Dodaj do ulubionych

mleczna droga się skończyła........

23.02.12, 14:47
Witam,
chciałam się podzielić swoimi mieszanymi uczuciami dotyczącymi zakończenia karmienia piersią po 2 latach i prawie 8 miesiącach.
Przyczyniło się do tego kilka czynników, raczej z mojej strony. Musiałam wyjechać na kurs miesięczny, przyjeżdżałam tylko na weekendy. Młodzieniec od jakiegoś czasu karmiony już tylko do wieczornego spania i w trakcie nocy bez ograniczeńsuspicious. Pierwszy weekend był z "kikiem"(tak mówi na pierś, z której jest mleko, bo normalnie są "cycki lub piersi"), ale już na drugi spróbuję czy się da go uśpić bez piersi.I ku mojemu wielkiemu zdziwieniu,gdy zapytałam czy spróbujemy bez "kika" usnąć zgodził się bez płaczów i itp histerii. Przespał całą noc,a drugą już nawet nie wołał (gdyby tak było dałabym). Okazał się, że moje dziecko mega dorosło, a wydawało mi się, że nie ma możliwości by się obył bez piersi.
Jestem z niego mega dumna.
Pozdrawiam
--
Maciuś 22.06.2009
www.nfow.pl
Edytor zaawansowany
  • aga_mama_zosi 23.02.12, 16:50
    Gratuluję udanego karmienia, 2 lata i 8 miesięcy to całkiem niezły staż smile
    Fajnie, że zakończenie karmienia odbyło się spokojnie i bez problemów.

Pozdrawiam,
    Agnieszka
  • fiamma75 23.02.12, 17:31
    gratuluję smile
    --
    My oraz Starsza i
    Młody
  • green.sabcia 23.02.12, 18:32
    Gratuluje wam obojgusmile
  • agapta_ciuciu 23.02.12, 21:44
    Wow!super,że takie rzeczy się zdarzają-ja marzę o tym,żeby i u nas kiedyś kiedyś zakończenie odbyło się tak spokojnie.GRATULACJE!smile
  • jezykkic 23.02.12, 22:30
    Wynikało to chyba tylko z tego, że nigdy nie ograniczałam, nie odwracałam uwagi od piersi.
    Aha, żeby nie było, młodzieniec nadal z nami śpi i jest nam z tym dobrze(mężowi też). Miło jest gdy syn w nocy kręci się po łóżku i sprawdza w śnie czy jesteśmy obok niego.smile Gdy się przebudzi wystarczy pogłaskać po główce, dać buziaka i śpi dalej.
    Dziękuję za miłe słowa i nadal będę podczytywać to forum.
    --
    Maciuś 22.06.2009
    www.nfow.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka