11.02.18, 22:50
Karmie 16-miesieczniaka. Musze wyjechac na dwa dni. Dzieciak przezyje, a ja? wink jak uniknac zastoju, bolu, infekcji? Nigdy nie udalo mi sie odciagnac ani kropli, a probowalam roznyh laktatorow ( i recznych i elektrycznych). Maci jakies dobre rady?
Edytor zaawansowany
  • ela.dzi 12.02.18, 21:14
    Odciąganie pod ciepłym prysznicem.
  • jo.wu 12.02.18, 21:29
    Sprobuje jeszcze przed wyjazdem. A polecasz jakis laktator? Wyprobowalam kilka, z wyzszej i nizszej polki. Bez wiekszych sukcesow. Ale w sumie moze robie cos nie tak? Ale wlasciwie co? W koncu to nie rocket science wink
  • ela.dzi 13.02.18, 11:01
    Niektóre kobiety nic nie odciągają laktatorem i z tym nic nie zrobisz. Ja wręcz przeciwnie, zawsze i wszędzie.
  • jo.wu 13.02.18, 21:15
    Zazdraszczamwink
  • ela.dzi 15.02.18, 14:02
    To było fajne przy małych dzieciach, teraz wolałabym, żeby piersi nie nabierały tak bardzo przy byle okazji smile
  • rulsanka 15.02.18, 13:49
    Na ból weź paracetamol lub ibuprofen, albo na zmianę. Możesz wziąć tabletkę pseudoefedryny w momencie wyjazdu (np. sudafed, na katar). U mnie pseudoefedryna powodowała bardzo gwałtowne zahamowanie laktacji (brałam 2 razy przy 2 różnych infekcjach). Młody potem szybko nakręcał laktację do właściwego poziomu.

--
    Pomóż uratować życie!!! www.siepomaga.pl/ratujemykacperka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.