Dodaj do ulubionych

Co to jest szczęście?

10.05.19, 16:55
Co myślicie o szczęściu? Czy jest możliwe do osiągnięcia? A moze to tylko iluzja?
Edytor zaawansowany
  • afq 10.05.19, 17:04
    jestem przeszczęśliwy kiedy moja żona raz na jakiś czas zaserwuje mi golonke w kapuście :-)
    maaatkokochana.. na prawde nawet łzy wzruszenia mi sie kręcą, bez kitu :-)

a tak serio [tzn tamto tez bylo serio] oczywiście że to żadna iluzja
    i jest mozliwe do osiągnięcia
    problem tylko w tym, że czasem mamy jakieś nieosiągalne i wydumane oczekiwania
    czasem wręcz nieosiągalne własnie
    ..zapominając o najprostrzych rzeczach, bardzo zwykłych, które też cieszą

szczęście to dla mnie.. brak frustracji niepowodzeniami, zadowolenie kazdego dnia
    poczucie bezpieczenstwa, wynikające nie tylko z tego co jest we mnie ale i z poczucia ze mam wokol mnie właściwych ludzi
    wiele drobiazgów składa sie na wielkie szczęście :-)

to tak po mojemu

--
    cokolwiek mówię, nie oczekuję, że się ze mną zgodzisz
  • ada_ww 10.05.19, 17:46
    afq napisał:

Afq,

Oktisek vel dawny Komandos (tak mysle) mial racje co do tego, co piszesz. Wieje wiocha a w tym poscie tak powialo, ze az mdli:)

www.youtube.com/watch?v=LM3GWucpkcc
    Ps. zastanawiam sie w jaki sposob Matrix kopiuje wszystko a mnie wolno tylko fragmenty wypowiedzi.
  • mona.blue 10.05.19, 17:53
    ada_ww napisał(a):

> Ps. zastanawiam sie w jaki sposob Matrix kopiuje wszystko a mnie wolno tylko fr
    > agmenty wypowiedzi.

Tez się nad tym zastanawiałam.

--
    inspiracjemoje.blogspot.com/
    inspiracjepsychologiczne.blogspot.com
  • mona.blue 10.05.19, 17:57
    afq napisał:

> jestem przeszczęśliwy kiedy moja żona raz na jakiś czas zaserwuje mi golonke w
    > kapuście :-)
    > maaatkokochana.. na prawde nawet łzy wzruszenia mi sie kręcą, bez kitu :-)
    >
    > a tak serio [tzn tamto tez bylo serio] oczywiście że to żadna iluzja
    > i jest mozliwe do osiągnięcia
    > problem tylko w tym, że czasem mamy jakieś nieosiągalne i wydumane oczekiwania
    > czasem wręcz nieosiągalne własnie
    > ..zapominając o najprostrzych rzeczach, bardzo zwykłych, które też cieszą
    >
    > szczęście to dla mnie.. brak frustracji niepowodzeniami, zadowolenie kazdego dn
    > ia
    > poczucie bezpieczenstwa, wynikające nie tylko z tego co jest we mnie ale i z p
    > oczucia ze mam wokol mnie właściwych ludzi
    > wiele drobiazgów składa sie na wielkie szczęście :-)
    >
    > to tak po mojemu
    >

A mi się podoba to co napisałeś Afq.

--
    inspiracjemoje.blogspot.com/
    inspiracjepsychologiczne.blogspot.com
  • mmkaa11 10.05.19, 17:30
    Dla mnie szczescie to rodzaj spelnienia sie w relacji. Rodzaj polaczenia z kims na przyklad w rozmowie, gdzie jest pelnia zrozumienia, inspiracja, jakies duchowe polaczenie.
    Stan polaczenia duchowego z natura rowniez.
  • kod_matrixa 10.05.19, 18:34
    mmkaa11 napisał(a):

> Dla mnie szczescie to rodzaj spelnienia sie w relacji. Rodzaj polaczenia z kims
    > na przyklad w rozmowie, gdzie jest pelnia zrozumienia, inspiracja, jakies duch
    > owe polaczenie.
    > Stan polaczenia duchowego z natura rowniez.

Jest mi blisko do Twojej definicji szczęścia. :)

--
    Myślenie krytyczne czyni wolnym
  • mmkaa1 10.05.19, 18:49
    kod_matrixa napisał:

> mmkaa11 napisał(a):
    >
    > > Dla mnie szczescie to rodzaj spelnienia sie w relacji. Rodzaj polaczenia
    > z kims
    > > na przyklad w rozmowie, gdzie jest pelnia zrozumienia, inspiracja, jakie
    > s duch
    > > owe polaczenie.
    > > Stan polaczenia duchowego z natura rowniez.
    >
    >
    > Jest mi blisko do Twojej definicji szczęścia. :)
    >

Ładnie na to odpowiedziales, tak osobiscie i ciepło :)
  • rybka.alicja 10.05.19, 21:59
    Nieprawda. Twoja schizoidalność ku temu zaprzecza. Gdybyś tak rzeczywiście chciał, to taki klimat byś stworzył. Być może on istnieje, ale w twojej wyobrazni i w fantazjach.;-). Ale fajnie, że na forum pokazujesz ukrywane "tęskonty". One istnieją o Tobie, a ja sądzę, to twoje relację są wciaż wirtualne? ;-)
  • yadaxad 10.05.19, 17:33
    To, że coś jest nietrwałe, nie znaczy, że nie istnieje.
  • meela 10.05.19, 18:00
    Będę się powtarzać, bo już o tym pisałam. Wg mnie szczęście, to stan umysłu niezależny od warunków i bodźców zewnętrznych.

A golonka w kapuście Afq, to przyjemność a nie szczęście. Rozbawiłeś mnie tym do łez, dzięki:)
  • ada_ww 10.05.19, 18:05
    meela napisała:

> Będę się powtarzać, bo już o tym pisałam. Wg mnie szczęście, to stan umysłu nie
    > zależny od warunków i bodźców zewnętrznych.
    >
    > A golonka w kapuście Afq, to przyjemność a nie szczęście. Rozbawiłeś mnie tym d
    > o łez, dzięki:)

Wszystko jest kwestia gustu i smaku, mnie na sama mysl o golonce i kapuscie zbiera na wymioty.
  • meela 10.05.19, 18:16
    A ja lubię, gdy ktoś ma poczucie humoru. Ada, przecież Ty też je masz;)
  • ada_ww 10.05.19, 18:22
    meela napisała:

> A ja lubię, gdy ktoś ma poczucie humoru. Ada, przecież Ty też je masz;)

Tak, poczucie humoru, zeby tylko na forum cierpiec, pokazywac jak to wisi na tym krzyzu abstynencji poalkoholowej i nie tylko, zeby tak ostentacyjnie pokazac tylko swiatu, jak to mu niewiele do szczescia potrzeba, ta potrzeba takiego minimum absolutnego, ktore to zadowala, az mdli.
  • ada_ww 10.05.19, 18:25
    Az to niemozliwe, ktory znow ubiega sie o posade moderatora tego forum, taki przykladny, obecny abstynent po terapiach, co doradzi nawet co w kuchni hahahahaha
  • ada_ww 10.05.19, 18:28
    Taki przykladny, ze az ................... nie wiem co, dorosle dzieci, plus dwoje "przyszywanych", dla ktorych jest ojcem i ta golonka w kapuscie. Az scisnelo mnie za serce ze wzruszenia.
  • meela 10.05.19, 18:37
    "Przykładny abstynent...".
    Ada, wybacz, ale takie moje luźne przemyślenia, niekoniecznie dotyczące Ciebie:
    Dlaczego jak komuś coś się powiedzie lub ma lepiej, to od razu ludzie mają go ochotę utopić w łyżce wody? I czy tylko tak jest w naszym kraju?
  • ada_ww 10.05.19, 18:39
    meela napisała:

> "Przykładny abstynent...".
    > Ada, wybacz, ale takie moje luźne przemyślenia, niekoniecznie dotyczące Ciebie:
    > Dlaczego jak komuś coś się powiedzie lub ma lepiej, to od razu ludzie mają go o
    > chotę utopić w łyżce wody? I czy tylko tak jest w naszym kraju?

Ale kogo ja chce utipic w lyzce wody? To sa tylko forumowe moje obserwacje i widze powtorke 2010, wiecej nic. Czy juz mi nie wolno nawet widziec?
  • kod_matrixa 10.05.19, 18:38
    ada_ww napisał(a):

> Taki przykladny, ze az ................... nie wiem co, dorosle dzieci, plus dw
    > oje "przyszywanych", dla ktorych jest ojcem i ta golonka w kapuscie. Az scisnel
    > o mnie za serce ze wzruszenia.

Ada, czemu jesteś taka złośliwa? Szczęście to pojęcie bardzo względne. Dla każdego może to być co innego.

--
  • ada_ww 10.05.19, 18:41
    kod_matrixa napisał:

> ada_ww napisał(a):
    >
    > > Taki przykladny, ze az ................... nie wiem co, dorosle dzieci, p
    > lus dwoje "przyszywanych", dla ktorych jest ojcem i ta golonka w kapuscie. Az s
    > cisnelo mnie za serce ze wzruszenia.
    >
    >
    >
    > Ada, czemu jesteś taka złośliwa? Szczęście to pojęcie bardzo względne. Dla każd
    > ego może to być co innego.

Chyba powinnam weekendowo znieczulic emocje.
  • kod_matrixa 10.05.19, 19:27
    ada_ww napisał(a):

> kod_matrixa napisał:
    >
    > > ada_ww napisał(a):
    > >
    > > > Taki przykladny, ze az ................... nie wiem co, dorosle dzi
    > eci, p
    > > lus dwoje "przyszywanych", dla ktorych jest ojcem i ta golonka w kapuscie
    > . Az s
    > > cisnelo mnie za serce ze wzruszenia.
    > >
    > >
    > >
    > > Ada, czemu jesteś taka złośliwa? Szczęście to pojęcie bardzo względne. Dl
    > a każd
    > > ego może to być co innego.
    >
    > Chyba powinnam weekendowo znieczulic emocje.

Przytoczyłem blog, w którym była mowa o wyparciu wyboru partnera/partnerki. Pies z kulawą mogą go nie ruszył. Ale nie dlatego, że nie był zainteresowany tylko dlatego, że omija ten temat jak pole minowe. Ale może Afq jest akurat tym kimś komu się udało ze swoją drugą połową. Nie popadajmy w skrajności, twierdząc, że nie ma na świecie szczęśliwych par.

A jeśli chodzi o te terapie małżeńskie, to gołym okiem widać jaki to cyrk na kółkach. To tak jakby próbować na siłę krzyżować osła z krową albo reanimować od dawna rozkładającego się trupa. Nie wiadomo tylko czy śmiać się z tego czy płakać. Ludzie sami z uporem maniaka chcą się terapeutyzować, oszukując samych siebie, że to im pomoże, że nagle zaczną się darzyć uczuciem, szacunkiem, zaufaniem i że potwierdzi im to ich właściwy wybór dokonany lata temu etc. To taki "św. Mikołaj" dla dorosłych.

Ludzie robią to również z przyczyn bardziej przyziemnych, ekonomicznych, z powodu zbyt późnego wieku czy wreszcie dla dobra (często jedynie wyimaginowanego) dzieci. Robią to też dla poczucia własnej wartości i wstydu przed rodziną i otoczeniem, że są szczęśliwy, choć w rzeczywistości jedynie na pokaz. Tu kłaniają się postawy konformistyczne silnie zakorzenione w psychice większości populacji.

I w końcu sami terapeuci - w bardzo wielu przypadkach - również urządzają te groteskowe jasełka dla samych siebie, wierząc, że to rozwieje ich osobiste wątpliwości. Potwierdzi, że to efektywny pomysł, mimo, że w większości to praca syzyfowa. Jeśli pary nawet deklarują, że terapia im pomogła, to w rzeczywistości jedynie wzmocniła im tylko wyparcie.

Ktoś, i to nie jeden, dobrze zauważył, że psychoterapia stanowi swego rodzaju religię. Podobieństwo pewnych schematów z całą pewnością nie jest tu przypadkowe. Różnica jest taka, że w tym przypadku psychologia desperacko próbuje tę "religię" nazywać nauką.

--
  • ada_ww 10.05.19, 19:47
    Patrzac na to wszystko, to taki Jerry Springer show tez byl swego rodzaju psychoterapia dla przybywajacych tam par:)
    Jeszcze przypomniala mi sie jakas forumowiczka, ktora tez nie chciala takiej terapii i byla szczesliwa, ze jej ciotka wyleciala na jakis czas do USA i zostawila jej mieszkanie w kamienicy do zaopiekowania sie. Pisala, ze poczula sie tam taka szczesliwa, chociaz miala swiadomosc, ze nie bylo to jej i musiala szukac czegos innego. Ale to jej pozwolilo na samodzielny start.
  • kod_matrixa 10.05.19, 18:52
    ada_ww napisał(a):

> Taki przykladny, ze az ................... nie wiem co, dorosle dzieci, plus dw
    > oje "przyszywanych", dla ktorych jest ojcem i ta golonka w kapuscie. Az scisnel
    > o mnie za serce ze wzruszenia.

Nie to żebym się Ciebie czepiał Ada, ale odnoszę wrażenie, że przenosisz swoje frustrację ze swojego dawnego związku na innych. Mniej lub bardziej świadomie.

Mi też nie wyszło z terapeutką i też usłyszałem tu na forum różne rzeczy i złośliwości, ale i tak nie biorę ich pod uwagę, ponieważ właściwie nie można mnie zasugerować i zmanipulować. Być może dlatego nie ruszają mnie różne złośliwości. Nie dotyczą też mnie jakieś poważne wyparcia żz swojego umysłu. Niech martwią się Ci, którzy zamiast ze swoimi połówkami (bezalkoholowymi) żyją z ich substytutami. A są ich całe rzesze. Nawet nie zdziwił bym się jeśli było by ich grubo ponad 50%.

Dzięki temu, że nie oszukuję nikogo, a przede wszystkim sam siebie, jestem wolny, ale Ty też możesz. Możesz też ułożyć sobie życie raz jeszcze czy to będąc singelką, po uwolnieniu się od tych złych emocji lub z kimś.

--
  • ada_ww 10.05.19, 19:05
    Czym ja sie tak naprawde przejmuje, wczoraj wieczorem zadzwonil do drzwi jeden sasiad, myslalam, ze przyszedl na kawe pogadac, jednak on chcial tylko przedstawic mi kota o imieniu Jup (kocur to byl)
    :D
  • meela 10.05.19, 19:12
    No i jest już z nami dawana Ada;)) Każdy ma prawo do gorszych chwil.
    Może ma kota na punkcie kota?
  • ada_ww 10.05.19, 19:23
    meela napisała:

> No i jest już z nami dawana Ada;))

No i ten kot, otworzylam drzwi i mowilam do sasiada, skoro juz tu jestes, to wejdz na kawe. Mowil, ze musi isc z wlasnym kotem na spacer, ale chcial mi przedstawic jednego kocura, ktory siedzial za zaparkowanym przez innego sasiada rowerem. I wybraz sobie, ze ten kocur pierwsze co zrobil, to wszedl do mieszkania i zaczal kierowac sie w strone sypialni.

> Każdy ma prawo do gorszych chwil.

A no kazdy.

> Może ma kota na punkcie kota?

Pewnie lubi swojego kota, dba o niego, czesze, chodzi na spacery:)
  • meela 10.05.19, 19:08
    To, ze wygłosiłeś teraz taką mowę, to znaczy, że jednak zabolało Matrix. A jak ktoś głośno krzyczy "nie dam się zmanipulować" lub cokolwiek innego, to znaczy, że się tego boi. W moim odczuciu oczywiście.
    Ja osobiście na swój substytut połówki nie narzekam, myślę, że dobrze mi z nim.
  • kod_matrixa 10.05.19, 19:49
    meela napisała:

> To, ze wygłosiłeś teraz taką mowę, to znaczy, że jednak zabolało Matrix. A jak
    > ktoś głośno krzyczy "nie dam się zmanipulować" lub cokolwiek innego, to znaczy,
    > że się tego boi. W moim odczuciu oczywiście.
    > Ja osobiście na swój substytut połówki nie narzekam, myślę, że dobrze mi z nim.
    >

Nie powtarzaj największych bzdur psychologii. Jeśli kogoś oszukasz to częściej rozpowiadasz o tym wszystkim dookoła czy trzymasz język za zębami?

Efekt przewrotności/paradoksu czasem lepiej działa niż zdrowy rozsądek. Wydaje się bardziej spektakularny, tajemniczy i nie potoczny, a przez to bardziej naukowy i profesjonalny. Tymczasem to zwykła iluzja.

Do zdemaskowania wielu bzdur nie jest potrzebna ponadprzeciętna inteligencja. Czasem wystarczy zdrowy rozsądek.

Jeżeli ktoś czegoś się boi to najczęściej omija to szerokim łukiem.

Jeśli ktoś się czegoś boi i krzyczy o tym głośno to jeden z wariantów, wcale nie najczęstszy, a wręcz rzadki, ale najczęściej i chętnie przytaczany przez psychologię.

Dlaczego? Błąd poznawczy, polegający na tym, że jest spektakularny, a dzięki temu lepiej zapamiętywany, a następnie często wykorzystywany.

Złodziej o swoim czynie mówi lub chwali się rzadko, najczęściej jednak milczy.

--
  • meela 10.05.19, 20:10
    Nie interesuje mnie to, co o tym mówi psychologia. Ja piszę w oparciu o swoje obserwacje. Czasami chcemy zakrzyczeć swój lęk lub zagłuszyć swoje potrzeby.
    I tak myślę, że paradoks polega na tym, że jesteś utopiony w psychologii bardziej niż ktokolwiek inny. Wciąż psychologia to, psychologia tamto...
    Co Ciebie tak na prawdę interesuje? I dlaczego nie siedzisz na forach zgodnie ze swoimi zainteresowaniami? I dlaczego wciąż idziesz pod prąd, jeśli z prądem łatwiej?
    Ja do Ciebie nic nie mam Matrix, ale chyba jest mi Ciebie żal. Głupie w sumie uczucie i niepotrzebne.
  • kod_matrixa 10.05.19, 20:27
    meela napisała:

> Nie interesuje mnie to, co o tym mówi psychologia. Ja piszę w oparciu o swoje o
    > bserwacje. Czasami chcemy zakrzyczeć swój lęk lub zagłuszyć swoje potrzeby.
    > I tak myślę, że paradoks polega na tym, że jesteś utopiony w psychologii bardzi
    > ej niż ktokolwiek inny. Wciąż psychologia to, psychologia tamto...
    > Co Ciebie tak na prawdę interesuje? I dlaczego nie siedzisz na forach zgodnie z
    > e swoimi zainteresowaniami? I dlaczego wciąż idziesz pod prąd, jeśli z prądem ł
    > atwiej?
    > Ja do Ciebie nic nie mam Matrix, ale chyba jest mi Ciebie żal. Głupie w sumie u
    > czucie i niepotrzebne.

Na początku wyjaśnię tylko, że nie mam na uwadze jakiejś niewinnej wkrętki czy oszustwa. Każdy może oszukać każdego. Mam na myśli jakąś bardziej złożoną manipulację jak wpływanie na kogoś czy działanie sugestią jak w psychoterapii.

Wracając do tematu, no widzisz, to tylko potwierdza, że nie rozumiesz do końca o czym piszę. Psychologia jako dziedzina mogłaby być i powinna być bardzo interesującą nauką. Ale na dzień dzisiejszy nią nie jest.

Z prądem płynie się łatwiej. Pytanie tylko czy chcesz dotrzeć do źródła czy płynąć razem ze śmieciami.

Nie wiem czemu jest Ci mnie żal. Z moich obserwacji z kolei wynika, że coś Cię gnębi o czym jednak nie do końca chcesz powiedzieć. I należy to uszanować.

To co napiszę teraz to moje subiektywne odczucie. Wyczuwam w Tobie jakieś uczucia, które Tobą miotają do tego stopnia, że irytujesz się na mnie i sama przed sobą coś ukrywasz.

--
  • kod_matrixa 10.05.19, 20:47
    kod_matrixa napisał:

> meela napisała:
    >
    > > Nie interesuje mnie to, co o tym mówi psychologia. Ja piszę w oparciu o s
    > woje o
    > > bserwacje. Czasami chcemy zakrzyczeć swój lęk lub zagłuszyć swoje potrzeb
    > y.
    > > I tak myślę, że paradoks polega na tym, że jesteś utopiony w psychologii
    > bardzi
    > > ej niż ktokolwiek inny. Wciąż psychologia to, psychologia tamto...
    > > Co Ciebie tak na prawdę interesuje? I dlaczego nie siedzisz na forach zgo
    > dnie z
    > > e swoimi zainteresowaniami? I dlaczego wciąż idziesz pod prąd, jeśli z pr
    > ądem ł
    > > atwiej?
    > > Ja do Ciebie nic nie mam Matrix, ale chyba jest mi Ciebie żal. Głupie w s
    > umie u
    > > czucie i niepotrzebne.
    >
    >
    > Na początku wyjaśnię tylko, że nie mam na uwadze jakiejś niewinnej wkrętki czy
    > oszustwa. Każdy może oszukać każdego. Mam na myśli jakąś bardziej złożoną manip
    > ulację jak wpływanie na kogoś czy działanie sugestią jak w psychoterapii.
    >
    > Wracając do tematu, no widzisz, to tylko potwierdza, że nie rozumiesz do końca
    > o czym piszę. Psychologia jako dziedzina mogłaby być i powinna być bardzo inter
    > esującą nauką. Ale na dzień dzisiejszy nią nie jest.
    >
    > Z prądem płynie się łatwiej. Pytanie tylko czy chcesz dotrzeć do źródła czy pły
    > nąć razem ze śmieciami.
    >
    > Nie wiem czemu jest Ci mnie żal. Z moich obserwacji z kolei wynika, że coś Cię
    > gnębi o czym jednak nie do końca chcesz powiedzieć. I należy to uszanować.
    >
    > To co napiszę teraz to moje subiektywne odczucie. Wyczuwam w Tobie jakieś uczuc
    > ia, które Tobą miotają do tego stopnia, że irytujesz się na mnie i sama przed s
    > obą coś ukrywasz.
    >
    >
    >
    >
    >
    >
    >

Poza tym ja nie mam żadnych ukrytych pretensji do psychologii. Ja mam JAWNE pretensje do wielu złych, a wręcz fatalnych i szkodliwych rzeczy w psychologii i psychoterapii.

Nawet jeśli czasem piszę z sarkazmem i złośliwie o tej wątpliwej jakościowo dziedzinie, to ma pełną świadomość tego, że nawet mimo czasem przesadnego odreagowywania, moje pretensje są UZASADNIONE i MERYTORYCZNE. Nie dotyczą one tylko szkodliwego wpływu na pacjenta, ale również na terapeutów.

W psychoterapii jest wiele bardzo szkodliwych czynników, które zaszkodziły już wyjątkowo wysokiemu odsetkowi pacjentów w porównaniu z innymi kierunkami medycznymi.

Mataanalizy dla prawdziwości wyników badań i teorii psychologicznych są druzgocące na ich niekorzyść. Wiele modalności terapii jest wątpliwych, a wręcz szkodliwych, na czele z flagową dla historii psychoterapii psychoanalizą (!)

Gdyby istniały jakieś analogiczne agencje ritingowe do tych ekonomicznych dla poszczególnych dziedzin leczniczych i medycznych oceniające ich wiarygodność, psychoterapia i ogólnie psychologia bezsprzecznie okupowała by jedno z ostatnich miejsc w takim rankingu zaufania.

--
  • kod_matrixa 10.05.19, 21:03
    kod_matrixa napisał:

> kod_matrixa napisał:
    >
    > > meela napisała:
    > >
    > > > Nie interesuje mnie to, co o tym mówi psychologia. Ja piszę w oparc
    > iu o s
    > > woje o

> >
    > >
    > >
    > >
    >
    >
    > Poza tym ja nie mam żadnych ukrytych pretensji do psychologii. Ja mam JAWNE pre
    > tensje do wielu złych, a wręcz fatalnych i szkodliwych rzeczy w psychologii i p
    > sychoterapii.
    >
    > Nawet jeśli czasem piszę z sarkazmem i złośliwie o tej wątpliwej jakościowo dzi
    > edzinie, to ma pełną świadomość tego, że nawet mimo czasem przesadnego odreagow
    > ywania, moje pretensje są UZASADNIONE i MERYTORYCZNE. Nie dotyczą one tylko szk
    > odliwego wpływu na pacjenta, ale również na terapeutów.
    >
    > W psychoterapii jest wiele bardzo szkodliwych czynników, które zaszkodziły już
    > wyjątkowo wysokiemu odsetkowi pacjentów w porównaniu z innymi kierunkami medycz
    > nymi.
    >
    > Mataanalizy dla prawdziwości wyników badań i teorii psychologicznych są druzgoc
    > ące na ich niekorzyść. Wiele modalności terapii jest wątpliwych, a wręcz szkodl
    > iwych, na czele z flagową dla historii psychoterapii psychoanalizą (!)
    >
    > Gdyby istniały jakieś analogiczne agencje ritingowe do tych ekonomicznych dla p
    > oszczególnych dziedzin leczniczych i medycznych oceniające ich wiarygodność, ps
    > ychoterapia i ogólnie psychologia bezsprzecznie okupowała by jedno z ostatnich
    > miejsc w takim rankingu zaufania.
    >
    >
    >
    >
    >

Ponadto, ze swoich obserwacji muszę przyznać obiektywnie, że psychologia, a ściślej psychoterapia, przyciąga wartościowe jednostki w sensie osobowościowym.

Niestety, ten potencjał w postaci zasobów ludzkich z powodu marnych narzędzi jakimi dysponuje psychologia jest marnotrawiony i nie wykorzystywany.

--
  • rybka.alicja 10.05.19, 22:10
    wciaż uważasz się za "Boga" w dziedzinie psycho-egzystencjalnej- zdrowej świadomości. Nie jesteś Alfą i omegą, a przyjżyj się temu dlaczego twoje laski Cię zdradzają ;-)
  • kod_matrixa 11.05.19, 06:58
    rybka.alicja napisał(a):

> wciaż uważasz się za "Boga" w dziedzinie psycho-egzystencjalnej- zdrowej świado
    > mości. Nie jesteś Alfą i omegą, a przyjżyj się temu dlaczego twoje laski Cię zd
    > radzają ;-)

Weźmy taką Rybkę na tapetę. Ona może być dobrym przykładem skutku terapeutycznego.

Zaburzenia o-k które mają miejsce już w dzieciństwie nijak mają się do konformizmu.

Nie wiem kto Ci wyprał mózg, ale podejrzewam, że kontakty z terapeutami - wyznawcami kultu cargo, naszpikowanym wiedzą śmieciową i dużymi skłonnościami do projekcji nieistniejących związków przyczynowo-skutkowych przy jednoczesnym dyletanctwie metodologicznym oraz innych umiejętnościach, charakterystycznych dla umysłów ścisłych.

To samo dotyczy tej Twojej "bańki mydlanej", której uczepiłaś się jak pijany płotu i masz na jej punkcie paranoję. Jak również fakt, że masz mnie za jakiegoś terapeutę.

--
  • kod_matrixa 11.05.19, 07:43
    A tak się produkuje choroby jak ADHD i tym samym swoje szczęście ekonomiczne:

wpolityce.pl/lifestyle/63065-szok-adhd-nie-istnieje

--
  • kod_matrixa 11.05.19, 09:40
    Te przykłady można podawać w nieskończoność. Tu z kolei mamy opisany mit DDA. Powoli on też zaczyna pękać w szwach grubymi nićmi szytymi:

blog.krolartur.com/mit-syndromu-dda-doroslych-dzieci-alkoholikow/

Dlatego specjaliści zaczynają przekształcać DDA w mit dorosłych dzieci rodzin dysfunkcyjnych.

Dlaczego psychologia i psychoterapia skupia się na dzieciństwie i relacjach z rodzicami, a "zapomina" o relacjach obecnych, które najbardziej absorbują nasz mózg i stan psychiczny?

Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy, oprócz faktycznych problemów relacji z rodzicami, są zapewne stosunkowo niskie koszty społeczne, a tym samym psychoterapii nie dostaje się za "rozbijanie małżeństw". Przecież zwalenie winy na rodzica za błędy wychowawcze nie skutkuje takimi konsekwencjami.

Co prawda może pogorszyć relacje z rodzicami (w dodatku przejściowo), ale i tak nie zerwie się z nimi kontaktu. Rodziców zawsze ma się tych samych i nie wymieni ich się na innych.

W przypadku toksycznych związków, kiedy nakładają się na niego konsekwencje prawne, ekonomiczne, rodzinne, dzieci etc. etc. problem zaczyna robić się śliski i nikt nie chce za bardzo brać za niego odpowiedzialności. Dlatego wybiera się drogę łatwiejszą, umywając jednocześnie ręce od bardziej poważnych problemów.

--
  • herakles-one 11.05.19, 09:53
    Matrix Ty się marnujesz na tym forum. Powinieneś zająć się pisaniem powieści fantastyczno-naukowych. Masz umysł ścisły i bogatą fantazję więc masz duże szanse na sukces w takiej tematyce. Nauki humanistyczne i społeczne Ci nie leżą, to widać w każdym Twoim wpisie, a Ty obsesyjnie się tej tematyki trzymasz.
  • kod_matrixa 11.05.19, 10:17
    herakles-one napisał:

> Matrix Ty się marnujesz na tym forum. Powinieneś zająć się pisaniem powieści fa
    > ntastyczno-naukowych. Masz umysł ścisły i bogatą fantazję więc masz duże szanse
    > na sukces w takiej tematyce. Nauki humanistyczne i społeczne Ci nie leżą, to w
    > idać w każdym Twoim wpisie, a Ty obsesyjnie się tej tematyki trzymasz.

No to masz poważny problem, bo będąc humanistą musiałeś biedaku uczyć się metodologii (dziedziny umysłów ścisłych) i czuć się na niej jak na tureckim kazaniu.

Niestety to przekłada się na poważne deficyty logicznego myślenia, na których opiera się rozumienie świata, z psychologią włącznie.

Człowiek inteligentny nie będzie miał problemu z tym żeby napisać wiersz i zdawać sobie sprawę z zawiłości nauk ścisłych. Gorzej z jednostkami posiadającymi poważne deficyty zdolności poznawczych, które pozwoliły naszemu gatunkowi zapanować nad planetą.

--
  • opiump 11.05.19, 10:35
    jak i reszta tubylców :D
  • ada_ww 11.05.19, 10:36
    opiump napisał(a):

> jak i reszta tubylców :D

I ta, co ja Norman nazwal "Tina Hengsel" hahahaha trollu:))))))
  • opiump 11.05.19, 10:46
    ada_ww napisał(a):

> opiump napisał(a):
    >
    > > jak i reszta tubylców :D
    >
    > I ta, co ja Norman nazwal "Tina Hengsel" hahahaha trollu:))))))

zjebany bez odruchu ludzkiego "człowieku" ha ha ha :)))))))
  • ada_ww 11.05.19, 10:48
    opiump napisał(a):

> ada_ww napisał(a):
    >
    > > opiump napisał(a):
    > >
    > > > jak i reszta tubylców :D
    > >
    > > I ta, co ja Norman nazwal "Tina Hengsel" hahahaha trollu:))))))
    >
    > zjebany bez odruchu ludzkiego "człowieku" ha ha ha :)))))))

A kolega mu mowil, zeby Norman zamiast Hengsel nazwal ja Tina Scharnier, bo by brzmialo bardziej z francuska, ale uparl sie, ze ma byc Hengsel haaaaaaaaaaaahahaha troluuuuuuuuuuuuuuu:)
  • opiump 11.05.19, 10:50
    wymyśl coś bardziej egzotycznego :D ha ha ha ha
  • ada_ww 11.05.19, 10:52
    opiump napisał(a):

> wymyśl coś bardziej egzotycznego :D ha ha ha ha

No tak, kotlety Ci podaje, ktorym data waznosci dawno sie skonczyla. Nie wiem co napisac, o czym bys jeszcze nie wiedziala:)
  • opiump 11.05.19, 10:57
    o waszym współczuciu i empatii ha ha ha. rozbaw mnie na dzień dobry :D wraz z tubylcami.
    jakaś nowa teoria na temat pomyj w kierunku Anki i olewka losu jej dzieci ? :D
  • opiump 11.05.19, 11:05
    nic, żadna ? zero usprawiedliwienia skurwysyństwa ? a tak dobrze szło bucha cha cha cha cha cha. zdaje się że nawet o Darwina zahaczyliśmy bucha cha cha cha cha.
  • ada_ww 11.05.19, 11:13
    opiump napisał(a):

> nic, żadna ? zero usprawiedliwienia skurwysyństwa ? a tak dobrze szło bucha cha
    > cha cha cha cha. zdaje się że nawet o Darwina zahaczyliśmy bucha cha cha cha cha.

Tak jak i Cristalka odbila sobie na dyszce w szpitalu podwojnie, dubel zamiast Ciebie haaaahahahaha, ciesz sie trollu a nie narzekaj:))))))))
  • opiump 11.05.19, 11:19
    cały czas się cieszę z Was - Ance i jej dzieciom nie było i nie jest do śmiechu :D ha ha ha
  • opiump 11.05.19, 11:20
    oj przepraszam, że rozbijam jakże delikatny wasz wizerunek samych siebie. ale to zabawne :D
  • opiump 11.05.19, 11:33
    ale fakt jest faktem zobojętniałe skurwysyny z postawa roszczeniową : szacunek, normalność hi hi ha ha ha ha.
  • opiump 11.05.19, 11:36
    i psychole znęcający się nad innymi :D ha ha ha.
    oto przekrój nie tylko tubylców ale i 99% pojebów na tej planecie :D ha ha ha ha
  • ada_ww 11.05.19, 11:55
    opiump napisał(a):

> ale fakt jest faktem zobojętniałe skurwysyny z postawa roszczeniową : szacunek,
    > normalność hi hi ha ha ha ha.

Ale tak czy inaczej przeszyla dwa na raz z jednego miotu, przeszyla na okretke gruba nicia, a dwa razy za to samo nie wolno. Z tym, ze nazbierala wiecej do kapturka:)
  • opiump 11.05.19, 11:58
    ha ha ha
  • ada_ww 11.05.19, 12:03
    opiump napisał(a):

> ha ha ha

I przeszywajac gruba nicia na okretke za swe grzechy zaplacila tym, czym zarabiala:)
  • ada_ww 11.05.19, 12:18
    ada_ww napisał(a):

> opiump napisał(a):
    >
    > > ha ha ha
    >
    > I przeszywajac gruba nicia na okretke za swe grzechy zaplacila tym, czym zarabiala:)

I taki knutsen z bangla bangla chcial tam widziec Ciebie trollu, a byla tam Tina Hengsel, no i widzisz kochana ile moze taki knut:))))))))))
  • opiump 11.05.19, 12:19
    tak ? ojej bucha cha cha cha cha cha
  • ada_ww 11.05.19, 12:23
    opiump napisał(a):

> tak ? ojej bucha cha cha cha cha cha

No tak, taki knut moze sobie pobanglac haaaaaahahahaha
  • ada_ww 11.05.19, 12:27
    opiump napisał(a):

> tak ? ojej bucha cha cha cha cha cha

www.youtube.com/watch?v=V_oxxuf-0gU
    :DDDDDDDD
  • opiump 11.05.19, 12:30
    ha ha ha.
  • opiump 11.05.19, 12:30
    jak tam Anka i jej dzieci ? :D
  • ada_ww 11.05.19, 12:34
    opiump napisał(a):

> jak tam Anka i jej dzieci ? :D

A juz teraz widzisz, jaki ten knutsen gupi jup? Widzial tam Ciebie, gdy lzy ronil a tam byla imi z miotami dwoma, ale w sumie nosek jak u swinki nie dla kazdego jest znakiem szczegolnym haaaaaahahahaha
  • opiump 11.05.19, 12:40
    pewnie szczęśliwi ;) :D
  • ada_ww 11.05.19, 12:41
    ada_ww napisał(a):

> opiump napisał(a):
    >
    > > jak tam Anka i jej dzieci ? :D
    >
    > A juz teraz widzisz, jaki ten knutsen gupi jup? Widzial tam Ciebie, gdy lzy ron
    > il a tam byla imi z miotami dwoma, ale w sumie nosek jak u swinki nie dla kazde
    > go jest znakiem szczegolnym haaaaaahahahaha

Juz nawet seriale o nich kreca po tych dwoch pieczeniach na jednym ogniu:)
    www.youtube.com/watch?v=l4gjV7U0XSo&list=PLYOLyrL7wUzveYeb8p5kOknX131JSsv1y
  • ada_ww 11.05.19, 12:47
    Peppa u okulisty tez mi sie podoba:)
    www.youtube.com/watch?v=7A7MU7DGhTU
  • opiump 11.05.19, 12:51
    ha ha ha...........................
  • ada_ww 11.05.19, 12:58
    opiump napisał(a):

> ha ha ha...........................

Juz nic wiecej na ten temat nie napisze, bo slysze, jak wilki wyje i sie zanosi, wyje i krzyczy, krztusi sie wyciem. Stopuje, bo mam jeszcze na tyle litosci nad zwierzetami, poza tym strollowalysmy Heraklesowi caly watek. Ale jak wiadomo, ja mam PTSD, wiec roznie moze sie zdarzyc z emocjami.
  • opiump 11.05.19, 12:59
    nowa teoria ? ha ha ha ........................
  • ada_ww 11.05.19, 13:05
    opiump napisał(a):

> nowa teoria ? ha ha ha ........................

Tak to wyglada, ta integracja z wiocha niestety spowodowala u mnie PTSD, wiec roznie bywa. Na codzien jestem spokojna, emocje mam wyciszone, ale niestety jak w poblizu gdzies znajdzie sie wilki moj spokoj zostaje zaklocony, a odzywaja sie takie, a nie inne emocje i nic na to nie moge poradzic. Jednak uwierz, to zadna przyjemnosc slyszec zza swiatow, jak wilki wyje, zawodzi, krztusi sie i dusi, chwila spokoju i dalej wyje.
  • opiump 11.05.19, 13:08
    a mnie nurtuje dlaczego ta chora, zaburzona Anka pochyla się np. nad pijakiem w ataku padaczki, a Ci zdrowi nie. obojętni.
  • ada_ww 11.05.19, 13:09
    opiump napisał(a):

> a mnie nurtuje dlaczego ta chora, zaburzona Anka pochyla się np. nad pijakiem w
    > ataku padaczki, a Ci zdrowi nie. obojętni.

No a taki wilki to co? Myslisz, ze on chodzi w czapce, bo chce? On wie, ze ma czapke tylko nie wie, kiedy ta czapka spadnie. Tego w sumie nikt nie wie, ale ta swiadomosc:)
  • opiump 11.05.19, 13:10
    i to w dodatku facetem, którzy wiadomo, co sobą reprezentują :D
  • ada_ww 11.05.19, 13:19
    opiump napisał(a):

> i to w dodatku facetem, którzy wiadomo, co sobą reprezentują :D

A no tak to wlasnie jest, wilki jak wilki, czapataj, czapataj, czapataj:)
  • ada_ww 11.05.19, 13:29
    ada_ww napisał(a):

> opiump napisał(a):
    >
    > > i to w dodatku facetem, którzy wiadomo, co sobą reprezentują :D
    >
    > A no tak to wlasnie jest, wilki jak wilki, czapataj, czapataj, czapataj:)

Wilki jest glupi Opium, lecz nie na tyle, zeby nie wiedziec co to znaczy czapataj, czapataj, czapataj oogladajac serial pt. "blisko coraz blizej" ;)
  • ada_ww 11.05.19, 12:02
    ada_ww napisał(a):

> Ale tak czy inaczej przeszyla dwa na raz z jednego miotu, przeszyla na okretke
    > gruba nicia, a dwa razy za to samo nie wolno. Z tym, ze nazbierala wiecej do ka
    > pturka:)

I patrz trollu jakie komputery sa dzis wrazliwe, dopiero co napisalam do Ciebie tego posta i zaraz nad forum pojawila mi sie ta reklama. Ale czary-mary, przysiegam:)
    industrienaaimachines.nl/naaimachines/2/?menu%5Btaxonomies.product_cat%5D=Sewmaq&gclid=EAIaIQobChMI04WKnJyT4gIVRyzgCh3JGAuQEAEYASAAEgKhF_D_BwE
  • ada_ww 11.05.19, 11:20
    Wtedy kocur Jup jego mac RONIL swe lzy a jej zamiast dziesiecio$ stanal .... w oczach zdaje sie caly rocznik 1993 patrzac w krysztalowe oczy...:)))))))))))) trolu
  • ada_ww 11.05.19, 11:23
    ada_ww napisał(a):

> Wtedy kocur Jup jego mac RONIL swe lzy a jej zamiast dziesiecio$ stanal .... w
    > oczach zdaje sie caly rocznik 1993 patrzac w krysztalowe oczy...:))))))))))))
    > trolu

2011 - 1993 = 18
    Przypomniala jej sie osiemnastka i impreza:)
  • herakles-one 11.05.19, 10:46
    A co do zalinkowanego artykułu to autorem jest mój znajomy. Nie wiem, czy akurat on powinien się wypowiadać na ten temat DDA skoro nie ma ani osobistych doświadczeń, ani nie jest terapeutą. A w historii bywały różne badania, jak np. artykuł Eysenck'a, zawierający interpretacje badań,przeprowadzone niezgodnie z metodologią, które wprowadziły fałszywe informacje na skutek skuteczności, które pokutują do dzisiaj.
  • kod_matrixa 11.05.19, 10:52
    herakles-one napisał:

> A co do zalinkowanego artykułu to autorem jest mój znajomy. Nie wiem, czy akura
    > t on powinien się wypowiadać na ten temat DDA skoro nie ma ani osobistych doświ
    > adczeń, ani nie jest terapeutą. A w historii bywały różne badania, jak np. arty
    > kuł Eysenck'a, zawierający interpretacje badań,przeprowadzone niezgodnie z met
    > odologią, które wprowadziły fałszywe informacje na skutek skuteczności, które p
    > okutują do dzisiaj.

No tych badań jest więcej, o których piszę autor i niestety większość tych dzisiejszych podważa te sprzed lat.

Metodologię się doprecyzowuje z biegiem lat.

Sam widzisz jak niepewne, a wręcz szkodliwe jest opieranie się na wynikach badań psychologicznych, zwłaszcza ufając im i powołując się na nie przy pracy z ludźmi, z psychoterapią naczelne.

--
  • kod_matrixa 11.05.19, 10:58
    kod_matrixa napisał:

> herakles-one napisał:
    >
    > > A co do zalinkowanego artykułu to autorem jest mój znajomy. Nie wiem, czy
    > akura
    > > t on powinien się wypowiadać na ten temat DDA skoro nie ma ani osobistych
    > doświ
    > > adczeń, ani nie jest terapeutą. A w historii bywały różne badania, jak np
    > . arty
    > > kuł Eysenck'a, zawierający interpretacje badań,przeprowadzone niezgodnie
    > z met
    > > odologią, które wprowadziły fałszywe informacje na skutek skuteczności, k
    > tóre p
    > > okutują do dzisiaj.
    >
    >
    > No tych badań jest więcej, o których piszę autor i niestety większość tych dzis
    > iejszych podważa te sprzed lat.
    >
    > Metodologię się doprecyzowuje z biegiem lat.
    >
    > Sam widzisz jak niepewne, a wręcz szkodliwe jest opieranie się na wynikach bada
    > ń psychologicznych, zwłaszcza ufając im i powołując się na nie przy pracy z lud
    > źmi, z psychoterapią naczelne.
    >
    >
    >
    >
    >
    >
    >

Przy o wiele bardziej miarodajnych badaniach w dziedzinie farmacji są bardziej restrykcyjne przepisy, które powodują wycofanie leku z rynku.

Psychoterapia (cała) nadal jest pozbawiona takiej kontroli i dlatego jej szarlatanerii ma tak duże pole do popisu i zbiera swoje negatywne żniwo.

--
  • herakles-one 11.05.19, 11:34
    Matrix napisał ":Sam widzisz jak niepewne, a wręcz szkodliwe jest opieranie się na wynikach badań psychologicznych, zwłaszcza ufając im i powołując się na nie przy pracy z ludźmi, z psychoterapią naczelne."

Czy Ty Matrix naprawdę masz aż takie duże ubytki pod skalpem, że nie potrafisz zauważyć, że dokładnie sam to robisz ? Nie masz ani odrobiny autorefleksji i nie potrafisz napisać ani jednego posta, w którym mógłbyś się powstrzymać przed deprecjonowaniem mnie? Aż takim narcyzem jesteś?
    Całą kampanię przeciwko psychologom i psychoterapii rozpętałeś na podstawie jednego badania IQ, studentów różnych kierunków, które przeprowadzono w USA, o którym nie wiemy jak zostało przeprowadzone i które wykazało, że studenci kierunków ścisłych mają je nieco wyższe od psychologów, którzy mają je wyższe z kolei od studentów kierunków medycznych.
    Jest to naturalne, bo IQ mierzy głównie zdolności matematyczne, a przeciętnemu psychologowi są one potrzebne tak raczej średnio. I to jedno, jedyne badanie jest dla Ciebie święte i wyciągasz z niego bardzo daleko idące wnioski. To , te badania, których wyniki są zgodne z Twoim myśleniem są samą najprawdziwszą prawdą, a tylko niezgodne z Twoim myśleniem nie? ?

Zachowujesz się tak, że musiałbym użyć grubych słów, by nazwać Twoje zachowanie, a nie chcę tego robić .
    Musisz mieć bardzo niskie poczucie wartości, że masz taką potrzebę deprecjonowania ludzi i odczuwać bardzo duży lęk przed psychologami skoro taką krucjatę przeciwko nim podjąłeś.
    To co pisałeś o sobie, że Cię cieszy i masz ubaw i bekę gdy kogoś zranisz swoimi wpisami w necie wskazuje , że oprócz chamstwa masz skłonności sadystyczne, a to nie jest powód do dumy u normalnych ludzi.

Jasne gdy Ty się powołujesz na jedno badanie dot. IQ studentów na różnych kierunkach w USA to to jest bardziej święta prawda niż ewangelia. Natomiast badania, które nie są zgodne z Twoim
  • opiump 11.05.19, 11:37
    jesteście tacy sami :D
  • opiump 11.05.19, 11:39
    ponadto gwałcicie i w większym % maltretujecie, znęcacie się fizycznie, mordujecie jak kobiety. nie zapominać o tym :D panie nie narcyz :D
  • kod_matrixa 11.05.19, 11:47
    herakles-one napisał:

> Matrix napisał ":Sam widzisz jak niepewne, a wręcz szkodliwe jest opieranie się
    > na wynikach badań psychologicznych, zwłaszcza ufając im i powołując się na nie
    > przy pracy z ludźmi, z psychoterapią naczelne."
    >
    > Czy Ty Matrix naprawdę masz aż takie duże ubytki pod skalpem, że nie potrafis
    > z zauważyć, że dokładnie sam to robisz ? Nie masz ani odrobiny autorefleksji i
    > nie potrafisz napisać ani jednego posta, w którym mógłbyś się powstrzymać prze
    > d deprecjonowaniem mnie? Aż takim narcyzem jesteś?
    > Całą kampanię przeciwko psychologom i psychoterapii rozpętałeś na podstawie je
    > dnego badania IQ, studentów różnych kierunków, które przeprowadzono w USA, o kt
    > órym nie wiemy jak zostało przeprowadzone i które wykazało, że studenci kierunk
    > ów ścisłych mają je nieco wyższe od psychologów, którzy mają je wyższe z kolei
    > od studentów kierunków medycznych.
    > Jest to naturalne, bo IQ mierzy głównie zdolności matematyczne, a przeciętnemu
    > psychologowi są one potrzebne tak raczej średnio. I to jedno, jedyne badanie
    > jest dla Ciebie święte i wyciągasz z niego bardzo daleko idące wnioski. To , t
    > e badania, których wyniki są zgodne z Twoim myśleniem są samą najprawdziwszą pr
    > awdą, a tylko niezgodne z Twoim myśleniem nie? ?
    >
    >
    > Zachowujesz się tak, że musiałbym użyć grubych słów, by nazwać Twoje zachowani
    > e, a nie chcę tego robić .
    > Musisz mieć bardzo niskie poczucie wartości, że masz taką potrzebę deprecjonow
    > ania ludzi i odczuwać bardzo duży lęk przed psychologami skoro taką krucjatę p
    > rzeciwko nim podjąłeś.
    > To co pisałeś o sobie, że Cię cieszy i masz ubaw i bekę gdy kogoś zranisz swoi
    > mi wpisami w necie wskazuje , że oprócz chamstwa masz skłonności sadystyczne,
    > a to nie jest powód do dumy u normalnych ludzi.
    >
    >
    >
    > Jasne gdy Ty się powołujesz na jedno badanie dot. IQ studentów na różnych kieru
    > nkach w USA to to jest bardziej święta prawda niż ewangelia. Natomiast badania,
    > które nie są zgodne z Twoim

Herakles, weź głęboki oddech, zaparz sobie meliskę lub aloes, wyjedź na rybki nad wodę i generalnie odpręż się. Jesteś rozedrgany. Ja nawet Cię lubię. Pewnie jesteś koleżeński i w ogóle spox.

Jednak, pozdrów też swojego kolegę, który jak widać jest człowiekiem ogarniętym i wie o co kaman. Dzięki takim ludziom jak on można spać spokojniej.

--
  • rybka.alicja 11.05.19, 14:25
    Jarosowa gadka. Mi mòwileś podobnie. " zjedz cukierka, kotki poglądaj". Twoja schizopylnosc bardziej się ujawnia ;-)
  • meela 11.05.19, 13:18
    Wczoraj nie mogłam już dłużej pisać, bo wzywała mnie rzeczywistość:)
    Matrix
    "Z prądem płynie się łatwiej. Pytanie tylko czy chcesz dotrzeć do źródła czy płynąć razem ze śmieciami".
    No i na tym polega różnica, że ja nie chcę dotrzeć do źródła, bo tam już byłam. Celem przecież jest ujście, a nie źródło. Poza tym dlaczego ze śmieciami? A jednak dużo w Tobie pogardy.

" Wyczuwam w Tobie jakieś uczucia, które Tobą miotaja. ..". Rozumiem, że innym zabraniasz wróżyć z fusów, a Ty to robisz.
    Nic przed sobą ani Tobą nie ukrywam. Nie mam powodu, żeby nie być szczera. Jestem tu anonimowa. I takie moje spostrzezenie, że irytujesz nie tylko mnie, więc wszyscy tu ukrywają jakies uczucia przed sobą. Myslę, że prowokujesz, żeby zaspokajać jakieś potrzeby emocjonalne. Gdybys miał rodzinę, to zaspokajanie potrzeb odbywa się w rodzinie. Poza tym są obowiązki trzeba dzieci odebrać z przedszkola, szkoky, zawieźć na angielski, piłkę itd. Mozliwe że z nudów wymyśliłeś sobie takie hobby, żeby grać ludziom na emocjach. W sumie, to nie jest moja sprawa. Żyj po swojemu. Jednak jeśli piszesz wciąz o tej terapeutce i do tego wracasz, to w jakimś celu to robisz.
  • opiump 11.05.19, 13:41
    bo to śmieć jak 99% na tym padole, bredzi o otwarciu się na ludzi, a nie dojrzał tych maluczkich, co to sami obronić się jeszcze nie potrafią :D cóż za paradoks, dramat bucha cha cha cha
    ps taka dygresja - od kiedy net jest osobną rzeczywistością bucha cha cha cha chsa
  • ada_ww 11.05.19, 13:44
    opiump napisał(a):

> bo to śmieć jak 99% na tym padole, bredzi o otwarciu się na ludzi, a nie dojrza
    > ł tych maluczkich, co to sami obronić się jeszcze nie potrafią :D cóż za parado
    > ks, dramat bucha cha cha cha
    > ps taka dygresja - od kiedy net jest osobną rzeczywistością bucha cha cha cha chsa

Jednak jest osobna rzeczywistoscia Opium, bo zanim wiesz co, to przeciez nie zrobia wilkolakowi lewatywy przez internet:)
  • opiump 11.05.19, 13:52
    i jeszcze zniesmaczony, ze ciągnę z niego łacha jak z pozostałych. Ale trudno sie nie śmiać :D bucha cha cha cha cha cha cha.
  • ada_ww 11.05.19, 13:57
    opiump napisał(a):

> i jeszcze zniesmaczony, ze ciągnę z niego łacha jak z pozostałych. Ale trudno s
    > ie nie śmiać :D bucha cha cha cha cha cha cha.

Ale on juz przedwczoraj wieczor byl pewien przychodzac z sasiadem jako kot jup, ze sasiad zabral go na zakupy po czapke, jednak to nie byl jeszcze ten moment, w sumie wiosna czapki sa w promocji:)
  • opiump 11.05.19, 14:02
    dobra, na dzisiaj śmiechu starczy. jutro też jest dzień, będę czekać z niecierpliwością na nowe teorie, przemyślenia itp. itd. bucha cha cha cha zwłaszcza matrixa, ha ha ha
  • ada_ww 11.05.19, 14:04
    opiump napisał(a):

> dobra, na dzisiaj śmiechu starczy. jutro też jest dzień, będę czekać z niecier
    > pliwością na nowe teorie, przemyślenia itp. itd. bucha cha cha cha zwłaszcza ma
    > trixa, ha ha ha

Masz racje, na dzis wystarczy, chcialam tylko przypomniec, ze przedwczoraj wieczor wilkolaki juz byl pewien, ze wlasnie ta chwila NADEJSZLA:)
  • ada_ww 11.05.19, 14:23
    I widzisz, ledwo co to kurwa przedwczoraj przeszylo, tydzien temu kleczalo scierwo pod smietnikiem osiedlowym podjezdzajac na motorowerku blagac o litosc, a dzis znow zaczely sie lisciki z proba wyludzania kasy na wioche jupi gupi. I taruj tak takiemu scierwu to na drugi dzien zrobi to samo.
  • ada_ww 11.05.19, 14:24
    Daruj mialo byc, jeszcze ludzie nie pojeli, ze psu i kurwie sie nie ufa.
  • ada_ww 11.05.19, 14:36
    ada_ww napisał(a):

> Daruj mialo byc, jeszcze ludzie nie pojeli, ze psu i kurwie sie nie ufa.

Ale juz taki glupi jup nie wie jak kase ma wyciagac. Jego prostytucie wypadly z 3,14zdziska 2 bekarty na raz i juz nie moze na to scierwo w pornuskach zarabiac. PTSD w pelnej dzis okazalosci.
  • ada_ww 11.05.19, 14:43
    A dopiero kilka dni temu to brudne scierwo kleczalo pod smietnikiem blagajac o litosc, jak mozna tak sie znecac nad niewinnym czlowiekiem, bo taki jup z widzaca nad tym czapatym lbem czapa nadal moze wszystko:(
  • kod_matrixa 11.05.19, 14:38
    meela napisała:

> Wczoraj nie mogłam już dłużej pisać, bo wzywała mnie rzeczywistość:)
    > Matrix
    > "Z prądem płynie się łatwiej. Pytanie tylko czy chcesz dotrzeć do źródła czy pł
    > ynąć razem ze śmieciami".
    > No i na tym polega różnica, że ja nie chcę dotrzeć do źródła, bo tam już byłam.
    > Celem przecież jest ujście, a nie źródło. Poza tym dlaczego ze śmieciami? A je
    > dnak dużo w Tobie pogardy.
    >
    > " Wyczuwam w Tobie jakieś uczucia, które Tobą miotaja. ..". Rozumiem, że innym
    > zabraniasz wróżyć z fusów, a Ty to robisz.
    > Nic przed sobą ani Tobą nie ukrywam. Nie mam powodu, żeby nie być szczera. Jest
    > em tu anonimowa. I takie moje spostrzezenie, że irytujesz nie tylko mnie, więc
    > wszyscy tu ukrywają jakies uczucia przed sobą. Myslę, że prowokujesz, żeby zasp
    > okajać jakieś potrzeby emocjonalne. Gdybys miał rodzinę, to zaspokajanie potrze
    > b odbywa się w rodzinie. Poza tym są obowiązki trzeba dzieci odebrać z przedsz
    > kola, szkoky, zawieźć na angielski, piłkę itd. Mozliwe że z nudów wymyśliłeś so
    > bie takie hobby, żeby grać ludziom na emocjach. W sumie, to nie jest moja spraw
    > a. Żyj po swojemu. Jednak jeśli piszesz wciąz o tej terapeutce i do tego wracas
    > z, to w jakimś celu to robisz.

Mela, nie pisz o pogardzie, irytacji i takich tam, bo moje diagnozy choć bez znieczulenia mogą być irytująco precyzyjne, także te dotyczące rodziny.

A skoro już jesteśmy przy tym temacie, to musisz uważać. Rodzina oparta o substytut skutkować może szukaniem satysfakcji poza nią. I wtedy w Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie... latanie po terapiach ze skutkiem Syzyfa itp. itd.

--
  • meela 11.05.19, 15:21
    Dlaczego Twoje diagnozy, a innych nie, mogą być precyzyjne? Tylko, że mnie tak naprawdę nic nie irytuje teraz. Miałam czas, że szarpałam się sama ze sobą i kopałam z koniem, ale to już za mną.
    Dlaczego wciskasz, że rodzina jest lub musi być oparta o substytut? Co to za teoria i dlaczego mam uważać? Uważać inaczej uważność jest niezbędna w ogóle, ale dlaczego akurat przydaje się w rodzinie? (Może sobie takich rad udzielasz)/
    A co do chrząszcza w Szczebrzeszynie, to w takim przypadku sama bym spakowała walizki i żegnaj, nie zależnie od uczuć jakie mam. Szacunek do siebie na pierwszym miejscu.
    A jeśli chodzi o Ciebie, to niestety to forum i zapewne jeszcze inne miejsca w necie, to zamiennik prawdziwych, realnych relacji. Więc rób swoje, żeby "żyć" i coś czuć, bo bez emocji człowiek wydaje mi się pusty i szcztuczny jak manekin.
    Powodzenia
  • kod_matrixa 11.05.19, 15:35
    meela napisała:

> Dlaczego Twoje diagnozy, a innych nie, mogą być precyzyjne? Tylko, że mnie tak
    > naprawdę nic nie irytuje teraz. Miałam czas, że szarpałam się sama ze sobą i ko
    > pałam z koniem, ale to już za mną.
    > Dlaczego wciskasz, że rodzina jest lub musi być oparta o substytut? Co to za te
    > oria i dlaczego mam uważać? Uważać inaczej uważność jest niezbędna w ogóle, ale
    > dlaczego akurat przydaje się w rodzinie? (Może sobie takich rad udzielasz)/
    > A co do chrząszcza w Szczebrzeszynie, to w takim przypadku sama bym spakowała w
    > alizki i żegnaj, nie zależnie od uczuć jakie mam. Szacunek do siebie na pierwsz
    > ym miejscu.
    > A jeśli chodzi o Ciebie, to niestety to forum i zapewne jeszcze inne miejsca w
    > necie, to zamiennik prawdziwych, realnych relacji. Więc rób swoje, żeby "żyć" i
    > coś czuć, bo bez emocji człowiek wydaje mi się pusty i szcztuczny jak manekin.
    >
    > Powodzenia

Sama niedawno napisałaś, że żyjesz z substytutem i Ci z nim dobrze. No chyba, że nie pamiętasz co sama pisałaś.

Poza tym to Ty piszesz o sobie, że się miotasz, a mi coś zarzucasz.

--
  • kod_matrixa 11.05.19, 15:47
    kod_matrixa napisał:

> meela napisała:
    >
    > > Dlaczego Twoje diagnozy, a innych nie, mogą być precyzyjne? Tylko, że mni
    > e tak
    > > naprawdę nic nie irytuje teraz. Miałam czas, że szarpałam się sama ze sob
    > ą i ko
    > > pałam z koniem, ale to już za mną.
    > > Dlaczego wciskasz, że rodzina jest lub musi być oparta o substytut? Co to
    > za te
    > > oria i dlaczego mam uważać? Uważać inaczej uważność jest niezbędna w ogól
    > e, ale
    > > dlaczego akurat przydaje się w rodzinie? (Może sobie takich rad udzielas
    > z)/
    > > A co do chrząszcza w Szczebrzeszynie, to w takim przypadku sama bym spako
    > wała w
    > > alizki i żegnaj, nie zależnie od uczuć jakie mam. Szacunek do siebie na p
    > ierwsz
    > > ym miejscu.
    > > A jeśli chodzi o Ciebie, to niestety to forum i zapewne jeszcze inne miej
    > sca w
    > > necie, to zamiennik prawdziwych, realnych relacji. Więc rób swoje, żeby "
    > żyć" i
    > > coś czuć, bo bez emocji człowiek wydaje mi się pusty i szcztuczny jak ma
    > nekin.
    > >
    > > Powodzenia
    >
    >
    > Sama niedawno napisałaś, że żyjesz z substytutem i Ci z nim dobrze. No chyba, ż
    > e nie pamiętasz co sama pisałaś.
    >
    > Poza tym to Ty piszesz o sobie, że się miotasz, a mi coś zarzucasz.
    >

Poza tym jeśli ktoś w dzieciństwie miał deficyt uczuć to w dorosłym życiu może (choć nie musi) go szukać zbyt desperacko.

Relacji nie powinno budować się na głodzie relacji tylko na jakości relacji.

--
  • mmkaa11 11.05.19, 16:03

> Poza tym jeśli ktoś w dzieciństwie miał deficyt uczuć to w dorosłym życiu może
    > (choć nie musi) go szukać zbyt desperacko.
    >

I desperacko szuka i dziala na schematach niezaslugiwania i odrzucenia. To jest masakra, gdy w dziecinstwie nie doswiadczalo sie milosci, a przemocy. Wlasciwie sprawa jest beznadziejna.
    Ja tak niestety mialam i skutki sa straszne. Na tyle ze dla mnie byc moze jedynym rozwiazaniem jest samotnosc. Jak bardzo rodzice sa nieswiadomi, co robia dzieciom toksycznymi metodami wychowania, to jest straszne.

> Relacji nie powinno budować się na głodzie relacji tylko na jakości relacji.

Owszem. Moze sie to udac, gdy ludzie uzupelnia braki w poczuciu wlasnej wartosci. Tylko czy to da sie zrobic skutecznie... Jest to kalectwo niestety.

• kod_matrixa 11.05.19, 16:10
    mmkaa11 napisał(a):

>
    > > Poza tym jeśli ktoś w dzieciństwie miał deficyt uczuć to w dorosłym życiu
    > może
    > > (choć nie musi) go szukać zbyt desperacko.
    > >
    >
    > I desperacko szuka i dziala na schematach niezaslugiwania i odrzucenia. To jest
    > masakra, gdy w dziecinstwie nie doswiadczalo sie milosci, a przemocy. Wlasciwi
    > e sprawa jest beznadziejna.
    > Ja tak niestety mialam i skutki sa straszne. Na tyle ze dla mnie byc moze jedyn
    > ym rozwiazaniem jest samotnosc. Jak bardzo rodzice sa nieswiadomi, co robia dzi
    > eciom toksycznymi metodami wychowania, to jest straszne.
    >
    > > Relacji nie powinno budować się na głodzie relacji tylko na jakości relac
    > ji.
    >
    > Owszem. Moze sie to udac, gdy ludzie uzupelnia braki w poczuciu wlasnej wartosc
    > i. Tylko czy to da sie zrobic skutecznie... Jest to kalectwo niestety.
    >

Mmkaa, nic nie jest przesądzone. Nie myśl w ten autostygmatyzujący się sposób, bo tylko realizujesz samospełniającą się przepowiednię.

Im bardziej masz świadomość siebie i czego oczekujesz tym sama zwiększasz sobie szansę. I widzę, że masz bardzo dużą świadomość samej siebie i w ogóle świata.

--
  • meela 11.05.19, 15:52
    Rozmowa nie ma sensu, jak nie łapiesz ironii. Zarzucałeś, że ludzie żyja z zamiennikami i stąd uzależnienia. Zażartowałam, ze mi z moim substytutem dobrze.

I gdzie Ty wyczytałeś, że ja się miotam? Cały czas piszę, że TERAZ jest wszystko u mnie ok. I nie twierdzę, że Ty się miotasz. Wg mnie Ty się już nawet nie miotasz. Twoja sprawa.

P.S Jednocześnie oglądam emisję dokumentu Sekielskiego. Obrzydliwe, w głowie się nie mieści
  • kod_matrixa 11.05.19, 16:05
    meela napisała:

> Rozmowa nie ma sensu, jak nie łapiesz ironii. Zarzucałeś, że ludzie żyja z zami
    > ennikami i stąd uzależnienia. Zażartowałam, ze mi z moim substytutem dobrze.
    >
    > I gdzie Ty wyczytałeś, że ja się miotam? Cały czas piszę, że TERAZ jest wszystk
    > o u mnie ok. I nie twierdzę, że Ty się miotasz. Wg mnie Ty się już nawet nie mi
    > otasz. Twoja sprawa.
    >
    > P.S Jednocześnie oglądam emisję dokumentu Sekielskiego. Obrzydliwe, w głowie si
    > ę nie mieści

Mi nic do tego czy była to ironia czy nie. Pisałaś dziwiąc się, o kimś, że ma ponad czterdziestkę i dalej myśli o kimś innym gdy miał 20 parę lat.

Mi również proponowałaś relację substytutową. W takim przypadku trudno ocenić ile jest prawdy, a ile ironii w tym co piszesz. Sprawia to wrażenie jakbyś sama nie była tego pewna co jest w relacji istotne.

Jeśli (podkreślam jeśli) w Twoim przypadku również istnieje jakieś mocne wyparcie w kontekście relacji, zapewne nie przyznasz się do niego na wstępnym etapie.

--
  • meela 11.05.19, 16:20
    Dziwiłam się, że zdrowy, ineligentny facet nie znalazł sobie kobiety, tylko ineresuje się życiem dziewczyny z mlodości, która ma rodzinę i ma go gdzieś. Nie wierzę w taką "miłość". To chora iluzja bliska jakiejś schizofrenii.
  • kod_matrixa 11.05.19, 17:36
    meela napisała:

> Dziwiłam się, że zdrowy, ineligentny facet nie znalazł sobie kobiety, tylko ine
    > resuje się życiem dziewczyny z mlodości, która ma rodzinę i ma go gdzieś. Nie w
    > ierzę w taką "miłość". To chora iluzja bliska jakiejś schizofrenii.

Dla Ciebie być może to chore, a dla innych chore jest to, że kobiety żyją z substytutami je zdradzającym i, czasem nawet używającymi przemocy fizycznej, a ich żony wierzą w nich jak niedorozwinięte intelektualnie jednostki, robiąc za kucharki, sprzątaczki, nałożnice (czasem nawet gwałcone) i jeszcze obgadują inne kobiety, że są głupie i żaden chłop ich nie chciał, dosartościowując się w ten sposób.

--
  • opiump 11.05.19, 17:46
    ha ha wszyscy jesteście tacy sami :D
  • mmkaa11 11.05.19, 17:57
    kod_matrixa napisał:

> meela napisała:
    >
    > > Dziwiłam się, że zdrowy, ineligentny facet nie znalazł sobie kobiety, tyl
    > ko ine
    > > resuje się życiem dziewczyny z mlodości, która ma rodzinę i ma go gdzieś.
    > Nie w
    > > ierzę w taką "miłość". To chora iluzja bliska jakiejś schizofrenii.
    >
    >
    > Dla Ciebie być może to chore, a dla innych chore jest to, że kobiety żyją z sub
    > stytutami je zdradzającym i, czasem nawet używającymi przemocy fizycznej, a ich
    > żony wierzą w nich jak niedorozwinięte intelektualnie jednostki, robiąc za kuc
    > harki, sprzątaczki, nałożnice (czasem nawet gwałcone) i jeszcze obgadują inne k
    > obiety, że są głupie i żaden chłop ich nie chciał, dosartościowując się w ten s
    > posób.
    >

:)
    Jedno i drugie zjawisko jest niezdrowe i patologiczne.
  • kod_matrixa 11.05.19, 17:59
    kod_matrixa napisał:

> meela napisała:
    >
    > ko ine
    > Nie w
    >
    >
    > Dla Ciebie być może to chore, a dla innych chore jest to, że kobiety żyją z sub
    > stytutami je zdradzającym i, czasem nawet używającymi przemocy fizycznej, a ich
    > żony wierzą w nich jak niedorozwinięte intelektualnie jednostki, robiąc za kuc
    > harki, sprzątaczki, nałożnice (czasem nawet gwałcone) i jeszcze obgadują inne k
    > obiety, że są głupie i żaden chłop ich nie chciał, dosartościowując się w ten s
    > posób.
    >
    >
    >
    >
    >

Ludzie nie dzielą się na tych, którzy mieli świetne dzieciństwo i tych, którzy mieli trudne dzieciństwo, tak jak często robi to psychologia, bezsensownie stygmatyzują ludzi, lecz na świadomych i pozostałych.

Każdy trud czy cierpienie powoduje, że człowiek bardzo często jest bardziej wartościowy, dojrzały i świadomy niż ten co miał wszystko, ale i tak będzie głupi jak but.

I odwrotnie, trudne dzieciństwo czasem stanowi tylko dobry pretekst do bezrefleksyjności i bylejakości.

W największym stopniu zależy od nas jacy będziemy. Wiele rzeczy zapisanych jest w genach i w pracy nad samym sobą. Najlepszym dowodem na to jest rodzeństwo tych samych rodziców, które bardzo często swoimi osobowościami przypominają przeciwległe bieguny.

--
  • in.113 11.05.19, 22:05
    Nie chodzi o to byś szukal substytutu terapeutki. Tylko, abyś dal tej miłości odpłynąć, gdyż z jakiś przyczyn nie udało wam waszych losów połączyć . I nastepnie otworzył sie na nowa miłość - tak samo wielką. Terapeutka byc może swoja role w twym zyciu spełniła - pewnie tym uczuciem coś sobie udowodniłeś, czegoś dowiedziałeś, doświadczyłeś. Wiesz czego nie robić , gdy pojawi sie równie wyjątkowa kobieta. Stara miłość moze być jak sentyment.

• kod_matrixa 11.05.19, 22:10
    in.113 napisała:

> Nie chodzi o to byś szukal substytutu terapeutki. Tylko, abyś dal tej miłości o
    > dpłynąć, gdyż z jakiś przyczyn nie udało wam waszych losów połączyć . I nastepn
    > ie otworzył sie na nowa miłość - tak samo wielką. Terapeutka byc może swoja rol
    > e w twym zyciu spełniła - pewnie tym uczuciem coś sobie udowodniłeś, czegoś dow
    > iedziałeś, doświadczyłeś. Wiesz czego nie robić , gdy pojawi sie równie wyjątko
    > wa kobieta. Stara miłość moze być jak sentyment.
    >
    >

To nie jest takie proste. Dać czemuś odpłynąć może równać się zepchnąć do podświadomości.

Jeżeli coś samo ustanie, a to już inna sprawa.

--
  • in.113 12.05.19, 07:58
    Moze tobie tak wygodniej. Mimo, że (jak sam twierdzisz) masz świadomość poczucia własnej wartości, masz świadomość mocnych stron, masz możliwość spełnienia w relacji (czyli odnalezienia całkowitego porozumienia), masz świadomość, ze budzisz zainteresowanie kobiet, czy nawet sympatię - to sie boisz. Terapeutce potrafiłeś zaufać. Faktycznie musiała być dobra terapeutką, że sie nie bałeś.

Pewnie mi co najmniej odpiszesz, ze z fusów wróżę, ze diagnozuje. I pewnie nie zrozumiesz o co mi chodzi. Ale na złość ci tego nie piszę.

Przy okazji taka refleksja tez skierowana do innych, moze to nie mocne strony robią wrażenie, ale słabości.

• mmkaa11 12.05.19, 08:15
    in.113 napisała:

> Moze tobie tak wygodniej. Mimo, że (jak sam twierdzisz) masz świadomość poczuci
    > a własnej wartości, masz świadomość mocnych stron, masz możliwość spełnienia w
    > relacji (czyli odnalezienia całkowitego porozumienia), masz świadomość, ze budz
    > isz zainteresowanie kobiet, czy nawet sympatię - to sie boisz. Terapeutce potra
    > fiłeś zaufać. Faktycznie musiała być dobra terapeutką, że sie nie bałeś.
    >
    > Pewnie mi co najmniej odpiszesz, ze z fusów wróżę, ze diagnozuje. I pewnie nie
    > zrozumiesz o co mi chodzi. Ale na złość ci tego nie piszę.
    >

Ale chcesz go zmienic czy do czegos przymusic?
    Pisal wyzej, ze uczucie do terapeutki jeszcze trwa. Jest zwiazany uczuciowo i to jego rzeczywistosc wewnetrzna. Uszanuj to.
    Poza tym bez sensu jest szukac substytutu, bo nie ma sie nikogo. Lepiej poczekac, czesto milosc sama sie pojawia, gdy jest na to czas.
  • in.113 12.05.19, 09:58
    Nie zrozumiałaś mnie.
    Poza tym, nie potrafię i nie lubię cierpieć. Pewnie dlatego ciezko mi zrozumieć takie "czekanie". Zamykam etap i idę dalej. W każdej sferze. Staram się czerpać siłę z porażek i jakąś taką swoistą godność.

Ale jeśli i ciebie i jego uraziłam to przepraszam. Wy pewnie widzicie coś głębszego w takich sytuacjach jak odrzucenie w miłości. Każdy z nas tu na forum jest inny i otwarcie te innosc pokazuje nie koniecznie po to, by zmuszac do zaszczepienia swojego podejścia do życia.

• mmkaa11 12.05.19, 10:27
    Kazdy inaczej przezywa niepowodzenie, choc podobnie, bo trzeba pogodzic sie z utrata zludzen, marzen i fizycznym brakiem kontaktu z druga osoba. Sa etapy ktore do tego pogodzenia prowadza, ale jedna osoba moze je przejsc w ciagu tygodnia, inna potrzebuje roku. Trzeba miec tez kontakt z wlasnymi uczuciami, by odwaznie te uczucia przezywac, przechodzic od etapu do etapu, a to wcale proste nie jest. Bo to jest trudne w przezywaniu.
    Te etapy godzenia sie to: zaprzeczenie, zlosc, targowanie sie, przygnebienie, pogodzenie z rzeczywistoscia.
  • meela 12.05.19, 10:48
    Każdy inaczej przeżywa niepowodzenia.... Tak, ale są też ludzie, którzy utknęli w swoim cierpieniu, bo tak łatwiej. Nie biorą się z życiem za bary ze strachu. Trzeba przepracować ten strach, co ich trzyma. Chyba, ze chcą być nieszczęśliwi całe życie, to ich sprawa.

Mmkaa jesteś wyczulona na jakiekokwiek przejawy narzucania komuś czegoś. Myślę, że In po prostu wyraziła swoje zdanie, moje jest podobne. Taki sielankowy świat Mmko nie istnieje. Walka czasami jest nieunikniona. Trzeba umieć zawalczyć o siebie. Tak ja to widzę.
  • mmkaa11 12.05.19, 11:09

> Mmkaa jesteś wyczulona na jakiekokwiek przejawy narzucania komuś czegoś. Myślę,
    > że In po prostu wyraziła swoje zdanie, moje jest podobne. Taki sielankowy świa
    > t Mmko nie istnieje. Walka czasami jest nieunikniona. Trzeba umieć zawalczyć o
    > siebie. Tak ja to widzę.

Tak, jestem bardzo wyczulona na wszelkie przejawy narzucania komus czegos. Wrecz uczulona, wiem to :)

Nie mowie, ze macie zle intencje. To tylko moje reakcje. Osobiscie odbieram to jako zamach na wolnosc, ale to dlatego ze bylam ofiara przemocy.
    I tez sie czesciowo z wami zgadzam. zgadzam sie z tym, ze jesli utknelo sie w cierpieniu, i nie jest to po prostu etap - bo tu znowu wiele osob ucieka przed cierpieniem chocby w kompulsje, to warto je dopuscic przezyc i zobaczyc co przyjdzie w kolejnym etapie.
    Nikt zwykle nas nie uczyl jak radzic sobie z cierpieniem i zaloba. nie uciekac ale przezyc i wyrazic.
  • meela 12.05.19, 11:36
    Tak zgadzam się, żeby przeżyć i potem pójść dalej. Jeśli ktoś stoi w miejscu, to znaczy że nie przeżył, tylko kręci się w jednym miejscu. I zapewne trzyma go lęk, żeby wyrwać się z tego. Umysł wtedy opowiada bajki np. że to miłość
  • mmkaa11 12.05.19, 15:31
    meela napisała:

> Tak zgadzam się, żeby przeżyć i potem pójść dalej. Jeśli ktoś stoi w miejscu, t
    > o znaczy że nie przeżył, tylko kręci się w jednym miejscu. I zapewne trzyma go
    > lęk, żeby wyrwać się z tego. Umysł wtedy opowiada bajki np. że to miłość

Dopytamy moze Matrixa o to ;)

Matrix, a kiedy wydarzyla sie ta historia z terapeutka?
    Co obecnie odczuwasz w zwiazku z tym, ze nie udalo Ci sie z nia stworzyc zwiazku (czy tez czegos, co chciales)?
  • herakles-one 12.05.19, 15:07
    A ja myślę Mmkaa, że Ty sama też masz skłonność do narzucania innym swojego zdania. Zauważyłem to już wcześniej, ale nie pamiętam czego dotyczyło, natomiast świeżo miało miejsce w wątku Werci, gdzie jej dość kategorycznie pisałaś o tym mężczyźnie, którym jest zainteresowana raczej negatywne opinie i nawet to, co powinna zrobić, mimo,że nic nie wiesz o nim. Często najbardziej nas denerwują własne nasze cechy, które wypieramy i projektujemy na innych
    Mam nadzieję, że to przyjmiesz jako informację zwrotną, a nie wytyk
  • mmkaa11 12.05.19, 15:15
    Dzieki za zwrocenie uwagi. Przyjrze sie temu :)
  • mmkaa11 12.05.19, 15:18
    mmkaa11 napisał(a):

> Dzieki za zwrocenie uwagi. Przyjrze sie temu :)

I jak najbardziej przyjmuje to jako informacje zwrotna, bo poprzedziles ja slowem "mysle" ;)
  • kod_matrixa 12.05.19, 15:40
    herakles-one napisał:

> A ja myślę Mmkaa, że Ty sama też masz skłonność do narzucania innym swojego zda
    > nia. Zauważyłem to już wcześniej, ale nie pamiętam czego dotyczyło, natomiast ś
    > wieżo miało miejsce w wątku Werci, gdzie jej dość kategorycznie pisałaś o tym m
    > ężczyźnie, którym jest zainteresowana raczej negatywne opinie i nawet to, co p
    > owinna zrobić, mimo,że nic nie wiesz o nim. Często najbardziej nas denerwuj
    > ą własne nasze cechy, które wypieramy i projektujemy na innych

> Mam nadzieję, że to przyjmiesz jako informację zwrotną, a nie wytyk

Ja bym się tego nie czepiał. Czy za każdym razem mówisz, że myślisz, że psychoterapia działa?

--
  • herakles-one 12.05.19, 16:05
    Matrix odczep się ode mnie raz na zawsze. Nie mam najmniejszej ochoty z Tobą dyskutować.
  • kod_matrixa 13.05.19, 09:04
    herakles-one napisał:

> Matrix odczep się ode mnie raz na zawsze. Nie mam najmniejszej ochoty z Tobą d
    > yskutować.

A Ty odczep się od Mmkaa. :)

--
  • opiump 13.05.19, 09:37
    ha ha ha ha
  • in.113 13.05.19, 09:46
    Ale zaczęło sie ode mnie.

To zróbmy tak. Ja odczepię sie od matrixa to mmka odczepi sie ode mnie. Nie będzie jej wtedy upominał herakles. I wszyscy będą szczęśliwi.
  • kod_matrixa 13.05.19, 09:48
    in.113 napisała:

> Ale zaczęło sie ode mnie.
    >
    > To zróbmy tak. Ja odczepię sie od matrixa to mmka odczepi sie ode mnie. Nie będ
    > zie jej wtedy upominał herakles. I wszyscy będą szczęśliwi.

Ale ja nie chcę żebyś się odczepiła ode mnie. Wolę konstruktywny dialog, a nawet polemikę bez inwektyw. :)

--
  • in.113 13.05.19, 10:18
    kod_matrixa napisał:

> in.113 napisała:
    >
    > > Ale zaczęło sie ode mnie.
    > >
    > > To zróbmy tak. Ja odczepię sie od matrixa to mmka odczepi sie ode mnie. N
    > ie będ
    > > zie jej wtedy upominał herakles. I wszyscy będą szczęśliwi.
    >
    >
    > Ale ja nie chcę żebyś się odczepiła ode mnie. Wolę konstruktywny dialog, a nawe
    > t polemikę bez inwektyw. :)
    >
    >
    >
    >
    Dyskusje ci sie podobała, dopóki ktoś słusznie nie stanął w mojej obronie. Czy raczej w obronie pewnych standardów (choc ja to odebrałam osobiście i poczułam wdzięcznośc do heraklesa).
  • kod_matrixa 13.05.19, 10:25
    in.113 napisała:

> kod_matrixa napisał:
    >
    > > in.113 napisała:
    > >
    > > > Ale zaczęło sie ode mnie.
    > > >
    > > > To zróbmy tak. Ja odczepię sie od matrixa to mmka odczepi sie ode m
    > nie. N
    > > ie będ
    > > > zie jej wtedy upominał herakles. I wszyscy będą szczęśliwi.
    > >
    > >
    > > Ale ja nie chcę żebyś się odczepiła ode mnie. Wolę konstruktywny dialog,
    > a nawe
    > > t polemikę bez inwektyw. :)
    > >
    > >
    > >
    > >
    > Dyskusje ci sie podobała, dopóki ktoś słusznie nie stanął w mojej obronie. Czy
    > raczej w obronie pewnych standardów (choc ja to odebrałam osobiście i poczułam
    > wdzięcznośc do heraklesa).

Jakie znowu standardy? Bronić przede mną? Co Ty znowu wymyślasz? :)

--
  • in.113 13.05.19, 10:31
    Nie wiesz o co chodzi a sie wtrącasz.
  • mmkaa11 13.05.19, 10:02
    A poczulas, ze ja sie przyczepiłam? :)
  • opiump 13.05.19, 10:10
    in.113 napisała:

> To zróbmy tak. Ja odczepię sie od matrixa

dlaczego ? Śmiech to zdrowie :D
  • opiump 13.05.19, 10:13
    mnie wystarczy jego ( i reszty tubylców ) postawa względem maltretowanych psychicznie, fizycznie dzieci oraz gówna wylewanego na Ankę.
  • in.113 13.05.19, 10:21
    Anka juz napisala gdzie tylko bylo możliwe? Wykorzystała wszelkie namiary podane jej tu na forum?
  • opiump 13.05.19, 10:31
    Anka chorowała i choruje z tego, co wiem.
    Przerzucanie odpowiedzialności ?
    Weź przestań, bo zaś zajadów ze śmiechu dostanę :D
  • opiump 13.05.19, 10:43
    Więc ? Jakiś narcystyczny odczłowieczony debil próbujący sie kreować na Bóg wie kogo he he he bucha cha cha cha cha. Zresztą nie tylko on.
    Dostarczający dobrej zabawy :D
  • herakles-one 13.05.19, 10:10
    Ja MMka nie upominałem, lecz wyraźnie zaznaczyłem ,że mam nadzieję, ze przyjmie to w formie informacji zwrotnej. Gdybym ją chciał upominać zrobiłbym to w tamtym wątku zaraz gdy to przeczytałem. Uznałem, że taka informacja może się jej przydać.
  • mmkaa11 13.05.19, 10:18
    herakles-one napisał:

> Ja MMka nie upominałem, lecz wyraźnie zaznaczyłem ,że mam nadzieję, ze przyjmie
    > to w formie informacji zwrotnej. Gdybym ją chciał upominać zrobiłbym to w tamt
    > ym wątku zaraz gdy to przeczytałem. Uznałem, że taka informacja może się jej pr
    > zydać.

Odebrałam to pozytywnie, tak jak napisałam. I rzeczywiście coś mi sie odpala czasami ;)
    Ale ja to temat zastępczy tutaj.
    Natomiast prawdziwy konflikt zaistniał między Matrixem, a Tobą, Herakles.
    Ciekawe, jak to rozwiążecie.
  • kod_matrixa 13.05.19, 10:22
    mmkaa11 napisał(a):

> herakles-one napisał:
    >
    > > Ja MMka nie upominałem, lecz wyraźnie zaznaczyłem ,że mam nadzieję, ze pr
    > zyjmie
    > > to w formie informacji zwrotnej. Gdybym ją chciał upominać zrobiłbym to
    > w tamt
    > > ym wątku zaraz gdy to przeczytałem. Uznałem, że taka informacja może się
    > jej pr
    > > zydać.
    >
    > Odebrałam to pozytywnie, tak jak napisałam. I rzeczywiście coś mi sie odpala cz
    > asami ;)
    > Ale ja to temat zastępczy tutaj.
    > Natomiast prawdziwy konflikt zaistniał między Matrixem, a Tobą, Herakles.
    > Ciekawe, jak to rozwiążecie.

Jeśli chodzi o mnie to nie jestem obrażalski. To jest śmieszne i dziecinne. :)

--
  • mmkaa11 13.05.19, 10:27
    > > Natomiast prawdziwy konflikt zaistniał między Matrixem, a Tobą, Herakles.
    >
    > > Ciekawe, jak to rozwiążecie.
    >
    >
    > Jeśli chodzi o mnie to nie jestem obrażalski. To jest śmieszne i dziecinne. :)
    >
    >

Hermes, mam nadzieję, że odbierzesz to, co napiszę jako informacje zwrotną, a nie krytykę -odbieram Twoją postawę w tym konflikcie jako obrażalską i nawet nieco przekraczająca granice dobrego smaku (to o łazience). Mam nadzieję że Cię tym nie urażam ani nie poczujesz sie nie akceptowany.
  • kod_matrixa 13.05.19, 10:30
    mmkaa11 napisał(a):

> > > Natomiast prawdziwy konflikt zaistniał między Matrixem, a Tobą, Her
    > akles.
    > >
    > > > Ciekawe, jak to rozwiążecie.
    > >
    > >
    > > Jeśli chodzi o mnie to nie jestem obrażalski. To jest śmieszne i dziecinn
    > e. :)
    > >
    > >
    >
    > Hermes, mam nadzieję, że odbierzesz to, co napiszę jako informacje zwrotną, a n
    > ie krytykę -odbieram Twoją postawę w tym konflikcie jako obrażalską i nawet nie
    > co przekraczająca granice dobrego smaku (to o łazience). Mam nadzieję że Cię ty
    > m nie urażam ani nie poczujesz sie nie akceptowany.

To ja, Matrix to napisałem. :) Zapewne miałaś na myśli Heraklesa, że jest obrażalski. Ja też tak go odbieram.

--
  • mmkaa11 13.05.19, 10:36
    Tak, to było do Heraklesa.
  • in.113 13.05.19, 10:45
    Jak ktoś przekracza cudze granice, a potem mowi "no nie bądź taki obrażalski" to TO jest przemoc.
  • kod_matrixa 13.05.19, 10:51
    in.113 napisała:

> Jak ktoś przekracza cudze granice, a potem mowi "no nie bądź taki obrażalski" t
    > o TO jest przemoc.

Kto przekroczył czyje granice i w jaki sposób?

Jeśli wszystko co padnie w polemice nazwiesz przekraczaniem granicy, to może lepiej jej nie zaczynać, bo obrażanie się czy udawanie obrażonego to dobry pretekst do zakończenia dyskusji gdy nie ma się już argumentów.

Tak właśnie często robią dzieci. Zabierają swoje zabawki z piaskownicy i uciekają.

--
  • in.113 13.05.19, 11:03
    Herakles sie nie obraza. Ale dla osoby, ktora nie czuje swojej przemocy tak moze wyglądać w krzywym zwierciadle zwykła konsternacja drugiej osoby.
  • herakles-one 13.05.19, 11:06
    No nie, faktycznie Matrix ty masz samoświadomość ameby. Piszesz obelżywe rzeczy na mój temat prawie w każdym swoim poście i nic o tym nie wiesz? Kilka nawet zostało usunięte z tego powodu. Tak jak przypuszczałem, Ty kompletnie nie masz ani świadomości, że kogoś obrażasz, ani nic Cię nie powstrzymuje nawet gdy ktoś protestuje, bo wstydu też nie masz. Ci forumowicze, którzy dłużej tutaj są wiedzą co wypisywałeś o mnie. Nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji, bo nie masz ani wiedzy, ani kultury i ja nie mam przyjemności prowadzić dyskusji z takim człowiekiem, który mnie obelżywie traktuje.
  • in.113 13.05.19, 11:33
    "No nie, faktycznie Matrix ty masz samoświadomość ameby. Piszesz obelżywe rzeczy na mój temat prawie w każdym swoim poście i nic o tym nie wiesz? Kilka nawet zostało usunięte z tego powodu. Tak jak przypuszczałem, Ty kompletnie nie masz ani świadomości, że kogoś obrażasz, ani nic Cię nie powstrzymuje nawet gdy ktoś protestuje, bo wstydu też nie masz. Ci forumowicze, którzy dłużej tutaj są wiedzą co wypisywałeś o mnie. Nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji, bo nie masz ani wiedzy, ani kultury i ja nie mam przyjemności prowadzić dyskusji z takim człowiekiem, który mnie obelżywie traktuje. "

to co powyzej Herakles napisał to dla Was mmka, matrix obrażalstwo???
    może jesteście przyzwyczajeni do takiego poziomu, na którym matrix próbuje się heraklesem komunikować i dla was on jest normą. I wycofanie sie heraklesa traktujecie jako obrażanie. Dla mnie to po prostu szacunek dla siebie i wierność pewnym standardom.

• opiump 13.05.19, 11:48
    Myślę, ze problemem tutejszego matrixa i nie tylko jego jest zakrzywienie swojego wizerunku. Nie bije kobiet he he he. Reszta to mitologia pod własnym adresem.
    Skoro on daje sobie prawo do takiej, a nie innej reakcji to ktoś inny tez ma prawo do własnych. Kurwa teraz to zrobiło sie przedszkole :D
  • ada_ww 13.05.19, 11:51
    opiump napisał(a):

> Myślę, ze problemem tutejszego matrixa i nie tylko jego jest zakrzywienie swoje
    > go wizerunku. Nie bije kobiet he he he. Reszta to mitologia pod własnym adresem
    > .
    > Skoro on daje sobie prawo do takiej, a nie innej reakcji to ktoś inny tez ma pr
    > awo do własnych. Kurwa teraz to zrobiło sie przedszkole :D

Bo to wyszlo z nizin spolecznych, pewnie dorwal taka, co w domu byly pieniadze i wzieli to cieszac sie, ze i tak nikt inny by jej nie zachcial, a on obrosl w piorka i zadoscuczyniajac swoim kompleksom malego mozgu i kto wie, moze i malego xuja wyzywa ludzi od patologii.
  • opiump 13.05.19, 12:18
    ja sie usuwam. pobyt tutaj uświadomił dobitnie że większość ludzi to śmiecie żyjące we własnych odchodach przy okazji próbujących innych ściągnąć do szamba. nurtuje mnie tyko pytanie ;) który większym śmieciem ? ten, co krzywdzi czy ten, który sie tylko przygląda bucha cha cha cha cha.
  • ada_ww 13.05.19, 12:21
    opiump napisał(a):

> ja sie usuwam. pobyt tutaj uświadomił dobitnie że większość ludzi to śmiecie ży
    > jące we własnych odchodach przy okazji próbujących innych ściągnąć do szamba.
    > nurtuje mnie tyko pytanie ;) który większym śmieciem ? ten, co krzywdzi czy ten
    > , który sie tylko przygląda bucha cha cha cha cha.

Akurat tez dlugo zadawalam sobie to samo pytanie, dzis juz tego nie robie bo wiem, ze to nie ma sensu.
  • ada_ww 13.05.19, 12:29
    A bedzie jeszcze gorzej, bo sama pewnie wiesz, ze to wlasnie idioci mnoza sie jak kroliki i wiecej niz co druga rodzina z duza iloscia potomstwa jest patologiczna- to nie sa zadne bajki, tylko brutalne statystyki. I rodza sie wlasnie tacy, co beda chodzic z kijem baseballowym polowac na muzulmanki, bo wiesz, filmowy Forest Gump wstapil do amerykanskiej armii walczyc w imie prezydenta, tak samo w sobote, gdy przeczytalam w wiadomosciach o tym, ze zostala napadnieta muzulmnska kobieta, uposledzony umyslowo zrobil to dla prezydenta Trumpa.
  • opiump 13.05.19, 12:38
    ada_ww napisał(a):

> Akurat tez dlugo zadawalam sobie to samo pytanie, dzis juz tego nie robie bo wi
    > em, ze to nie ma sensu.

nie dziwię się z takim intelektem
  • mmkaa11 13.05.19, 11:57
    in.113 napisała:

> "No nie, faktycznie Matrix ty masz samoświadomość ameby. Piszesz obelżywe rzecz
    > y na mój temat prawie w każdym swoim poście i nic o tym nie wiesz? Kilka nawet
    > zostało usunięte z tego powodu. Tak jak przypuszczałem, Ty kompletnie nie masz
    > ani świadomości, że kogoś obrażasz, ani nic Cię nie powstrzymuje nawet gdy ktoś
    > protestuje, bo wstydu też nie masz. Ci forumowicze, którzy dłużej tutaj są wie
    > dzą co wypisywałeś o mnie. Nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji, bo nie ma
    > sz ani wiedzy, ani kultury i ja nie mam przyjemności prowadzić dyskusji z takim
    > człowiekiem, który mnie obelżywie traktuje. "
    >
    > to co powyzej Herakles napisał to dla Was mmka, matrix obrażalstwo???
    > może jesteście przyzwyczajeni do takiego poziomu, na którym matrix próbuje się
    > heraklesem komunikować i dla was on jest normą. I wycofanie sie heraklesa trak
    > tujecie jako obrażanie. Dla mnie to po prostu szacunek dla siebie i wierność pe
    > wnym standardom.
    >

"No nie, faktycznie Matrix ty masz samoświadomość ameby." - dla mnie to upokarzajaca krytyka. Taki jest mój odbior.
  • ada_ww 13.05.19, 11:59
    mmkaa11 napisał(a):

> "No nie, faktycznie Matrix ty masz samoświadomość ameby." - dla mnie to upokarz
    > ajaca krytyka. Taki jest mój odbior.

A jak on wyzywa ludzi od patologii, jak do mnie i do Heraklesa w innych watkach pisal, ze mamy mozg ameby, tak jak 80% ludzkosci to bylo OK. Wierz w niego kobieto, tylko nie oczekuj, ze inni pojda w Twoje slady.
  • in.113 13.05.19, 12:25
    Pamiętasz kropidło5 i jego kumpli co sobie z niego żartowali, wręcz drwili jeszcze bardziej zaniżając i tak juz niska samoocenę? I za każdym razem, gdy chcial zerwać kontakt z tym towarzystwem to mu z udmiechem mówili "no co ty obraziłeś sie" "stary przecież to tylko żarty"

• ada_ww 13.05.19, 12:30
    in.113 napisała:

> Pamiętasz kropidło5 i jego kumpli co sobie z niego żartowali, wręcz drwili jesz
    > cze bardziej zaniżając i tak juz niska samoocenę? I za każdym razem, gdy chcial
    > zerwać kontakt z tym towarzystwem to mu z udmiechem mówili "no co ty obraziłeś
    > sie" "stary przecież to tylko żarty"
    >
    Nie wiesz dlaczego? Bo nie mieliby z kogo robic sobie tych zartow, nikt inny nie dalby sie w taki sposob wkrecac.
  • ada_ww 13.05.19, 12:32
    I jeszcze mial wieczne pretensje do swojej siostry, na poczatku o jakis sos do spaghetti, ktory z Wloch przywiozla jej matka, a jemu tego sosu nie dala, tylko cos innego, a on wlasnie chcial ten sos. Pozniej mial juz pretensje o to, ze ta siostra w ogole istnieje.
  • mmkaa11 13.05.19, 12:43
    in.113 napisała:

> Pamiętasz kropidło5 i jego kumpli co sobie z niego żartowali, wręcz drwili jesz
    > cze bardziej zaniżając i tak juz niska samoocenę? I za każdym razem, gdy chcial
    > zerwać kontakt z tym towarzystwem to mu z udmiechem mówili "no co ty obraziłeś
    > sie" "stary przecież to tylko żarty"
    >
    Ja pamiętam. Nie pisałam wtedy ale pamiętam.
  • ada_ww 13.05.19, 11:34
    herakles-one napisał:

> No nie, faktycznie Matrix ty masz samoświadomość ameby. Piszesz obelżywe rzecz
    > y na mój temat prawie w każdym swoim poście i nic o tym nie wiesz? Kilka nawet
    > zostało usunięte z tego powodu. Tak jak przypuszczałem, Ty kompletnie nie masz
    > ani świadomości, że kogoś obrażasz, ani nic Cię nie powstrzymuje nawet gdy kto
    > ś protestuje, bo wstydu też nie masz. Ci forumowicze, którzy dłużej tutaj są wi
    > edzą co wypisywałeś o mnie. Nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji, bo nie
    > masz ani wiedzy, ani kultury i ja nie mam przyjemności prowadzić dyskusji z tak
    > im człowiekiem, który mnie obelżywie traktuje.

Ja Ci ju z kiedys pisalam, ze to jest testowanie ludzkiej cierpliwosci, na ile moze sobie pozwolic. Taka strategie w realu stosuja psychopaci odczuwajacy wieczny deficyt strachu, lekow. Te leki dodaja psychopacie adrenaliny, to tak jakby siedzial kolo Ciebie i tak co jakis czas zaczepial klujac Cie na przyklad olowkiem w plecy, ta zaostrzona strona. Kilka razy obrocilbys sie patrzac surowym wzrokiem, kilka razy poprosilbys, zeby dal Ci spokoj, a w koncu nie wytrzymalbys i dal mu w morde tak, ze polecialby na druga strone pomieszczenia. Pozniej plakalby, ze on chcial dobrze, ze on tylko w taki sposob szukal uwagi i kontaktu.
  • kod_matrixa 13.05.19, 13:15
    herakles-one napisał:

> No nie, faktycznie Matrix ty masz samoświadomość ameby. Piszesz obelżywe rzecz
    > ani świadomości, że kogoś obrażasz, ani nic Cię nie powstrzymuje nawet gdy kto
    > ś protestuje, bo wstydu też nie masz. Ci forumowicze, którzy dłużej tutaj są wi
    > edzą co wypisywałeś o mnie. Nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji, bo nie
    > masz ani wiedzy, ani kultury i ja nie mam przyjemności prowadzić dyskusji z tak
    > im człowiekiem, który mnie obelżywie traktuje.

A propos ameby, Herakles poproś swojego znajomego, niech Ci wytłumaczy na czym polega efekt horoskopowy.

Może nawet nie nazwie Cię amebą przez wzgląd na znajomość, choć w tym przypadku było by to nawet uzasadnione.

--
  • herakles-one 13.05.19, 10:52
    Masz prawo tak odbierać. Nie czuję się obrażony, ani mi nie zależy na tym, by być akceptowany przez wszystkich. Wymagam jednak szacunku dla siebie i nie zamierzam tolerować obelżywych konfabulacji i fantazji matrixa na mój temat i stalkingu z jego strony . Myślę też, że warto byłoby lepiej znać problem, a dopiero później się wypowiadać.
  • in.113 13.05.19, 10:29
    herakles-one napisał:

> Ja MMka nie upominałem

Ok, dałeś komunikat zwrotny. Mnie juz mmka po raz drugi zarzucila przemoc, ale zrezygnowałam z udowadniania, że nie jestem wielbłądem. Może we mnie widzi kogoś z reala i ma ochotę na zastępcze wyładowanie się. Mnie nie ciągnie do takich zapasów.

, lecz wyraźnie zaznaczyłem ,że mam nadzieję, ze przyjmie
    > to w formie informacji zwrotnej. Gdybym ją chciał upominać zrobiłbym to w tamt
    > ym wątku zaraz gdy to przeczytałem. Uznałem, że taka informacja może się jej pr
    > zydać.
  • kod_matrixa 13.05.19, 10:32
    in.113 napisała:

> herakles-one napisał:
    >
    > > Ja MMka nie upominałem
    >
    > Ok, dałeś komunikat zwrotny. Mnie juz mmka po raz drugi zarzucila przemoc, ale
    > zrezygnowałam z udowadniania, że nie jestem wielbłądem. Może we mnie widzi kogo
    > ś z reala i ma ochotę na zastępcze wyładowanie się. Mnie nie ciągnie do takich
    > zapasów.
    >
    >
    >
    > , lecz wyraźnie zaznaczyłem ,że mam nadzieję, ze przyjmie
    > > to w formie informacji zwrotnej. Gdybym ją chciał upominać zrobiłbym to
    > w tamt
    > > ym wątku zaraz gdy to przeczytałem. Uznałem, że taka informacja może się
    > jej pr
    > > zydać.

Oj ciągnie, ciągnie. Mi też wiele razy zarzucałaś bezpodstawnie różne rzeczy. :)

--
  • in.113 13.05.19, 10:50
    W tym przypadku akurat nie.
  • mmkaa11 13.05.19, 10:48
    in.113 napisała:

> herakles-one napisał:
    >
    > > Ja MMka nie upominałem
    >
    > Ok, dałeś komunikat zwrotny. Mnie juz mmka po raz drugi zarzucila przemoc, ale
    > zrezygnowałam z udowadniania, że nie jestem wielbłądem. Może we mnie widzi kogo
    > ś z reala i ma ochotę na zastępcze wyładowanie się. Mnie nie ciągnie do takich
    > zapasów.
    >

Raczej dałam Ci komunikat zwrotny :)
  • in.113 13.05.19, 10:57
    mmkaa11 napisał(a):

> in.113 napisała:
    >
    > > herakles-one napisał:
    > >
    > > > Ja MMka nie upominałem
    > >
    > > Ok, dałeś komunikat zwrotny. Mnie juz mmka po raz drugi zarzucila przemoc
    > , ale
    > > zrezygnowałam z udowadniania, że nie jestem wielbłądem. Może we mnie widz
    > i kogo
    > > ś z reala i ma ochotę na zastępcze wyładowanie się. Mnie nie ciągnie do t
    > akich
    > > zapasów.
    > >
    >
    > Raczej dałam Ci komunikat zwrotny :)

Ja sobie to przefiltrowałam przez informacje, jakie podałaś, ze przez znaczna czesc życia miałaś do czynienia z przemocowcami i pomyślałam ze to raczej mowi o tobie o twoim przewrażliwieniu aniżeli o mnie. Choć nie powiem to uderza w kobiecość słysząc: jesteś przemocowa, despotyczna, autorytarna.
  • mmkaa11 13.05.19, 11:19
    in.113 napisała:

>
    > > Raczej dałam Ci komunikat zwrotny :)
    >
    > Ja sobie to przefiltrowałam przez informacje, jakie podałaś, ze przez znaczna c
    > zesc życia miałaś do czynienia z przemocowcami i pomyślałam ze to raczej mowi o
    > tobie o twoim przewrażliwieniu aniżeli o mnie. Choć nie powiem to uderza w kob
    > iecość słysząc: jesteś przemocowa, despotyczna, autorytarna.

Naprawde dokładnie tymi słowami Ciebie okreslilam?
    Ja nie odbieram od jakiegoś czasu komunikatow "jesteś..." jako informacji o mnie, zwykle to jest opinia tej osoby o sobie. Poza tym nie znamy sie naprawdę, wiec nie bierz tego tak do siebie. Sama możesz siebie ocenic prawdziwie.
  • in.113 13.05.19, 11:36
    Nie , inaczej to wyglądało.
  • kod_matrixa 13.05.19, 12:00
    mmkaa11 napisał(a):

> in.113 napisała:
    >
    > >
    > > > Raczej dałam Ci komunikat zwrotny :)
    > >
    > > Ja sobie to przefiltrowałam przez informacje, jakie podałaś, ze przez zna
    > czna c
    > > zesc życia miałaś do czynienia z przemocowcami i pomyślałam ze to raczej
    > mowi o
    > > tobie o twoim przewrażliwieniu aniżeli o mnie. Choć nie powiem to uderza
    > w kob
    > > iecość słysząc: jesteś przemocowa, despotyczna, autorytarna.
    >
    > Naprawde dokładnie tymi słowami Ciebie okreslilam?
    > Ja nie odbieram od jakiegoś czasu komunikatow "jesteś..." jako informacji o mni
    > e, zwykle to jest opinia tej osoby o sobie. Poza tym nie znamy sie naprawdę, wi
    > ec nie bierz tego tak do siebie. Sama możesz siebie ocenic prawdziwie.

Teraz wiesz już jak to "doborowe" towarzystwo płoszy każdego nowego użytkownika. Każdy po kilku wpisach zazwyczaj daje sobie z tym spokój.

Miałaś też próbkę tego jak reagują nie mając argumentów lub stosownej riposty.

Nasz pan "ekspert" już określił mnie amebą, a jeszcze tak nie dawno uważał, że go obrażałem.

Intelektualna dziecinada, która blokoje to forum i traktuje wszystkich z buta kto tu się nowy pojawi i ośmieli popsuć im tę infantylną zabawę.

--
  • in.113 13.05.19, 13:14
    Tylko w tobie matrix jedyna nadzieja, ze będzie tu na forum kiedyś lepiej i w ogóle na całym świecie.
  • kod_matrixa 13.05.19, 13:17
    in.113 napisała:

> Tylko w tobie matrix jedyna nadzieja, ze będzie tu na forum kiedyś lepiej i w o
    > góle na całym świecie.

Jesteś pewna, że chcesz wejść że mną interakcję i nie skończy się to tradycyjnie histerią z Twojej strony?

--
  • in.113 13.05.19, 13:19
    Az tak cię to wkurzyło?
  • kod_matrixa 13.05.19, 13:45
    in.113 napisała:

> Az tak cię to wkurzyło?

Zadaj sobie sama szczerze pytanie. Co mogłoby mnie tu spotkać oprócz rozbawienia?

Poirytowanie zazwyczaj zdradza się inwektywami. :)

--
  • in.113 13.05.19, 14:01
    Faktycznie. Gdybyś mial wrażliwość, to mogłoby ci sie czasem przykro zrobić.
  • opiump 13.05.19, 14:05
    mnie i z tego wyleczyli :D Patrząc na Ankę bucha cha cha cha cha
  • opiump 13.05.19, 14:08
    jak i tutaj ją potraktowali i naturalnie jej dzieci. na psychologii
  • opiump 13.05.19, 14:13
    co to wrażliwość, empatia, współczucie ? Ma ktoś pomysł ? bucha cha cha cha cha :D
  • kod_matrixa 13.05.19, 14:23
    in.113 napisała:

> Faktycznie. Gdybyś mial wrażliwość, to mogłoby ci sie czasem przykro zrobić.

Wrażliwość wobec bluzgających?

Czy Ty nie przesadzasz czasem?

Bądź grzeczniejsza to okażę więcej empatii. :)

--
  • opiump 13.05.19, 14:32
    dzieci Anki tez maja sobie zasłużyć ? bucha cha cha cha cha.
  • ada_ww 13.05.19, 14:37
    opiump napisał(a):

> dzieci Anki tez maja sobie zasłużyć ? bucha cha cha cha cha.

Teraz zaczynam rozumiec tych, ktorzy sie smiali, ze jedna dymal jako jeron-pieron a druga jako kewin sam w domu, haaaaaaaaaaaaaahahahahahaha
  • opiump 13.05.19, 14:41
    takiego kwiatu to pół światu. tylko na co komu przygłup ?
  • ada_ww 13.05.19, 14:42
    opiump napisał(a):

> takiego kwiatu to pół światu. tylko na co komu przygłup ?

A ja skad mam to wiedziec:)
  • rybka.alicja 13.05.19, 15:44
    Bądź grzeczniejsza, a okaże Tobie trochę empati :-). Kim Ty jesteś, że masz mówić i dyktować takie warunki? Znarcyziały Kindle. Hę?
  • opiump 13.05.19, 15:49
    ale za to z możliwościami he he he he
  • kod_matrixa 13.05.19, 15:54
    rybka.alicja napisał(a):

> Bądź grzeczniejsza, a okaże Tobie trochę empati :-). Kim Ty jesteś, że masz mów
    > ić i dyktować takie warunki? Znarcyziały Kindle. Hę?

Ha ha ha, kolejna agentka z halunami, tym razem od bańki mydlanej.

Chyba od załamania pogodowego macie kulminację tego kryzysu samopoczucia.

--
  • ada_ww 13.05.19, 15:58
    kod_matrixa napisał:

> Chyba od załamania pogodowego macie kulminację tego kryzysu samopoczucia.
    >

Na zakonczenie RUN Forrest RUN!!!!!!

:)
  • ada_ww 13.05.19, 14:25
    in.113 napisała:

> Az tak cię to wkurzyło?

O ludzie co tu sie dzieje, ja nawet nie wiedzialam, ze sa tu dwie kobiety, co o jednego smiecia walcza w kisielu. Ale jaja:)
  • kod_matrixa 13.05.19, 14:30
    ada_ww napisał(a):

> in.113 napisała:
    >
    > > Az tak cię to wkurzyło?
    >
    > O ludzie co tu sie dzieje, ja nawet nie wiedzialam, ze sa tu dwie kobiety, co o
    > jednego smiecia walcza w kisielu. Ale jaja:)

A Tobie Ada cóż znowu się przyprojektowało?

--
  • ada_ww 13.05.19, 14:32
    Jedna nawet takiego niedoroba nazywa calym swiatem i do drugiej zwraca sie to nie twoj swiat, ale jaja:)))))))))))
  • kod_matrixa 13.05.19, 14:40
    ada_ww napisał(a):

> Jedna nawet takiego niedoroba nazywa calym swiatem i do drugiej zwraca sie to n
    > ie twoj swiat, ale jaja:)))))))))))

Ada, słyszałaś o czymś takim jak ironia?

In w tamtym wpisie właśnie jej użyła. Mimo wszystko myślałem, że jesteś nieco bystrzejsza.

--
  • in.113 13.05.19, 14:41
    A ty myślałaś żeś ta jedyna? No widzisz jest nas trzy.
  • ada_ww 13.05.19, 14:42
    in.113 napisała:

> A ty myślałaś żeś ta jedyna? No widzisz jest nas trzy.

Jeszcze mnie w to wmieszaja:)))))
    Bez przesady, o mnie sie nie martw:)
  • in.113 13.05.19, 14:46
    Ale jakie to mile dla faceta musi być.
  • in.113 13.05.19, 14:43
    Plus terapeutka.
  • kod_matrixa 13.05.19, 14:48
    in.113 napisała:

> Plus terapeutka.

Ada coś sugerowała o kisielu.... Sądzę, że nieprzypadkowo miała głównie Ciebie In na myśli. Prawda to? :)

--
  • in.113 13.05.19, 15:25
    kod_matrixa napisał:

> in.113 napisała:
    >
    > > Plus terapeutka.
    >
    >
    > Ada coś sugerowała o kisielu.... Sądzę, że nieprzypadkowo miała głównie Ciebie
    > In na myśli. Prawda to? :)
    >
    >
    >
    >
    Bo ada zna moje możliwości nawiązując do pamiętnego sylwestra.
  • ada_ww 13.05.19, 15:27

> Bo ada zna moje możliwości nawiązując do pamiętnego sylwestra.

Juz byl sylwester, gdzie ja walczylam z Toba o jakas pare gaci?
    Przerzuc sie na kogos innego, ja naprawde zadnego Twojego downa nie chce:)
  • kod_matrixa 13.05.19, 15:31
    ada_ww napisał(a):

>
    > > Bo ada zna moje możliwości nawiązując do pamiętnego sylwestra.
    >
    > Juz byl sylwester, gdzie ja walczylam z Toba o jakas pare gaci?
    > Przerzuc sie na kogos innego, ja naprawde zadnego Twojego downa nie chce:)

Tym bardziej że masz swoje projekcje kolejowe Azji Płd.

--
  • ada_ww 13.05.19, 15:34
    kod_matrixa napisał:

> ada_ww napisał(a):
    >
    > >
    > > > Bo ada zna moje możliwości nawiązując do pamiętnego sylwestra.
    > >
    > > Juz byl sylwester, gdzie ja walczylam z Toba o jakas pare gaci?
    > > Przerzuc sie na kogos innego, ja naprawde zadnego Twojego downa nie chce:
    > )
    >
    >
    > Tym bardziej że masz swoje projekcje kolejowe Azji Płd.
    >
    >
    >
    Uwazaj na projekcje kolejowe tej, co masz pod dachem haaaaaaaaaahahahah
    Ania kolejara:)))))))))))))
  • kod_matrixa 13.05.19, 15:51
    ada_ww napisał(a):

> kod_matrixa napisał:
    >
    > > ada_ww napisał(a):
    > >
    > > >
    > > > > Bo ada zna moje możliwości nawiązując do pamiętnego sylwestra
    > .
    > > >
    > > > Juz byl sylwester, gdzie ja walczylam z Toba o jakas pare gaci?
    > > > Przerzuc sie na kogos innego, ja naprawde zadnego Twojego downa nie
    > chce:
    > > )
    > >
    > >
    > > Tym bardziej że masz swoje projekcje kolejowe Azji Płd.
    > >
    > >
    > >
    > Uwazaj na projekcje kolejowe tej, co masz pod dachem haaaaaaaaaahahahah
    > Ania kolejara:)))))))))))))

No proszę, jeszcze masz wizje co kto ma pod dachem, a głupie Amerykańce śledzą swoich przeciwników z satelity.

--
  • ada_ww 13.05.19, 15:53
    kod_matrixa napisał:

> No proszę, jeszcze masz wizje co kto ma pod dachem, a głupie Amerykańce śledzą
    > swoich przeciwników z satelity.

Ty im pomozesz chodzac za przeciwnikami z baseballem haaaaahhhhhhhaha, Trump Cie doceni i dostaniesz medal niczym na fimie dostal Forrest Gump:))))))))))))
  • kod_matrixa 13.05.19, 15:58
    ada_ww napisał(a):

> kod_matrixa napisał:
    >
    >
    > > No proszę, jeszcze masz wizje co kto ma pod dachem, a głupie Amerykańce ś
    > ledzą
    > > swoich przeciwników z satelity.
    >
    > Ty im pomozesz chodzac za przeciwnikami z baseballem haaaaahhhhhhhaha, Trump Ci
    > e doceni i dostaniesz medal niczym na fimie dostal Forrest Gump:))))))))))))

Jak miałbym Tobie pomagać to musiałbym nie z bejsbolem tylko z maczetą latać...

--
  • in.113 13.05.19, 15:32
    Ale nie bije i nie pije. Całkiem normalny. Moze opium reflektuje?
  • ada_ww 13.05.19, 15:36
    in.113 napisała:

> Ale nie bije i nie pije. Całkiem normalny. Moze opium reflektuje?

To spytaj Opiump wprost, ja nie reflektuje, podobnie jak nigdy nie reflektowalam na ciecia mojej szanownej eks szwagierki. Pojelas, czy nadal nie?
  • ada_ww 13.05.19, 15:42
    Wiem, ze az takich przypadkow na forum nie ma, wiec nie mozesz byc moja eks szwagierka. Jednak, gdyby czasem sledzac dawnego Freuda snuc teorie, ze przypadkow nie ma, to tak, zmartwychwastalam, a na moim grobie koledzy z Izraela posadzili marihuane;)
  • in.113 13.05.19, 15:59
    Spokojnie. Nic takiego nie planuję. Mam dość dobry substytut.
  • kod_matrixa 13.05.19, 16:06
    in.113 napisała:

> Spokojnie. Nic takiego nie planuję. Mam dość dobry substytut.

Naucz Adę walki w kisielu. Może się bardziej wylizuje. :)

--
  • kod_matrixa 13.05.19, 15:28
    in.113 napisała:

> kod_matrixa napisał:
    >
    > > in.113 napisała:
    > >
    > > > Plus terapeutka.
    > >
    > >
    > > Ada coś sugerowała o kisielu.... Sądzę, że nieprzypadkowo miała głównie C
    > iebie
    > > In na myśli. Prawda to? :)
    > >
    > >
    > >
    > >
    > Bo ada zna moje możliwości nawiązując do pamiętnego sylwestra.

Może Ci zazdrości.

--
  • in.113 13.05.19, 15:35
    My matrix nie piszemy o tobie.
  • ada_ww 13.05.19, 14:53
    in.113 napisała:

> Plus terapeutka.

Zazdrosc zaslania oczy czasem, wiem o tym. Tylko, ze dla tej terapeutki byl tylko i wylacznie pacjentem bedacym na terapii w Komorowie i prawidlowo. Jednak jak on widzi dwie walczace o niego w kisielu, to pewnie sobie mysli, dlaczego tez i nie terapeutka.
    Ale mnie nie zdziwi nic, byl przyklad kobiety z dobrego domu po studiach, ktora w pewnym momencie dopadla deprecha i na te depreche jako znieczulenie miala alkohol plus proszki, ktore sprzedawal jej na ulicy "swiety mikolaj". Byla tak znieczulona, ze nie chciala sluchac, albo znala az tak slabo jezyk obcy, ze nie wiedziala, ze ten swiety milolaj mial wtedy 11 dzieci z zona, w tym jedno ciezko uposledzone. I tak ten swiety mikolaj ja podobno wiezil zabierajac jej wszystkie dokumenty, paszport, prawo jazdy, karte bankomatowa, a ta pod wplywem uroczych srodkow nie byla w stanie nic z tym zrobic. W koncu wpadla ekipa niczym z filmu dogville i ja z tamtad wyciagneli (bez strzelaniny i pozarow oczywiscie).
  • kod_matrixa 13.05.19, 14:57
    ada_ww napisał(a):

> in.113 napisała:
    >
    > > Plus terapeutka.
    >
    > Zazdrosc zaslania oczy czasem, wiem o tym. Tylko, ze dla tej terapeutki byl tyl
    > ko i wylacznie pacjentem bedacym na terapii w Komorowie i prawidlowo. Jednak ja
    > k on widzi dwie walczace o niego w kisielu, to pewnie sobie mysli, dlaczego tez
    > i nie terapeutka.
    > Ale mnie nie zdziwi nic, byl przyklad kobiety z dobrego domu po studiach, ktora
    > w pewnym momencie dopadla deprecha i na te depreche jako znieczulenie miala al
    > kohol plus proszki, ktore sprzedawal jej na ulicy "swiety mikolaj". Byla tak zn
    > ieczulona, ze nie chciala sluchac, albo znala az tak slabo jezyk obcy, ze nie w
    > iedziala, ze ten swiety milolaj mial wtedy 11 dzieci z zona, w tym jedno ciezko
    > uposledzone. I tak ten swiety mikolaj ja podobno wiezil zabierajac jej wszystk
    > ie dokumenty, paszport, prawo jazdy, karte bankomatowa, a ta pod wplywem uroczy
    > ch srodkow nie byla w stanie nic z tym zrobic. W koncu wpadla ekipa niczym z fi
    > lmu dogville i ja z tamtad wyciagneli (bez strzelaniny i pozarow oczywiscie).

Co Ty z tym Komorowem? W Komorowie nic takiego nie miało miejsca. Tyle to Ci mogę powiedzieć w ramach sprostowania.

Reszta Twojej wypowiedzi pasuje jak pięść do nosa, no ale do tego już przywykłem.

--
  • kod_matrixa 13.05.19, 15:07
    ada_ww napisał(a):

> Zazdrosc zaslania oczy czasem, wiem o tym.
    ..

Ada, w Twoim opowiadaniu zabrakło wzmianki czy choćby drobnej aluzji do dworców kolejowych w Indiach i Bangladeszu.

Uważam to za poważne niedopatrzenie z Twojej strony.

--
  • mmkaa11 13.05.19, 15:58
    in.113 napisała:

> A ty myślałaś żeś ta jedyna? No widzisz jest nas trzy.

I dobrze, niech sie otrzasnie z marazmu. Fajnie jak komus robi sie lzej na duszy, to jest udana terapia :)
    Czulam sie dzis tu jak podczas filmu Almodovara "Dzikie historie" - jazda po emocjach, a na koncu smiech i lzy ;)
  • ada_ww 13.05.19, 16:01
    mmkaa11 napisał(a):

> in.113 napisała:
    >
    > > A ty myślałaś żeś ta jedyna? No widzisz jest nas trzy.
    >
    > I dobrze, niech sie otrzasnie z marazmu. Fajnie jak komus robi sie lzej na dusz
    > y, to jest udana terapia :)
    > Czulam sie dzis tu jak podczas filmu Almodovara "Dzikie historie" - jazda po em
    > ocjach, a na koncu smiech i lzy ;)

Ja Almadovara nie ogladam, bo uwazam to za kiepskie kino, ale co trzeba przyznac, ten gej to ma fantazje, ta walczaca z bykiem, ktora cudem zostala wybudzona ze spiaczki na skutek porodu dziecka zboczenca. I takim sposobem PEDRO Almadovar czyni z dewiantow bohaterow- ten film akurat widzialam od poczatku do konca.
  • kod_matrixa 13.05.19, 16:02
    mmkaa11 napisał(a):

> in.113 napisała:
    >
    > > A ty myślałaś żeś ta jedyna? No widzisz jest nas trzy.
    >
    > I dobrze, niech sie otrzasnie z marazmu. Fajnie jak komus robi sie lzej na dusz
    > y, to jest udana terapia :)
    > Czulam sie dzis tu jak podczas filmu Almodovara "Dzikie historie" - jazda po em
    > ocjach, a na koncu smiech i lzy ;)

Ale czym tu się terapeutyzować? Dowartościowywanie ma się, że inni mają poważne problemy psychiczne? :-D

--
  • in.113 13.05.19, 16:04
    Mmka widzisz? A on tego nawet nie docenia...
  • kod_matrixa 13.05.19, 16:08
    in.113 napisała:

> Mmka widzisz? A on tego nawet nie docenia...

Jak to nie doceniam? W końcu sam stworzyłem ten cyrk. Teraz małpki same już skaczą. :-D

--
  • kod_matrixa 13.05.19, 16:10
    kod_matrixa napisał:

> in.113 napisała:
    >
    > > Mmka widzisz? A on tego nawet nie docenia...
    >
    >
    > Jak to nie doceniam? W końcu sam stworzyłem ten cyrk. Teraz małpki same już ska
    > czą. :-D
    >
    >
    >
    >

Nawet znam już zakończenie. Skończy się strasznym wrzaskiem, rzucaniem bananami i bluzgami.

Jednym słowem przewidywalną histerią małpiarni. :-D

--
  • rybka.alicja 13.05.19, 16:26
    Matrix. Naprawdę masz Downa. Nawet 3
  • kod_matrixa 13.05.19, 16:28
    rybka.alicja napisał(a):

> Matrix. Naprawdę masz Downa. Nawet 3

To co, już nie chcesz waty cukrowej? :/

--
  • rybka.alicja 13.05.19, 16:39
    Nie. Podawaj watę cukrową swoim bańkom mydlanym :-)
  • in.113 13.05.19, 16:14
    kod_matrixa napisał:

> in.113 napisała:
    >
    >
    >
    > Jak to nie doceniam? W końcu sam stworzyłem ten cyrk. Teraz małpki same już ska
    > czą. :-D
    >
    >
    >
    >
    I to jest kwintesencja kod_matrixa
    Próżno się łudzić, że może być tam coś więcej.

To juz możesz. To czym mnie juz wcześniej straszyłeś.

• kod_matrixa 13.05.19, 16:19
    in.113 napisała:

> kod_matrixa napisał:
    >
    > > in.113 napisała:
    > >
    > > > Mmka widzisz? A on tego nawet nie docenia...
    > >
    > >
    > > Jak to nie doceniam? W końcu sam stworzyłem ten cyrk. Teraz małpki same j
    > uż ska
    > > czą. :-D
    > >
    > >
    > >
    > >
    > I to jest kwintesencja kod_matrixa
    > Próżno się łudzić, że może być tam coś więcej.
    >
    > To juz możesz. To czym mnie juz wcześniej straszyłeś.
    >

Czym ja Cię straszyłem?

--
  • ada_ww 13.05.19, 16:19
    in.113 napisała:

> Mmka widzisz? A on tego nawet nie docenia...

Jakim to trzeba byc chorym psychicznie i uposledzonym emocjonalnie zeby robic wyrzuty o to, ze ktos nie docenia zboka, "dzieki" ktoremu narodzil sie BEKART z GWALTU.
  • kod_matrixa 13.05.19, 16:24
    ada_ww napisał(a):

> in.113 napisała:
    >
    >
    > Jakim to trzeba byc chorym psychicznie i uposledzonym emocjonalnie zeby robic w
    > yrzuty o to, ze ktos nie docenia zboka, "dzieki" ktoremu narodzil sie BEKART z
    > GWALTU.

Zwłaszcza, że na Bliskim Wschodzie to standard...

Ups....

--
  • ada_ww 13.05.19, 16:27
    kod_matrixa napisał:

> Zwłaszcza, że na Bliskim Wschodzie to standard...
    >
    > Ups....
    >

Nie, w takich na przyklad Indiach, gdzie gwalty zbiorowe sa czyms normalnym, na BW za gwalt wieszaja dewiantow publicznie.

Ale tn folm Almadovara to nic, moze Quentin Tarrantino nakreci film o tym, jak Bonnie i Clyde chca unicestwic na cmentarzu gruba Ole, nagle ktos wychodzi z grobu krzyczac co wy tu robicie, spierdalajcie mi stad w tej chwili ....:)
  • kod_matrixa 13.05.19, 16:31
    ada_ww napisał(a):

> kod_matrixa napisał:
    >
    >
    > > Zwłaszcza, że na Bliskim Wschodzie to standard...
    > >
    > > Ups....
    > >
    >
    > Nie, w takich na przyklad Indiach, gdzie gwalty zbiorowe sa czyms normalnym, na
    > BW za gwalt wieszaja dewiantow publicznie.
    >
    > Ale tn folm Almadovara to nic, moze Quentin Tarrantino nakreci film o tym, jak
    > Bonnie i Clyde chca unicestwic na cmentarzu gruba Ole, nagle ktos wychodzi z gr
    > obu krzyczac co wy tu robicie, spierdalajcie mi stad w tej chwili ....:)

O ile coś takiego się wyda, a rodzina wcześniej nie ukamienuje ofiary za zhańbienie rodu.

--
  • opiump 13.05.19, 16:33
    kod_matrixa napisał:

> O ile coś takiego się wyda, a rodzina wcześniej nie ukamienuje ofiary za zhańbi
    > enie rodu.
    >
    >
    >
    >
    >
    > robiąc jej tym przysługę. jakim śmieciem trzeba być aby takie dziecko, kobietę zostawić jeszcze przy życiu.
  • opiump 13.05.19, 16:44
    nie wspomnę o pozostałych śmieciach, którzy się się tylko przyglądają :D bucha cha cha cha
  • opiump 13.05.19, 16:46
    bay
  • ada_ww 13.05.19, 16:37
    kod_matrixa napisał:

> O ile coś takiego się wyda, a rodzina wcześniej nie ukamienuje ofiary za zhańbi
    > enie rodu.
    >
    >
    >Idz poszujaj tej idiotki, niech ci wylize Twoja hinduska brudna dupe, moze pchly Ci po niej skacza, stad taka zlosliwosc na forum:)
  • ada_ww 13.05.19, 16:39
    Ty samorodku:)
  • kod_matrixa 13.05.19, 17:15
    ada_ww napisał(a):

> kod_matrixa napisał:
    >
    >
    > > O ile coś takiego się wyda, a rodzina wcześniej nie ukamienuje ofiary za
    > zhańbi
    > > enie rodu.
    > >
    > >
    > >Idz poszujaj tej idiotki, niech ci wylize Twoja hinduska brudna dupe, moze
    > pchly Ci po niej skacza, stad taka zlosliwosc na forum:)

A jednak znowu skończyło się na rzucaniu bananami. :-)

--
  • opiump 13.05.19, 17:41
    kod_matrixa napisał:

> A jednak znowu skończyło się na rzucaniu bananami. :-)
    >
    >
    >
    >
    raczej fiaskiem terapeutycznym. W każda pracę trzeba trochę empatii, serca włożyć debilu :)
  • opiump 13.05.19, 17:42
    pozdrów dzieci od Anki :D bucha cha cha cha cha
  • kod_matrixa 13.05.19, 17:57
    opiump napisał(a):

> kod_matrixa napisał:
    >
    >
    > > A jednak znowu skończyło się na rzucaniu bananami. :-)
    > >
    > >
    > >
    > >
    > raczej fiaskiem terapeutycznym. W każda pracę trzeba trochę empatii, serca włoż
    > yć debilu :)

O i bluzgami również... :)

--
  • opiump 13.05.19, 18:03
    zanim sie znów dojebiesz - zacznij od siebie -> jak tam dzieci Anki i sama Anka ?
  • opiump 13.05.19, 15:04
    ada_ww napisał(a):

> O ludzie co tu sie dzieje, ja nawet nie wiedzialam, ze sa tu dwie kobiety, co o
    > jednego smiecia walcza w kisielu. Ale jaja:)

posunęłaś mi myśl, aktualnie jeden szukający opiekunki, drugi niedopieszczony analnie . Skonfrontujemy panów he he. zobaczymy co z tego wyniknie he he he
  • ada_ww 13.05.19, 15:06
    opiump napisał(a):

> ada_ww napisał(a):
    >
    >
    > > O ludzie co tu sie dzieje, ja nawet nie wiedzialam, ze sa tu dwie kobiety
    > , co o
    > > jednego smiecia walcza w kisielu. Ale jaja:)
    >
    > posunęłaś mi myśl, aktualnie jeden szukający opiekunki, drugi niedopieszczony a
    > nalnie . Skonfrontujemy panów he he. zobaczymy co z tego wyniknie he he he

Tez dokladnie to samo zauwazylam, tylko ten szukajacy opiekunki chyba nie jest gejem, wiec moze zdarzyc sie rozczarowanie do lez:)
  • opiump 13.05.19, 15:08
    podpuścimy zobaczymy :D
  • opiump 13.05.19, 15:13
    a męczyć sie z jakimś przygłupem bo tak wszystkie kobiety ? kurwa, sama z siebie bym sie śmiała :D
  • ada_ww 13.05.19, 15:09
    Ale i tak najzabawniejsze jest jak kilka osobowosci prowadzi ze soba dialog, jak jedna osobowosc wypiera te druga i sa ze soba zantagonizowane:)))))) Widzi to jednak tylko szanowna administracja, ja moge tylko intuicyjnie czuc, prawda czy nie?;)
  • ada_ww 13.05.19, 15:13
    Ja moge to czuc, ale powiedz mi Opium jakie wrazenie jest to widziec czarno na bialym?:)
  • kod_matrixa 13.05.19, 15:12
    ada_ww napisał(a):

> opiump napisał(a):
    >
    > > ada_ww napisał(a):
    > >
    > >
    > > > O ludzie co tu sie dzieje, ja nawet nie wiedzialam, ze sa tu dwie k
    > obiety
    > > , co o
    > > > jednego smiecia walcza w kisielu. Ale jaja:)
    > >
    > > posunęłaś mi myśl, aktualnie jeden szukający opiekunki, drugi niedopieszc
    > zony a
    > > nalnie . Skonfrontujemy panów he he. zobaczymy co z tego wyniknie he he h
    > e
    >
    > Tez dokladnie to samo zauwazylam, tylko ten szukajacy opiekunki chyba nie jest
    > gejem, wiec moze zdarzyc sie rozczarowanie do lez:)

Po co macie konfrontować kogoś ze sobą? Jakby powiedział autorytet autorytetów kultu cargo Freud: nie krępujcie się ze swoimi pragnieniami wypieranymi do podświadomości, które dają o sobie znać w waszych wpisach...

--
  • opiump 13.05.19, 15:15
    wiesz, że Ty jesteś śmieciem to nie znaczy, że jakiś następny będzie sie dopierdalał o to, że czyszczę dupę starym esesmanom . Wypierdalaj od mojej osoby :D
  • opiump 13.05.19, 15:18
    3 kobiety bijące sie o matrixa to dopiero fantazja. I o co ? O szmatę jak i reszta tubylców, która biernie przyglądała się dzieciom Anki ? ha ha ha ha
  • ada_ww 13.05.19, 15:20
    opiump napisał(a):

> 3 kobiety bijące sie o matrixa to dopiero fantazja. I o co ? O szmatę jak i re
    > szta tubylców, która biernie przyglądała się dzieciom Anki ? ha ha ha ha

To juz 3, kochana a co jak ta szmata to ojciec tych dziec haaaaaaaahahahaha
  • opiump 13.05.19, 15:21
    pewnie tak samo ułomne jak i Ty :D ha ha ha ha ha
  • ada_ww 13.05.19, 15:25
    opiump napisał(a):

> pewnie tak samo ułomne jak i Ty :D ha ha ha ha ha

Pisz nie do mnie, lecz do tej co ma blyskawiczny haaaaaaaaaahahahahaha
  • kod_matrixa 13.05.19, 15:21
    opiump napisał(a):

> to nie znaczy, że jakiś następny będzie sie dopier
    > dalał o to, że czyszczę dupę starym esesmanom .

Nie no co Ty? Twoje zboczenia, Twoja sprawa.

A, że SSmani Cię tak kręcą.... no cóż, taki fetysz....

--
  • kod_matrixa 13.05.19, 15:24
    kod_matrixa napisał:

> opiump napisał(a):
    >
    > > to nie znaczy, że jakiś następny będzie sie dopier
    > > dalał o to, że czyszczę dupę starym esesmanom .
    >
    >
    >
    > Nie no co Ty? Twoje zboczenia, Twoja sprawa.
    >
    > A, że SSmani Cię tak kręcą.... no cóż, taki fetysz....

Podziel się nimi z Adą, bo widać, że ona wyraźnie się ożywia gdy opisujesz swoje doświadczenia... :)

--
  • opiump 13.05.19, 15:27
    no to właśnie robię. niech ma swoje święto
  • opiump 13.05.19, 15:28
    ha ha ha ha ha
  • ada_ww 13.05.19, 15:32
    opiump napisał(a):

> ha ha ha ha ha

A coz Cie tak smieszy ten jej blyskawiczny?;)
  • rybka.alicja 13.05.19, 19:18
    To kiedy Matrix bede miała ten wpierdol? Przeciez nie po to chodzisz na treningi Systemy, żeby nauka poszła w las;-)
  • opiump 13.05.19, 19:29
    na razie sie przypierdala, że próbuję w nim wzbudzić poczucie winy i wstyd ha ha ha nawet gdyby takowe posiadał he he he na co Ance, Weronice, bidnej Amelce, Bogumiłowi jego wstyd czy poczucie winy. One nawet nie wiedzą, że ktoś taki istnieje bucha cha jak i reszta śmietniska.
  • opiump 13.05.19, 19:43
    i z sukcesu zawodowego wielkie gówno bucha cha cha. myślę, że tubylcy mieli punkt zahaczenia w swoim założeniu leczenia. właśnie wtedy. brakło empatii i współczucia,a Ance co za tym idzie wiary, nadziej czy kurwa świadomości, że jednak nie wszyscy to śmiecie i ścierwa. bucha cha cha cha cha. Nie ma nic za darmo - sukces zawsze jest okupiony pracą w która wkłada się serce ;) niekoniecznie twardego bucha cha cha cha cha.
    Ale przynajmniej wesoło jest :D
  • kod_matrixa 13.05.19, 21:59
    opiump napisał(a):

> i z sukcesu zawodowego wielkie gówno bucha cha cha. myślę, że tubylcy mieli pun
    > kt zahaczenia w swoim założeniu leczenia. właśnie wtedy. brakło empatii i współ
    > czucia,a Ance co za tym idzie wiary, nadziej czy kurwa świadomości, że jednak n
    > ie wszyscy to śmiecie i ścierwa. bucha cha cha cha cha. Nie ma nic za darmo - s
    > ukces zawsze jest okupiony pracą w która wkłada się serce ;) niekoniecznie twar
    > dego bucha cha cha cha cha.
    > Ale przynajmniej wesoło jest :D

No i ciekawe czemu ci tak wesoło? Chyba wciągnęłaś trefne zioło...

--
  • opiump 13.05.19, 22:39
    odpowiem ci i tutaj - brzydzę się takimi jak Ty. spierdalaj
  • kod_matrixa 14.05.19, 07:50
    opiump napisał(a):

> odpowiem ci i tutaj - brzydzę się takimi jak Ty. spierdalaj

Ty we mnie wzbudzasz litość. Zobacz jakie ciekawe uczucia.

--
  • opiump 14.05.19, 08:33
    dalej ?
  • opiump 14.05.19, 08:35
    ty moją też, bo mój intelekt=twojemu człowieczeństwu bucha cha cha cha
  • kod_matrixa 14.05.19, 09:10
    opiump napisał(a):

> ty moją też, bo mój intelekt=twojemu człowieczeństwu bucha cha cha cha

Ty masz intelekt? A to dopiero ciekawostka. :-D

--
  • opiump 14.05.19, 09:12
    a ty litość ? bucha cha cha cha cha
  • opiump 14.05.19, 12:16
    co to jest szczęście ? rano matrix oczy przetarł nie zdążył kawy wypić i za klawiaturę ha ha ha ha
  • kod_matrixa 14.05.19, 12:46
    opiump napisał(a):

> co to jest szczęście ? rano matrix oczy przetarł nie zdążył kawy wypić i za kla
    > wiaturę ha ha ha ha

Szczęście to jest myślenie o tym co napisałaś aż 5 godzin i przekonanie, że posiada się intelekt. :]

--
  • opiump 14.05.19, 12:51
    intelekt pozostawiam takim jak ty. komp też ma rozum. ha ha ha ha
  • kod_matrixa 14.05.19, 14:01
    opiump napisał(a):

> intelekt pozostawiam takim jak ty. komp też ma rozum. ha ha ha ha

To chyba jedna z nielicznych twoich logicznych wypowiedzi.

Tyle, że zmartwię cię. Wartościowe emocje, na które się powołujesz korelują się z odpowiednim poziomem inteligencji. Nie wystarczy urodzić się kobietą, żeby posiadać wartościowe cechy i epatować pozytywnymi cechami. Płeć nie chodnik przed prymitywizmem mentalnym.

Instynkt macierzyństwa posiadają nawet zwierzęta. A to stanowczo za mało, aby móc się chwalić uczuciami bezwarunkowo uzależnionymi jedynie od hormonów.

Aby coś sobą reprezentować w sferze uczuć trzeba mieć odpowiednio wysoką świadomość, umieć darzyć innych bezinteresowną empatią oraz miłością bez neurotycznych skłonności do prymitywnego odreagowywania czy zemsty w kryzysowych momentach, wykazywać się wyobraźnią, widzieć więcej niż czubek własnego nosa, przejawiając przy tym skłonności do materializmu.

Niestety tych cech wielu kobietom brakuje, a ich tzw. inteligencja emocjonalna jest mocno przereklamowana. Najczęściej przez same kobiety. Z kolei wielu mężczyzn daje nabierać się na "PR" jaki kobieta promuje wokół siebie, ubarwiając ciemną rzeczywistość.

Oczywiście istnieją bardzo świadome kobiety, choć jest ich relatywnie mało. Jedną z przyczyn jest sama natura, która okazała się surową matką dla kobiet i nie obdarzyła tej płci hojnie wysokimi wartościami inteligencji na krzywej Gaussa.

--
  • opiump 14.05.19, 14:07
    mnie wystarczył wasz stosunek do dzieci Anki i jej samej. może i nie jestem inteligentna ale przez głowę by mi nie przeszło aby chorego kopać jeszcze lub innym pozwolić. taka oto mała różnica między mną głupią i całą resztą tych mądrych bardziej świadomych, a co za tym idzie ( z twojej wypowiedzi wynika ) etapujących pozytywnymi emocjami bucha cha cha cha

bay durniu :D
  • kod_matrixa 14.05.19, 14:11
    opiump napisał(a):

> mnie wystarczył wasz stosunek do dzieci Anki i jej samej. może i nie jestem int
    > eligentna ale przez głowę by mi nie przeszło aby chorego kopać jeszcze lub inny
    > m pozwolić. taka oto mała różnica między mną głupią i całą resztą tych mądrych
    > bardziej świadomych, a co za tym idzie ( z twojej wypowiedzi wynika ) etapujący
    > ch pozytywnymi emocjami bucha cha cha cha
    >
    > bay durniu :D

To by forniru powinnaś powiedzieć patrząc się w lustro. Jeśli nie da się ci wytłumaczyć, że nie było mnie tu wtedy, to znaczy, że faktycznie masz duże problem z inteligencją. Może jesteś opóźniona w rozwoju. Ale to ty już powinnaś wiedzieć lepiej.

--
  • opiump 14.05.19, 14:14
    więc Ci odpisałam już Anka z duchami pisała. Coś bardzo dużą wiedzę posiadasz biorąc pod uwagę fakt, że Cię wtedy nie było a wiele wpisów wykasowanych. raz jeszcze

bay durniu
  • kod_matrixa 14.05.19, 14:19
    opiump napisał(a):

> więc Ci odpisałam już Anka z duchami pisała. Coś bardzo dużą wiedzę posiadasz b
    > iorąc pod uwagę fakt, że Cię wtedy nie było a wiele wpisów wykasowanych. raz je
    > szcze
    >
    > bay durniu

Tę wiedzę sama tu upubliczniałaś jak było już po ptakach.

Bay durnotko (wersja sfeminizowana).

--
  • opiump 14.05.19, 14:45
    za dużo masełka :D
  • opiump 14.05.19, 14:48
    ps. uważasz, że pogarda, obrzydzenie, wstręt,strach dla gwałtów, ruchania dzieci to feminizm ?
    bucha cha cha chacha
    a co Twój lekarz na to ?
  • kod_matrixa 14.05.19, 14:59
    opiump napisał(a):

> ps. uważasz, że pogarda, obrzydzenie, wstręt,strach dla gwałtów, ruchania dziec
    > i to feminizm ?
    > bucha cha cha chacha
    > a co Twój lekarz na to ?

Feminizm o którym wspomniałem jest jedynie żartem uzasadniającym durnotkę.

Bay durnotko!

--
  • opiump 14.05.19, 15:08
    bay śmiecie :D
  • kod_matrixa 14.05.19, 14:15
    kod_matrixa napisał:

> opiump napisał(a):
    >

> eć lepiej.
    >
    >
    >
    >

To bay durniu*

--
  • rybka.alicja 14.05.19, 15:12
    Podpisuje się pod tym. Da się zauważyć fakt, że masz nawistny stosunek do kobiet. Niestety Matrix.
  • kod_matrixa 14.05.19, 21:54
    rybka.alicja napisał(a):

> Podpisuje się pod tym. Da się zauważyć fakt, że masz nawistny stosunek do kobie
    > t. Niestety Matrix.

Masz mały rozumek Rybko. Nie dzielę ludzi ze względu na płeć. Ten podział jest dla infantylnych jak ty.

--
  • ada_ww 14.05.19, 13:50
    opiump napisał(a):

> co to jest szczęście ? rano matrix oczy przetarł nie zdążył kawy wypić i za kla
    > wiaturę ha ha ha ha

A ja juz myslalam, ze jak wczoraj wieczorem informowal, ze idzie spac, to ze jakis ssman, ktoremu podcierasz tylek przyszedl go uspic i ze juz nie bedzie go widac, slychac i czuc ...
  • kod_matrixa 14.05.19, 14:08
    ada_ww napisał(a):

> opiump napisał(a):
    >
    > > co to jest szczęście ? rano matrix oczy przetarł nie zdążył kawy wypić i
    > za kla
    > > wiaturę ha ha ha ha
    >
    > A ja juz myslalam, ze jak wczoraj wieczorem informowal, ze idzie spac, to ze ja
    > kis ssman, ktoremu podcierasz tylek przyszedl go uspic i ze juz nie bedzie go w
    > idac, slychac i czuc ...

Dziś już nie ma aktywnych SSmanów. Ich rolę przejęli obecnie bojownicy z BW.

--
  • ada_ww 14.05.19, 14:11
    kod_matrixa napisał:

> Dziś już nie ma aktywnych SSmanów. Ich rolę przejęli obecnie bojownicy z BW.
    >

Czyzbys mial wczoraj wieczor piosenke do nucenia "pan ISIS juz sie zbliza, juz puka do mych drzwi" ... dlatego zamknales paszcze i dales spokoj psychiatrze, po ktorej chciales sobie pojezdzic?:)
  • kod_matrixa 14.05.19, 14:13
    ada_ww napisał(a):

> kod_matrixa napisał:
    >
    >
    > > Dziś już nie ma aktywnych SSmanów. Ich rolę przejęli obecnie bojownicy z
    > BW.
    > >
    >
    > Czyzbys mial wczoraj wieczor piosenke do nucenia "pan ISIS juz sie zbliza, juz
    > puka do mych drzwi" ... dlatego zamknales paszcze i dales spokoj psychiatrze, p
    > o ktorej chciales sobie pojezdzic?:)

Ta twoja specjalistka interesuje mnie tyle co zeszłoroczny śnieg na piaskach AS.

--
  • ada_ww 14.05.19, 14:15
    kod_matrixa napisał:

> Ta twoja specjalistka interesuje mnie tyle co zeszłoroczny śnieg na piaskach AS.

To dobrze:)
  • rybka.alicja 14.05.19, 13:38
    widzisz Matrix, jednak schizoidalność nie jest fajna .....;-)
  • opiump 13.05.19, 13:30
    chyba jednak zostanę i pośmieję się
  • kod_matrixa 13.05.19, 09:47
    kod_matrixa napisał:

> herakles-one napisał:
    >
    > > Matrix odczep się ode mnie raz na zawsze. Nie mam najmniejszej ochoty z
    > Tobą d
    > > yskutować.
    >
    >
    > A Ty odczep się od Mmkaa. :)
    >
    >
    >
    >
    >

Jak ktoś ośmieli się skrytykować psychoterapię, to jest niemal chory psychicznie, negujący i agresywny.

Ale jak naszemu ekspertowi wytknie się, że sam może narzucać innym swoje zdanie (trzymając się jego nomenklatury, choć osobiście nie jej nie podzielam), to obraża się niczym panienka i nazywa adwersarza psychopatą.

Ech.....

--
  • herakles-one 13.05.19, 10:05
    Matrix Ty możesz rządzić tym co wydalisz z siebie do muszli w łazience, nikim więcej. Nie nazwałem Cię psychopatą tylko napisałem, ze zachowujesz się jak psychopata, a to jest różnica.
  • kod_matrixa 13.05.19, 10:16
    herakles-one napisał:

> Matrix Ty możesz rządzić tym co wydalisz z siebie do muszli w łazience, nikim w
    > ięcej. Nie nazwałem Cię psychopatą tylko napisałem, ze zachowujesz się jak psy
    > chopata, a to jest różnica.

To Ty odbierasz moją aktywność jako rządzenie? Czyżbyś zdradził swoją ukrywaną ambicję? :DDD

--
  • ada_ww 13.05.19, 10:34
    herakles-one napisał:

> Matrix Ty możesz rządzić tym co wydalisz z siebie do muszli w łazience, nikim w
    > ięcej. Nie nazwałem Cię psychopatą tylko napisałem, ze zachowujesz się jak psy
    > chopata, a to jest różnica.

Jednak z pewnoscia sa dowcipnisie, ktorzy go wkrecali, ze on rzadzi swiatem, inaczej sie nie da, czytaj co on pisze i uwierz, ze jednak tak sie da, chociaz wydawaloby sie, ze jednak jest inaczej.
  • kod_matrixa 13.05.19, 10:46
    ada_ww napisał(a):

> herakles-one napisał:
    >
    > > Matrix Ty możesz rządzić tym co wydalisz z siebie do muszli w łazience, n
    > ikim w
    > > ięcej. Nie nazwałem Cię psychopatą tylko napisałem, ze zachowujesz się j
    > ak psy
    > > chopata, a to jest różnica.
    >
    > Jednak z pewnoscia sa dowcipnisie, ktorzy go wkrecali, ze on rzadzi swiatem, in
    > aczej sie nie da, czytaj co on pisze i uwierz, ze jednak tak sie da, chociaz wy
    > dawaloby sie, ze jednak jest inaczej.

Ada, znowu Ci się wilki włączyły z tą naturą i lasem.

Herakles zawrócił Ci w główce jakimiś bajdami o wilczycy, a na mnie odreagowwyujesz swoje koszmary z tej bajki.

--
  • ada_ww 13.05.19, 10:53
    kod_matrixa napisał:

>
    > Ada, znowu Ci się wilki włączyły z tą naturą i lasem.
    >
    I wilkolaki ze zgnilymi zebami, z PROCHNICOM

> Herakles zawrócił Ci w główce jakimiś bajdami o wilczycy, a na mnie odreagowwyu
    > jesz swoje koszmary z tej bajki.
    >
    Tak ,pisze mi bajki przed snem a ja po drugiej stronie ekranu czytam je przed zasnieciem na dobranoc.
  • mmkaa11 13.05.19, 10:34
    kod_matrixa napisał:

> herakles-one napisał:
    >
    > > A ja myślę Mmkaa, że Ty sama też masz skłonność do narzucania innym swoje
    > > ą własne nasze cechy, które wypieramy i projektujemy na innych[/b]
    > > Mam nadzieję, że to przyjmiesz jako informację zwrotną, a nie wytyk
    >
    >
    > Ja bym się tego nie czepiał. Czy za każdym razem mówisz, że myślisz, że psychot
    > erapia działa?
    >
    >
    To była zabawna riposta Matrix :) i było mi również miło, że stanąłeś za mną :)
  • kod_matrixa 13.05.19, 10:44
    mmkaa11 napisał(a):

> kod_matrixa napisał:
    >
    > > herakles-one napisał:
    > >
    > > > A ja myślę Mmkaa, że Ty sama też masz skłonność do narzucania innym
    > swoje
    > > > ą własne nasze cechy, które wypieramy i projektujemy na innych[/b]
    > > > Mam nadzieję, że to przyjmiesz jako informację zwrotną, a nie wytyk
    > >
    > >
    > > Ja bym się tego nie czepiał. Czy za każdym razem mówisz, że myślisz, że p
    > sychot
    > > erapia działa?
    > >
    > >
    > To była zabawna riposta Matrix :) i było mi również miło, że stanąłeś za mną :)

Ale tak jest naprawdę. Zauważ, że psychoterapia to jakieś niepodważalne sacrum i dogmat, dla niektórych.

Takie mzimu, co do którego nie można mieć swojej opinii. :)

--
  • mmkaa11 13.05.19, 10:51
    kod_matrixa napisał:

> > > Ja bym się tego nie czepiał. Czy za każdym razem mówisz, że myślisz
    > , że p
    > > sychot
    > > > erapia działa?
    > > >
    > > >
    > > To była zabawna riposta Matrix :) i było mi również miło, że stanąłeś za
    > mną :)
    >
    >
    > Ale tak jest naprawdę. Zauważ, że psychoterapia to jakieś niepodważalne sacrum
    > i dogmat, dla niektórych.

Wiem, dlatego to było takie zabawne.
  • rybka.alicja 13.05.19, 18:03
    Przyznaj się Matrix, chcesz spuścić mi mały "wpierdol" ;-)
  • kod_matrixa 13.05.19, 18:07
    rybka.alicja napisał(a):

> Przyznaj się Matrix, chcesz spuścić mi mały "wpierdol" ;-)

O, proszę, same zboczenia. Tym razem sado maso? :-)

--
  • opiump 13.05.19, 18:12
    chuj go wie - musi jakoś odreagować niepowodzenia zawodowe bucha cha cha cha.
  • opiump 13.05.19, 18:18
    debil aż sama się dziwię, ze chce mi sie nawet pisać tutaj . Dla mnie jest zwykłym śmieciem jak i pozostali tutaj przez postawę juz chuj z Anka ale wobec jej dzieci. Gdybym była złośliwa to stwierdziłabym, ze produkuje sobie przyszłą klientelę. Obrzydzenie bierze. A najzabawniejsze, że wydaje mu się, że jest coool ha ha ha ha ha.,
  • meela 11.05.19, 18:58
    Nie oceniam kobiet, które żyją z przemocowcem. Same muszą dojść do tego dlaczego tak jest. Ja mam małą granicę tolerancji i raczej jestem przewrażliwiona na swoim punkcie. Tak że oddaję od razu, taki impuls.
  • opiump 13.05.19, 08:12
    kod_matrixa napisał:

> meela napisała:
    >
    > ko ine
    > Nie w
    >
    >
    > stytutami je zdradzającym i, czasem nawet używającymi przemocy fizycznej,

Mianuję matrixa do mężczyzny roku, bo nie bije kobiet ha ha ha ha ha ha ha.
  • opiump 13.05.19, 08:15
    cóż za wyżyny intelektualne ha ha ha -> matrix nie bije drugiego człowieka!!!! Kurwa, masz wyjątkowy talent do robienia z siebie błazna.
  • opiump 13.05.19, 08:23
    normalnie chyba zaczynam żałować, że nie mam Cię dla siebie. Otwieram rano oczy i śmiech. Osobisty idiota, który w swoich narcystycznych odlotach doszedł do wniosku, że jest super facetem, bo nie bije drugiego człeka. No ja pierdole aż mi się wierzyć nie chce, ze takie cudo po ziemi stąpa ha ha ha ha ha ha.
  • rybka.alicja 10.05.19, 22:06
    zauwazyłam , że czesto powtarzasz słowo "iluzja"? . Schizoidalizowanie i trollowanie na forach , to ponoć norma Matrix w twoim przypadku ;-)
  • mmkaa1 10.05.19, 19:13
    kod_matrixa napisał:

> Mi też nie wyszło z terapeutką i też usłyszałem tu na forum różne rzeczy i złoś
    > liwości, ale i tak nie biorę ich pod uwagę, ponieważ właściwie