Dodaj do ulubionych

Jakie kupy robią wasze 2,5 latki karmione piersią?

27.03.11, 14:38
Jakie kupy robią wasze 2,5 latki karmione piersią?

Moja do niedawna robiła raczej zbite, od około miesiąca są mniej lub bardziej papkowate. Raz, dwa lub 3 dziennie, ale czasem też co 2 dzień i też co najmniej połowa kupy papkowa. Szukam przyczyny, czegoś co jej szkodzi, a może to moje mleko może za dużo go dostaje?

Albo za bardzo się przejmuje i kupy mogą być jeszcze papkowe w tym wieku.
Tyle że jak były zbite mała nie narzekała na bóle brzuszka, a teraz czasem przed zrobieniem kupy mówi że ją boli.
Obserwuj wątek
    • froobek Re: Jakie kupy robią wasze 2,5 latki karmione pie 27.03.11, 22:09
      Może być dwulatek? smile
      Kiedyś mnie pediatra przeszkoliła z terminologii wink więc piszę: nieco gęściejsze niż przecier jarzynowy i uformowane. Często z resztkami pożywienia. Jak dla mnie to bardzo duże. Najczęściej raz dziennie (dlaczego, k..., ostatnio o 5.30??? wink), czasem dwa. Są robione bez trudu.
    • misanka Re: Jakie kupy robią wasze 2,5 latki karmione pie 27.03.11, 22:58
      > Jakie kupy robią wasze 2,5 latki karmione piersią?

najczęściej raz dziennie
      początek kupki raczej dość zbity "bobkowaty" (czasem aż trudno jej zrobić, ale ona od małego miał skłonność do zaparć), reszta kupki papkowata, ale uformowana

i moim zdaniem, jak na rozmiar jej małego brzuszka to te kupy są ogromne!!
      zazwyczaj nie widzę w nich resztek niestrawionego pożywienia, chyba, że jadła np. siemię lniane, mak, abo dużo suroej kapusty kiszonej

nie przypuszczam, żeby to Twoje mleko jej szkodziło (chyba że jesteś w ciąży i akurat zaczęłaś produkować siarę - już coś było o jej rozluźniającym działaniu)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka