Dodaj do ulubionych

matka psychopatka

01.11.19, 11:05
Moja matka od zawsze była agresywna. W dzieciństwie stosowała przemoc fizyczną i psychiczną. Potem, jak już byłam na tyle duża, że umiałam odpowiednio zareagować zrezygnowała z przemocy fizycznej. Została przemoc psychiczna. Ubzdurała sobie, że mnie zniszczy. Na chwilę udało mi się od niej uwolnić. Nie wyszłam za mąż i nie mam dzieci. Bałam się, że dziecko mogło by być takie jak ona. Ale żyłam z dala od niej w miarę spokojnie i bezpiecznie. Teraz wymaga opieki. Zostałam zmuszona żeby się nią zająć. Wróciło wszystko. Matka nic się nie zmieniła. Dalej jest taka jaka była. Na dodatek kradnie w sklepach. Są to zazwyczaj rzeczy drobne i niepotrzebne. Próbowałam z nią rozmawiać i namówić na jakąś terapię ale nie ma mowy. Na każdą uwagę reaguje agresją słowną. Wyzywa, klnie nie wiadomo kiedy i nie wiadomo o co. Robi z siebie ofiarę przed wszystkim. Wszyscy są dla niej niedobrzy i robią jej krzywdę. Po każdym takim "wybuchu" zachowuje się jakby nic się nie stało. Nie wiem co robić. Wstyd mnie za nią przed sąsiadami. A co najgorsze, płacę za to swoim zdrowiem i nerwami. Życie mi już zniszczyła, jak to sobie zaplanowała.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka