Dodaj do ulubionych

Wesele, partnerka idzie beze mnie...

28.04.19, 17:09
Krotko bo rozwodzic mi sie nie chce:

Jestem z partnerka 10 lat. Jedna z jej kolezanek wyprawia wesele. Partnerka mowi mi ze bedzie to wesele bez partnerow. Bierze moje auto I jedzie odebrac kolezanki. Jada na wesele. Na weselu okazuje sie ze wszyscy sa z partnerkami/ami tylko nie ja (no chyba ze nie wiem ze z kims byla). W trakcie wesela dzwoni i mowi ze jest ok, ze wlasnie chlopak jej kolezanki powiedzial to a innej co innego.
Po powrocie pytam, ze to mialo byc ponoc wesele bez partnerow. Ona: No ja tez tak myslalam, bylam zaskoczona ze wiozlam dwie pary I siebie….

Rozwod?
Edytor zaawansowany
  • afq 28.04.19, 19:12
    mam mieszane wrazenia

1. nigdy nie slyszalem o weselu bez osób towarzyszących, no ale moze tak bywa?
    2. moze para młoda cie nie lubi?
    3. moze twoja partnerka cos zle zrozumiala? dostała tradycyjne zaproszenie? na którym ona jest zapraszana a nie wy?
    4. oczekiwałbym wyjaśnień
    5. jesli to nieporozumienie to zaraz rozwód?
    6. a może chciała tam pójść z kims innym?
    7. inne poszlaki wskazujace na romans?

mam za wiele wizji na ten temat
    ale sytuacja dziwna

--
    cokolwiek mówię, nie oczekuję, że się ze mną zgodzisz
  • yadaxad 28.04.19, 19:24
    To raczej nie problem wesela, ale jak rozwód, to każdy pretekst dobry.
  • my_little_own 29.04.19, 18:30
    Nie pytaj nas , czy rozwód, sam znasz swoją partnerkę najlepiej.

Ale, dziwna ta sytuacja swoją drogą, komunikacja u Was chyba kuleje. Być moze ona chce się wymiksować z tej relacji
  • yadaxad 29.04.19, 18:53
    A może przewidywała zachowanie, na które nie miała ochoty.
  • afq 29.04.19, 21:39
    a to ciekawa uwaga i moze miec sens rzeczywiscie
    chyba rozumiem do czego zmierzasz

--
    cokolwiek mówię, nie oczekuję, że się ze mną zgodzisz
  • my_little_own 05.05.19, 22:43
    a to tak mogło być, ale po co być ze sobą ?
  • jhet 03.05.19, 15:08
    Jakby nie można było szczerze z partnerką porozmawiać... I wszystko wyjaśnić, opisać swoje uczucia itp. Komunikacja w związku to podstawa.

--
    Ankieta dla wegetarian! Pomóż mi w badaniach :) A tutaj dla nie-wegetarian Dziękuję!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.