozniej wypisywac na forum swoje wnioski.
    forum.gazeta.pl/forum/w,210,23783902,23783902,Urodzeni_pod_szczesliwa_gwiazda_.html#p23798000
    Pozniej dziwila sie, ze u psychiatry znalazla sie taka, ktora ubierala peruke rozowa, podarte rajtuzy, siadala kolo niej w poczekalni i udawala prostytutke. Pewnie byla to ktoras z forumowiczek. Byl czas, ze dotarli skad ona pochodzi i co robi. Nie bylo tak zadnej patologii, dziewucha ma ukonczone studia, rodzice pracowali na stanowiskach kierowniczych, niczego jej w domu nie brakowalo, byla byc moze ofioara nadopiekunczosci rodzicow i gdy ci rodzice przestali dawac pieniadze na rozrywki i kazali samej wziac sie za prace, wylewala zale na forum trollujac.
  • afq 28.03.19, 11:29
    otóż prawie na pewno czegoś jej w domu brakowało :-)

czyjejś uwagi może?

--
  • afq 28.03.19, 11:31
    a moze to tylko jakies natręctwa
    nie wiem i nie bede sie zastanawiac nawet

i tak w moich oczach mistrza ma rybka co w matrixie terapeutę widziała :-D

--
  • ada_ww 28.03.19, 11:36
    Tak samo jak byl czas, ze pisala o palestynskich komandosach i zolnierzach z Belfastu pracujacych zdaje sie dla instytucji, ktora nazywa sie IRNA. Tylko wiedziala, ze dzwonia, lecz w ktorym kosciele, to juz nie, bo akurat IRNA zdaje sie ze z Belfastem nic wpolnego nie ma, lecz jest to iranska agencja prasowa:)
  • afq 28.03.19, 11:38
    :-D

--
  • ada_ww 28.03.19, 11:45
    Mozna sie smiac, ale takie byly czasy. Wydaje mi sie, ze ona chciala sie koniecznie wyzyc na tej ciotce, ktora powiedziala, ze nie jest zadnym towarzystwem dla jej corki. Bluznila wedy przeokrutnie i pisala o nadejsciu palestynskich komandosow i "ajatollaszkow" ktorzy mieli za zadanie zrobic tej kobiecie "z dupy jesien sredniowiecza". Nie wiem, co sie tam musialo wydarzyc, ze zaczela siegac Bliskiego Wschodu. Moze sponsorowala bojownikow ISIS, zeby pogonic niekochana ciotke;)
  • ada_ww 28.03.19, 12:05
    I tak sobie pomyslalam, ze ona tak naprawde sama sie marnuje. Bo na przyklad o tym Bliskim Wschodzie miala faktycznie jakas tam wiedze (ktora tez oczywiscie wykorzystywala jako Bardotka zachwalajac trollowsko poligamie), byc moze nawet tam byla, bo w poczatkach swojej dzialalnosci nie wspominala o zadnych patologiach, tylko ze tato pracuje z jakims Palestynczykiem czy tez Iranczykiem przy jakichs ogromnych inwestycjach budowlanych na centa handlowe. Mnie to zwisa akurat i powiewa, ale czasem szkoda ludzi, ktorzy maja wyksztalcenie, rodzinne doswiadczenia, ktore moze wykorzystac z powodzeniem, a skupia sie na takim bezsensownym trollingu.
  • mona.blue 28.03.19, 12:18
    ada_ww napisał(a):

> I tak sobie pomyslalam, ze ona tak naprawde sama sie marnuje. Bo na przyklad o
    > tym Bliskim Wschodzie miala faktycznie jakas tam wiedze (ktora tez oczywiscie w
    > ykorzystywala jako Bardotka zachwalajac trollowsko poligamie), byc moze nawet t
    > am byla, bo w poczatkach swojej dzialalnosci nie wspominala o zadnych patologia
    > ch, tylko ze tato pracuje z jakims Palestynczykiem czy tez Iranczykiem przy jak
    > ichs ogromnych inwestycjach budowlanych na centa handlowe. Mnie to zwisa akurat
    > i powiewa, ale czasem szkoda ludzi, ktorzy maja wyksztalcenie, rodzinne doswia
    > dczenia, ktore moze wykorzystac z powodzeniem, a skupia sie na takim bezsensown
    > ym trollingu.

To dużo faktycznie o niej wiesz :) Bardotke też pamiętam, ale nie wiedziałam, że to też ona. I dziwi mnie, to co napisałaś o niej, że ma wykształcenie i potencjał do całkiem normalnego i dobrego życia, a robi faktycznie takie bezsensowne i podle rzeczy.

--
  • ada_ww 28.03.19, 12:23
    Mona, nie czarujmy sie, wbrew pozorom nie jestesmy w necie az tacy anonimowi, szczegolnie ktos, kto swoim trollingiem wzburzyl polowe forow Gazety.
  • mona.blue 28.03.19, 12:46
    Nie myślałam w sumie, że tak łatwo zidentyfikować kogoś z forum, to chyba przy pomocy administracji?

--
  • ada_ww 28.03.19, 12:48
    mona.blue napisała:

> Nie myślałam w sumie, że tak łatwo zidentyfikować kogoś z forum, to chyba przy
    > pomocy administracji?
    >

Ja nie wiem, jak sie to robi.
  • mona.blue 28.03.19, 12:52
    ada_ww napisał(a):

> mona.blue napisała:
    >
    > > Nie myślałam w sumie, że tak łatwo zidentyfikować kogoś z forum, to chyba
    > przy
    > > pomocy administracji?
    > >
    >
    > Ja nie wiem, jak sie to robi.

Ja też nie :)

--
  • mona.blue 28.03.19, 12:13
    ada_ww napisał(a):

> To jest dzialalnosc trollowska, ktora ma tu miejsce od mw. 15 lat. Byly okresy,
    > ze trollowala mniej, jednak wtedy dowalala ludziom w inny sposob, moze nie az
    > tak brutalny, jak tej, z ktorej zrobila sobie "Anke". Ze mnie tez probowala rob
    > ic taka, ktora myje glowe raz w tygodniu, chodzi nieuczesana, w makijazu robion
    > ym raz na tydzien, co ma syf w domu, brudny kibel i lazienke. Jednak to bylo i
    > tak nic w porownaniu z kreacja tej Anki:)

W tym wszystkim najbardziej mnie dziwi, że robi to już od 15 lat, jak piszesz i do tej pory nie zmądrzała.

--
  • ada_ww 28.03.19, 12:17
    Mona, charakteru nie zmienisz, juz taka jest i faktycznie pozostaje tylko nie reagowac, jezeli administracji trolling nie przeszkadza. A jak faktycznie ma jakies porachunki, to nie powinna zalatwiac ich w taki sposob.
  • mona.blue 28.03.19, 12:20
    Wydaje mi się, że charakter można zmienić, pracując nad sobą, ale tak do końca to nie jestem tego pewna. Ja osobiście staram się faktycznie nie reagować, szkoda mi czasu i nerwów.

--
  • mona.blue 28.03.19, 12:22
    I dziwię się, że administracji nie przeszkadza taki troll, tym bardziej, że to trwa już tyle lat. Chyba, że faktycznie ma jakies dojścia, jak ktoś tu wspominał.

--
  • ada_ww 28.03.19, 12:45
    mona.blue napisała:

> I dziwię się, że administracji nie przeszkadza taki troll, tym bardziej, że to
    > trwa już tyle lat. Chyba, że faktycznie ma jakies dojścia, jak ktoś tu wspominał.
    >

Ja tam nic nie wiem, chociaz mogloby sie wydawac, ze ja znam i ze jest wnuczka wspominanejj przeze mnie pani Zeni, ktora do mnie dzwonila mowiac, ze o mnie pyta i weszy. Osobowosciowo pasowalaby pod ta wlasnie dame, ale nie jest tak, nie znam jej, ale wiem, ze z uwagi na trolling byli tacy, ktorzy zaiteresowali sie coz to jest za osoba.
  • mona.blue 28.03.19, 12:48
    Nie dziwię się :) Tylko chyba nie tak prosto kogoś z forum zidentyfikować.

--
  • ada_ww 28.03.19, 12:50
    Nie mam pojecia o metodach identyfikowania ludzi na forum. Gdy istnieje koniecznosc, ma takie prawo policja, ktora napewno byla powiadomiona po tym, jak pojawialy sie teksty o patologii i o Ance. Policja pewnie to zidentyfikowala i powiadomila, ze to troll, ktory pisze takie rzeczy, gdy wypije kilka piw.
  • mona.blue 28.03.19, 12:53
    Aaa, możliwe, jeżeli tylko policja interweniuje w takich sprawach.

--
  • ada_ww 28.03.19, 13:01
    mona.blue napisała:

> Aaa, możliwe, jeżeli tylko policja interweniuje w takich sprawach.
    >

Zglaszane to bylo na pewno, gdyz forum, to nie tylko stali bywalcy, ktorzy pisza tu codziennie, ale takze cale mnostwo osob, ktore to czytaja i ktore faktycznie mogly wierzyc, ze to osba z problemami patologii rodzinnej, po szkole kolejowej, ktora ledwie co skonczyla, z nalogami, z depresja. Te osoby nie maja pojecia, ze jest to troll, ktory tym razem przyjal sobie taka, a nie inna kreacje, zeby komus ewidentnie dokopac, wysmiac rodziny wielodzietne etc. Dlatego podejrzewam, ze policja to sprawdzila i zwyczajnie kazala to olac, bo jak troll wypije kilka piw, to idzie do klawiatury.
  • mona.blue 28.03.19, 13:14
    Nie rozumiem, jak ktoś może tak trollować, no chyba że faktycznie żeby kogoś wyśmiać, upokorzyć i komuś dowalić. Ale przez tyle lat?

--
  • ada_ww 28.03.19, 13:22
    mona.blue napisała:

> Nie rozumiem, jak ktoś może tak trollować, no chyba że faktycznie żeby kogoś wy
    > śmiać, upokorzyć i komuś dowalić. Ale przez tyle lat?
    >

Nie chce mi sie tego dociekac, bo kreacje, w ktorym mnie wysmiewala i dowalala mi, to jest tak naprawde kropla w morzu. Nie wiem, co ci ludzie jej zrobili i jaki ma naprawde cel tego trollingu. W zyciu jednak roznie bywa, bo sama widzialam przyklad kobiet polaczonych ze soba rodzinnie, o ktorych wspominalam wczoraj. Mialy ze soba konflikty, mediatorow i sedziow, pewnie i kibicow. I w rzeczywistosci ta, co zachowywala sie bezczelnie jak Opiump tak naprawde byla owieczka na tle tej, z ktorej robili skromna, swieta i wiecznie uczaca sie, bo tamta byla zwyczajnie niebezpieczna.
  • mona.blue 28.03.19, 11:48
    afq napisał:

> ja tam ją zablokowałem i nie oglądałem tego syfu na ekranie
    > jak ja blokowałem to zauwazylem ze juz mam na liscie blokowanych niejaką aalek
    > siss
    > czyli zdaje sie juz drugi raz opiump zablokowałem
    >
    tak, dokładnie :)

--
  • mona.blue 28.03.19, 11:49
    Ja jak do tej pory oznaczałam tylko przyjaciół na zielono i nieprzyjaciół na szaro :)

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka