Dodaj do ulubionych

Książka :) Możecie się podzielić?

16.03.17, 23:39
Kiedyś zaczęłam pisanie książki o karmieniu piersią powyżej roku, ale efekt końcowy nie podobał mi się. A potem po paru latach zaczęłam znowu i od nowa- z tymże nie tylko o karmieniu powyżej roku. Koniec wieńczy dzieło- więc ostatni rozdział wytwarzam.
Chciałabym, żeby ta książeczka była bogato ilustrowana- żeby pokazać piękno karmienia piersią, ale też jego różnorodność, radość, bliskość z niego wynikającą.
Czy chciałybyście podzielić się ze mną, ale też z innymi osobami, rodzicami,mamami (które będą to czytać) swoimi zdjęciami ukazującymi karmienie piersią- i te wprost, i te z karmieniem nieco osłoniętym, co nazywacie czasem "dyskretnie".
Zdjęcie będzie mogło być użyte pod warunkami:
1. Jeśli Wy i Wasz fotograf zgodzi się zrzec praw autorskich na moją rzecz- trzeba to napisać wyraźnie w mailu, bo inaczej nie będę mogła go użyć;
2. Jeśli spodoba się naszemu grafikowi i zechce je użyć czyli będzie się nadawało wg super eksperta (czyli jednej z nas- mamy długo karmiącej wiele dzieci, tandemy itd.)
Myślę, że 3 z Was, które prześlą najwięcej zdjęć, które będą opublikowane, mogę zafundować tę książkę w ramach podziękowania smile Z autografem, hehe, chyba jeszcze nie zapomniałam jak się podpisuję wink
Proszę na maila:
fizula@gazeta.pl
Proszę o modlitwę, żeby to był bardzo dobry finisz.
--
Mam wsparcie
Karmienie piersią powyżej roku
Edytor zaawansowany
  • fizula 29.05.17, 23:24
    Aktualna- prośba o modlitwę smile
    Nieaktualna- prośba o zdjęcia smile
    A zdjęć będzie i tak pod dostatkiem, bo robimy fajnym zespołem kupę zdjęć: cudna fotografka, wizażystka, fryzjerka+jeszcze firma Happy Mum, która zechciała pożyczyć mi, bagatela, 24 cudne ubranka.

--
    Mam wsparcie
    Karmienie piersią powyżej roku

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.