Dodaj do ulubionych

Dobry doradca laktacyjny potrzebny na gwalt!

29.06.17, 08:44
Nie chodzi o mnie i mojego syna tylko o mamę niemowlaka. Z pierwszym dzieckiem polerka i z całym sercem podeszła do karmienia drugiego. Niestety przyrostu do bani (a może nawet traci na wadze). W poradni laktacyjnej kazali laktatora używać i dokarmiać mm. Laktator ledwie co uciąga. Dziewczyna załamana. Jest z Lodzi. Może na początek pomoże nawet dobra rozmowa telefoniczna.
Edytor zaawansowany
  • indjanek 29.06.17, 13:17
    Może niech napisze post na forum kp?
  • bijout 29.06.17, 14:23
    Forum kp jest spoko ale mysle ze pomoc profesjonalisty jest jednak bezcenna. Nasza wiedza ogranicza sie zwykle do własnego doświadczenia. Mam nadzieje ze dostane jednak jakis namiar.
  • katica1 29.06.17, 18:13
    To warto zajrzec na forum kp, by o to zapytać, bo tam jest więcej mam, a tu ino wierne towarzystwo.
  • bijout 29.06.17, 20:09
    Tez mi to przyszło glowy aczkolwiek w wasze polecenie bardziej bym ufala. Fizula może kogoś zna.
  • ona1983.10 30.06.17, 16:22
    Magda Karpienia - szukaj do niej kontaktu.

--
    http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5ez28yo7o3.png
  • bijout 30.06.17, 22:07
    Thx! kiss

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.