Dodaj do ulubionych

Podpowiedzcie co robić :(

16.10.17, 20:42
Dziecko od piątku walczy z rotawirusem (biegunka), od soboty doszła bardzo wysoka gorączka. Coś tam troszeczkę je, ale najważniejsze, że pije dużo, no i wiadomo mleko co chwila. Robi śluzowe kupy, tyłek odparzony, nawet przez sen robi sad Dziś dalej wysoka gorączka i okazało się, że doszła angina i antybiotyk sad (CRP z palca dało najwyższy wynik) O 17:45 dostał antybiotyk, bo znów gorączka, probiotyk, czopek z paracetamolem i teraz w końcu mu spadła i śpi. Mam teraz zagwozdkę czy wystarczy, że pije mleko w nocy i rano po 6 to wystarczy, żeby podać mu antybiotyk ? Czy jednak poczekać z antybiotykiem aż będzie po śniadaniu ? Strasznie się martwię sad
Edytor zaawansowany
  • 16.10.17, 21:00
    Ja bym podała, mleko to też pożywienie, na czczo nie będzie. Śniadania może odmówić jak gardło boli. Przecież antybiotyk czasem daje się i noworodkom, trudno o śniadanie wtedy..

Zdrówka dla małego bidulka, oby szybko odzyskał siły.
  • 18.10.17, 21:23
    Ja tez bym dala, najwazniejsze ze zoladek nie jest calkiem pusty. Probiotyk dajesz tez?

--
    Dyplomata - człowiek, który potrafi powiedzieć spierdalaj w taki sposób, że poczujesz dreszczyk emocji na myśl o czekającej cię wyprawie.
  • 19.10.17, 23:28
    I jak tam Twój maluszek? I Ty- dajesz radę?

--
    Mam wsparcie
    Karmienie piersią powyżej roku
  • 20.10.17, 07:04
    Na szczęście zdecydowanie lepiej, ale mimo podania antybiotyku długo utrzymywała mu się gorączka. Pierś bardzo się przydała, tylko niestety teraz budzi się co chwilę i tylko pierś go uspokaja sad Ale najważniejsze, że dziecko wróciło do zdrowia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.