Dodaj do ulubionych

Boje sie schizofrenii

18.09.19, 10:24
Lekarz kazal mi sobie wybic z glowy schi ja nadal sie boje. Przeszlam irojenia w borderline, w zab osobowosci. Jak przestac sie bac choroby?
Edytor zaawansowany
  • na_grzyby 18.09.19, 15:39
    Czy to schizofrenia? Czemu wciaz pojawiaja mi sie na pasku reklamy w obcyh, nieznanych mi jezykach i tez po angielsku i niemiecku?
  • mona.blue 18.09.19, 20:10
    na_grzyby napisała:

> Czy to schizofrenia? Czemu wciaz pojawiaja mi sie na pasku reklamy w obcyh, ni
    > eznanych mi jezykach i tez po angielsku i niemiecku?

Nie wiem czemu. Mi się pojawiają reklamy sklepu internetowego, w którym czasem kupuje ciuchy.

--
    inspiracjemoje.blogspot.com/
    mona775.blogspot.com
  • yadaxad 18.09.19, 20:19
    A ja kupiłam lodówkę i reklamuje mi się mediaekspert.
  • yadaxad 18.09.19, 21:21
    A swoją drogą, ciekawe, że ludzie boją się schizofrenii, a paranoi się nie boją.
  • afq 18.09.19, 21:58
    reklama kontekstowa
    dzięki szpiegowaniu naszej aktywności w necie

--
    cokolwiek mówię, nie oczekuję, że się ze mną zgodzisz
  • yadaxad 18.09.19, 22:24
    A wracając do tematu, to schizofrenik też się swojej schizofrenii nie boi, na ogół jest pod presją by brać leki, jak się zaadaptuje, to kombinuje jak leków nie brać.
  • rybka.alicja 11.10.19, 01:43
    w tej kwestii to Matrix, mógłby się wypowiedzieć. Miał to na własnym podwórku;-)
  • meela 11.10.19, 09:45
    Gdzie właściwie zaczyna się schizofrenia? Znam ludzi, którzy wierzą, że coś potrafią, a obiektywnie patrząc na to, to nie potrafią. Znam też dziewczynę, która płakała, ponieważ wychodząc do pracy nie zamknęła drzwi na klucz. W domu zostali śpiący mąż i syn. Wkręciła sobie, że ktoś wejdzie i ich zabije.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka