Dodaj do ulubionych

Tylko jedna uwaga na temat kp ;)

07.09.17, 07:42
przedwczoraj wyladowalam na izbie przyjec z mlodsza corka, tylko jedna osoba (z personelu) negatywnie zareagowala na informacje o karmieniu piersia takiego DUZEGO dziecka wink 2 lata 8 miesiecy i 1 tydzien. Pozdrawiamy juz z domu.
ps. dostalam darmowe lozko dla siebie jako karmiaca, w innym przypadku krzeselko, albo odplatnosc.

--
Dyplomata - człowiek, który potrafi powiedzieć spierdalaj w taki sposób, że poczujesz dreszczyk emocji na myśl o czekającej cię wyprawie.
Edytor zaawansowany
  • fizula 07.09.17, 23:19
    Ojej! Cieszę się, że pozytywnie. I że już w domku.

--
    Mam wsparcie
    Karmienie piersią powyżej roku
  • niutaki 08.09.17, 07:15
    Ja tez sie ciesze, nie przejmuje jakos zbytnio zdaniem otoczenia, ale milo widziec usmiech na informacje o karmieniu piersia.

--
    Dyplomata - człowiek, który potrafi powiedzieć spierdalaj w taki sposób, że poczujesz dreszczyk emocji na myśl o czekającej cię wyprawie.
  • rulsanka 09.09.17, 20:54
    Dobrze, że coś się zmienia smile No i dobrze, że wróciłyście szybko do domu.

--
    Pomóż Jędrkowi pokonać raka
  • cricetus 15.09.17, 13:42
    Cóż, ja jak trafiłam do szpitala z dwulatkiem, to ŻADNA osoba z personelu medycznego nie zareagowała pozytywnie. Co więcej - przez cały okres karmienia moich dzieci (pierwsze prawie 2 lata kp, drugie 2.5 roku kp) spotkałam się tylko z jednym lekarzem pochwalającym długie karmienie - była to pani radiolog wykonująca mi kontrolne usg piersi.
  • momago 17.09.17, 12:25
    Miejmy nadzieję, że coś się zmienia. Ja miałam szczęście do lekarzy, którzy wspierali długie karmienie. Z negatywnymi komentarzami się nie spotykałam, natomiast z brakiem wiedzy personelu medycznego na temat fizjologii kp - tak. Kiedy podczas pobrania krwi mojej dwulatce zaproponowałam, że dam jej pierś, to się troszkę napije i wyciszy, pielęgniarka spojrzała na mnie z niedowierzaniem i zapytała - ma pani jeszcze mleko?!
    Zdrówka dla młodzieży smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.