Dodaj do ulubionych

Proszę o pomoc

09.01.20, 05:10
Witam,wszystkich chciałbym się was zapytać co to może być mam bardzo dziwne objawy meczę się od gdzieś 11 lat.
Poniżej opiszę w czym problem będzie to długi opis z góry dziękuje wszystkim.

Witam, od jedenastu lat mam pewien problem a mianowicie bardzo dziwnie się czuje jestem ciągle zestresowany,czuje lek przed wyjściem na dwór,do ludzi,boje się rozmowy z nimi patrzeć im w oczy. Wszystko zaczęło się jakieś 11 lat temu miałem ferie zimowe w które pojechałem do cioci u cioci troszkę nasłuchałem się awantur ze strony wujka pił alkohol po powrocie od cioci grałem bardzo sporo na konsoli całe dnie musiałem jakoś odreagować grałem w ciemnym pomieszczeniu rano wstawałem i grałem cały dzień mało wychodziłem , w pewnym momencie bardzo zle się poczułem tak dziwnie pamiętam że jak wyszłem do ludzi to strasznie byłem zestresowany zaczeły się problemy ze światłem i stres lęk.Pamiętam że jak byłem Witam, od jedenastu lat mam pewien problem a mianowicie bardzo dziwnie się czuje jestem ciągle zestresowany,czuje lek przed wyjściem na dwór,do ludzi,boje się rozmowy z nimi patrzeć im w oczy. Wszystko zaczęło się jakieś 11 lat temu miałem ferie zimowe w które pojechałem do cioci u cioci troszkę nasłuchałem się awantur ze strony wujka pił alkohol po powrocie od cioci grałem bardzo sporo na konsoli całe dnie musiałem jakoś odreagować grałem w ciemnym pomieszczeniu rano wstawałem i grałem cały dzień mało wychodziłem , w pewnym momencie bardzo zle się poczułem tak dziwnie pamiętam że jak wyszłem do ludzi to strasznie byłem zestresowany zaczeły się problemy ze światłem i stres lęk.Pamiętam że jak byłem u swojego przyjaciela na wakacjach dużo graliśmy to było dużo czasu po tym wydarzeniu byłem też chyba niewyspany byłem to jak szliśmy na przykład na plaże to zamykały mi się oczu ucinał mi się film
jadłem na przykład pizze a po chwili pytałem się czemu jest zjedzona,wychodziłem na przykład gdzieś bałem się w nocy wyjść nawet do toalety przez pustkę w głowie światło.

Inne objawy to: Odczuwam pustkę w głowie tak jak bym myślami był gdzieś indziej,odczuwam duży stres i lęk przy wyjściu do ludzi im więcej ich jest tym bardziej nasilają się te objawy dlatego staram się ich unikać,czuję w sobie ciągły lęk niepokój i strach,
mam duże zaniki pamięci przez co co chwile w pracy coś zapominam ludzie się na mnie skarżą czytam coś i zaraz muszę wrócić do wcześniejszego zdania bo nic nie pamiętam,że tak to nazwę czasami czuje kołatanie serca,łapią mnie napady gorąca w stresujących lub bardzo stresujących sytuacjach,czasami mam wrażenie że wszystko mnie swędzi,sprawdzam coś po kilka razy np. czy dzwi zamknięte czy gaz wyłączony,odczuwam ciągły strach lęk że ktoś odkryje że coś jest zemną nie tak,sporadycznie boli mnie serce,denerwuje się z błahych powodów lub z tych poważniejszych potrafię czymś rzucić niszczę telefon mam tak że ranie bliskie osoby chociaż tego nie chce,raz dwa może więcej w bardzo stresujących sytuacjach trzęsły mi się ręce,ciągle czuję się zmęczony,nie mam ochoty jeść czasami nakupuje jedzenia trochę pojem i dalej mi się nie chcę,czasami płacze,czasami biję się po twarzy ale to tylko kiedy bardzo się zle czuje lub miałem gorszy dzień, czasami mam uczucie nóg z waty jak wychodzę z domu do ludzi,obgryzam paznokcie,mam wrażenie odrealnionego świata czuję się jak bym był w jakimś tunelu strasznie światło mnie otacza z tym światłem byłem u okulisty okazało się że mam astygmatyzm krótkowzroczny małą wadę noszę okulary można powiedzieć że widzę lepiej może to światło już tak bardzo na mnie nie działa ale czuję się bardzo dziwnie tak jak bym tracił świadomość czym więcej światła tym gorzej,odczuwam problemy z równowagą,mam łuszczyce na skórze obok nosa i na głowie chyba też,czasami mam wrażenie że lekko tracę świadomość.czasami ciężko mi się wypowiedzieć.Objawy nasilają się jak siedzę na komputerze lub na telefonie ale na komputerze bardziej jeszcze jak gram w gry to już wogóle się potęgują. Neurolog i psychiatra kazał mi zrobić poziom tarczycy z krwi i b 12 kiedyś robiłem jakieś badania TK wyszło ok, z EEG było coś nie tak.w najbliższym czasie właśnie takie badania zamierzam porobić bo ten strach i lęk i te objawy mnie wykończą kiedyś muszę zacząć walczyć.
Obserwuj wątek
    • dinozauraful Re: Proszę o pomoc 18.01.20, 23:14
      Ja bym Ci radziła iść do psychologa nawet prywatnie i zrobić test MMPI(empiaj)i ten test wykaże Ci problemy natury psychicznej.Należy wziąść psychologa z gazety,internetu z Twojego miejsca zamieszkania,zadzwonić,zapytać o cenę testu,umówić się na wizytę i go zrobić.Test trwa ok.2 godzin i może być poprzedzony jeszcze jedną wizytą typu a po co Ci to,dlaczego więc możesz poprzejaskrawiać i coś dodać żeby psycholog nie odmówił:)Ale jak mu powiesz to co tu napisałeś to raczej chyba nie odmówi:)Będzie dobrze:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka