Dodaj do ulubionych

Różne formy przemocy wobec dzieci

29.06.19, 08:16
Poniższy artykuł opisuje niewiarygodną skalę przemocy jaka jest stosowana wobec dzieci.weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,24938293,mozna-odniesc-wrazenie-ze-pedofilia-ma-miejsce-glownie-w-kosciele.html#s=BoxOpMT
Edytor zaawansowany
  • opium777 29.06.19, 09:38
    ooo tubylec swoim zwyczajem z rana he he robi następne podchody aby udowadniać, że ludzie to kurwy i śmiecie. Misja jakaś czy co ? ha ha ha
    tylko komu chce to uwodnić, szanownym ;) tubylcom czy sobie ? ha ha ha
  • yadaxad 29.06.19, 10:51
    Teraz dla swoich wywodów o krzywdzie odbierania chorej matce dzieci masz złe tło.
  • ada_ww 29.06.19, 10:58
    Agresja, przemoc i to forum.... abstrahujac nieco od zalozonego przez Ciebie tematu. Poczytalam sobie posty "bogini", tej wielkiej przeciwniczce przemocy i po tym, jak sie pewnie podswiadomie odslonila ze swoimi sklonnosciami, to przyznaje, ze ogarnal mnie na poczatku smiech pusty, a pozniej przerazenie. Widze, ze Twoja intuicja byla bardzo sluszna, ze to opium uzywajaca innych srodkow przekazu podczas, gdy cel slow jest dokladnie taki sam. I wyobraz sobie Herakles, ze tacy ludzie maja dzieci.
    forum.gazeta.pl/forum/w,210,164761335,164761335,Jaki_psycholog_do_zmiany_zawodu.html
  • meela 29.06.19, 11:14
    Wczoraj Herakles zapytał, czy chciałabym być wpuszczona za jej mur. Uświadomiłam sobie, że wykończyłoby mnie to emocjonalnie. Ciągle chodzić na palcach i spinać się, żeby sprostać standardom. To straszne.

Co do tematu. Podobało mi się zdanie, że trzeba zacząć dzieci traktować podmiotowo, a nie przedmiotowo. I w tym jest sedno.
    Odchodząc od przemocy seksualnej, często rodzice traktują dzieci jak swoją własność i traktuja je przedmiotowo. Nawet na siłę zapisywanie na różne zajęcia dodatkowe może być przemocą. Znam takie dzieci wyczerpane i smutne, bo nie mają kiedy zrelaksować się i odpocząć.
  • opium777 29.06.19, 11:30
    w chuja jak zwykle lecisz gdyby ci zależało cokolwiek na dzieciach, resztę znasz wraz z tubylcami, a więc niezmiennie bay kurwy i ścierwa :D ha ha ha
  • opium777 29.06.19, 12:10
    a ja sie Basiu zbieram, zbieram i zebrać nie mogę. Ciągnie mnie ten brzuch jeszcze ale wiesz, co ? he he normalnie brakuje mi bólu tego jajnika ;) normalnie w tym miejscu jest nic, pustka aż się zastanawiam jak to możliwe, ze przestało boleć. No i macica, podarowałam sobie kolejne 10 lat życia. Ale ile mnie to nerwów, bólu, kasy kosztowało ? Kurwa, hemoglobina mi przeciągu 3 tyg poszybowała z 9 do 12. Popatrz jak to sie potrafi organizm regenerować. Martwi mnie ta Twoja cysta ale to jeszcze nie nowotwór, bądź dobrej myśli, nie zaniedbaj tego. Zamelduję się jak dojadę. Idę się dalej pakować i jeszcze muszę wypierdalać do rynku .ps. nie zapomnij ptakom miseczki z wodą wystawić :D he he bądź dobrym człekiem :D
  • ada_ww 29.06.19, 11:31
    meela napisała:

> Wczoraj Herakles zapytał, czy chciałabym być wpuszczona za jej mur. Uświadomiła
    > m sobie, że wykończyłoby mnie to emocjonalnie. Ciągle chodzić na palcach i spin
    > ać się, żeby sprostać standardom. To straszne.
    >

To jedna strona medalu, a jeszcze do tego bardzo czesto bywa tak, ze osoby majace cos na sumieniu beda kreowac sie na nieskazitelnie dobre, moralne ponad innych, wyjatkowe tylko po to, zeby zakamuflowac swoje prawdziwe wnetrze. Wiekszosc ludzi takiej potrzeby nie ma, bo akceptuja to, ze kazdy ma swoje zalety i wady, gorsze i lepsze dni, problemy i powody do szczescia. Jeszcze odsloniecie sie z obsesja dopelnia obrazu, ale gdyby to przeczytal statystyczny psychiatra z kilkuletnim doswiadczeniem, to cos takiego nie zrobiloby na nim zadnego wrazenia.

> Co do tematu. Podobało mi się zdanie, że trzeba zacząć dzieci traktować podmiot
    > owo, a nie przedmiotowo. I w tym jest sedno.
    > Odchodząc od przemocy seksualnej, często rodzice traktują dzieci jak swoją włas
    > ność i traktuja je przedmiotowo. Nawet na siłę zapisywanie na różne zajęcia dod
    > atkowe może być przemocą. Znam takie dzieci wyczerpane i smutne, bo nie mają ki
    > edy zrelaksować się i odpocząć.

Rodzice bardzo czesto oczekuja tego, ze dziecko spelni ich ambicje, a nie zawsze zaiteresowania tego dziecka siegaja sfer ambicji tych rodzicow i tam zazwyczaj pojawia sie konflikt. Co do zajec dodatkowych, to akurat jestem ich zwolenniczka, bo to jest zdecydowanie lepsze, niz przyzwalanie dzieciom na to, zeby wiekszosc swojego wolnego czasu spedzaly bawiac sie na ulicy. Jednak nalezy trafic w zainteresowania dziecka, jak syna posylalam na dodatkowe lekcje do szkoly muzycznej, czy lekcje rysunku, to byl z tego powodu bardzo szczesliwy, corka z kolei po szkole miala dosc i nie chciala zadnych dodatkowych zajec. Corka od dziecinstwa wykazywala zainteresowania psychologiczne, kupowala rozne zeszyty zawierajace psychozabawy, jednak zajecia dodatkowe nie interesowaly ja nigdy, byla bardziej typem domatorki, ktora lubila z kims starszym od niej z rodziny pojsc na kawe i podyskutowac na interesujace ja tematy.
  • yadaxad 29.06.19, 11:34
    O czym tu rozmawiać. Facet, doświadczony polityk, już mniejsza co mu w głębi duszy gra, nie ma w swojej psychice systemu alarmowego, tylko w luźnym, uśmiewawym nastroiku, publicznie sypie z siebie, że przypie***lił niemowlakowi, bo się kręcił przy przewijaniu, to jakim społeczeństwie mówimy. Mam nadzieję, że w PE już wiedzą, jakiego przedstawiciela suwerena polskiego zyskali.
  • kod_matrixa 29.06.19, 11:46
    yadaxad napisał(a):

> O czym tu rozmawiać. Facet, doświadczony polityk, już mniejsza co mu w głębi du
    > szy gra, nie ma w swojej psychice systemu alarmowego, tylko w luźnym, uśmiewawy
    > m nastroiku, publicznie sypie z siebie, że przypie***lił niemowlakowi, bo się k
    > ręcił przy przewijaniu, to jakim społeczeństwie mówimy. Mam nadzieję, że w PE j
    > uż wiedzą, jakiego przedstawiciela suwerena polskiego zyskali.

W PE są środowiska pedofilskie domagające się swoich praw. Na razie są na etapie Seksualizacja dzieci przez środowiska LGBTQ+ itd.

--
    Myślenie krytyczne czyni wolnym
  • ada_ww 29.06.19, 11:52
    Ta przesadna duchowosc i wszelkiego rodzaju bostwa tez sa niezdrowe. Wczoraj bylam na coli, gdzie przychodzi tez znajoma z mezem, ktorzy maja dwoje dzieci, w tym corke ok 10 lat. Byla akurat sama i mowila o tym, ze jej corka przyszla do domu i opowiadala jak przyszedl jeden pod szkole i prosil ja o to, zeby z nim poszla, bo on jest Bogiem. To sa ludzie wyksztalceni, wiec ucza dzieci o niebezpieczenstwach i ta dziewczynka uciekla od tego, ktory przedstawial sie jej jako Bog. Juz chyba w miasteczku powyklejaja plakaty niczym w Ameryce na dzikim zachodzie wanted, z tym, ze z napisem kocur jup grasuje. Bedzie sie dzis lapkami zaslanial placzac, ze on to zrobil dlatego, bo maz tej kobiety chial jego kotki a on nie mogl tego zniesc psychicznie.
  • ada_ww 29.06.19, 11:55
    I taki kocur jup bedzie chodzil za kazda kobieta dokuczajac, bo mezowie wszystkich kobiet nie pragna niczego innego, nikogo innego, tylko jego kotki. Taki parszywy obraz komplekow powodujacych mizognie skrywana w identyczny sposob, niczym forumowa bogini swoje tendencje do przemocy.
  • ada_ww 29.06.19, 13:34
    Tak naprawde mozna domyslic sie, ze kocur jup to tak naprawde zaden kot, tylko psychiatryczny pacjent. Nawet nadali mu nazwisko, bo nie jednemu kotu na imie jup, wiec nazywa sie jup malone. I co ciekawe, ojciec tej dziewczynki, do ktorej kocur jup podchodzil mowiac, ze jest bogiem to Krzysiek, ktoremu ukradli rower. Ale najciekawsze byly nagrania z rozmow kota jupa i wwMania. Kot jup zaczal sie domagac przyznania praw kotu, czy tez kotowi jup (jego) praw do dziecka wwMania i jego malzonki, gdyz dziecku z bogiem bedzie lepiej i przede wszystkim jup ma do tego prawo z racji tej, ze wwManiu wydymal mu zone zdaje sie lata temu. Byc moze w tym czasie jup byl w klatce a kotka malonowa w rui. Kto i co jest temu winne? czy malonowa, ktora miala ruje, czy jup malon zostawiajac malonowa sama w rui uprawiajac w tym czasie hobbystycznie mizoginie.
  • kod_matrixa 29.06.19, 11:44
    To są te tzw. "normy społeczne", tyle że skrzętnie ukrywane.

Na co dzień wśród molestantów są zapewne szanowane osoby, pełniące wysokie funkcje, uznawane powszechnie za tzw. autorytety, w tym pedagogiczne i inne. Ludzie dbający o konwenanse i swój wizerunek, ale i oczekujące od innych przestrzegania tzw. "norm społecznych".

--
  • yadaxad 29.06.19, 11:57
    Już skrzętne skrywanie, jest krokiem w dobrym kierunku. Ten, który ludziom tworzy prawa,wg. których mają postępować, nie ma w psychice lampki alarmowej skrzętnego skrywania. Nie wysypało się przy skrzętnym skrywaniu, normalka i to na jeszcze pulsującym tle zakatowanej 9cio miesięcznej. I co? W normalnych warunkach społecznych, po takiej "wpadce", jego środowisko polityczne powinno zrównać go funkcjonalnie z ziemią , przysypać górą piachu i uciekać od miejsca jak najdalej. A co będzie? Gorąca obrona.
  • kod_matrixa 29.06.19, 12:18
    yadaxad napisał(a):

> Już skrzętne skrywanie, jest krokiem w dobrym kierunku. Ten, który ludziom twor
    > zy prawa,wg. których mają postępować, nie ma w psychice lampki alarmowej skrzęt
    > nego skrywania. Nie wysypało się przy skrzętnym skrywaniu, normalka i to na jes
    > zcze pulsującym tle zakatowanej 9cio miesięcznej. I co? W normalnych warunkach
    > społecznych, po takiej "wpadce", jego środowisko polityczne powinno zrównać go
    > funkcjonalnie z ziemią , przysypać górą piachu i uciekać od miejsca jak najdale
    > j. A co będzie? Gorąca obrona.

Już znaleźli się adwokaci takiego jednego reżysera, co powiedzieli, że 13-latka sama mu do łóżka weszła. A, że podał jej alkohol czy narkotyki to już pikuś, no bo przecież wiedziała po co tam idzie.

--
  • yadaxad 29.06.19, 12:45
    W zeszłym wieku, a jeszcze wiek dalej, co się działo, to co teraz nie można? A zresztą masz rację, po co adwokaci? Tylko dlatego, że niezłomnie odesłano prawo do TK, nie nie ma dziś, że prokurator wydaje wyrok, a sędzia ma tylko klepnąć, bez prawa głosu.
  • kod_matrixa 29.06.19, 12:54
    yadaxad napisał(a):

> W zeszłym wieku, a jeszcze wiek dalej, co się działo, to co teraz nie można? A
    > zresztą masz rację, po co adwokaci? Tylko dlatego, że niezłomnie odesłano prawo
    > do TK, nie nie ma dziś, że prokurator wydaje wyrok, a sędzia ma tylko klepnąć,
    > bez prawa głosu.

Adwokaci zawsze się znajdą, choćby w osobie pana Bodnara, który pośpieszył z pomocą panu mordercy 10-latki. Kajdanki zespolone strasznie uderzyły w godność pana mordercy. Nie mówiąc już o tym że pan morderca musiał opuścić swoje mieszkanie w gaciach. Toż to skandal!

Ciekawe czy wzorem Breivika będzie miał dostęp we więzieniu do PlayStation co by mu się nie nudziło i sesje z psychologami w ramach terapii i powrotu do społeczeństwa po połowie wyroku za dobre sprawowanie?

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka